Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.04.2012, 19:51 #1920474   #21
Yuliy
 
Аватар для Yuliy
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Месія воскрес)))
Небагато тобі треба для сміху.
Що тебе так розсмішило?
Yuliy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lео (15.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 20:18 #1920480   #22
Federico
Старожил
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

я поняв,всьо каскадьори і підставні особи і в таке вірять одні дураки і т.д... з цим розібрались.

тепер поясніть як вони підмутили оце і то в 1579році :

Из истории.
Однажды Православного Патриарха со священнослужителями в 1579 году в Великую Субботу даже не пустили в Храм Гроба Господня. Они стояли перед закрытыми дверями Храма с внешней стороны. Армянские священнослужители вошли в Кувуклию и приступили к молитвенным призывам к Господу о схождении Огня. Но их молитвы не были услышаны. Стоящие у закрытых две*рей Храма православные священники также обращались ко Господу с молитвами. Внезапно послышался шум, колонна, находящаяся слева от закрытых дверей Храма, треснула, из нее вышел Огонь и зажег свечи в руках у Иерусалимского Патриарха. С великой радостью православное священство вошло в Храм (турки немедлен*но выгнали армянских священников из Кувуклии) и восславило Господа. Следы схождения Огня до сих пор можно видеть на одной из колонн, расположенных слева от входа.

С 1579 года никто больше не оспаривал и не делал попыток получать Благодатный Огонь в обход Иерусалимского Православного Патриарха. Представители других христианских вероисповеданий обязательно при*сутствуют в Храме в Великую Субботу, но получают Огонь из рук Право*славного Патриарха.

як?
Federico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 20:26 #1920484   #23
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата
Допис від Federico Переглянути допис
як?
"Динамит — на шабаш! Динамит — поджигай!" (с) Коррозия Металла текст песни Танк Вампира.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 20:49 #1920501   #24
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата
Допис від Federico Переглянути допис
я поняв,всьо каскадьори і підставні особи і в таке вірять одні дураки і т.д... з цим розібрались.

тепер поясніть як вони підмутили оце і то в 1579році
Ви були очевидцем? Були очевидцями сторонні особи? Ні . Тоді чого видавати за факт чергову вигадку?
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 22:40 #1920578   #25
Federico
Старожил
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Були очевидцями сторонні особи?


Цитата
Допис від Federico Переглянути допис
Они стояли перед закрытыми дверями Храма с внешней стороны.

Цитата
Допис від Federico Переглянути допис
Внезапно послышался шум, колонна, находящаяся слева от закрытых дверей Храма, треснула, из нее вышел Огонь и зажег свечи в руках у Иерусалимского Патриарха
Federico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2012, 23:37 #1920594   #26
Vityab
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
"3. Хай ніхто жадним способом вас не зведе! Бо той день не настане, аж перше прийде відступлення, і виявиться беззаконник, призначений на погибіль,
4. що противиться та несеться над усе, зване Богом чи святощами, так що в Божому храмі він сяде, як Бог, і за Бога себе видаватиме.....9. Його прихід за чином сатани буде з усякою силою й знаками та з неправдивими чудами,
10. і з усякою обманою неправди
між тими, хто гине, бо любови правди вони не прийняли, щоб їм спастися.
11. І за це Бог пошле їм дію обмани, щоб у неправду повірили,
12. щоб стали засуджені всі, хто не вірив у правду, але полюбив неправду.
(2 до Солунян 2:9-12)

Про яку "правду "говорить Павло?
"17. Освяти Ти їх правдою! Твоє слово то правда.
(Від Івана 17:17)

Висновок. Якщо різного роду так звані "чуда" розходяться із Словом Бога(яке є Правда),то ясно,що вони походять від того,про кого говорить Павло у віршах приведених вище!
--Точно точно і ще є таке.

Матфея 7:
20 Итак по плодам их узнаете их.
21 Не всякий, говорящий Мне: `Господи! Господи!', войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.
22 Многие скажут Мне в тот день: Господи! Господи! не от Твоего ли имени мы пророчествовали? и не Твоим ли именем бесов изгоняли? и не Твоим ли именем многие чудеса творили?
23 И тогда объявлю им: Я никогда не знал вас; отойдите от Меня, делающие беззаконие.

24 Итак всякого, кто слушает слова Мои сии и исполняет их, уподоблю мужу благоразумному, который построил дом свой на камне;

І то це при умові, що вогонь той є дійсно чудом, а не фокусом.

Востаннє редагував Vityab: 16.04.2012 о 07:36.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 16:23 #1920923   #27
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від Van Helsing Переглянути допис
Скажіть, будьте ласкаві, вам відомі біблійні аргументи, що Великдень християнське свято?
Ти тіпа дурачок ? чи так просто спитав ? Мене так бабця з мамою навчила , ще якісь питання є, умніки ?
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 17:33 #1920969   #28
Vityab
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Ти тіпа дурачок ? чи так просто спитав ? Мене так бабця з мамою навчила , ще якісь питання є, умніки ?
--А на горщик проситись вас навчили ваша мама і ваша бабуся?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 18:55 #1920995   #29
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Сходження так називаємого вогню це вигадка не більше ) зайшов якийсь дядько в кімнату і виніс ) Брєд повний, але саме цікаво чому на це ведеться стільки людей )) невже реально більшість це просто вівці ?
GosuProtoss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 20:05 #1921037   #30
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
Сходження так називаємого вогню це вигадка не більше ) зайшов якийсь дядько в кімнату і виніс ) Брєд повний, але саме цікаво чому на це ведеться стільки людей )) невже реально більшість це просто вівці ?
А може то ти вівця, а ті мільйони людей нормальні? Сотні років цей вогонь сходить виключно православному патріарху! Можливо і те що в 16 столітті близкавка вдарила в колону то також фокус? Хтось динаміт заклав?
За такою логікою можливо і Ісус був не сином Божим, а фокусником? Аля Коперфілд? Як почитаєш наш форум то таке враження ніби тут одні атеїсти але чомусь всі йдуть до сповіді та їдять паску, на всякий випадок...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 21:02 #1921059   #31
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
таке враження ніби тут одні атеїсти але чомусь всі йдуть до сповіді та їдять паску, на всякий випадок...
вот я до сповіді не ходив.
я навіть з "кошиком" ходив, щоб піп його покропив, бо мої рідні не мали на це часу, і попросили мене сходити. якщо рідним від цього буде легше, то мені не важко постояти з 30 хвилин на свіжому повітрі.
паску я їв виключно в якості звичайної булки. не буду ж я паску не їсти, бо хтось вважає, що це якись культовий предмет, а я це вважаю звичайною їжею.)
dart зараз поза форумом  
Подякували 2:
Сомбра (16.04.2012), •••KVINTA••• (17.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 21:12 #1921067   #32
Van Helsing
 
Аватар для Van Helsing
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Сотні років цей вогонь сходить виключно православному патріарху!
Ви вірите тільки на слово?
Єремiя 17:5 Проклятий той муж, що надію кладе на людину
Цитата Можливо і те що в 16 столітті близкавка вдарила в колону то також фокус?
В 16 столітті в Єрусалимі жили одні мусульмани.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%...BB%D0%B8%D0%BC
Van Helsing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 22:40 #1921105   #33
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від Van Helsing Переглянути допис
В 16 столітті в Єрусалимі жили одні мусульмани.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%...BB%D0%B8%D0%BC
Ага, тільки там чомусь православний патріархат був
dog2121 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (16.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 23:14 #1921140   #34
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Як почитаєш наш форум то таке враження ніби тут одні атеїсти але чомусь всі йдуть до сповіді та їдять паску, на всякий випадок...
Ну канєшно! Паску я їм в першу чергу.
pberit, ти в курсі, що Пасха єврейське свято, і ніколи християни не святкували це свято?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 23:19 #1921141   #35
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну канєшно! Паску я їм в першу чергу.
pberit, ти в курсі, що Пасха єврейське свято, і ніколи християни не святкували це свято?
Кожного року сваткують вже)))
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 23:21 #1921143   #36
Federico
Старожил
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

підніміть руки,хто ще замітив,де б не появились ці клоуни,починається зразу срач?
Federico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 23:30 #1921146   #37
jew
 
Аватар для jew
Exclamation Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну канєшно! Паску я їм в першу чергу.
pberit, ти в курсі, що Пасха єврейське свято, і ніколи християни не святкували це свято?
Для початку там святкують "Песах", а не "Пасху".
Можливо християни і запозичили назву, але змістове навантаження і вигляд святкування зовсім різні.
з.і.
Та і смішна ця фраза "ніколи", на скільки мені відомо і цього року святкували, і минулого, і років 50 назад.
як мінімум "ніколи" вже не підходить.
jew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2012, 23:44 #1921153   #38
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Я вже навіть не знаю що мав би зараз зробити Бог щоб люди в нього повірили...Яке чудо би не вважалося фокусом? Хочу нагадати що благодатний вогонь сходить з 4 століття (поправте якщо помиляюсь) де каналу СТБ ще не було, а якби було відомо якусь хімічну формулу самозапалюючої рідини то середньовіччя не було б взагалі!
п.с. Щось я не чув щоб в Тернополі когось поховали без священника хоч всі пишуть які вони бариги. Атеїсти ви б вже якось об'єднались в якось організацію - не ховайте нас на цвинтарі...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPASuka (17.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2012, 00:07 #1921160   #39
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Кожного року сваткують вже)))
Тебе обманули.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2012, 00:10 #1921163   #40
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Зайшов благодатний вогонь в Єрусмалимі

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А може то ти вівця, а ті мільйони людей нормальні? Сотні років цей вогонь сходить виключно православному патріарху! Можливо і те що в 16 столітті близкавка вдарила в колону то також фокус? Хтось динаміт заклав?
За такою логікою можливо і Ісус був не сином Божим, а фокусником? Аля Коперфілд? Як почитаєш наш форум то таке враження ніби тут одні атеїсти але чомусь всі йдуть до сповіді та їдять паску, на всякий випадок...
Ну я ж не винен що ти такий дорослий, а в казки віриш... Різні історії бувають і я не заперечую, що над нами є набагато вищі сили, просто кожен це розуміє по своєму... я наприклад знаю що є щось вище, але релігійних течій десятки і в кожної різні свята, різні дати їх святкування і що саме головне кожен з духовних лідерів тої чи іншої течії буде стверджувати що саме в них вона сама правильна.
Для того щоб жити більш меньш правильно і чесно по відношенню до себе і оточуючих не обов'язково ходити і бити чоло в церкві на свято і розказувати якомусь священику як ти тупив протягом року... як на мене для цього достатньо самому зрозуміти що ти робив не так і банально помолотися вдома, подякувати що все добре і визнати свої помилки, а не піти до священика повідповідати на явно неадекватні питання типу чи рукоблудив ти сину мій і прочитай за це 10 разів отче наш...
Я не визнаю ніяких священиків бо вони такі ж люди я к ми з тими ж гріхами, а якщо враховувати що ще з часів СССР священики першими ж закладали людей у КДБ чи інші органи якщо на сповіді хтось щось шепнув лишнє то це для мене явно не показник святості. Крім того дивлячись на сучасні церкви які більше нагадують лавочки для продажу якихось буклетиків і свічок чи організації по збору коштів на побудову хоромів біля церкви і на купівлю недешевих іномарок тим же священникамв в мене немає ніякого бажання туди йти. А згадуючи як священослужителі одне одному готові морди бити тільки за те що якась церква переходить з одної єпархії в іншу то це тільки визиває іронічний сміх )))
Хоча кожен це вирішує для себе, якщо комусь на душі стає легше від того що він побився головою і йому "відпустили гріхи", а завтра він з новим запалом пішов робити те ж саме що і робив то кому від цього легше ? Глянь на наших депутатів які всі побожні ) якесь свято і вони в перших рядах стоять... відпустили гріхи і погнали мільйони деребанити далі, подеребанили, на день народження священнику ключі від мерса і знов святі - хіба не смішно ?
Я звичайно відхилився від теми, але якщо тут пішла мова про атеїзм то я до таких не відношусь, просто не сприймаю цервку ось і все.
І сходження вогню так званого для мене це навіювання стаду щоб йшли і головами бились, але обов'язково не забували залишити пару рублів за шоу. Ти реально бачив як він типу сходить ? пішов хтось за дверима закрився і виніс ))) могли би якось прогресивніше зробити щоб принаймні видно було, хоча може зараз вже і зробили - я просто спостерігав по телевізору за цим сходженням пару років назад і можливо відстав від розвитку технологій І доречі чому він не сходив в римо католиків ? чому в мусульман нічого не сходить ? Чому Рим не особливо визнає ту ж саму туринську плащаницу, але це не заважає їм її давати в оренду церквам за шалені гроші ))) Це просто бізнес і чим більше людей в це вірять тим більше грошенят отримує церква ось і все... Вірити треба в душі, а не на показ...
GosuProtoss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:05.