Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Деградація у повній "красі".

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.06.2016, 12:19 #2641947   #21
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата Ти б ще мав якессь моральне право критикувати (хоча ти прямо обзиваєш людей а не критикуєш) якби ти являвся музикантом , композитором чи звукорежисером
Тобто критикувати політиків можуть тільки політики?



Цитата говори за себе , а не за інших. РІвно як і тисячам людей пофігу що ти там думаєш і кого бидлом вважаєш.
Тобто ти не вважає билом людей,котрі не знайшли ніякої кращої теми,як горівка,трах під клубом і зальот? Ти вважаєш,шо то достойна тема,аби проштовхувати в маси? Виконувати серед дітей і молоді?

Ти серйозно?

Додано через 4 хвилини
Цитата подайте колективний позов в суд і все н буде більше на фестивалях музики...
Якщо в нас нема кращої музики,то най краще без неї. Або най грають,але не співають.

Востаннє редагував nazarik30: 26.06.2016 о 12:19. Причина: Пізніше додано
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 18:54 #2641988   #22
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Якщо в нас нема кращої музики,то най краще без неї. Або най грають,але не співають.
http://vk.com/club1904963

напиши гурту напряму і не міси гімно на форумі

потім можеш оприлюднити результат переговорів


до речі, якби не твій піар, багато людей (в тому числі і я) навіть не зауважили б існування даного музичного гурту

на їхньому місці я б тішився, бо наявність хейтерів означає одне - популярність
 
Подякували 2:
Distemper (26.06.2016), Дєцко (27.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 20:27 #2642010   #23
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата Тобто ти не вважає билом людей
Слухай, тут вже одна писала, що всі зобов'язані забезпечувати максимальний комфорт для неї особливої. Ти преш в той же степ.

По-перше, парк не один і варіантів де погуляти в Тернополі безліч. Оминути сцену з ненависною тобі музикою - як два пальці об асфальт...
По-друге, для того щоб тобі(і не тільки) було комфортно - сам щось зроби/зорганізуй/запроси.

І будь готовий до того, що знайдуться аборигени, яким твоя ініціатива не сподобається.

Востаннє редагував ion: 26.06.2016 о 21:19.
ion зараз поза форумом  
Подякували 3:
Distemper (27.06.2016), Phantom (28.06.2016), TheGame (28.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 21:59 #2642031   #24
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата http://vk.com/club1904963

напиши гурту напряму і не міси гімно на форумі

потім можеш оприлюднити результат переговорів


до речі, якби не твій піар, багато людей (в тому числі і я) навіть не зауважили б існування даного музичного гурту

на їхньому місці я б тішився, бо наявність хейтерів означає одне - популярність
Що мені робити,я розберусь без тебе.

Спілкуватись з представниками гурту немає сенсу. Їхній рівень розвитку мені зрозумілий і з пісень. А от,що про це думають тернополяни,було цікаво. І як я бачу,їсти бліни з лопати для деяких тернополян цілком ок.


Цитата Слухай, тут вже одна писала, що всі зобов'язані забезпечувати максимальний комфорт для неї особливої. Ти преш в той же степ.

По-перше, парк не один і варіантів де погуляти в Тернополі безліч. Оминути сцену з ненависною тобі музикою - як два пальці об асфальт...
По-друге, для того щоб тобі(і не тільки) було комфортно - сам щось зроби/зорганізуй/запроси.

І будь готовий до того, що знайдуться аборигени, яким твоя ініціатива не сподобається.
Звісно,що я можу і обійти і закрити очі і т.д. І навіть якщо завтра туда запустять шоу карліків "анал карнавал",я теж зможу обійти і не споглядати. Розуму вистачить.
Але питання в тому,що мене шокує.що в тернополі стільки бидлуватих людей,Які сприймають це позорисько як культурну програму. І якщо це неподобство випускають на загальну сцену,створену для всіх мешканців міста,то складається враження,що таких людей більшість. Ібо тільки більшість може робити ,шо і коли хоче. А от меньшість(підераси наприклад),питають дозволу і попереджають заздалегідь.
nazarik30 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (27.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 22:21 #2642035   #25
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата "анал карнавал"
Нє, ну не перегинай. В будь якому випадку, тобі ніщо не заважає знайти однодумців (в часи інтернету це не складно) і масовкою звернутись до організаторів подібних акцій. Де спокійно і вмотивовано поясни свою позицію. Цивілізацію тре будувати з себе.

Додано через 12 хвилин
Цитата Але питання в тому,що мене шокує.що в тернополі стільки бидлуватих людей,Які сприймають це позорисько як
культурну програму.
Тобі більше подобається, коли люди строєм ходять??? Є такі, що ходять в театр, є що у філармонію, а декому потрібно поскакати. В чому проблема? Як далеко підеш із заборонами?

Востаннє редагував ion: 26.06.2016 о 22:21. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 23:05 #2642047   #26
perebendya
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

чим простіше тим контрольованіше та передбачуваніше, менше глибина менше ризиків.. в кінці кінців хтось же має спожити всі випродуковані алкоголі та тютюни, хіба дарма робили, ночей не доспали..
perebendya зараз поза форумом  
Подякував(ла):
JonnyK (26.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2016, 08:18 #2642056   #27
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Нє, ну не перегинай. В будь якому випадку, тобі ніщо не заважає знайти однодумців (в часи інтернету це не складно) і масовкою звернутись до організаторів подібних акцій. Де спокійно і вмотивовано поясни свою позицію. Цивілізацію тре будувати з себе.

Додано через 12 хвилин

Тобі більше подобається, коли люди строєм ходять??? Є такі, що ходять в театр, є що у філармонію, а декому потрібно поскакати. В чому проблема? Як далеко підеш із заборонами?
Так розумієш в чому прикол. Людина тільки і вміє що на форумі балаболити. Я вже пропонував і не лише я. Подавайте колективно в суд в чому проблема ? Так ні навіщо , якщо просто можна прийти на форум і всіх хто думає не так як він і не вважає певну музику бидло-музикою для нього теж автоматично чомусь являється бидлом. Це мені нагадує гопоту яка б називала інших людей , що це ви от гопніки , а я ні. ))))))))))))
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2016, 09:31 #2642066   #28
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата Так розумієш в чому прикол. Людина тільки і вміє що на форумі балаболити. Я вже пропонував і не лише я. Подавайте колективно в суд в чому проблема ?
В суді мені нічо не світить,а навіть якби світило,не подавав би. А от достукатись до залишків совісті,людяності,культури,ще можна попробувати.

Хотя ,як бачимо,тим хто зі мною згіден пофіг на тему,а ті хто ввжажають цей сором трумузикою і що таких селомузикантів треба побільше,пробують щось довести,хотя чомусь на прямі питання відповіді уникають. Тобто скоріш за все настільки несміливі,що навіть самі перед собою бояться визнати правду.
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2016, 12:06 #2642087   #29
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від JonnyK Переглянути допис
навряд чи можна знайти надто багато аборигенів, яким не подобається творчість того ж Положинського, до прикладу...
як і Зіброва але їх час пройшов, вони змиті в унітаз провінційноукраїнського шоубізнесу


Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Хотя ,як бачимо,тим хто зі мною згіден пофіг на тему
бабці не мають доступу до інтернету


Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Тобто скоріш за все настільки несміливі,що навіть самі перед собою бояться визнати правду.
не треба узагальнювати, коли хочеш когось образати - пиши, як мінімум, нік
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2016, 12:19 #2642090   #30
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата бабці не мають доступу до інтернету
Ну тоді бабці і до горівки доступу немають і до концертів,бо я серед того пяного бидла ,яке дьоргалось під менструативний приспів,бабців не помітив.

Просто бабці ще не втратили людську подобу.



Цитата не треба узагальнювати, коли хочеш когось образати - пиши, як мінімум, нік
Я тобі вже говорив,що без тебе розберусь що маю робити?
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2016, 13:45 #2642098   #31
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Як на мене то автор статті не там копає. Є гурти які співають дійсно відверту єрєсь і яких ще й регулярно крутять по ТБ.
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2016, 20:07 #2642151   #32
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Я тобі вже говорив,що без тебе розберусь що маю робити?
Як на флудера з 200 дописами і від'ємною репутацією, ти забагато тріпаєшся в непотрібному напрямку.

Будеш продовжувати в такому ж дусі - доведеться наступний акаунт створювати для бану.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2016, 21:10 #2642163   #33
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата Як на флудера з 200 дописами і від'ємною репутацією, ти забагато тріпаєшся в непотрібному напрямку.

Будеш продовжувати в такому ж дусі - доведеться наступний акаунт створювати для бану.
Усьо,аргументи ся скінчили?
То нашо було починати?


Цитата Як на мене то автор статті не там копає. Є гурти які співають дійсно відверту єрєсь і яких ще й регулярно крутять по ТБ.
__________________
Наприклад?
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2016, 21:26 #2642166   #34
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Усьо,аргументи ся скінчили?
То нашо було починати?
аргументи на що? ти ж два слова докупи не можеш зліпити аргументовано, чешеш нісенітниці
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2016, 00:34 #2642191   #35
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
аргументи на що? ти ж два слова докупи не можеш зліпити аргументовано, чешеш нісенітниці
він зараз ще напише що і ти "бидло"

Відео в тему

https
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2016, 08:11 #2642197   #36
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата Хтось може мені пояснити,хто і за які заслуги,організовує сцени для таких "музикантів" ?

Те,про що він співає і те,що цей захід відбувається посеред парку,є речами несумісними. Принаймні,для людей,бо для пяних мавп які скачуть під сценою,це може і ок. А саме усвідомлення реальності цього дійства приводить мене в шок.
Що тут ще сказати?



Додано через 13 хвилин
Цитата Спілкуватись з представниками гурту немає сенсу. Їхній рівень розвитку мені зрозумілий і з пісень
А твій видно з постів на форумі. Біда біда, як же легко навішати ярлик.

Востаннє редагував Erleke: 28.06.2016 о 08:11. Причина: Пізніше додано
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2016, 08:22 #2642202   #37
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата Кожна адекватна людина, гадаю, її поділяє. Чого нападати?)))
Автор розвішує ярилики на невідомих йому людей, ми розвішуєм свої ярлики у відповідь, на самого автора. Він чимсь не задоволений що до нього ставляться так само як і він до всіх?) Сіріуслі?
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2016, 08:30 #2642205   #38
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від JonnyK Переглянути допис
бо напевно таке дійство має мати місце, якщо є контингент охочий на те, але явно за межами міста. Якось так.
На День Молоді музика бумцала години до першої ночі. На кожне свято так. Пропонуєш їх усіх теж за місто виселяти?
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2016, 08:31 #2642207   #39
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата бо напевно таке дійство має мати місце, якщо є контингент охочий на те, але явно за межами міста. Якось так.
Не розумію що не так то, Хлопці виступили собі на фесті, явно було оголошено що вони там будуть, до них прийшли їх фанати, якби автор ретельно вибирав місце де погуляти то міг би і поцікавитись хто такий Медовий Полин, а не зробив цього ну сорян, гівно то на хлопців і їх фанатів за що лити то?. В автора пригоріло від слів пісні. Все треба швиденько бігти і нести праведне бо всі кругом сліпі, а один автор узрів істину, АЛЯРМ В україні є музика і пісні де співають про алкоголь!!11
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2016, 08:37 #2642210   #40
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата гадаю рамки мають бути.
Рамки кожен собі ставить сам. Ви коли небудь були на якійсь Рейв паті? От де треш, а тут я навіть п'яних не побачив на відео, просто хлопці скачуть.

На всіляких Тартаках в парку Відродження було в надцять раз більше бухих. ЗАБОРОНИТИ ТАРТАК!
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:54.