Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.06.2018, 15:09 #2730333   #1
Seagull
Активний учасник
Question Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Доброго дня,

підкажіть перевірений підбір автофарб (треба металік),
і щоб на місці була послуга "заправити балончик",
хочу частину фарби залишити - щоб була на дрібні роботи, самостійно підмалювати пороги і т.п.

Дяка.
Seagull зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 00:00 #2739796   #2
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Так і не знайшов у нас.
Замовляв з Києва (відправляв туди кришку лючка). Все гут. Не рекламую, хоча конторою задоволений, якшо шо питайте в приват.
Seagull зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2018, 07:02 #2739798   #3
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата
Допис від Seagull Переглянути допис
Так і не знайшов у нас.
Замовляв з Києва (відправляв туди кришку лючка). Все гут. Не рекламую, хоча конторою задоволений, якшо шо питайте в приват.
Привіт, кинь контакти в приват.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2018, 12:24 #2740157   #4
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

https://flip.com.ua/
не ці?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2018, 17:56 #2740200   #5
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Не видумуйте і не фантазуйте. Купа автомалярів на форумі і ніхто не хоче/може підказати. Теперішні автофарби, а тим паче металіки являються як мінімум — двохкомпонентними. Одним із компонентів являється каталізатор, або в народі його називають затвердником. Він змішується в процентному співвідношенні з автофарбою безпосередньо перед використанням. Пот-лайф (час життєдіяльності) готової змішаної фарби вимірюється десятками хвилин, після чого фарба починає затвердівати. Тому автофарбу НЕ фасують в аерозольні балончики. Те, що фасується в балончики назвати автофарбою не можна, бо вона з справжньою автофарбою може мати лише де-яку подібність кольору. При повторному фарбуванні місця фарбованого балончиком потрібно повністю знімати все попередньо фарбоване балончиком, бо воно не сумісне з справжньою автофарбою і буде "підриватись", що викличе"захопленяя автомалярів" і вони ще досить довгий час будуть вас згадувати незлим тихим словом.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 01:15 #2740227   #6
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ага, вони.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Не видумуйте і не фантазуйте. Купа автомалярів на форумі і ніхто не хоче/може підказати. Теперішні автофарби, а тим паче металіки являються як мінімум — двохкомпонентними. Одним із компонентів являється каталізатор, або в народі його називають затвердником. Він змішується в процентному співвідношенні з автофарбою безпосередньо перед використанням. Пот-лайф (час життєдіяльності) готової змішаної фарби вимірюється десятками хвилин, після чого фарба починає затвердівати. Тому автофарбу НЕ фасують в аерозольні балончики. Те, що фасується в балончики назвати автофарбою не можна, бо вона з справжньою автофарбою може мати лише де-яку подібність кольору. При повторному фарбуванні місця фарбованого балончиком потрібно повністю знімати все попередньо фарбоване балончиком, бо воно не сумісне з справжньою автофарбою і буде "підриватись", що викличе"захопленяя автомалярів" і вони ще досить довгий час будуть вас згадувати незлим тихим словом.
Ок,
тоді поясніть мені будь-ласка, яким чином можлива епоксідна грунтовка у аерозольному балончику.
Епоксідка двокомпонентна завжди.
Чому ж така сама ситуація неможлива із фарбою.... напевне, присутній і третій компонент... нє?... то що гальмує реакцію до моменту вивільнення...

Востаннє редагував Seagull: 24.11.2018 о 01:15. Причина: Пізніше додано
Seagull зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 08:08 #2740234   #7
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата Ок,
тоді поясніть мені будь-ласка, яким чином можлива епоксідна грунтовка у аерозольному балончику.
Епоксідка двокомпонентна завжди.
Чому ж така сама ситуація неможлива із фарбою.... напевне, присутній і третій компонент... нє?... то що гальмує реакцію до моменту вивільнення...
Я нікому не збираюсь нав'язувати власну думку, але висловлю лише де-які тези, а вже вірити мені, чи ні — справа кожного.
Щоб виглядати більш компетентним в даному питанні раджу вживати слово "епоксИдна" правильно, не "епоксІдна" і не "еБоксидна".
Дуже часто багато плутають базові смоли походження, включно навіть з продавцями !!!! — епоксидну і поліефірну, які досить подібні, але все ж мають відмінності між собою. При бажанні можна навіть перевірити в відділах продажу автофарб, де при бажанні купити епоксидну смолу вам запропонують поліефірну. Маю на увазі так звану "живицю" польського виробництва АРР.
Останнім часом почали застосовувати все більше матеріалів анаеробного типу, які "спрацьовують" від наявності вологи в повітрі (не плутати вологу і воду)
Існує безліч видів, як епоксидних, так і поліефірних матеріалів, схожих і відмінних за характеристиками, але й відмінних за призначенням.
Але, найголовніше, що якісні матеріали, для професійного використання не фасують в аерозольну тару. Купуючи балончик ви не повинні заморочуватись його вмістом і способом нанесення, пшикнули і викинули його, бо як правило користуватись балончиком наступного разу може виявитись проблематичним. Купуючи аерозольний балончик ви половину вартості платите за сам балончик і його фасовку.
Взагалі, дана дискусія стосується досить широкої теми спеціалізованого напрямку, включно хоча б з базовими знаннями необхідних хімічних сполук та матеріалів, якими не завжди, або й зовсім не володіють частина навіть продавців лако-фарбових матеріалів. Тут колись одна тьотка пробувала підвищувати рівень знаннь аудиторії, але і її вистачило не надовго, бо завдання продавця не розказати вам відмінність одного матеріалу від іншого, а збільшити свій власний рівень продаж.
Це — коротко.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (24.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 11:11 #2740240   #8
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Такі всі розумні теоретики що аж трендець.
Тільки пів драйву забито постами як люди підфарбовують сколи, дверні ручки, бампери і т.п.
Не дуже то маляри хочуть братись за локальні ремонти, бо машина бокс займає а заробітку фігня ціла. В мене он внизу порогів пару сколів від гравію - заїхав спитати - по 100 паперів за кожен.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Seagull (27.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 12:18 #2740244   #9
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Та зафарбувати, особливо перед продажем, можна хоч гуашшю
Але це ж не означає якість
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 12:48 #2740245   #10
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

ну я тобі скажу що так як роблять наші "майстри" то ще хз в чкого вийде якісніше.толку з тої двохкомпонентної емсалі, як більшість вважає цілком нормальним і правильним наносити антиграфій на голий метал, а по ньому грунт і фарбу.
потім від мінімального сколу відвалюється кусок фарби розміром 5 копійок. і це робив майстрер типу по рекомендації.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 14:30 #2740248   #11
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Switch правильно пише. Надіятися на наших тернопільських майстрів ще та лотерея. Бабло візьмуть, а за деякий час потрібно все переробляти. В мене вже давно думка підкупити інструмент і красити самому.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 14:44 #2740252   #12
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Тю. Так, а що ви хотіли? По 100 баксів за поріг вам дорого. Ви починайте шукати дешевших майстрів, а ті в свою чергу економлять свій час - роблять тяп-ляп і в результаті виходить лажа.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 15:11 #2740254   #13
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Тю. Так, а що ви хотіли? По 100 баксів за поріг вам дорого. Ви починайте шукати дешевших майстрів, а ті в свою чергу економлять свій час - роблять тяп-ляп і в результаті виходить лажа.
Прикол в тому, що ціна не є гарантією якості.
Ще одну історію напишу, правда не про малярку. Приїжджаю до знайомого автоелектрика і бачу, що вони на одній машині зняли фари і пастою знімають потемніння скла. Кажу, не забудьте полакувати, бо вже один прохвесіонал в моїй машині фари полірнув, лаком не закрив і фари в момент потемніли. На що майстри сказали, що нічого страшного, все одно наступного року знову приїде робити ту саму процедуру.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 16:48 #2740261   #14
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

От власне що ти мусиш сам знати всі нюанси технології, щоб проконтролювати, чи майстер зробить все правильно.
Бо інакше він робить як швидше, а коли питаєш чо не робить як правильно - то вивалює щось на зразок - ну так дорожче буде, мало хто так погоджується, більшості робимо так....
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 18:12 #2740268   #15
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
От власне що ти мусиш сам знати всі нюанси технології, щоб проконтролювати, чи майстер зробить все правильно.
Бо інакше він робить як швидше, а коли питаєш чо не робить як правильно - то вивалює щось на зразок - ну так дорожче буде, мало хто так погоджується, більшості робимо так....
Суть в тому, що фізично неможливо бути при проведенні ремонту. Звичайно, якщо роблять ходову чи щось по електриці, то я завжди біля машини і бачу що робить майстер. А отже з кузовним ремонт так не вийде. Тому то і невідомо, чи майстер, наприклад, підготував якісно поверхню, чи дотримався інструкцій виробника і які взагалі матеріали використовував. Але найцікавіше дивитися на реакцію майстра, коли запитати його, матеріали якої фірми він використовує )))
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 18:57 #2740272   #16
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата Такі всі розумні теоретики що аж трендець.

Цитата ну я тобі скажу що так як роблять наші "майстри" то ще хз в чкого вийде якісніше.толку з тої двохкомпонентної емсалі, як більшість вважає цілком нормальним і правильним наносити антиграфій на голий метал, а по ньому грунт і фарбу.
потім від мінімального сколу відвалюється кусок фарби розміром 5 копійок. і це робив майстрер типу по рекомендації.

Цитата Switch правильно пише. Надіятися на наших тернопільських майстрів ще та лотерея. Бабло візьмуть, а за деякий час потрібно все переробляти.
Таки дійсно, що розумних багато. )))) Хто вас за руку тягне в ту малярку? Якщо такі грамотні, то для чого їхати до якогось майстра, приймати в нього екзамен по правильності застосування та використанні матеріалів, контролювати сам процес роботи, а потім ще платити по 100 паперів за елемент. Ви як йдете припустимо до стоматолога, то так само розповідаєте йому як і чим працювати і скільки брати за його роботу з клієнта ?
Ніхто нікого не примушує платити майстрам. Якщо ви рахуєтеЩо майстер знімає останню одежину з вас, то або розвертаєтесь і прямуєте до іншого, або берете пензлик/балончик і робите самі. Якість роботи майстра визначається його репутацією і відповідно й цінами на роботу.
П.С. Я, коли що, не займаюсь маляркою автомобілів, просто маю деяке поняття, як в матеріалах, так і способах використання.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 19:09 #2740273   #17
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Таки дійсно, що розумних багато. )))) Хто вас за руку тягне в ту малярку? Якщо такі грамотні, то для чого їхати до якогось майстра, приймати в нього екзамен по правильності застосування та використанні матеріалів, контролювати сам процес роботи, а потім ще платити по 100 паперів за елемент. Ви як йдете припустимо до стоматолога, то так само розповідаєте йому як і чим працювати і скільки брати за його роботу з клієнта ?
Ніхто нікого не примушує платити майстрам. Якщо ви рахуєтеЩо майстер знімає останню одежину з вас, то або розвертаєтесь і прямуєте до іншого, або берете пензлик/балончик і робите самі. Якість роботи майстра визначається його репутацією і відповідно й цінами на роботу.
П.С. Я, коли що, не займаюсь маляркою автомобілів, просто маю деяке поняття, як в матеріалах, так і способах використання.
Я вже писав. Ціна за елемент не гарантія якості. Взагалі. Не попадають в колір, пилинки під фарбою, відлущення фарби, прояв корозії, зламані деталі при розборці/зборів/недостача кліпс і так далі.
П.с. 100 паперів для деяких майстерень вже не актуальна. 125 і більше за елемент.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 19:58 #2740279   #18
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата Я вже писав. Ціна за елемент не гарантія якості.
Так я й кажу, що ніхто нікого силою не примушує малювати в тій чи іншій малярці. Шукай малярів з перевіреною репутацією, або малюй самотужки.

Цитата Не попадають в колір
Колір підбирають на підборі фарб. Жоден маляр не буде проти, а більшість з них взагалі буде двома руками ЗА то, щоб клієнт сам підбирав колір і щоб не виникало після роботи конфліктних ситуацій відносно попадання в колір.


Цитата зламані деталі при розборці/зборів/недостача кліпс і так далі.
Кліпси, як і деякі інші з'єднувальні елементи на багатьох машинах являються елементами одноразового використання. На деяких моделях автомобілі їхня кількість сягає понад сотню штук, при ціні, біля 15грн за штуку (ціни можуть відрізнятись як в одну, так і іншу сторону.). Ти готовий заплатити з півтори сотні гривень лише за кліпси? ... І так з багатьма деталями, матеріалами ,...тощо.

Цитата П.с. 100 паперів для деяких майстерень вже не актуальна. 125 і більше за елемент.
Тим більше це спонукає робити роботу самому, щоб не платити майстрам, які лише беруть гроші, а роботу виконують не якісно.

Особисто я притримуюсь думки, що вміти треба багато, але робити не все.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Seagull (27.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 20:18 #2740281   #19
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Так я й кажу, що ніхто нікого силою не примушує малювати в тій чи іншій малярці. Шукай малярів з перевіреною репутацією, або малюй самотужки.


Колір підбирають на підборі фарб. Жоден маляр не буде проти, а більшість з них взагалі буде двома руками ЗА то, щоб клієнт сам підбирав колір і щоб не виникало після роботи конфліктних ситуацій відносно попадання в колір.




Кліпси, як і деякі інші з'єднувальні елементи на багатьох машинах являються елементами одноразового використання. На деяких моделях автомобілі їхня кількість сягає понад сотню штук, при ціні, біля 15грн за штуку (ціни можуть відрізнятись як в одну, так і іншу сторону.). Ти готовий заплатити з півтори сотні гривень лише за кліпси? ... І так з багатьма деталями, матеріалами ,...тощо.


Тим більше це спонукає робити роботу самому, щоб не платити майстрам, які лише беруть гроші, а роботу виконують не якісно.

Особисто я притримуюсь думки, що вміти треба багато, але робити не все.
Я клієнт, плачу гроші і мене не хвилює, де майстер підбирає фарбу і чи там її добре підберуть. Від мене вимагається заплатити ту суму, яка була озвучена перед початком роботи. Від майстра вимагається ЯКІСТЬ. Все. А то потім починають стогнати, що вони ні в чому не винні.
Проблема в тому, що я не знаю майстрів з перевіреною репутацією. Якщо знаєш, напиши.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 20:51 #2740283   #20
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата Проблема в тому, що я не знаю майстрів з перевіреною репутацією. Якщо знаєш, напиши.
В нас мабуть різні підходи як до виконання роботи, так і до репутації працівників, тому не берусь когось рекомендувати. Попитай краще серед своїх знайомих чи друзів. Вони мабуть краще знають твої смаки та вподобання і тому будуть корисніші для тебе.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:07.