Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як це воно перший раз?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.05.2009, 13:51 #943457   #1
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Може я і не права, але мені здається, що на тебе тисне хлопець, а ти сама не знаєш хочеш ти чи ні?
Я думаю, що перший раз "по плану" це не правильно. Все має бути імпульсивно і тому, що ти сама цього дуже хочеш. А якщо є сумніви, то поясни для чого тобі всі ці заморочки. І не слухай хлопців, в такому віці вони секс по інакшому сприймають і тільки про нього і думають. Підеш на поводу в свого хлопця будеш потім жаліти 100%.
Живи і радуйся, плюнь на всі стереотипи. Якщо твій хлопець щось хоче, а ти ні, то це його проблеми. Нічого з ним не станеться, потерпить, якщо любить.
я також так кажу:якщо любить почекає, бо я взагілі зараз не готова, хоча можливо і хочу....
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 16:51 #942769   #2
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
я б не сказала що я не впевнена в ньому і страшно мені не від того що буде біль чи кров....страшно зраджувати віру(хоча розумію що рано чи пізно це мусить статись інакше чекати до весілля-дурість) страшно розчарувати хлопця(я знаю що вони не люблять коли дівчина "бревном лежить"...) страшно завагітніти (мені 17 чере 2 місяці) страшно взагалі перед першим разом, шоб потім не жаліти.....
хлопець мій не те щоб досвічений, але в нього вже це було...
1."Гріх займатися сексом коли не любиш, але і гріх не займатися коли любиш".
На рахунок релігії, правильно сказав Nemesis-T. Те, що колись було гріхом(законом) сьогодні може таким не являтися, і навпаки (приклади - старозавітнє "обрізання", жертвоприношення...)Тут треба розуміти суть (чому те чи інше являється гріхом), а не дотримуватись формальностей. Більше того я вважаю, що відсутність сексу до свадьби (в сьогоденні) являється гріхом, так як веде до нещастя в подружньому житті, або до розлучення (звичайно є винятки). До якої ти конфесії належиш, якшо не секрет?
2.Ну навіть не знаю... я не думаю, що нормальний хлопець буде чекати від дівчини в її "перший раз" якихось екстра крутих сексуальних прийомів. Взагаліто більша відповідальність лежить на чуваку (тим більше він має якийсь досвід). Це він повинен зробити все правильно, максимально комфортно, якшо так можна виразитись...
3.Да... а от завагітніти, дійсно страшно (особливо якщо в пацану не впевнена) Я навіть не знаю, як би вів себе на місці дівчини. Прикольний кліп зняла група "Дискатека аварія" - "Отцы"
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Care (30.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 13:59 #943463   #3
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
1."Гріх займатися сексом коли не любиш, але і гріх не займатися коли любиш".
На рахунок релігії, правильно сказав Nemesis-T. Те, що колись було гріхом(законом) сьогодні може таким не являтися, і навпаки (приклади - старозавітнє "обрізання", жертвоприношення...)Тут треба розуміти суть (чому те чи інше являється гріхом), а не дотримуватись формальностей. Більше того я вважаю, що відсутність сексу до свадьби (в сьогоденні) являється гріхом, так як веде до нещастя в подружньому житті, або до розлучення (звичайно є винятки). До якої ти конфесії належиш, якшо не секрет?
2.Ну навіть не знаю... я не думаю, що нормальний хлопець буде чекати від дівчини в її "перший раз" якихось екстра крутих сексуальних прийомів. Взагаліто більша відповідальність лежить на чуваку (тим більше він має якийсь досвід). Це він повинен зробити все правильно, максимально комфортно, якшо так можна виразитись...
3.Да... а от завагітніти, дійсно страшно (особливо якщо в пацану не впевнена) Я навіть не знаю, як би вів себе на місці дівчини. Прикольний кліп зняла група "Дискатека аварія" - "Отцы"

яка різниця, колись чи тепер? Бог той самий тоді був і зараз є і закони ті самі!!!! я -греко-католичка...
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 21:02 #943789   #4
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
яка різниця, колись чи тепер? Бог той самий тоді був і зараз є і закони ті самі!!!! я -греко-католичка...
Різниця колосальна. Взагаліто ця тема дуже довга, постараюсь лаконічно...
Приклад:
Під час блукання євреїв пустиньою (Мойсей їх там водив), Бог їм дав багато законів і заповідей. Один із законів був закон "обрізання", Бог сказав, що "не обрізаний" (хлопчик) не попаде у царство небесне. Причиною цього закону було те , що обрізання допомагало уникнути деяких страшних захворювань. У новому завіті Ісус Христос запровадив обрізання духовне ("обрізання" гріховної сутності людини), так як попереднє втратило актуальність. Взагалі Ісус Христос сприймався його сучасниками як аморальний, за що і був страчений на хресті! Ісус Христос завжди закликав до аналізу, а не до сліпого виконання формальностей, законів (Він простив гріхи блудниці, яку за "божим" законом мали каменувати \ Він дозволив вмити і обтерти свої ноги іншій блудниці, коли за "законом" гріхом було навіть доторкатися до блудниці, \ Він сідав за один стіл разом із розбійниками, вбивцями та ін., коли за "законом" - це було великим гріхом)
Прикладів можна навести дуже багато. На рахунок "сексу до шлюбу" Nemesis-T частково роскрив цю тему.
Колись не було презервативів! Секс перед одруженням в багатьох випадках призводив до неповних сімей, розповсюдження венеричних захворювань, крім того тоді для дівчини дитина без шлюбу було великим позором (згадаєм про любов до ближнього про яку проповідував І.Х.)
І взагалі тоді( в Старому Завіті) ставлення до жінок було таке, як до худоби! Чоловік ставився до жінки не як до особистості, а як до особи, яка дасть змогу йому продовжити рід, дасть якусь насолоду... Жінка була власністю чоловіка!
Mexico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 21:40 #943822   #5
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

гггг) найшла на жж, посміялася


Перл 1
Помогите мне советом пожалуйста..
Я очень боюсь смотреть на член. Я его и трогать-то боюсь, но мальчику-то не объяснишь
У меня имидж такой вот раскрепощенной девочки, но на самом деле, все немного не так, а вот как это объяснить мальчику, с которым я вместе не очень давно?
Я старательно отвожу глаза, делаю все, чтоб он не заметил, что мне страшно.
Я уже не девственница, но утешает это мало...
Простите, что пишу не из основного жж. Просто боюсь, что всем будет слишком смешно, но мне вот как-то не до смеха((

Перл 2
Мы с мАим парнем рИшили в этот новый год лишить меня девственности. Прямо под бой курантов. Чтобы чокнуться, выпить быстренько шампанского и лишить меня девственности. Какую для этого лучше выбрать позу и с точки зрения Вашего опыта - мы успеем пока бьют часы? Просто мы встречаем НГ у меня дома, в соседней комнате будут праздновать бабушка и дедушка и я боюсь что если я вскрикну, то они услышат, а так пока бьют часы они не услышат. Ну и прикольно лишиться девственности в НГ под бой часов. Кстати, нужно ли использовать презерватив? Я хочу, а мой парень говорит, что первый раз не обязательно, типа пока девственница залететь нельзя. И еще, я никогда ещене делала минНет, если я буду глотать сперму и запивать шампанским - меня не стошнит

Перл 3
Все мужчины сходятся во мнении, что женщина-бревно в постели - это не очень хорошо. А я вот не понимаю, что делать, чтобы о тебе такого не говорили. Ну вот лежишь ты, на тебе мужчина, тыкается в тебя. а тебе-то что делать при этом? И пошевелиться-то при этом не особо получается. Ну, повздыхать, поцарапать, покусать слегка... Но не мало ли этого? Ну, а если мужчина сзади, так вообще не понятно, что тут можно сделать... Хочу узнать мнение мужчин и женщин по этому вопросу

Перл 4
Я тут на днях потеряла девственность..

Перл 5
приветики!!!!мне посоветовали ваше сообщество!у меня много вопросов!
А больно заниматся ЭТИМ?
Мне 14 лет,можно мне заниматся ЭТИМ?
Что сказать родителям?
Что скажут родители????
Какие трусики лутше надеть в первый раз????
Зачем брить "мохнатку"???
"Мохнатка" это ТАМ????
Где лутше делать ЭТО в первый раз???
Что сказать генекологу???
Генеколог расскажет все родителям???
Что генеколог пишет в карте???
Нужно пить перед первый разом????
На мне потом женяться?(другие там......)
В какой позе лучше делать ЭТО первый раз??
Что сказать что бы не обидеть парня если он захочет засунуть свою штуку мне в рот,а я не хочу?!!

Пока всё вроде,мож че забыла,потом спрошу.Спасибки!!!
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякували 2:
Mexico (30.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 18:27 #941863   #6
Tronix
 
Аватар для Tronix
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Перший раз в преший клас.





Дівки! Якщо хлопець толковий і розумний, то не варто перейматись іншими проблемами. Навіть бутьте ініціаторами №1... Хлопець це оцінить на 100%


А за те що ви потім ноєте і букаєте. лиш показуєте свою недовіру і неповагу до хлопця, після чого не дуже приємно цим займатись! і імено з тою одною!



Будьте трохи розкутішими! Але якщо спите то спіть з одним, не курвіться, а то хлопчик втіче до такої як сама, а потім сльози.

Будьте вірні і віддані лиш одному і вам відкликниться з достатком в подвійній кількості!

Короче Сука пса скрізь найде! Но неізміняйте! Будьте розумні!






От чому хлопці зраджують? Тому що жінки самі дають шанс на зраду. Розберіться між собою, і незраджуйте!
Tronix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 08:45 #942306   #7
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Зраджувати віру? Гріх проти чистоти - це єдиний гріх, якого я в упор не розумію. Можливо це пояснюється тим, що в стародавньому світі треба було якось контролювати сильно гулящих громадян, вот і впихнули його в загальний список гріхів. Презервативів не було, тому ще й певний контроль над народжуваністю треба було вести. Так і з"явився гріх проти чистоти.

Я розумію гріх зраджувати, гріх зробити дитину і лишити її, але вважати сам процес як щось грязне і богохульне? Що за брєд?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mexico (29.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 13:45 #943451   #8
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Зраджувати віру? Гріх проти чистоти - це єдиний гріх, якого я в упор не розумію. Можливо це пояснюється тим, що в стародавньому світі треба було якось контролювати сильно гулящих громадян, вот і впихнули його в загальний список гріхів. Презервативів не було, тому ще й певний контроль над народжуваністю треба було вести. Так і з"явився гріх проти чистоти.

Я розумію гріх зраджувати, гріх зробити дитину і лишити її, але вважати сам процес як щось грязне і богохульне? Що за брєд?
\
взагалі-то логіка правильна, але в біблії пише що до весілля гріх, і записали це в біблію не як в конституцію для громадян, а як настанови для праведного життя християнина!
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 14:18 #942657   #9
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

А чого боятися першого разу? Бляха-муха, ви ж не голову втрачаєте. І руки-ноги ніхто відрізати не буде. Всього-навсього плівка розірветься. А ви з цього робите проблему ніби життя на невдалому першому разі закінчується!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 18:44 #942889   #10
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Аффтар маю для тебе пораду. Якщо боїшся завагітніти - ляжте в позу 69 і вперед ))) Секс не закінчується на стандартному туди-сюди пісюном в піхві, придумати всяких приколів можна навалом. Підіть в кафе з довгими скатертинами, сядь напроти нього і ногою помасажуй його там - він буде вшокє ))) Можна і з короткою скатертиною, якщо екстремали ))) Способів доставити одне одному задоволення туча, не зациклюйтесь на класиці. Удачі!

Ех молодьож... вчити вас а вчити. Мені б ваші проблеми... )))
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 17:41 #943644   #11
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Care

От ти кажеш, якщо любить, то почекає. Питання до тебе - навіщо ти ходиш з хлопцем, який тебе не заводить, як мужчина? Просто щоб хтось збоку теліпався і двері перед тобою відкривав? Чи просто щоб подружки бачили, що ти не сама? Якщо ти не готова, до повноцінних стосунків, нащо взагалі було заводити собі хлопця? Треба було йому з самого спочатку сказати: "сорі, я ще дівчинка і ні з ким спати ще не збираюся, шукай собі іншу". І все.

Чогось так повелося, що хлопець заради дівчини має чекати, має змінити свою поведінку, а коли заїкнешся про це дівчині - "полюби меня такой..." Дуже хитро.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 19:21 #943719   #12
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Care
От ти кажеш, якщо любить, то почекає. Питання до тебе - навіщо ти ходиш з хлопцем, який тебе не заводить, як мужчина?Якщо ти не готова, до повноцінних стосунків, нащо взагалі було заводити собі хлопця? Треба було йому з самого спочатку сказати: "сорі, я ще дівчинка і ні з ким спати ще не збираюся, шукай собі іншу". І все.
Чогось так повелося, що хлопець заради дівчини має чекати, має змінити свою поведінку, а коли заїкнешся про це дівчині - "полюби меня такой..." Дуже хитро.
А хто тобі сказав, що в 17 років хлопець не може зустрічатися з дівчиною без сексу? Це ви самі собі придумали, що ви такі мачо, що без цього ніяк? Якщо хлопець нормальний і йому цікаво з цьою дівчиною і вона йому подобається (не кажучи вже про любов) то вони спокійно можуть зустрічатися і без сексу.
Тільки не треба тут розказувати, що ви фізично в 17 років не можете "терпіти". Про це ви можете між собою хвастатися хто скільки раз і з скількома.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 20:31 #943765   #13
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А хто тобі сказав, що в 17 років хлопець не може зустрічатися з дівчиною без сексу? Це ви самі собі придумали, що ви такі мачо, що без цього ніяк? Якщо хлопець нормальний і йому цікаво з цьою дівчиною і вона йому подобається (не кажучи вже про любов) то вони спокійно можуть зустрічатися і без сексу.
Тільки не треба тут розказувати, що ви фізично в 17 років не можете "терпіти". Про це ви можете між собою хвастатися хто скільки раз і з скількома.
Звичайно може зустрічатися з дівчиною без сексу, і я так роблю з декількома. Але я це називаю дружбою. Своїх друзів я не сприймаю, як сексуальних партнерів!
Хлопець повинен регулярно займатися сексом, інакше розвинеться простатит!
Mexico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 21:56 #943839   #14
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Хлопець повинен регулярно займатися сексом, інакше розвинеться простатит!
Аааааа! То ти би так і казав, що для тебе дівчата або друзі, або лікарство від простатиту. А тут ще про якусь любов говорять.
Може на форумі є медики, то вони би тебе заспокоїли на рахунок простатиту.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 23:15 #943927   #15
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Аааааа! То ти би так і казав, що для тебе дівчата або друзі, або лікарство від простатиту. А тут ще про якусь любов говорять.
Може на форумі є медики, то вони би тебе заспокоїли на рахунок простатиту.
Це лише одна із проблем яку допомагають вирішити дівчата... а так вони ше їсти зварять... ще можливо щось
Взагаліто я вів до того, що почуття і секс - це взаємоповязані речі, які крім всього іншого несуть фізіологічну і психологічну функцію. І є обєктивно потрібні!
Mexico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2009, 16:25 #944350   #16
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Аааааа! То ти би так і казав, що для тебе дівчата або друзі, або лікарство від простатиту. А тут ще про якусь любов говорять.
Може на форумі є медики, то вони би тебе заспокоїли на рахунок простатиту.
Невже я так незрозуміло висловлююсь...
Mexico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2009, 00:57 #945660   #17
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Хлопець повинен регулярно займатися сексом, інакше розвинеться простатит!
А ти знаєш в якому віці простатит розвивається?
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2009, 07:13 #945678   #18
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
А ти знаєш в якому віці простатит розвивається?
Якщо статеву систему не залучати часто до "роботи", то пісяля тридцяти можуть бути перші ознаки.
BONDstreet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 23:13 #943923   #19
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Якщо хлопець нормальний і йому цікаво з цьою дівчиною і вона йому подобається (не кажучи вже про любов) то вони спокійно можуть зустрічатися і без сексу
Як правильно виразився Мехіко - тоді це просто дружба. В мене є 15 подружок, з якими мені цікаво, з якими я часто зустрічаюся. Хіба можна сказати, що я всіх люблю?
---------
І не треба називати хлопців мачо чи ще щось, коли кохаєш, це значить що прагнеш і духовної близькості і фізичної, хочеш бачити свою кохану в солодких конвульсіях пристрасті. Хлопці не тільки хочуть сексу, щоб самі задовольнились, а хочуть принести насолоду і коханій.

А якщо ти не маєш сексуального потягу до твого хлопця - це дружба. Дружба. І не треба плутати х..й з пальцем. Краще відпусти пацана і не довби йому моск. Хоча дружба може перерости в кохання. Теж можливо.
---------
На рахунок того, що дошлюбні стосунки гріх. А ти сама можеш пояснити, чому гріх? На віру я сприймаю існування Бога. В Його 10-и заповідях сказано - не перелюбствуй. А те, що стосунки дошлюбні гріх - написали вже люди.

До речі, Мехіко, завязуй з мультипостінгом
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2009, 22:40 #943882   #20
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Care

От ти кажеш, якщо любить, то почекає. Питання до тебе - навіщо ти ходиш з хлопцем, який тебе не заводить, як мужчина? Просто щоб хтось збоку теліпався і двері перед тобою відкривав? Чи просто щоб подружки бачили, що ти не сама? Якщо ти не готова, до повноцінних стосунків, нащо взагалі було заводити собі хлопця? Треба було йому з самого спочатку сказати: "сорі, я ще дівчинка і ні з ким спати ще не збираюся, шукай собі іншу". І все.

Чогось так повелося, що хлопець заради дівчини має чекати, має змінити свою поведінку, а коли заїкнешся про це дівчині - "полюби меня такой..." Дуже хитро.
заводять собаку, його я не заводила і не шукала, взагалі коли ми починали зустрічатись він мені тільки подобався, зараз я справді його люблю! то виходить з твоїх слів, що якщо вже маєш хлопця, то обов"язково з ним спати???
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь


Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:


Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:04.