Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.01.2013, 14:04 #2117506   #1
SPASuka
 
Аватар для SPASuka
Red face Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Отож шукаю android/IOS розробника, для написання програми.
По суті задум простий, проте технічно виконати (як я уявляю) не так просто буде (все буде прив'язане до карт, типу гугл мапс). Дивно, що до цього часу ніхто не розробив такої програми, але задум в тому, щоб потім в декілька етапів розвинути її до такого рівня, коли програма небуде мати ніяких аналогів впринципі. (буде створено і веб-сайт для пк)

Цільова аудиторія - спершу від 16 до 25-30 років. На пізніх етапах програма по моїх скромних оцінках буде на 80% телефонів з андроїдом/іосом (якщо все грамотно провернути).
Розповсюджуватись буде безплатно, проте буде платна версія (з дешевою ціною до 5грн) з трішки більшим функціоналом.
Профіт від проекту буде не тільки від продажу повних версій, буде більше джерел доходу. В ідеалі можна навіть буде продавати управління іншим містом в програмі, щось типу франшизи.

По суті це лише задум, але я бачу в ньому величезні перспективи, проблема в тому, що я взагалі не розбираюсь в технології написання під Андроід/Іос. Тому потрібно поспілкуватись з тих хто має такий досвід, і хорошу репутацію хоча б тут на форумі (щоб нагло не сперли ідею).
SPASuka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2013, 15:17 #2117540   #2
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

А що МММ 2011/2012/2013 вже не працює?
roots зараз поза форумом  
Подякували 2:
deukbr (17.01.2013), Don Kihot (17.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2013, 16:51 #2117596   #3
SPASuka
 
Аватар для SPASuka
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Дуже вагомий коментар.
Чи ви думаєте люди які пов'язані з МММ немають хороших ідей?
та я можу хоч грати на одноруких бандитах і спонсорувати чеченців - до суті це не має ніякого відношення.

Ваш пост не є ні дотепним, ні змістовним.
SPASuka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2013, 17:15 #2117607   #4
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Тобі пряма дорога на фріланс біржу,
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2013, 18:30 #2117633   #5
Doit
Учасник
 
Аватар для Doit
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

програму яка буде
Цитата:
Допис від SPASuka Переглянути допис
на 80% телефонів з андроїдом
тобі на форумі файного міста ніхто не зробить.
Береш друкуєш свою ідею запечатуєш в лист і відправляєш на свій адрес.Після цього можеш не боятись що її вкрадуть)
Шукати розробників радив би десь в компаніях західної європи якщо твоя ідея дійсно цього варта.Напиши їм суть на email.Боятись що вкрадуть не треба - там не ті люди працюють.
Doit зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
froz123 (18.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2013, 19:31 #2117680   #6
sam
 
Аватар для sam
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

ідея часом не щось таке:
http://1vip.com.ua/
sam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 12:04 #2118092   #7
SPASuka
 
Аватар для SPASuka
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Цитата:
Допис від Doit Переглянути допис
програму яка буде тобі на форумі файного міста ніхто не зробить.
Береш друкуєш свою ідею запечатуєш в лист і відправляєш на свій адрес.Після цього можеш не боятись що її вкрадуть)
Шукати розробників радив би десь в компаніях західної європи якщо твоя ідея дійсно цього варта.Напиши їм суть на email.Боятись що вкрадуть не треба - там не ті люди працюють.
Я звичайно не юрист, але що цей лист самому собі докаже? Мені здається нічого

Цитата:
Допис від sam Переглянути допис
ідея часом не щось таке:
http://1vip.com.ua/
Ні зовсім не таке. Це по сутті більше для ділових людей, а мій проект розкрутиться на молоді які вечорами немає чим зайнятись. А на фоні тієї розкрутки хочу вмонтувати в програму паралельні проекти (вплоть до домовленості з таксістами, щоб через програму можна було викликати таксі в вкзане місце на карті через певний час такої-то фірми, і в програмі получити відповідь операціоністки) - це теоретично можливо, але це вже один з останніх етапів.)
SPASuka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 13:11 #2118159   #8
sam
 
Аватар для sam
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Готуйте техзадання, зробити можна все)
sam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 14:26 #2118240   #9
SPASuka
 
Аватар для SPASuka
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Цитата:
Допис від Doit Переглянути допис
програму яка буде тобі на форумі файного міста ніхто не зробить.
Береш друкуєш свою ідею запечатуєш в лист і відправляєш на свій адрес.Після цього можеш не боятись що її вкрадуть)
Шукати розробників радив би десь в компаніях західної європи якщо твоя ідея дійсно цього варта.Напиши їм суть на email.Боятись що вкрадуть не треба - там не ті люди працюють.
А якщо я викладу практично повністю ідею в інтернет газеті? Тобто практично навпаки зроблю її публічною, проте буде вказано моє авторство. Це якимось чином захистить її?
SPASuka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 14:31 #2118246   #10
sam
 
Аватар для sam
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Половина ідей загинається так і не почавшись.
Половина з того, що починають робити - загинається не будучи завершеною.
З решти - ще половина і року не протримається і буде закинутою.

я б не переживав за саму ідею, я б переживав за те, як вона буде реалізована і чи потрібна вона буде кінцевому споживачу
sam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 14:32 #2118251   #11
SPASuka
 
Аватар для SPASuka
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Цитата:
Допис від sam Переглянути допис
Готуйте техзадання, зробити можна все)
перший етап це на базі якихось відкритих карт розробити програму яка оприділяє кординати телефону, і відправляє на сервер. Ну і звичайно звідти відповідь із кординатами інших людей, які у програмі. Це технічно найскладніше, далі потрібно добавити щось типу чату, деякий функціонал, аватарки і всякі дрібнички.

потім якщо це набуте популярності зробити ще веб-сайт, є задум підключити до цього кафешки і таксі, ще всякі дрібнички.

От мені цікаво скільки вартує втілити перший проект у маштабах України на Іос і Андроід одночасно
SPASuka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 22:23 #2118588   #12
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

http://topgear-look.ru/sezon-12/epizod-3.html
з першої хвилини. звернути увагу на 4:15
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 22:47 #2119238   #13
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Цитата:
Допис від SPASuka Переглянути допис
перший етап це на базі якихось відкритих карт розробити програму яка оприділяє кординати телефону, і відправляє на сервер. Ну і звичайно звідти відповідь із кординатами інших людей, які у програмі. Це технічно найскладніше, далі потрібно добавити щось типу чату, деякий функціонал, аватарки і всякі дрібнички.

потім якщо це набуте популярності зробити ще веб-сайт, є задум підключити до цього кафешки і таксі, ще всякі дрібнички.

От мені цікаво скільки вартує втілити перший проект у маштабах України на Іос і Андроід одночасно
Щодо твого першого етапу, то я сумніваюся ось в чому: визначення координат телефону означає визначення положення користувача, а з цим будуть проблеми, оскільки осередком такої інформації є або розробник апарату або оператор мобільного звязку. Щоб розробити таку програму (теоретично це можливо), а потім впровадити (тут найскладніше) - потрібно дозволи перечислених суб'єктів, а також безпосередньо користувачів, за інших обставин, на мою думку, ця програма носитиме неправомірний характер. Звичайно, якщо я правильно зрозумів сутнь твердження "оприділяє координати телефону".
А чим твоя ідея відрізняється від простого навігатора, де вже розміщені об'єкти на карті й їх можна спокійно відшукати й добратися завдяки GPS?
Для того, щоб втілити програму на iOS і Андроїд легально, то, скоріш, потрібен дозвіл Apple inc. та Google, оскільки така програма є app-сом(додатком), але, думаю, в разі визнання ідеї успішною, проблем з цим не буде.
І ще одне питання: за допомогою якого ринку збуту розповсюджуватиметься програма?

Востаннє редагував Rockgorn: 19.01.2013 о 22:57.
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 23:25 #2119247   #14
SPASuka
 
Аватар для SPASuka
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Щодо твого першого етапу, то я сумніваюся ось в чому: визначення координат телефону означає визначення положення користувача, а з цим будуть проблеми, оскільки осередком такої інформації є або розробник апарату або оператор мобільного звязку. Щоб розробити таку програму (теоретично це можливо), а потім впровадити (тут найскладніше) - потрібно дозволи перечислених суб'єктів, а також безпосередньо користувачів, за інших обставин, на мою думку, ця програма носитиме неправомірний характер. Звичайно, якщо я правильно зрозумів сутнь твердження "оприділяє координати телефону".
А чим твоя ідея відрізняється від простого навігатора, де вже розміщені об'єкти на карті й їх можна спокійно відшукати й добратися завдяки GPS?
Для того, щоб втілити програму на iOS і Андроїд легально, то, скоріш, потрібен дозвіл Apple inc. та Google, оскільки така програма є app-сом(додатком), але, думаю, в разі визнання ідеї успішною, проблем з цим не буде.
І ще одне питання: за допомогою якого ринку збуту розповсюджуватиметься програма?
та оприділяє вона якраз і за принципом ДЖПС навігатора, правда не через джпс. Для оприділення кординат з похибкою 10-20 метрів достатньо вай-фай - едже зєднання. І програм які оприділяють твої кординати є багато, просто ця має ключову особливість для молоді. Є навіть гра для андроїда для гри в якій потрібно інвайт - де всі події відбувають в містах і треба ходити по місту виконувати цілі різні.

розповсюджуватись звичайно через андроїд маркет
SPASuka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2013, 17:28 #2121448   #15
saymon
Guest
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Цитата:
Допис від SPASuka Переглянути допис
По суті задум простий
Скажу тобі чесно, тільки без образ. Ти вже дістав зі своїми геніальними задумами, які ніколи не озвучуєш щоб ніхто не вкрав. Напиши конкретно що й до чого.
Цитата:
Допис від SPASuka Переглянути допис
Дивно, що до цього часу ніхто не розробив такої програми
У світлі вищенаписаного вангую що таких програм є як мінімум десяток.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2013, 18:42 #2121524   #16
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Цитата:
Допис від SPASuka Переглянути допис
перший етап це на базі якихось відкритих карт розробити програму яка оприділяє кординати телефону, і відправляє на сервер. Ну і звичайно звідти відповідь із кординатами інших людей, які у програмі. Це технічно найскладніше, далі потрібно добавити щось типу чату, деякий функціонал, аватарки і всякі дрібнички.
Google latitude (рус локатор)
йде зразу з картами гугла, показує тобі на карті тебе і твоїх друзів, які дозволили себе бачити...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2013, 18:55 #2121536   #17
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Так само foursquare, вона навіть є популярнішою чим Google latitude. І цей скромний опис програми від автора, якраз її нагадує. Можливо вже таке давно придумали?
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2013, 11:14 #2122201   #18
SPASuka
 
Аватар для SPASuka
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Скажу тобі чесно, тільки без образ. Ти вже дістав зі своїми геніальними задумами, які ніколи не озвучуєш щоб ніхто не вкрав. Напиши конкретно що й до чого.

У світлі вищенаписаного вангую що таких програм є як мінімум десяток.
Нажаль ти поки не правий, і суть інша ніж в Google latitude і foursquare. Але дякую за інтерес
наразі прийняв рішення написати бізнес план, перевести на англ.мову і покидати компаніям типу цієї http://runacap.com/
SPASuka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2013, 14:09 #2122380   #19
saymon
Guest
Типово Відповідь: Шукаю партнера/android розробника. Є задум

SPASuka, дуже рекомендую уважно почитати http://www.siliconrus.com/.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:06.