Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.08.2010, 11:19 #1421833   #161
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
підробка це не обов"язково має бути сухе молоко чи малиш. Можуть просто домішувати до оригіналу ці суміші і всьо. відповідно й масова частка потрібних речовин менша
Домішувати - це взагалі абсурдно... Можна провести дома експермент: взяти 3/4 порції голд стандарту і 1/4 порції сухого молока і висипати у шейкер з молоком і збити, або у стакан і розмішати ложкою. Голд стандарт розчиниться, а сухе молоко буде плавати зверху. Для того щоб домішки були не замітні їх повинно бути дуже мало(до 5%) Тоді, поперше ставиться під сумнів рентабельність таких операцій, подруге - питання чи сильно це відібється на якості продукту? Тим більше на нормальних продуктах ставлять захисні пломби.

Цитата А для чого порівнювати бухання і недосипання з прийманням спортпіта білоруського чи укр виробництва?
Для того щоб показати, що якшо людина робить якісь дії(вживає укр спорт.харч, бухає) і паралельно має результати(набирає вагу), то це ше не означає, що саме ці дії ведуть до даних результатів. Крім "Причини" і "Наслідку" повинен ше бути "причинно-наслідковий звязок".

Цитата Додано через 52 хвилини
а відносно чи купляти малу пачку чи велику, тов кожного свій підхід і кожний по=своєму правий. Особисто для мене нема сенсу брати 4,5-5 кг( вистачить на не менше ніж 4 місяці), економити на тому всьому 200-280 грн, заморожувати в товарі 1200 грн, і до того всього постійно один і той самий смак (проїдається)
Можна скинутись 2-3 колегам і купити пачку 4,5кг... І економія получається 70-80грн на 1кг. Я доречі десь у вересні буду купляти...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 15.09.2010, 14:57 #1450484   #162
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Можна скинутись 2-3 колегам і купити пачку 4,5кг... І економія получається 70-80грн на 1кг. Я доречі десь у вересні буду купляти...
то шо ти там будеш заказувати?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 15.09.2010, 23:03 #1450868   #163
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
то шо ти там будеш заказувати?
Та я вже взяв 1кг розфасованого. Зайди в СП, може там ше є розфасований.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 16.09.2010, 07:25 #1450974   #164
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Та я вже взяв 1кг розфасованого. Зайди в СП, може там ше є розфасований.
якого?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 23.09.2010, 23:51 #1456701   #165
Fenotec
 
Аватар для Fenotec
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

А я для себе зробила відкриття - усі компоненти дорогих європейських вітамінів для зовнішньості - шкіра, нігті, волосся - можна придбати саме у крамницях спортивного харчування і набагато дешевше виходить ніж оті вітамінні комплекси.

Додано через 9 хвилин
ось, на приклад,

доволі дорогий комплекс влизько 140 евро за 4-ри тижневий курс, а пострібен щонайменш 8-ми тижневий

так я його "розбила" по складових - напупила отих препаратів і одержала 3 місячний курс за 160 евро - при чому сильніший за дієвістю та дозуванням

Додано через 1 хвилину
тут головне - ЗНАТИ, що і з чим можна комбінувати - а що НІ

Востаннє редагував Fenotec: 23.09.2010 о 23:51. Причина: Пізніше додано
Fenotec зараз поза форумом  
Старий 24.09.2010, 20:00 #1457122   #166
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Fenotec Переглянути допис
тут головне - ЗНАТИ, що і з чим можна комбінувати - а що НІ
ок, наша тренерко!

розкажи про все в деталях
scorpik зараз поза форумом  
Старий 24.09.2010, 21:07 #1457165   #167
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Fenotec Переглянути допис
А я для себе зробила відкриття - усі компоненти дорогих європейських вітамінів для зовнішньості - шкіра, нігті, волосся - можна придбати саме у крамницях спортивного харчування і набагато дешевше виходить ніж оті вітамінні комплекси.
ага я відкрию тобі ще більшу таемницю. що виробники спорт харча, що дорогих "Європейських" вітамів "для зовнішності" таряться в одних вигрібних "ямах" з складниками одинакової якості )))
п.с. щось мені підказує 6 чуття що скоро нам відкриють де треба таритись сп. харчем. дай бог щоб я помилився ...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 03.11.2010, 03:46 #1489712   #168
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Пацики, Діматайз Нутрішн амінокислоти от такі хтось пробував, нє?
olexiy зараз поза форумом  
Старий 03.11.2010, 07:25 #1489736   #169
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

нє

Протики їхні юзаю
Лёха, де надумав купляти?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 03.11.2010, 09:57 #1489841   #170
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Пацики, Діматайз Нутрішн амінокислоти от такі хтось пробував, нє?
не пробував але читав трохи відгуків що не дуже. окрім того пишуть що ця синя оболонка це просто 3.14здец якийсь. окршує язик в синій кольор і дуже тяжко сходить. будеш як шарпей ходити вроді непогані відгуки про юніверсал нутрішен аміно 1900
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 03.11.2010, 15:28 #1490151   #171
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
нє

Протики їхні юзаю
Лёха, де надумав купляти?
Та я особливо не вишукував де купляти, хочу в Спорт+ піти глянути скільки в них, а в неті просто глянув приблизну ціну на декількох сайтах, зацікавили того шо фірма непогана впринципі, але шо цікаво шо вони досить дешево коштують порівняно навіть з гіршими виробниками )))
Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
не пробував але читав трохи відгуків що не дуже. окрім того пишуть що ця синя оболонка це просто 3.14здец якийсь. окршує язик в синій кольор і дуже тяжко сходить. будеш як шарпей ходити вроді непогані відгуки про юніверсал нутрішен аміно 1900
Я доречі колись давніше прийшов купувати амінки в Спорт+, то там запропонували взяти ці, я тоді налякався їхнього бойового окрасу і не взяв ))))
olexiy зараз поза форумом  
Старий 03.11.2010, 16:03 #1490191   #172
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Я доречі колись давніше прийшов купувати амінки в Спорт+, то там запропонували взяти ці, я тоді налякався їхнього бойового окрасу і не взяв ))))
хехе правільно зробив хоча взагалі діматайз вроді непогана конторка але є і ліпші.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 03.11.2010, 16:37 #1490213   #173
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
хехе правільно зробив хоча взагалі діматайз вроді непогана конторка але є і ліпші.
Ну я вкурсі, але давати 500 рублів за амінки канторки Гаспарі трохи впадло, хоча як не крути в них зараз їхні бади одні з кращих
olexiy зараз поза форумом  
Старий 03.11.2010, 16:44 #1490217   #174
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Ну я вкурсі, але давати 500 рублів за амінки канторки Гаспарі трохи впадло, хоча як не крути в них зараз їхні бади одні з кращих
такі да. гаспарі звісно кулл але дорого і не факт що настільки ефективно. але і пхати якусь хрень в себе теж не варто. просто треба шукати норм продукти від різних виробників а не триматися одного виробника. можливо інші продукти діматайз я би взяв но ці "кіслотні" аміни стремно до рота пхати...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 03.11.2010, 16:49 #1490224   #175
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
такі да. гаспарі звісно кулл але дорого і не факт що настільки ефективно. але і пхати якусь хрень в себе теж не варто. просто треба шукати норм продукти від різних виробників а не триматися одного виробника. можливо інші продукти діматайз я би взяв но ці "кіслотні" аміни стремно до рота пхати...
За протеїн їхній чув шо не поганий. А за Гаспарі, юзали знайомі їхній гейнери і оксид азоту, шоб настільки хвалили спорт харчування я ще не чув...
olexiy зараз поза форумом  
Старий 03.11.2010, 21:12 #1490494   #176
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
За протеїн їхній чув шо не поганий. А за Гаспарі, юзали знайомі їхній гейнери і оксид азоту, шоб настільки хвалили спорт харчування я ще не чув...
хехе мабуть сидять на проценті
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (03.11.2010)
Старий 04.11.2010, 00:13 #1490712   #177
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Та, нє шойно пошукав Гаспарі амінки 330 гривень коштують 350 штук, в одній порції 8 грам амінокислот, напевне візьму таки їх

Востаннє редагував olexiy: 04.11.2010 о 00:23.
olexiy зараз поза форумом  
Старий 04.11.2010, 00:33 #1490719   #178
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Та, нє шойно пошукав Гаспарі амінки 330 гривень коштують 350 штук, в одній порції 8 грам амінокислот, напевне візьму таки їх
Ну то що гірше не буде це 100 % потім розповіси про враження (і покажеш ділера що іх продає ))))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 04.11.2010, 00:40 #1490723   #179
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Ну то що гірше не буде це 100 % потім розповіси про враження (і покажеш ділера що іх продає ))))
Ну хоть язик не буде синіти то точно ))))
olexiy зараз поза форумом  
Старий 04.11.2010, 19:43 #1491478   #180
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
окрім того пишуть що ця синя оболонка це просто 3.14здец якийсь. окршує язик в синій кольор і дуже тяжко сходить.
зустрічав інфу, що теперішні партії цих амінок йдуть без барвників
scorpik зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:32.