Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.09.2012, 09:45 #2040566   #141
angry
 
Аватар для angry
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Вже третій день немає обривів тьфу тьфу!
angry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.09.2012, 20:15 #2041038   #142
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Спреціалісти тіж самі і обладнання теж, більше того, мережа модернізується і розбудовується. А проблеми виникали зв"язані із переводом в новий білінг, вирішення на стадії завершення.Трішки терпіння і розуміння- і все буде добре.
Щось я не помітив щоб вирішення на стадії завершення. Як розривало так і розриває.
Ви хоть ті експерименти ставте вночі чи що, бо відключаться всі хто куди. Особисто я до кінця місяця якщо не буде стабільності відключаюсь. Кабельне мені нафіг не впало, а нет за 100 грн зараз всі дають приблизно одинаковий (крім колумбуса).
Dao зараз поза форумом  
Подякували 2:
nleman (25.09.2012), Rossenssen (24.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2012, 20:21 #2041045   #143
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Спреціалісти тіж самі і обладнання теж, більше того, мережа модернізується і розбудовується. А проблеми виникали зв"язані із переводом в новий білінг, вирішення на стадії завершення.Трішки терпіння і розуміння- і все буде добре.
Про такі речі попереджається, офіційно оголошується і, згодом, компенсується клієнтам неналежне надання послуг
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 5:
anfoesol (24.09.2012), ap@snuj (25.09.2012), dart (24.09.2012), nleman (25.09.2012), Rossenssen (24.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2012, 22:55 #2041241   #144
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Про такі речі попереджається, офіційно оголошується і, згодом, компенсується клієнтам неналежне надання послуг
ти забув де живеш?
вони вже 2 місяці на своєму сайті не можуть поміняти логотип "оператор кабельного телебачення"

Востаннє редагував dart: 24.09.2012 о 23:22.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 08:13 #2041347   #145
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Щось я не помітив щоб вирішення на стадії завершення. Як розривало так і розриває.
.
Де і коли? З п"ятниці статистику можеш підсказати? Є роутер? можна в ПП.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
ти забув де живеш?
вони вже 2 місяці на своєму сайті не можуть поміняти логотип "оператор кабельного телебачення"
думаю логотип не саме головне, та й сайт має бути принципово новий...

Востаннє редагував vitall: 25.09.2012 о 08:14. Причина: Пізніше додано
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 08:22 #2041358   #146
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Трішки терпіння і розуміння- і все буде добре.
Утримання існуючих клієнтів обходться набагато дешевше, ніж пошуки та залучення нових. Ось така істина.... але хіба Колумбусу то треба?
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 09:36 #2041398   #147
elephant
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
Утримання існуючих клієнтів обходться набагато дешевше, ніж пошуки та залучення нових. Ось така істина.... але хіба Колумбусу то треба?
Таке твердження вірне, але Ви не враховуєте обставин, а саме що відбувається злиття компаній. При злитті втрата абонентів неминуча. Величина цієї втрати залежить від ресурсів, на це злиття, виділених. Звісно можна виділити більше ресурсів і втратити менше абонентів, але це приведе до збитків.
elephant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 10:18 #2041427   #148
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від elephant Переглянути допис
Таке твердження вірне, але Ви не враховуєте обставин, а саме що відбувається злиття компаній. При злитті втрата абонентів неминуча. Величина цієї втрати залежить від ресурсів, на це злиття, виділених. Звісно можна виділити більше ресурсів і втратити менше абонентів, але це приведе до збитків.
Даа, багато збитків призвело б написати про перехід і описати проблеми переходу на оф сайті. Відсутність інформації і часто дезінформація зі сторони Біттер-Колумбус ще до проблем з нетом викликала в людей масу обурення.
За весь час тільки 1 повідомлення vitall'а хоть якусь надію дало, що проблему вивчають і вона рішається.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 10:22 #2041428   #149
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від elephant Переглянути допис
Таке твердження вірне, але Ви не враховуєте обставин, а саме що відбувається злиття компаній. При злитті втрата абонентів неминуча. Величина цієї втрати залежить від ресурсів, на це злиття, виділених. Звісно можна виділити більше ресурсів і втратити менше абонентів, але це приведе до збитків.
Тобто моральні збитки абонентів це ніщо, в порівнянні з можливими додатковими матеріальними витратами компанії? Це ви хочете сказати?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 11:02 #2041481   #150
elephant
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Навіть щось приблизно такого на меті донести не мав. Можливо Вам так здалося, оскільки сприймаєте цю проблему особисто.
elephant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 11:34 #2041525   #151
CTA
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від elephant Переглянути допис
Таке твердження вірне, але Ви не враховуєте обставин, а саме що відбувається злиття компаній. При злитті втрата абонентів неминуча. Величина цієї втрати залежить від ресурсів, на це злиття, виділених. Звісно можна виділити більше ресурсів і втратити менше абонентів, але це приведе до збитків.
Напевно пересічного абонента обставини злиття повинні хвилювати найменьше...як і величина втрат.
Особливо враховуючи що затрачені ресурси на попередню базу клієнтів скоріш всього давно окуплені
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 11:48 #2041539   #152
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
думаю логотип не саме головне, та й сайт має бути принципово новий...
Я думаю, саме головне, це задоволені клієнти, кількість яких зростає.
У вас є статистичні дані щодо абонентів, які відмовились від послуг інтернету внаслідок таких перетрубацій? Навіть, якщо не скажете правду, і так зрозуміло, що Київстар мав би поставити вам пляшку)))
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 12:06 #2041567   #153
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Я думаю, саме головне, це задоволені клієнти, кількість яких зростає.
гггг, ти точно в Україні живеш? який там задоволений клієнт, вони привикли до монопольного становища. це надовго.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 12:21 #2041587   #154
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
гггг, ти точно в Україні живеш? який там задоволений клієнт, вони привикли до монопольного становища. це надовго.
Таке становище з місцевими провайдерами - по всій країні. Вони всюди привикли вважати себе монополістами. Поділили міста на райони і нікуди клієнти не дінуться. Після приходу на цей ринок Укртелекому все змінилося. А після появи Київстару - у них виникли ще більші проблеми. Нажаль місцеві інтернет провайдери не думають змінюватися самі на краще. А може і думають, але нічого для цього не роблять. Не вигідно їм такі зміни. Бригади майстрів коштують гроші, оптика і "залізо" також, специ на центральному вузлі - ще більших грошей потребують. Їм легше наймати студентів і все списувати то на погоду, то на нехватку людей, то на злиття компаній.

А для клієнтів слід памятати - є конкуренція на ринку - клієнт у виграші. Вибирайте, думайте, читайте договори (в деяких є фішка - договір на рік (а то й на 2 роки!!!) обовязкового користування).
ver зараз поза форумом  
Подякували 2:
EUROFILAN (25.09.2012), kiti-cat (01.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 12:27 #2041592   #155
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Я думаю, саме головне, це задоволені клієнти, кількість яких зростає.
проблеми які виникали були не прогнозовані і не очікувані, фактично це збіг цілого ряду форс-мажорних обставин, які наклались одна на одну. Наразі вони в основному вирішені, лишились деталі. Поточні ремонти сьогодні на сьогодні, максимум на завтра, так як це є в телебаченні. Плюс планова модернізація і розбудова мережі.
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 12:47 #2041611   #156
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
проблеми які виникали були не прогнозовані і не очікувані, фактично це збіг цілого ряду форс-мажорних обставин, які наклались одна на одну.
LOL

Перефразувавши це одним словом, скажу як каже знайомий адмін -- "незаканало".

Ви дійсно хочете щоб я зібрав статистику розривів за добу і виставив тут? Ви точно не на киїстав працюєте? Кращої реклми вашим конкурентам годі й придумувати.

Я є дуже лояльним клієнтом біттернету, і одним з перших клієнтів, ще від ери діалапу. Але з такими підходами до роботи і такою піжтримкою яку зараз видає колумбус - і моє терпіння скоро закінчиться.

Тільки на дзвінки з мобіли в підтримку за цей місяць вже певно більше пішло чим той нет коштує (стаціонарного немає, це звичайно мої проблеми, але сам факт.)
Dao зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nleman (25.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 12:59 #2041614   #157
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Таке становище з місцевими провайдерами - по всій країні. Вони всюди привикли вважати себе монополістами. Поділили міста на райони і нікуди клієнти не дінуться. Після приходу на цей ринок Укртелекому все змінилося. А після появи Київстару - у них виникли ще більші проблеми. Нажаль місцеві інтернет провайдери не думають змінюватися самі на краще. А може і думають, але нічого для цього не роблять. Не вигідно їм такі зміни. Бригади майстрів коштують гроші, оптика і "залізо" також, специ на центральному вузлі - ще більших грошей потребують. Їм легше наймати студентів і все списувати то на погоду, то на нехватку людей, то на злиття компаній.
Явно не "заангажований" пост дилера Київстару? Який персонально отримує кошти за кожного нового абонента. І рекламує СВОЇ послуги де тільки можна. Як на мене не зовсім коректно. Якщо помиляюсь, соррі

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис

Ви дійсно хочете щоб я зібрав статистику розривів за добу.
Я хочу, щоб таких проблем не виникало ні в кого і у Вас в першу чергу. І з п"ятниці їх не мало би бути. Якщо все ж таки це не так - то має місце локальна проблема. Пишіть в ПП - виясню.

Востаннє редагував vitall: 25.09.2012 о 12:59. Причина: Пізніше додано
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 14:10 #2041714   #158
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Явно не "заангажований" пост дилера Київстару? Який персонально отримує кошти за кожного нового абонента. І рекламує СВОЇ послуги де тільки можна. Як на мене не зовсім коректно. Якщо помиляюсь, соррі

Додано через 10 хвилин
Так я підключаю до Київстару. Але скажіть - Ви можете дати такі самі якість та спектр послуг за таку саму ціну як Київстар? Ви можете дати бесплатний тестовий місяць користування без будь-яких зобовязань зі сторони клієнта? Та багато іншого "Ви можете...." Я прекрасно знаю ринок інтернет-полуг м. Тернополя і при теперішній якості послуг і сервісі навіть якщо би мені місцеві провайдери платили за кожного абонента 500-600-... грн. я би не рекламував їх.
Репутацію важко заробити, але легко втратити. Не забувайте головне правило "Клієнт завжди правий!". Абоненти не "дійні корови" для викачування грошей. Дякуючи абонентам Ви маєте змогу отримувати зарплатню. Благо вибір тепер є і це не початок 2000-х років з 2-ма провайдерами на ціле місто і чергою на підключення в 2 місяці.
Я займаюся ремонтом компів вже 12 років і був підключений до різних провайдерів (від Біттернету до Укртелекому). Поки що сервіс та якість мого теперішнього провайдера мене влаштовує. І альтернативи йому в найближчі 2-4 роки у нашому місті я не бачу. Так, якщо появиться провайдер який дасть мені кращі умови і якість - я переключуся.
ver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kiti-cat (01.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 16:42 #2041854   #159
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Так я підключаю до Київстару.
Ось і рекламуйте свої послуги у відведених для цього місцях. І не варто займатись демагогією, з такою риторикою Вам би в депутати...
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2012, 08:18 #2042369   #160
elephant
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від CTA Переглянути допис
Напевно пересічного абонента обставини злиття повинні хвилювати найменьше...як і величина втрат.
Мабуть, зрештою це не має відношення до питання що дешевше: не втрачати абонентів чи залучати нових .

Цитата
Допис від CTA Переглянути допис
Особливо враховуючи що затрачені ресурси на попередню базу клієнтів скоріш всього давно окуплені
Не зовсім так . Мова йде про різке зростання ресурсів на момент злиття, які стають надлишковими.
Під "ресурсами" я маю на увазі не лише швидкості каналів, об'єми RAM чи потужності CPU . Це і людські ресурси також. Імовірно "Колумбус" допустився помилки і виділив їх замало.
elephant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:00.