Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.11.2009, 15:14 #1121212   #61
TipTop
 
Аватар для TipTop
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Взяв отакево :


Приймаю одну дозу після трені
Сколько стоит такой протеин?
TipTop зараз поза форумом  
Старий 25.01.2010, 07:38 #1197040   #62
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Видалено автором.

Востаннє редагував Новак: 25.01.2010 о 07:46.
Новак зараз поза форумом  
Старий 11.02.2010, 14:02 #1219416   #63
QEST
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Здесь можно приобрести спортивное питание дешево и продукт качественный
http://www.sportbalans.ru/

Тут можна придбати спортивне харчування дешево і продукт якісний
http://www.sportbalans.ru/
QEST зараз поза форумом  
Старий 18.02.2010, 12:44 #1227460   #64
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Протеїни:
Казеїн (ОН) - Розмішується добре як для казеїну(трохи гірше за сировотку), смак(ваніль) і консистенція(дуже густа) мені сподобалися, хороший вибір для тих кому надоїв сир ...
Результат від цього протика був?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 19.02.2010, 22:38 #1229378   #65
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Результат від цього протика був?
Якби я місяць часу нічого не їв крім цього казеїну, потім ше так само місяць часу посидів на іншому казеїні, тоді я б сказав від якого кращий результат (і то є купа субєктивних факторів, які б впливали...)
А так я маю дома 3 види протеїну, 2 гейнери, креатини, азотник і ше там шось. Пю їх по потребі, не регулярно, деколи мішаю. І сказати шо від одного ах..ий ефект, а від іншого ноль важко... Якшо я до 5 години в блекбері, потім день відхожу, потім їду на 3 дня на лижі(із всіма витікаючими), то який ефект має бути від казеїну? В мене такий обмін речовин, шо мені потрібен серйозний режим, шоб були результати... А зараз в мене в житі трохи не ті пріоритети(зараз мене на філософію потяне)...
Підсумовуючи, скажу, протеїн хороший, але Сінза 6 (БСН), краще
Mexico зараз поза форумом  
Старий 17.03.2010, 16:03 #1263946   #66
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цікава ваша думка!
Що може означати надлишкове газовиділення: надлишок білка чи його неповна засвоєність?
BONDstreet зараз поза форумом  
Старий 17.03.2010, 19:14 #1264199   #67
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від BONDstreet Переглянути допис
Цікава ваша думка!
Що може означати надлишкове газовиділення: надлишок білка чи його неповна засвоєність?
неповна засвоюваність( можливо в результаті великої к-сті білка у їжі,або нехватки ферментів)
Mexico зараз поза форумом  
Старий 17.03.2010, 19:21 #1264208   #68
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
неповна засвоюваність( можливо в результаті великої к-сті білка у їжі,або нехватки ферментів)
Яких ферментів? Що робити?
BONDstreet зараз поза форумом  
Старий 17.03.2010, 22:20 #1264501   #69
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від BONDstreet Переглянути допис
Яких ферментів? Що робити?
Я в даних питаннях не дуже компетентний, в нас на форумі лікар тільки один є . якшо я не помиляюсь.
Напевне потрібно звернутись до лікаря, причин газоутворення може бути багато... Можна попробувати відмовитись на певний час(тиждень-два) від простих вуглеводів, борошняних конд. виробів, скоротити вживання білого хліба, бобових. Ну і дешеві протеїни це фактично 100% проблеми з травленням!
Mexico зараз поза форумом  
Старий 18.03.2010, 07:18 #1264685   #70
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Я в даних питаннях не дуже компетентний, в нас на форумі лікар тільки один є . якшо я не помиляюсь.
Напевне потрібно звернутись до лікаря, причин газоутворення може бути багато... Можна попробувати відмовитись на певний час(тиждень-два) від простих вуглеводів, борошняних конд. виробів, скоротити вживання білого хліба, бобових. Ну і дешеві протеїни це фактично 100% проблеми з травленням!
Хто лікар? та не з дешевих протеінів п"ю, тай кондитерських виробів стараюсь не їсти ...
BONDstreet зараз поза форумом  
Старий 18.03.2010, 15:59 #1265301   #71
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від BONDstreet Переглянути допис
Хто лікар? та не з дешевих протеінів п"ю, тай кондитерських виробів стараюсь не їсти ...
Лікар - Олексій
Тоді незнаю, причин може бути багато, можливо дисбактеріоз можливо ше шось... можливо дійсно забагато протеїну вживаєш. Тут краще проконсольтуватись із лікарем (гастроентерологом).
Mexico зараз поза форумом  
Старий 08.04.2010, 15:16 #1289000   #72
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від BONDstreet Переглянути допис
Що може означати надлишкове газовиділення: надлишок білка чи його неповна засвоєність?
Все, почалася весна, буваю довше на вулиці і вже менше пукаю!
BONDstreet зараз поза форумом  
Старий 11.04.2010, 21:18 #1293153   #73
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Хочу придбати трушний гейнер. Що скажите? Колись приймали?
BONDstreet зараз поза форумом  
Старий 11.04.2010, 21:27 #1293167   #74
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від BONDstreet Переглянути допис
Хочу придбати трушний гейнер. Що скажите? Колись приймали?
Якшо ти про Трю Масс від БСН, то це не гейнер - це просто БОМБА. Не знаю чи рознесе, але смак супер!!!
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BONDstreet (11.04.2010)
Старий 11.04.2010, 21:28 #1293173   #75
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Якшо ти про Трю Масс від БСН, то це не гейнер - це просто БОМБА. Не знаю чи рознесе, але смак супер!!!
Ти не знаєш, чи є смак полунички і на скільки кг ваги прибавить?
BONDstreet зараз поза форумом  
Старий 11.04.2010, 21:43 #1293200   #76
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від BONDstreet Переглянути допис
Ти не знаєш, чи є смак полунички і на скільки кг ваги прибавить?
Є смак гороху і квашених помідорів. ДУмаю рознесе на кілограм 30-40 приблизно! Чув пацани на ньому пунуть так ніби їх китайські оси покусали!!!
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (16.04.2010)
Старий 11.04.2010, 22:07 #1293249   #77
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Є смак гороху і квашених помідорів. ДУмаю рознесе на кілограм 30-40 приблизно! Чув пацани на ньому пунуть так ніби їх китайські оси покусали!!!
Олексій, ти його вживав, бо твоя думка важлива??
BONDstreet зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (11.04.2010)
Старий 11.04.2010, 22:29 #1293283   #78
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від BONDstreet Переглянути допис
Олексій, ти його вживав, бо твоя думка важлива??
Чувак, це вєєєщь! Собі брав з смаком гороху!
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BONDstreet (12.04.2010)
Старий 11.04.2010, 22:43 #1293301   #79
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від BONDstreet Переглянути допис
Ти не знаєш, чи є смак полунички і на скільки кг ваги прибавить?
Постараюсь відповісти максимально серйозно
Сам пив смак ванільного морозива, дуже сподобався. Вагу прибавляють не від гейнера а від "правильної" дієти, спорт.харч. лише полекшує виконання цієї дієти. А якшо бути ше точнішим, то набір маси пропорційний гормональному "фону".
Якість спорт.харч - це для мене, перш за все - засвоюваність, розчинність у молоці\воді, смак.
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BONDstreet (12.04.2010)
Старий 12.04.2010, 09:06 #1293546   #80
BONDstreet
 
Аватар для BONDstreet
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
А якшо бути ше точнішим, то набір маси пропорційний гормональному "фону".
Поясни будь добрий цю фразу детальніше!
BONDstreet зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:48.