Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Накрити хату. Металочерепиця ???

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.05.2010, 12:02 #1344579   #1
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Накрити хату. Металочерепиця ???

Ніби не знайшов подібної теми. Цього літа планую накривати хату. Відповідно, постає питання: ЧИМ?
Тому, питання для тих, хто збудував чи тільки планує порадити чим оптимально накрити хату? Дах не складний, але трошки відходів може бути. Варіанти : або металочерепиця, один майстер казав, що може бляхою, так як менше відходів (я проти блязи), ну і сьогодні бачив бітумну черепицю, здається.
Ціни, як я рахував, 50-60 грн за 1 кв. м. (на Епіцентрі), а ця безшумна черепиця - 81 грн виходить.
Вдячний буду за любі поради та пропозиції. Які особливості у встановленні того чи іншого, хоча, то швидше, проблема майстрів буде.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 12:53 #1344675   #2
scorpik
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

бітумка дорожче обійдеться (треба забити суцільно дошкою або ОСБ, майстри), але відходів буде менше, плюс розрахована на 20-25 років і ремонт (можливо капітальний), має бути відповідний кут нахилу даху.
металочерепиця під час дощу дуже шумна, але практична - великі кавалки, менше стиків. Якщо не якісно зроблять майстри дах або продукт із зношеної лінії, то буде видно кожний ряд
Металочерепиця зараз всюди куди не глянь, може й дісно зробити фальцований дах з кольорового листа

пс. Найкраще дивиться, наймоднішо, найдорожче та довговічніше це керамічна черепиця!
scorpik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (24.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 13:08 #1344678   #3
cheynjer
 
Аватар для cheynjer
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Чув що бітумна черепиця на сонці трохи вигоряє, і коли сильний вітер здер пару листів і їх замінили то дуже було видно

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
пс. Найкраще дивиться, наймоднішо, найдорожче та довговічніше це керамічна черепиця!
З Німеччини вже возять полегшену керамічну черепицю, бо під звичайну потрібно більше дерева

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
може й дісно зробити фальцований дах з кольорового листа
Де ж тепер майстрів знайдеш на фальцований дах, тепер всі шпеціалісти по металочерепиці, а якщо хтось і візьметься то робота ще раз так дорожча.
І ще потрібно грубшу бляху ніж беруть на профнастил чи метало-черепицю (бо буде дуже переливатися) а це знову ж таки $

Востаннє редагував cheynjer: 24.05.2010 о 13:08. Причина: Пізніше додано
cheynjer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 13:11 #1344708   #4
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

а мені подобається шум дощу під металочерепицею
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 4:
Віктор (28.05.2010), KIgorS (24.05.2010), Romko_7 (24.05.2010), Vlodko (24.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 13:40 #1344750   #5
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Цитата:
Допис від cheynjer Переглянути допис
Де ж тепер майстрів знайдеш на фальцований дах, тепер всі шпеціалісти по металочерепиці, а якщо хтось і візьметься то робота ще раз так дорожча.
І ще потрібно грубшу бляху ніж беруть на профнастил чи метало-черепицю (бо буде дуже переливатися) а це знову ж таки $
Є майстри і по фальцованих дахах. Доречі такі майстри також дуже добре вміють і металочерепицю монтувати. Щодо ціни, краще раз заплатити більше, чим потім по кілька разів переробляти чи виправляти помилки. Метал потрібно не грубший а пластичніший. А грубший метал в нас знайти майже нереально.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 13:48 #1344764   #6
cheynjer
 
Аватар для cheynjer
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Метал потрібно не грубший а пластичніший.
А де в нас можна знайти такий метал, та ще й в кольорі?
cheynjer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 13:58 #1344779   #7
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Цитата:
Допис від cheynjer Переглянути допис
А де в нас можна знайти такий метал, та ще й в кольорі?
Без проблем можна купити. Подивіться скільки зараз церков накритих фальцованими листами. Звичайно можна і використовувати більш дешевий жорсткий метал, але всетаки краще пластичніший. Метали фірми ThyssenKrupp(Німеччина), SSAB (Швеція), Ranila (Фінляндія) по замовчуваню еластичні.
KIgorS зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheynjer (24.05.2010), Vlodko (24.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 14:02 #1344784   #8
cheynjer
 
Аватар для cheynjer
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Без проблем можна купити. Подивіться скільки зараз церков накритих фальцованими листами. Звичайно можна і використовувати більш дешевий жорсткий метал, але всетаки краще пластичніший. Метали фірми ThyssenKrupp(Німеччина), SSAB (Швеція), Ranila (Фінляндія) по замовчуваню еластичні.
Воно то так, але на церквах купола, спочатку всплошну зашивають деревом. А на хаті?
cheynjer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 14:12 #1344800   #9
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Цитата:
Допис від cheynjer Переглянути допис
Воно то так, але на церквах купола, спочатку всплошну зашивають деревом. А на хаті?
Я не до кінця обізнаний в технології фальцових дахів, але думаю що в приватному будівництві також потрібно зашивати спочатку дошкою. Просто гладкий лист який використовують не має жорсткості (не витримає навантажень снігу) нехай він буде і 0.7мм товщиною. Доречі є райони в нашій області де всі привикли робити дах з сплошної дошки. В Почаєві дуже поширено дати сплошну дошку потім рубероїд а потім металочерепицю )
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 14:34 #1344833   #10
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

листи бляхи йдуть через фальц , ліпше вертикальний, подвійний - спитайся майстра, він багато це робив. зашивабть дошкою, а в фільц вставляють закладну полоску, яку потім забивають з внутрішн. сторони до дошки
на метелочерепиці намахатиси тяжче.
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 14:43 #1344850   #11
cheynjer
 
Аватар для cheynjer
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Металочерепиця самий оптимальний варіант, єдине про що потрібно подумати це звукоізоляція
Ще знайшов непоганий варіант http://www.ruukkidim.com.ua/find_products/classic/, в Тернополі таке вже бачив
cheynjer зараз поза форумом  
Подякували 2:
andrey_ko (24.05.2010), Vlodko (24.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 15:05 #1344886   #12
scorpik
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Хлопці, якщо пошукати, то є метал чи 0,5, чи 0,7 мм, і є по селах "старі" майстри, які роблять фальцьовані дахи. Колись же ш по такій технології всі хати з бляхи були криті. Якщо робити неширокими смугами, то "грати" на вітрі не повинно. Латити там треба як під звичайну м/черепицю чи профнастил, тобто не суцільно.

пс. Вигорає під дією УФ все: і металочерепиця, і кольоровий шифер, і бітумка, але в кожного своя ступінь ...
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 19:09 #1345182   #13
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Цитата:
Допис від cheynjer Переглянути допис
З Німеччини вже возять полегшену керамічну черепицю, бо під звичайну потрібно більше дерева
А є більше інфи по ній?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 19:28 #1345221   #14
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

зайдіть в дахцентр на руській чи тпк, то самі нормальні спеціалізовані, на мій погляд, фірми в тернополі
щодо бітумки то в підмосков"ї майже половина дахів крита нею, нічого невигоряє, непротікає, головне дотримуватись технології
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 19:40 #1345231   #15
cheynjer
 
Аватар для cheynjer
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
А є більше інфи по ній?
http://vgbud.com.ua/kerbraas.html
Я точно не впевнений чито вона, але дуже похожа, один клієнт вибирав собі на дах, і буклет показував, там був наголос на її облегшенні
cheynjer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 20:17 #1345266   #16
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Про різні види покрівлі можна прочитати ТУТ. Мож пригодиться...
Charly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (24.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 21:23 #1345340   #17
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Цитата:
Допис від cheynjer Переглянути допис
http://vgbud.com.ua/kerbraas.html
Я точно не впевнений чито вона, але дуже похожа, один клієнт вибирав собі на дах, і буклет показував, там був наголос на її облегшенні
Не впевнений, але це, здається, звичайна. На Руській рахували, - дах важитиме 15 т.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 21:27 #1345346   #18
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Не впевнений, але це, здається, звичайна. На Руській рахували, - дах важитиме 15 т.
Ого. Виходить ще на стадії проекту потрібно враховувати такий важкий дах.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 21:33 #1345350   #19
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Я не до кінця обізнаний в технології фальцових дахів, але думаю що в приватному будівництві також потрібно зашивати спочатку дошкою. Просто гладкий лист який використовують не має жорсткості (не витримає навантажень снігу) нехай він буде і 0.7мм товщиною.
Зазор між дошками 30см і все нормально,тримає навантаження снігом.
В мене вже 35 років хата накрита бляхою,то є один мінус - є невеликі місця із ржавчиною.Але це все вирішується.


Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
В Почаєві дуже поширено дати сплошну дошку потім рубероїд а потім металочерепицю )
Я собі уявляю коли то все на сонці нагрівається літом який йде запах від того рубероїду.Незрозуміло,для чого рубероїд...
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 22:33 #1345467   #20
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Накрити хату. Металочерепиця ???

Кажуть колись оцинковка була кращою.) Впринципі я ще не чув щоб чтось теперішню оцинковку міняв після 5-10років. Хоча зараз ринок заполонив низькоякісний метал, і що буде через 10-15 років з дахом з такого матеріалу невідомо.

Не думаю що він сильно "пахне" літом) Так ніхто його і не зриває. Зверху монтують черепицю/профнастил
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:40.