Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.08.2015, 12:24 #2568833   #21
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Від $5/кв.м. і до безкінечності

Виглядає приблизно так: приходять, фоткають кімнату. Потім розробляють 3Д дизайн на компі з дотриманням пропорцій/розмірів. Роздруковують вам весь дизайн з різних сторін. Далі допомагають підібрати меблі/фарбу/шпалери і т.д. навіть з розрахунками скільки і чого потрібно брати. Одним словом, все що потрібно.

Так, дизайнери швидше всього і мають якісь відкати від продавців, але яка вам різниця? Зато ви не витрачаєте купу часу в пошуках того чи іншого по магазинах, інтернетах, каталогах і т.д. Просто орієнтуете на ціну і вам надають різні зразки, які підійдуть вам по дизайну і по ціні.
Толковий дизайнер знає безліч постачальників, виконаців робіт, є координатором їхньої роботи. так, він знає де можна взяти щось дешевше, де можна не так дешевше, але швидше, з ким краще не мати справи. Так він може мати певне заохочення від продавців, але не завжди. Може бути елементарний двосторонній зв'язок між дизайнером та постачальником матеріалів, "ти мені - я тобі". Принаймі в хорошого дизайнера відкати не є метою. Якщо ж тільки з цього він і живе - то перед вами не дизайнер а звичайний посередник. Тікайте від нього.

Доречі, так як зараз люди воліють економити - особисто я пропоную їм компромісну послугу "експрес-проект". Туди входить функціональне зонування, планування з розстановкою меблів та обладнання, приблизний підрахунок кількості матеріалів та консультації щодо ремонту.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 18.08.2015, 14:00 #2568862   #22
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

То дайте вже автору теми чітку відповідь - ціна проекту, в даному випадку кімнати.
. зараз поза форумом  
Старий 18.08.2015, 14:12 #2568864   #23
iqor
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
То дайте вже автору теми чітку відповідь - ціна проекту, в даному випадку кімнати.
автор питав "приблизну ціну", так вроді іменно так і відповіли....
а більш детальніше, залежить від вимог і того що маємо. як мінімум побачити план, метраж...
iqor зараз поза форумом  
Старий 18.08.2015, 17:36 #2568926   #24
kuma
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Дякую за інфу!
kuma зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
MoRZE (18.08.2015), Дєцко (18.08.2015)
Старий 18.08.2015, 19:50 #2568972   #25
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Ціна за цю роботу - 1000-5000 грн.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (19.08.2015)
Старий 19.08.2015, 01:13 #2569048   #26
Closer
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від iqor Переглянути допис
добавлю такий момент.
говорю особисто про себе.
ціна, яку я можу зробити для замовника, отримуючи відкат, практично завжди буде меншою, аніж він може знайти собі сам.
для прикладу меблі. замовниця по різних фірмах, та навіть у своїх знайомих знайшла за мінімальну ціну 16 000грн. я ж її запропонував 15 000грн, при цьому заробивши 1 000грн сам. це при тій самій фурнітурі, листовому матеріалі, кромці і решті.
те саме, для прикладу з сипучими, (шпаклівка та решту),. при умові якщо це не "мішок-два". можу їх мати по ціні гурту(від цін виробника), а замовник по ціні дрібного гурту, що часто дешевше аніж в епіцентрі чи арсі з їх 8-ми процентною знижкою.якщо я не можу запропонувати нижче, аніж замовник знайде сам, то не пропоную взагалі.
тут все просто, витрачаю час, щось за це отримую, або не витрачаю і не отримую....
Тобто ти знайшов людину яка зробить кухню за 14000, докинув 1000 собі і оголосив ціну, хоча їй пропонували за 16000 мінімум? А ти точно порахував все так само, маю на увазі виробника кромки, фурнітури, фасади і т.д.? Я часом чую таке ( А там той самий комод коштує дешевше, а там двері до шаф купе дешевші ...)
Я то знаю чого воно дешевше, коли собівартість вища, ніж "там" продажна ціна.
Closer зараз поза форумом  
Старий 19.08.2015, 01:43 #2569049   #27
iqor
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від Closer Переглянути допис
А ти точно порахував все так само, маю на увазі виробника кромки, фурнітури, фасади і т.д.?
роз"яснюю.
я сам пректую меблі. як корпусні, так і шафи купе, так і ліжка та інше.інколи проектую для виробників.
бувало що сам і виготовляв.і при нормальному заробітку можу знову виготовити..фурнітуру блюм беру там же де і другі виробники. чуть можу програти на вартості дсп, хоча так як я його не складую, то немає витрат на склад та на працівників..
далі рахуємо.
виробники-оплата менеджеру, дизайнеру3-5%, технологу (в кого як)-2-5%, штат працівників + бухгалтерія, виробниче приміщення(або оренда або відбити вартість), податки, заробіток власника. ітого пропорції матеріал/робота становлять в середньому 50/50.(по крайній мірі становили до сьогоднішньої ситуації)
далі рахуй.10% за те що підігнав замовника, плюс 5-10 за готовий дизайн(а він в мене визначально готовий),деколи за технолога, добав різницю між самими виробниками, на кухні вона доходить(ла) до 1000грн, а то і більше.
я знаю вартість матеріалу майбутніх меблів, ще до того, як ми їх починаємо замовляти. і чітко розписую усім, до кого звертаємося який повинен бути матеріал.набір стандартний. ДСП18, кромка ПВХ2, фурнітура блюм, фасади-по ситуації..
є виробники, які наприклад мдф фасади самі фарбують або клеють плівку, є такі, які купують в мебельмані.ціна різниться відчутно, тільки на самій закупці. відповідно і буде різною вартість тієї-ж кухні.
не виключаю, що тут, на форумі, є ті, з ким працював, вони мене можуть без проблем "впізнати" тільки по сказаному тут.

була історія, коли замовнику дали таку ціну, про яку я неміг ніяк повірити, та перепитував чи дійсно вони рахували вказану фурнітуру. божилися що так. по факту, на шухлядах висотою 360мм, замість блюмовських скритих направляючих на 50 кг, стояли звичайні телескопи, а дна і тилу в тумбі не було, бо мовляв там і так іх невидно.так пацани всю кухню повністю розібрали та повезли назад в цех.

наскільки розумію, ти сам знаєш як формується ціна.

а відносно людини, що дала дешевше, то не виключено що ти його і сам знаєш, він досить таки непогано тримався в цій справі.правда зараз відійшов від меблів. і чесно кажучи шкода.практично з ним одним і працював.
iqor зараз поза форумом  
Старий 19.08.2015, 09:35 #2569097   #28
Closer
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

З дном і тилом то вже брєд, то якісь кончені ліваки вже так роблять, а от нащо шухляда 36 см висотою не розумію ніяк, снаряди складати стоячи?
На блюм направляючі йде ДСП 16, тай кромки 2мм не бачу сенсу ставити на кухню, хоча кому як.
Про ціну розумію, 50/50 то собі могли дозволити дуже пантові фірми або визнані майстри, всі решта ставили 70% від вартості, одиночки 50-70%, зараз все по іншому, не має якогось зрозумілого шаблону як діяти. За 2 роки населення обідніло в 3 рази, хоча як я кажу хто гроші мав той має.
Closer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
iqor (19.08.2015)
Старий 19.08.2015, 09:53 #2569098   #29
iqor
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від Na3aR Переглянути допис
пихА так і давить, ахтунг) Скромнішим будь, чи шо.
піди стань до роботи, навчись щось робити своїми ручками, якщо хватить розуму-головою, тоді може буде менше давити жаба,відносно других. і все буде ок.

Цитата
Допис від Closer Переглянути допис
З дном і тилом то......
Додано через 18 хвилин
на рахунок шухляд поспорю. там корисна висота така ж сама як в тумбі з поличкою(навіть трохи менша). а кастрюлі і габаритний посуд в нижчу не дуже впхаєш. веду мову про кухні без дверок в нижній частині, а з глибокими ящиками. бо останнім часом практично такі тільки роблю.вони дорожчі, але в рази зручніші.
по дсп на шухляди то так туди іде 16, але на боковини та решту 18...(по крайній мірі, я так звик ).по кромці -то прихильник тільки пвх 2 всюди.

на рахунок кінчених ліваків...це як раз досить така відома в нас фірма.....або, підозріваю, що її працівник, керівного складу, взяв собі якийсь проект наліво, без відома шефа....але мене це менше всього цікавило, тому і не копав дальше.хоча власника чудово знаю...

а ціни...то так, згоден...зараз люди працюють , щоби банально прогодувати сім"ю, тому і пишу, про те , що було раніше....

Востаннє редагував iqor: 19.08.2015 о 09:56. Причина: Пізніше додано
iqor зараз поза форумом  
Старий 19.08.2015, 10:09 #2569110   #30
iqor
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від Na3aR Переглянути допис
ахтунг - ручками роблю дома всякі ремонти, ага(і не повіриш - досить чудово), щоб не слухати і не бачити тобі подібних) а головою заробляю грошенята, яких цілком достатньо, щоб не працювати на долбойобів... PS: забув, ти ж най... майстер ручками)))
молодець.а чого тоді так жаба сильно душить і жовч так бризкає? проблеми з психікою, чи щось друге заважає?
iqor зараз поза форумом  
Старий 19.08.2015, 10:20 #2569114   #31
Closer
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від iqor Переглянути допис
Додано через 18 хвилин
на рахунок шухляд поспорю. там корисна висота така ж сама як в тумбі з поличкою(навіть трохи менша). а кастрюлі і габаритний посуд в нижчу не дуже впхаєш. веду мову про кухні без дверок в нижній частині, а з глибокими ящиками. бо останнім часом практично такі тільки роблю.вони дорожчі, але в рази зручніші.
по дсп на шухляди то так туди іде 16, але на боковини та решту 18...(по крайній мірі, я так звик ).по кромці -то прихильник тільки пвх 2 всюди.

на рахунок кінчених ліваків...це як раз досить така відома в нас фірма.....або, підозріваю, що її працівник, керівного складу, взяв собі якийсь проект наліво, без відома шефа....але мене це менше всього цікавило, тому і не копав дальше.хоча власника чудово знаю...

а ціни...то так, згоден...зараз люди працюють , щоби банально прогодувати сім"ю, тому і пишу, про те , що було раніше....
Як на мою думку внутрішньої висоти в 26 см вистачає для того щоб поставити велику каструлю в неї чуть меншу, при потребі ще меншу, за свою практику один раз робив на дві високих шухляди, жінка хотіла складати якісь там скляні бутлі високі, краще дати максимум глибини шухляди і по можливості об'єднати вузьку тумбу з шухлядами і ширшу з полкою в одну метрову або більше, в верхній шухляді зробити відділ під ложки, вилки, а решту під пакетики, фольгу та іншу мелочовку, в нижні, кастрюлі, крупи... Тим більше зараз є посуд з однією ручкою для декількох предметів, і все гарно складається в одну пірамідку.
Closer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
iqor (19.08.2015)
Старий 19.08.2015, 10:43 #2569117   #32
iqor
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від Closer Переглянути допис
Як на мою думку.....
Closer, тут вже на "вкус и цвет".
я не переконую, а просто викладаю своє бачення.але перепитуючи в замовниць через пару років, чи зручно, то всі задоволені. простір оцінили дуже позитивно.тому і вималювалась така собі лінія. хоча так не завжди і є цілий ряд по 260 висотою.дивимся по ситуації
нижче як приклад фото однієї. і два ескізи,але вже не кухні(не був присутній під час виготовлення).
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1857279 - копия.jpg (147.1 КБ, 10 переглядів)
Тип файлу: jpg МЕБЛІ СТЕРИЛІЗАЦІЙНА14 - копия.jpg (93.2 КБ, 8 переглядів)
Тип файлу: jpg МЕБЛІ СТЕРИЛІЗАЦІЙНА15 - копия.jpg (93.2 КБ, 5 переглядів)
iqor зараз поза форумом  
Старий 19.08.2015, 11:25 #2569123   #33
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Незнаю як на рахунок функціональності, але духовка біля холодильника це як на мене не зовсім логічно )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
iqor (19.08.2015)
Старий 19.08.2015, 11:51 #2569133   #34
iqor
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Незнаю як на рахунок функціональності, але духовка біля холодильника це як на мене не зовсім логічно )))
ця кухня не є зразком "як має бути". швидше навпаки.там навіть можна побачити перенесені розетки на боковину тумби духовки. що говорить пр одуже великі відхилення від проекту. і це при тому, що квартира велася ще від будівництва будинку.
проблема в тому, що проект був розроблений беручи до уваги вимоги однієї людини, а виконувався , по факту, з доповненнями зовсім іншої.
там верхні тумби були заплановані нижче на 15см. і якраз в тих 15 см, йде шлейф проводки. в самому кінці, поступила вказівка, тумби підняти під стелю....не буду розказувати як свердлилися отвори під монтажну планку і скільки раз прийшлось переізольовувати кабель.
та й я взагалі не визнаю духовки, отак як на фото, вважа. що руйнується цілісність робочої поверхні. але приходится часто робити, не так як хочеш.
тут не все так гладко.інколи навіть фіксуєш побажання замовника, щоби потім не відповідати за деякі нововведення.дуже помічний в цьому випадку інтернет. завжди висилаю всі вузли, плани та решту, замовнику. а потім якщо щось не так, пропоную відкрити лишній раз пошту. діє моментально. це дуже важливий момент.
iqor зараз поза форумом  
Старий 06.09.2017, 09:54 #2705459   #35
Makcum
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає які розцінки зараз в дизайнерів інтерєру?

8$ за кв.м , тут nvb-architects.com.ua . Хлопці відповідальні і гарно роблять свою роботу. Ну відповідно і ціна не маленька, це звичайно мінус.
Makcum зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:01.