Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.09.2017, 17:09 #2705502   #61
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Мова про тіло (земне) і призначення тіла та його функції.
Новак, пиши якось зрозуміліше. Адам був в тілі, але був створений на образ Божий.


Цитата Богу видніше чому людина була створена Ним у матеріальному тілі і повинна була Йому вірити (довіряти), а не бути відразу подібною ангелам.
Сівба і жнива припиняться на землі?



Цитата У Адама вибору не було ))
Зараз людині краще самій шукати, але довіряти Богові у тому, що Він допоможе знайти правильну (підходящу) людину і відверне від неправильного вибору.
Якщо хтось покладався на Бога, але розчарувався в подружньому партнері, в нього будуть підстави нарікати Не підходить така мисля.
Ісус був одружений?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2017, 21:46 #2705537   #62
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, пиши якось зрозуміліше. Адам був в тілі, але був створений на образ Божий.
Тіло Адама було створено на образ Божий?


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Сівба і жнива припиняться на землі?
Земля припиниться, бо відслужить своє, як колиска відслуговує своє поки дитина є немовлям.
Для людей майбутнього віку Бог приготував нові тіла і нові домівки (умови існування), де вже нема матеріальних потреб, властивих тілу (їжі, пиття, сну, сексу і т.п.)
Нову Землю і нове Небо. Про це все сказано в Біблії.
Звістку про це приніс Ісус Христос. Пророки Старого Завіту намагалися побачити це, але не могли, тому говорили відповідними образами.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Якщо хтось покладався на Бога, але розчарувався в подружньому партнері, в нього будуть підстави нарікати
У того, хто шукає причини поза собою, завжди знайдеться на що нарікати. Бог не примушує, але може підказати, дати мудрість у виборі подружнього партнера.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ісус був одружений?
Є якісь підстави так вважати? Десь є хоч натяк на подібне?

Востаннє редагував Новак: 06.09.2017 о 21:46. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 09:00 #2705574   #63
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тіло Адама було створено на образ Божий?
Ти знаєш, що ні.



Цитата Земля припиниться, бо відслужить своє, як колиска відслуговує своє поки дитина є немовлям.
Не видумуй. Земля створена так, що самовідновлюється.

Цитата Для людей майбутнього віку Бог приготував нові тіла і нові домівки (умови існування), де вже нема матеріальних потреб, властивих тілу (їжі, пиття, сну, сексу і т.п.)
Левити були прототипом того, що ти пишеш. А левити це не весь Ізраїль.

Цитата Нову Землю і нове Небо. Про це все сказано в Біблії.
Звістку про це приніс Ісус Христос. Пророки Старого Завіту намагалися побачити це, але не могли, тому говорили відповідними образами.
Новак, з твоєї схеми випадає праобраз старозавітнього Ізраїля. В тебе абсолютно немає ніякої аналогії з майбутнім устроєм.



Цитата У того, хто шукає причини поза собою, завжди знайдеться на що нарікати. Бог не примушує, але може підказати, дати мудрість у виборі подружнього партнера.
Якова 1:17, Новак. Якщо є підстави отримати дарунок, то він буде. В твоєму варіанті "бабка надвое сказала".

Цитата Є якісь підстави так вважати? Десь є хоч натяк на подібне?
Ну ти ж пишеш, що СЄ розплодяться гіперактивно. Ісус був досконалий, тоже мав би з твоєї логіки мати більше 10 дітей.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 22:32 #2705665   #64
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ти знаєш, що ні.
Тоді я не розумію твоїх запитань про "Божий образ", коли я говорю про тіло (матеріальне) теперішніх людей, яке потребує їжі, пиття, сну, сексу і т.д. і про тіла людей в майбутньому віці, які всього цього не потребуватимуть, бо ці тіла будуть духовні (нематеріальні).


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Не видумуй. Земля створена так, що самовідновлюється.
Земля теперішня - для матеріальних тіл. Нова Земля і Небо - для людей майбутнього віку, які не матимуть матеріальних тіл. Цю звістку приніс Ісус Христос і Він навіть приклада показав, воскреснувши з мертвих у переміненому (духовному) тілі.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Левити були прототипом того, що ти пишеш. А левити це не весь Ізраїль.
Не знаю яке відношення мають до цього левити. Левити, як і інші були звичайними людьми і мали потреби як у всіх звичайних земних людей.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, з твоєї схеми випадає праобраз старозавітнього Ізраїля. В тебе абсолютно немає ніякої аналогії з майбутнім устроєм.
Ізраїль є прообразом Церкви у 1000-літньому царюванні Ісуса Христа. А коли настане досконале і Бог буде у всьому все - тоді настане майбутній вік для всього людства, де вже не буде ні єврея, ні язичника, ні чоловічої статі, ні жіночої, а люди будуть подібні анголам.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну ти ж пишеш, що СЄ розплодяться гіперактивно. Ісус був досконалий, тоже мав би з твоєї логіки мати більше 10 дітей.
Мав би мати, якби в Його задачу входило одруження і народження земних дітей.
А в Його задачу входило зовсім інше, духовне: стати Жертвою, померти заради нас, стати Первістком з мертвих, Головою Церкви, привести багатьох до Бога, тих, хто увірує в Нього і прийме Його та народиться духовно. Такою була (і є, бо здійснюється і сьогодні) воля Божа, яку Ісус виконав досконало.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 08:49 #2705682   #65
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тоді я не розумію твоїх запитань про "Божий образ", коли я говорю про тіло (матеріальне) теперішніх людей, яке потребує їжі, пиття, сну, сексу і т.д. і про тіла людей в майбутньому віці, які всього цього не потребуватимуть, бо ці тіла будуть духовні (нематеріальні).
Новак, якби Ісус сказав, що будуть мати тіла як ангели, то не було би питань. По-твоєму з ангелами не може бути більше ніяких подібностей?



Цитата Земля теперішня - для матеріальних тіл. Нова Земля і Небо - для людей майбутнього віку, які не матимуть матеріальних тіл. Цю звістку приніс Ісус Христос і Він навіть приклада показав, воскреснувши з мертвих у переміненому (духовному) тілі.
Ну взагалі-то тіла померлих не зникали так як Ісуса. Та і їв він після воскресіння.


Цитата Не знаю яке відношення мають до цього левити. Левити, як і інші були звичайними людьми і мали потреби як у всіх звичайних земних людей.
Ізраїль є прообразом Церкви у 1000-літньому царюванні Ісуса Христа. А коли настане досконале і Бог буде у всьому все - тоді настане майбутній вік для всього людства, де вже не буде ні єврея, ні язичника, ні чоловічої статі, ні жіночої, а люди будуть подібні анголам.
Новак, те що левити були прототипом на помазанців я зрозумів ще до того як мені це поянили самі СЄ.
Не пиши по цій темі багато і не потемі. Ти не маєш ніяких аналогій. Це вже видно.

Цитата Мав би мати, якби в Його задачу входило одруження і народження земних дітей.
А в Його задачу входило зовсім інше, духовне: стати Жертвою, померти заради нас, стати Первістком з мертвих, Головою Церкви, привести багатьох до Бога, тих, хто увірує в Нього і прийме Його та народиться духовно. Такою була (і є, бо здійснюється і сьогодні) воля Божа, яку Ісус виконав досконало.
Але він вроді би до 30 років жив як звичайна людина.
По-ідеї в нього була потреба в сексі.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 09:29 #2705687   #66
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, якби Ісус сказав, що будуть мати тіла як ангели, то не було би питань.
Так і сказано, сказано Ісусом і Його учнями, а саме апостолом Павлом. Цитати я вже наводив. Ісус, як первісток (з людей) з мертвих, є наочним прикладом нового тіла після воскресіння. Ісус, як відомо, являвся учням після воскресіння, і хоча мав тіло, міг миттєво переміщуватися в просторі на великі відстані, проходити крізь стіни, ставати невидимим і т.п.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну взагалі-то тіла померлих не зникали так як Ісуса. Та і їв він після воскресіння.
Їв не для того, щоб жити, а щоб запросити учнів до розмови і розмови за їжею, якої потребували вони, а не Він.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, те що левити були прототипом на помазанців я зрозумів ще до того як мені це поянили самі СЄ.
Вся проблема в тому кого ти вважаєш помазанцями і кого помазанцями називає Біблія.
Якщо прийде час і ти, замість вчення керівників СЄ про помазанців, приймеш вчення Ісуса Христа і апостолів, тоді і висновки зміняться.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ти не маєш ніяких аналогій. Це вже видно.
Я тобі вже сказав, що Ізраїль є прототипом Церкви. Цю думку я можу аргументувати як словами з Старого Завіту так і з Нового, тобто довести її. Чому ти не хочеш почути це я не знаю. Можливо тому, що ти маєш власні думки, які грунтуються на вченні керівників СЄ?


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Але він вроді би до 30 років жив як звичайна людина.
По-ідеї в нього була потреба в сексі.
І що? Потреба в сексі є такою, яку неможливо контролювати досконалій людині, якою був Ісус Христос?
До чого взагалі ці розмови про одруження Ісуса, можливість Ним мати земних дітей?
Невже не зрозуміло, що Він прийшов з зовсім іншою метою, для спасіння тих, хто мертвий у гріхах? Для їх духовного народження.

"Народжене від тіла є тіло" - це сказано про всіх дітей Адама.
Адам же і Єва були народжені від Бога, але померли, втратили оте духовне життя і стали смертним тілом.
Тому і всі діти Адама є смертними тілами, "мертвяками" - це означення дав Ісус Христос.
Але, завдяки Ісусу Христу, Його жертві, і завдяки дії Духа Святого можуть ОЖИТИ, отримавши нового духа, народившись від Бога.
От для цього приходив Ісус Христос, а не для того, щоб одружитися з жінкою і народжувати земних дітей.
Завдяки Жертві Ісуса Христа мільйони, мільярди людей можуть перейти від стану смерті до стану життя, ожити, народившись заново. І цей процес вже йде майже 2 тис. років, бо багато мільйонів людей вже народилися заново, стали дітьми Божими. Бог здійснює це все і скоро завершить цей процес, коли всі, хто міг прийняти Ісуса Христа, приймуть Його і народяться від Духа Єгови. Чи це не прекрасно? Який ВЕЛИКИЙ і ЧУДОВИЙ є Бог!
Ну а ким є ті, які відкидають нове народження і продовжують залишатися у смерті?

Востаннє редагував Новак: 08.09.2017 о 09:35.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 14:07 #2705734   #67
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Так і сказано, сказано Ісусом і Його учнями, а саме апостолом Павлом. Цитати я вже наводив. Ісус, як первісток (з людей) з мертвих, є наочним прикладом нового тіла після воскресіння. Ісус, як відомо, являвся учням після воскресіння, і хоча мав тіло, міг миттєво переміщуватися в просторі на великі відстані, проходити крізь стіни, ставати невидимим і т.п.
Цитати, які ти наводиш, підходять. Помазанці будуть мати духовні тіла.
Але проведи паралель з левитами. Хто такі інші вівці?


Цитата Їв не для того, щоб жити, а щоб запросити учнів до розмови і розмови за їжею, якої потребували вони, а не Він.
Ну канєшно. Без їжі вони би ніяк не хотіли з ним говорити.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 15:37 #2705759   #68
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Ви ж розумієте, що говорите про одне і те ж тільки різними словами?
Чи ні?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 17:46 #2705766   #69
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Хто такі інші вівці?
Хто такі інші вівці пояснили і показали апостоли: це віруючі в Ісуса Христа з усіх племен і народів під небом. Велика черідка.
А мала - це віруючі в Ісуса Христа з євреїв.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну канєшно. Без їжі вони би ніяк не хотіли з ним говорити.
Вони могли просто їсти хотіти, не буває такого?
І те, що на Сході якраз за столом полюбляють вести бесіди - це нічого?
Чи ти вважаєш, що воскреслий Ісус потребував смаженої риби, щоб жити? ))
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 19:18 #2705769   #70
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Хто такі інші вівці пояснили і показали апостоли: це віруючі в Ісуса Христа з усіх племен і народів під небом. Велика черідка.
А мала - це віруючі в Ісуса Христа з євреїв.
Царство було дане тільки "малій череді"?


Цитата Вони могли просто їсти хотіти, не буває такого?
І те, що на Сході якраз за столом полюбляють вести бесіди - це нічого?
Чи ти вважаєш, що воскреслий Ісус потребував смаженої риби, щоб жити? ))
Новак, ну це не аргумент. Тисячі його слухали на голодний жолудок, поки він їх не нагодував.
Я не знаю чого він просив їжі. Має бути якесь пояснення.

Додано через 29 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вся проблема в тому кого ти вважаєш помазанцями і кого помазанцями називає Біблія.
Якщо прийде час і ти, замість вчення керівників СЄ про помазанців, приймеш вчення Ісуса Христа і апостолів, тоді і висновки зміняться.
Помозані святим духом. Так як помазувались олією на царство.



Цитата Я тобі вже сказав, що Ізраїль є прототипом Церкви. Цю думку я можу аргументувати як словами з Старого Завіту так і з Нового, тобто довести її. Чому ти не хочеш почути це я не знаю. Можливо тому, що ти маєш власні думки, які грунтуються на вченні керівників СЄ?
Новак, я щось не пригадую аналогій з церквою. Може для мене це було настільки арсурдною думкою, тому і не пам'ятаю.


Цитата І що? Потреба в сексі є такою, яку неможливо контролювати досконалій людині, якою був Ісус Христос?
Та ні. Згідно з Якова 3:2 для Ісуса це не було проблемою.

Цитата До чого взагалі ці розмови про одруження Ісуса, можливість Ним мати земних дітей?
Невже не зрозуміло, що Він прийшов з зовсім іншою метою, для спасіння тих, хто мертвий у гріхах? Для їх духовного народження.
Новак, я просто цікавлюся. Ти змалював ситуацію, коли СЄ мали би розплодитися як крілики. Аналізую.

Цитата "Народжене від тіла є тіло" - це сказано про всіх дітей Адама.
Адам же і Єва були народжені від Бога, але померли, втратили оте духовне життя і стали смертним тілом.
Тому і всі діти Адама є смертними тілами, "мертвяками" - це означення дав Ісус Христос.
Але, завдяки Ісусу Христу, Його жертві, і завдяки дії Духа Святого можуть ОЖИТИ, отримавши нового духа, народившись від Бога.
От для цього приходив Ісус Христос, а не для того, щоб одружитися з жінкою і народжувати земних дітей.
Ти вважаєш, що він з пеленок розумів свою роль?

Цитата Завдяки Жертві Ісуса Христа мільйони, мільярди людей можуть перейти від стану смерті до стану життя, ожити, народившись заново. І цей процес вже йде майже 2 тис. років, бо багато мільйонів людей вже народилися заново, стали дітьми Божими. Бог здійснює це все і скоро завершить цей процес, коли всі, хто міг прийняти Ісуса Христа, приймуть Його і народяться від Духа Єгови. Чи це не прекрасно? Який ВЕЛИКИЙ і ЧУДОВИЙ є Бог!
Ну а ким є ті, які відкидають нове народження і продовжують залишатися у смерті?
Новак, тобі як заїсть з тим народженням))) Чого він не сказав в Нагірній проповіді якщо це таке важливе. Третю заповідь ще би додов. Хоча ні. Так як ти це подаєш, то вона би мала бути першою)))

Востаннє редагував Lео: 08.09.2017 о 19:18. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 20:12 #2705776   #71
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Царство було дане тільки "малій череді"?
Всім. Цитую: "і буде одна отара і один Пастух" Образне порівняння Ісуса показує той момент, коли дві чердки овець змішуються і вже не відрізниш де яка вівця, з якої з отар.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, ну це не аргумент. Тисячі його слухали на голодний жолудок, поки він їх не нагодував.
Я говорю про ближнє коло учнів, а не про тисячі. Про розмову за їжею, які в них з Ісусом часто бували.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Я не знаю чого він просив їжі. Має бути якесь пояснення.
Ісус не просив в них їжі, а приготував їм їжу і запросив до столу. І, взагалі-то, там навіть не сказано, що Він їв з ними чи просто погодував їх.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Помозані святим духом. Так як помазувались олією на царство.
Тобто ти говориш про Старий Завіт, а я про Новий, про дітей Божих по вірі в Ісуса Христа, які народилися від Духа. Помазанці Старого Завіту мали на собі Дух Божий, а віруючі Нового отримали нове народження. Різниця суттєва.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, я щось не пригадую аналогій з церквою. Може для мене це було настільки арсурдною думкою, тому і не пам'ятаю.
Ну хоча б ця - бути світлом для світу.
Чи оця - бути Царством, яке пануватиме над усіма народами і навчить, та приведе їх до істинного Бога.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ти вважаєш, що він з пеленок розумів свою роль?
Не думаю, що з пеленок.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Чого він не сказав в Нагірній проповіді якщо це таке важливе. Третю заповідь ще би додов.
Вся Нагірна проповідь про народжених від Бога.
І Він сказав, що людині необхідно народитися згори, невже цього мало?
Та й апостоли всюди, в листах свідчили про отримані віруючими Божі дарунки: прощення гріхів, виправдання і нове народження і славили за це Бога. Для них це було невід"ємною частиною їх життя, суттю християнства.
І чия провина, що теперішнім людям, які вважають себе віруючими, потрібно це розжовувати, а вони ще й не вірять? Я і про традиційних християн... і не тільки
....


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ви ж розумієте, що говорите про одне і те ж тільки різними словами?
Чи ні?
Саймоне, думаю, що різниця є і суттєва.
Якщо коротко, то:
а) Лео вважає, що нема необхідності для людини в новому народженні. Можна якось і так, будучи мертвим у гріхах, будучи просто тілом, "мертвяком", догодити Богові, не прийнявши від Нього нового народження.
б) і взагалі я не бачу щоб Лео свідчив про те, що Бог дарував йому зараз і що він прийняв. У його уявленні все вирішиться колись, після смерті тіла. А Біблія каже, що "сьогодні день спасіння", що тепер, під час життя в тілі, треба прийняти нове життя від Бога і жити. Не колись, не потім.

То є різниця чи нема?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 21:02 #2705786   #72
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Всім. Цитую: "і буде одна отара і один Пастух" Образне порівняння Ісуса показує той момент, коли дві чердки овець змішуються і вже не відрізниш де яка вівця, з якої з отар.
Новак, ну як всім?)))
Не лякайся, мала отаро, бо вашому Батькові було до вподоби дати вам Царство (Луки 12:32)
Так. Буде таке, що отара стане однією, але царство дане саме малій.


Цитата Я говорю про ближнє коло учнів, а не про тисячі. Про розмову за їжею, які в них з Ісусом часто бували.
Новак, ну непереконливо.


Цитата Ісус не просив в них їжі, а приготував їм їжу і запросив до столу. І, взагалі-то, там навіть не сказано, що Він їв з ними чи просто погодував їх.
Луки 24:41-43 прочитай.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 22:23 #2705796   #73
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, ну як всім?)))
Не лякайся, мала отаро, бо вашому Батькові було до вподоби дати вам Царство (Луки 12:32)
Так. Буде таке, що отара стане однією, але царство дане саме малій.
Стане одною чи ні? "Вівці" будуть однакові чи так як вчать керівники СЄ, кажучи, що звичайні люди матимуть фізичні тіла, а 144 тис. матимуть духовні? Одні житимуть на Землі, а інші десь на Небі. Одні керуватимуть, а інші будуть підкорятися і т.д.
То це така "одна" отара і "однакові" вівці?
Може таки варто довіряти словам Ісуса Христа і апостолів?
Цитата 29 Ісус же промовив у відповідь їм: Помиляєтесь ви, не знавши писання, ні Божої сили.
30 Бо в воскресенні ні женяться, ані заміж виходять, але як Анголи ті на небі.
(Матв.22:29,30)
Цитата 42 Так само й воскресення мертвих: сіється в тління, в нетління встає,
43 сіється в неславу, у славі встає, сіється в немочі, у силі встає,
44 сіється тіло звичайне, встає тіло духовне. Є тіло звичайне, є й тіло духовне.
(1Кор.15:42-44)
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Луки 24:41-43 прочитай.
Гаразд, їв. І що? Тіло духовне потребує матеріальної їжі?
Ні.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2017, 09:04 #2705805   #74
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Стане одною чи ні? "Вівці" будуть однакові чи так як вчать керівники СЄ, кажучи, що звичайні люди матимуть фізичні тіла, а 144 тис. матимуть духовні? Одні житимуть на Землі, а інші десь на Небі. Одні керуватимуть, а інші будуть підкорятися і т.д.
То це така "одна" отара і "однакові" вівці?
Може таки варто довіряти словам Ісуса Христа і апостолів?
Новак, я не хочу заглиблюватися настільки далеко. Помилятися можна. І чим далі тим більше.
Не женитися вони можуть на зразок Адама і Єви. Я би не хотів одружуватися на власний розсуд. Суттєво краще коли маєш 100% свою другу половину. А таке зараз неможливо.
Подібними до ангелів можуть бути тому, що теж стануть божими дітьми (досконалими). І на те щоб стати досконалими, людям дано 1000 років.
Це версії, Новак. Я не можу бути впевнений в них. Але відкинути ці версії, і прийняти абсурдніші в мене немає підстав.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2017, 10:20 #2705812   #75
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, я не хочу заглиблюватися настільки далеко.
Але ж я пропоную просто довіряти словам Ісуса Христа і апостолів! Не заглиблюватися у вчення керівників СЄ, а просто довіряти Ісусу і апостолам. В них все чітко і ясно.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Не женитися вони можуть на зразок Адама і Єви.
Адам і Єва були створені для того, щоб бути парою, з якої почнеться людство. Бог створив цю пару і з"єднав їх. Адам і Єва мали матеріальні тіла, для життя в цьому віці, в умовах теперішньої Землі.
В умовах наступного віку, нових Землі і Неба, в нематеріальних тілах, люди матимуть інше призначення, аніж одружуватися і народжувати дітей. Ісус же прямо це сказав, які підстави Йому не довіряти?


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Подібними до ангелів можуть бути тому, що теж стануть божими дітьми (досконалими). І на те щоб стати досконалими, людям дано 1000 років.
Це версії, Новак. Я не можу бути впевнений в них. Але відкинути ці версії, і прийняти абсурдніші в мене немає підстав.
Ми говоримо про наслідки.
А проблема (твоя і тих, хто пройшов через вчення керівництва СЄ) наступна: відсутність усвідомлення простих істин, через які Ісусу довелося помирати, а не просто прийти і попроповідувати тут про Царство Боже та піти.

Істина перша: в Адамі всі померли (духовно).
Тому, той, хто народився від Адама - це мертвяк, духовний труп, мертвий у гріхах і відірваності від Бога. Усунути цю мертвість людина не може.

Істина друга: в Ісусі Христі всі оживають. Кожен, хто прийняв Ісуса Христа - той народився від Бога, ожив (духовно).
Час для того щоб перейти від смерті до життя - це оце наше земне життя. Прийняти Ісуса Христа ми можемо тільки зараз, вірою, а не колись, після смерті чи в 1000-літньому царстві.

Хто має усвідомлення своєї мертвості, той біжить до Бога, щоб прийняти життя.
Хто не має цього усвідомлення... сам розумієш.

Ісус прийшов, став людиною і помер для того, щоб врятувати нас від смерті, щоб дарувати нам життя - в цьому центральна ідея християнства. І я не розумію як можна бути християнином і відкинути це, відкинути Божий дарунок, куплений такою Ціною.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2017, 10:53 #2705817   #76
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але ж я пропоную просто довіряти словам Ісуса Христа і апостолів! Не заглиблюватися у вчення керівників СЄ, а просто довіряти Ісусу і апостолам. В них все чітко і ясно.
Якби все було чітко і ясно, то не було би стільки релігійних деномінацій.



Цитата Адам і Єва були створені для того, щоб бути парою, з якої почнеться людство. Бог створив цю пару і з"єднав їх. Адам і Єва мали матеріальні тіла, для життя в цьому віці, в умовах теперішньої Землі.
В умовах наступного віку, нових Землі і Неба, в нематеріальних тілах, люди матимуть інше призначення, аніж одружуватися і народжувати дітей. Ісус же прямо це сказав, які підстави Йому не довіряти?
Новак, ще раз кажу, Ісус сказав прямо їсти його тіло і пити кров.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2017, 11:02 #2705818   #77
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Якби все було чітко і ясно, то не було би стільки релігійних деномінацій.
Ти ж нібито як покинув секту. Чи ні?
В чому смисл писати терміни придумані сектантами?
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, ще раз кажу, Ісус сказав прямо їсти його тіло і пити кров.
Але ж Ісус загинув в 33 році від Р.Х., тобто понад 2 000 років тому. Їсти його тіло і пити його кров зараз неможливо впринципі.
Як тепер бути?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2017, 12:14 #2705834   #78
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти ж нібито як покинув секту. Чи ні?
В чому смисл писати терміни придумані сектантами?
Саймон, ти бачиш мене зі сторони. Тобі видніше.
Мене вилучили. Спочатку було бажання повернутися. Почав читати інформацю, яку забороняють СЄ. Тепер немає бажання щоб фанатики називали мене братом. Не маю на увазі, що всі СЄ є такими.

Цитата Але ж Ісус загинув в 33 році від Р.Х., тобто понад 2 000 років тому. Їсти його тіло і пити його кров зараз неможливо впринципі.
Як тепер бути?
Та це просто фраза. Яку дуже важко пояснити по-іншому ніж це сказав Ісус. Я навів її для того, що не все можна зрозуміти. Тому і не вважаю, що хтось(в т.ч. і я) може наполягати на своєму розумінні будь-яких біблійних цитат.

Востаннє редагував Lео: 09.09.2017 о 20:12.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2017, 14:06 #2705844   #79
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Якби все було чітко і ясно, то не було би стільки релігійних деномінацій.
Релігійні домінації грунтуються на тому, що люди додають до Божого слова.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, ще раз кажу, Ісус сказав прямо їсти його тіло і пити кров.
І багато інших речей, які є образною мовою.
Людей називав вівцями, Себе Пастухом. Лео, ти вівця? Чи людина?

Ну і про народження (нове) - казав необхідно народитися, а ти і так вважаєш себе живим (і не тільки ти). То необхідно народитися згори чи ні? Керівники СЄ кажуть, що ні, а Ісус - так. І що далі, кому довіряти?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2017, 14:32 #2705846   #80
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Тисячолітнє Царство (царювання) Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну і про народження (нове) - казав необхідно народитися, а ти і так вважаєш себе живим (і не тільки ти). То необхідно народитися згори чи ні? Керівники СЄ кажуть, що ні, а Ісус - так. І що далі, кому довіряти?
Новак, в тебе пріоритет служіння Єгові - власне спасіння Так як і в СЄ. Мене таке не влаштовує.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:06.