Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «БіттерНет»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.12.2007, 15:50 #489971   #101
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
З 1 грудня перейшов на укртелеком 512. Звязок в них рветься 1 раз на добу, десь під ранок, і пов'язано це із роботою телекомівської білінгової системи.
Ну для чого таке говорити? Звязок не в них рветься, а у вас. Якби причина була у білінговій системі, то і у мене були б трабли і у декількох моїх знайомих. Так шо причина або в останній милі або у модемі.
Я не захищаю Укртелеком, ібо знаю кілька негативних речей, які там мають місце і частину з них, доречі, має і Біттернет. Так само як є куча позитивних сторін як і у першого так і у другого, і одна з них - це те як стрімко вони розвиваються, так що тепер можна практично в кожну хату провести нет.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2007, 16:00 #489981   #102
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата Ну для чого таке говорити? Звязок не в них рветься, а у вас. Якби причина була у білінговій системі, то і у мене були б трабли і у декількох моїх знайомих.
Я так говорю, бо інформацю про це мені надав працівник Укртелекому, і сумніватись у ній в мене підстав немає. Цей обрив, на час від 20с. до 1 хв. може бути помічений не всіма, оскільки проходить він в проміжку 2-4 год. ночі.
Прошу учасника kaktus, при можливості, прокоментувати ситуацію.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2007, 17:08 #490039   #103
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я так говорю, бо інформацю про це мені надав працівник Укртелекому, і сумніватись у ній в мене підстав немає. Цей обрив, на час від 20с. до 1 хв. може бути помічений не всіма, оскільки проходить він в проміжку 2-4 год. ночі.
Прошу учасника kaktus, при можливості, прокоментувати ситуацію.
АА то це напевно проходить зміна ІР адреса, він ж динамічний і тому повинен раз в добу мінятися. Я просто подумав про звичайні часті обриви, а так то це дійсно специфіка білінгової системи. Тоді це не проблема, або модем сам звязок відновить, або вінда, якщо брідж.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2007, 18:10 #490091   #104
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата Я просто подумав про звичайні часті обриви...
Я ж писав: "Звязок в них рветься 1 раз на добу, десь під ранок..."

Цитата ...проходить зміна ІР адреса, він ж динамічний і тому повинен раз в добу мінятися
Дуже невдало сформульовано. Тобто трохи слутано причини та наслідки. Динамічний ІР тут нідочого. Просто, щоб порахувати статистику білінговій системі треба закрити з'єднання, а після його відновлення змінюється ІР адреса, яка є динамічною. Тобто причина тут не в тому, що адресу міняють, а в тому, що конект обривають.

Цитата Тоді це не проблема,...
Я і не казав, що це проблема
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2007, 18:57 #490128   #105
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Незнаю, але помоєму трохи навпаки, білінгова система обраховує після кожного розєднання і не тільки під ранок, тому причиною виступає розєднання. А саме поняття динамічності ІР від того що вона динамічно міняється, і це ніяк не залежить прямо від причини її зміни. Просто в УТК дійсно навмисне виставили розрив звязку із-за того щоб гарантовано робити обрахунки (ІМХО). А щодо мого формулювання то воно дійсно троха невдале. Хоча це все гра слів і я не експерт звичайно в цьому питанні.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2007, 09:45 #490428   #106
kaktus
 
Аватар для kaktus
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я так говорю, бо інформацю про це мені надав працівник Укртелекому, і сумніватись у ній в мене підстав немає. Цей обрив, на час від 20с. до 1 хв. може бути помічений не всіма, оскільки проходить він в проміжку 2-4 год. ночі.
Прошу учасника kaktus, при можливості, прокоментувати ситуацію.
Так, сесія триває 86340с або 24години після білінг скидає сесію для збору статистики, і модем в районі до 2-ох хвилив піднімає нову сесію ну і відповідною з другим ІР, тобто якшо законектились в 9-00 то сесія закриється в 9-00 наступного дня, все залежить в якій годині ви пройшли авторизацію і у вас піднялася сесія.
saymonбудуть питання можеш в аську писати.
kaktus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2007, 09:47 #490430   #107
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2007, 11:16 #490476   #108
Nichlava
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

2fibre

А приблизно за скільки продали Бітер? Ну російська компанія SUP-Media, нещодавно купила у компанії Six Apart популярний щоденник LiveJournal. То тепер ЖЖ є повністю російським, можна з нього звалювати, якщо маєш там account ) Воно то не етично рахувати чужі гроші, але просто мені в загальному цікаво, скільки коштує такий інтернет-провайдер в такому маленькому місті (як оцінювали компанію - по майбутніх cash flows, чи потенційних грошових потоках і за якою ставкою дисконту - в нас якщо доходність менше 30%, то з бізнесу виходять), і наскільки вчасно (запізно чи зашвидко) вони його продали. В Європі така інформація не є секретом, наприклад, газета FT завжди друкує вартість угоди з купівлі тієї чи іншої компанії кожного дня. Це є частиною бізнесу, щоб інші могли приймати відповідні правильні рішення.
Зрозуміло, що Бітер без додаткових інвестицій не вижив би через посилення конкуренції (на ринок інтернет провайдерів зайшов Укртелеком - просто монстр, якщо буде приватизований, Ділайнс, Уарнет, якийсь там карлик Пульсар, ну і мобільні оператори, включаючи CDMA та потенційні 3G у 2008-2009 від Utel та ТМ PeopleNet які надають послуги бездротового інтернет зв"язку). Бітер просто проспав WiFi, що є перспективним сегментом ринку. Окрім цього, у Бітера завжди на дві ноги "кривали" якість надання послуг; єдина конкурентна перевага, так це 1 мегабіт за 100 грн., який не завжди працює стабільно. Але тепер цю саму послугу надає Діланс (за 95 грн.), ну і наступного року підтягнуться всі решта. Бітер почав різко втрачати свої конкурентні переваги, тому я гадаю, рішення про продаж було правильним.
Nichlava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2007, 11:32 #490485   #109
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата
Допис від Nichlava Переглянути допис
Зрозуміло, що Бітер без додаткових інвестицій не вижив би через посилення конкуренції (на ринок інтернет провайдерів зайшов Укртелеком - просто монстр, якщо буде приватизований, Ділайнс, Уарнет, якийсь там карлик Пульсар, ну і мобільні оператори, включаючи CDMA та потенційні 3G у 2008-2009 від Utel та ТМ PeopleNet які надають послуги бездротового інтернет зв"язку). Бітер просто проспав WiFi, що є перспективним сегментом ринку. Окрім цього, у Бітера завжди на дві ноги "кривали" якість надання послуг; єдина конкурентна перевага, так це 1 мегабіт за 100 грн., який не завжди працює стабільно. Але тепер цю саму послугу надає Діланс (за 95 грн.), ну і наступного року підтягнуться всі решта. Бітер почав різко втрачати свої конкурентні переваги, тому я гадаю, рішення про продаж було правильним.
як на мене ви дуже далекі від істини, Біттернет це не тільки інтернет провайдер місцевого рівня, но про це може розказати хтось з працівників. а може я і помиляюсь... но чув шо в західній україні вроді тільки 2 контори які паяють оптику (чи шось в тому роді) одна з яких Біттер, короче хотілось би почути від працівників весь спекрт послуг які надає Біттер, тому що більшість думають шо це пять десять чоловік які по місту кабелі тягають і до інтернету підключають
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2007, 14:06 #490563   #110
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Фух, недавно наши вернулись из Киева - всё прошло отлично, во многом даже лучше, чем мы ожидали. На переговорах были представитель американского Google - Никеш Арора и, само собой, глава Google-Украина Дмитрий Шоломко.

Немного о перспективах, которые ждут нашу компанию.
Во-первых, мы планируем стать крупнейшим центр обработки информации и поисковых запросов в Западной Украине и Молдове.
Во-вторых, открытие Центра Разработок, расположенном на территории нац.парка "Медоборы". Благоприятная атмосфера, свежий воздух - что ещё нужно для продуктивной работы!
Во-вторых, возрождение проекта "украинского мобильного телефона", на базе Android GooglePhone (слишком смелое заявление, но всё же, оно прозвучало с американской стороны).
Вобщем, планов очень много, американцы ставят перед нами трудные и интересные задачи.

Осталось немного доработать мелкие проблемы и можно будет готовить официальный пресс-релиз да и ремонт офиса скорей-бы закончить, но это уже такое...
Fibre зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2007, 14:51 #490584   #111
Nichlava
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

2fibre

Так що Біттер змінює свій профіль з інтернет-провайдера на хайтек компанію (такий собі місцевий філіал Google) і вже більше не буде надавати послуги доступу до інтернету? Якщо так, то це не є добре для пересічних споживачів інтернет послуг. Зменшиться конкуренція на ринку інтернет-провайдерів у місті. Я роблю такий висновок з Вашого посту.
То Ви там в офіційному прес-релізі напишіть хто купив, в кого купив, за скільки купили, чим буде займатися компанія (взагалі як буде називатися - Google-Україна-БіттерНет чи просто Google-Україна ?), щоб було нормально як у цивілізованих людей. А відсутність офіційної інформації породжує всякі слухи. Це завжди так. Я Вам можу допомогти в цьому, якщо немає кому нормально оформити прес-реліз.
А для решти цікава стаття "Загуглений" у зв"язку з приходом Google у Тернопіль, щоправда стаття трохи фантастична, але у кожній фантастиці як відомо є доля істини. Прошу вибачення, якщо вже хтось виклав статтю тут десь на форумі. Просто стаття виявилася цікавою із серії "Як сисадміни управлятимуть світом". У вільний час можна почитати.

http://www.radaronline.com/from-the-..._control_1.php
в російському перекладі:
http://www.jetstyle.ru/scroogled/
Nichlava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2007, 15:28 #490623   #112
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата
Допис від Nichlava Переглянути допис
2fibre

Так що Біттер змінює свій профіль з інтернет-провайдера на хайтек компанію (такий собі місцевий філіал Google)
одне не суперечить іншому. наприклад гугле в даний момент бере участь у конкурсі на отримання радіочастот на території сша для надання телекомунікаційних послугу...

Востаннє редагував Frutik: 07.12.2007 о 15:30.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2007, 15:29 #490625   #113
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Это проект будущего Центра Разработок (опять же, сорри за качество)
Долучені зображення
Тип файлу: jpg dsc00943.jpg (18.9 КБ, 31 переглядів)
Тип файлу: jpg dsc00975.jpg (23.0 КБ, 33 переглядів)
Fibre зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2007, 15:43 #490645   #114
Blind_angel
 
Аватар для Blind_angel
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата Во-первых, мы планируем стать крупнейшим центр обработки информации и поисковых запросов в Западной Украине и Молдове.
Мда. за таку інфу рекламщики будуть шалені гроші платити.
Як і ті фірми, що схочуть попасти в першу 10 запросів.
Blind_angel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2007, 14:59 #491306   #115
vitja2002
 
Аватар для vitja2002
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Мабуть довше ведуься переговори, тому що десь з пів року назад чув від однієї людини (з керівного складу Біттера), що він уже придбав у медоборах невеликий пляц під забудову!
vitja2002 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2007, 18:29 #492652   #116
scratch
time is now
 
Аватар для scratch
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

замість:
Швидкість
вихідна/вхідна Ціна
1 / 1 100
2 / 2 200
мбіт/сек грн

пропоную:
Швидкість
вихідна/вхідна Ціна (грн.)
1 Мбіт/с 100
2 Мбіт/с 200

А то з першого погляду виходить 1 мбіт / 1 сек = 100 грн, а 2 мбіт / 2 сек = 200 грн., якось по-єврейськи дуже =)
scratch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2007, 18:46 #492665   #117
scratch
time is now
 
Аватар для scratch
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

а на рахунок підключення, мені прикольно виту пару між вікнами зажали, бо в мене не виявилося сверла і дрельки вдома (який я негідник)... я десь вішав ту фотку вроді вже =)


а ще останнім часом апспід радує, хоч не мегабіт, проте:

Востаннє редагував scratch: 10.12.2007 о 19:27.
scratch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2007, 21:17 #492805   #118
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

напиши в приват хто ти (адреса) можливо вдасться зясувати хто і чому зробив так. а далі буде видно кому дешо зажати в вікні замість того кабеля. якшо включали відносно недавно
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2007, 21:56 #492824   #119
scratch
time is now
 
Аватар для scratch
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
напиши в приват хто ти (адреса) можливо вдасться зясувати хто і чому зробив так. а далі буде видно кому дешо зажати в вікні замість того кабеля. якшо включали відносно недавно
Не хочу казати бо то було давно а ворушити минуле то не до добра, чомусь так кажуть. Краще б мені хтось розказав що сталося з апспідом, який раніше ледве дихав, а тепер аж приємно стало працювати...
scratch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2007, 22:06 #492832   #120
geordanos
 
Аватар для geordanos
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
напиши в приват хто ти (адреса) можливо вдасться зясувати хто і чому зробив так. а далі буде видно кому дешо зажати в вікні замість того кабеля. якшо включали відносно недавно
Дата на фотографії же ж є!
geordanos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
біттернет, bitternet



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:00.