Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.10.2012, 08:14 #2059637   #221
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Свого часу теж відчув недоліки дурнуватої прив'язки по MAC. Була проблема з підключенням із-за окисленої скрутки на даху, яку Бітер/Колумбус мені "подарував" і добитись від них усунення я не міг. Але на той час я про скрутку не знав і грішив на свою мережеву. Кожного разу, як я хотів підключити щось інше, щоб дослідити в чому проблема, доводилось дозвонюватись на тех. підтримку і диктувати МАС, а після цього чекати годину .
Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
інші провайдери той бардак потихенько приводять до путя, А Київстар все більше набирає обороти по його розведенні
Помиляєтесь, якраз Київстар зараз веде роботи по перенесенню всіх 100% абон. кабелів у збудовані для цих цілей внутрішньобудинкові кабельні канали.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 09:57 #2059700   #222
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Я оплачую канал і я використовую його як хочу і скільки хочу, при умові, що я не порушую чинне законодавство.
Включай скільки хочеш (в межах квартири) але перший пристрій має мати зареєстрований мак. Умови надання послуги. Ти їх прийняв коли договір підписував. Вуаля
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 10:02 #2059703   #223
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
.....перший пристрій має мати зареєстрований мак. Умови надання послуги. Ти їх прийняв коли договір підписував. Вуаля
А можете викласти договір, який підписує Колумбус з абонентом?
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 10:10 #2059707   #224
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

на щастя я не є ні клієнтом ні працівникм колумбуса. відповідно і договору не маю. звичайно в прямому вигляді там і слова про мак може не бути але в цілому це специфіка надання послуги. якщо клієнту цікаво (99.9999 це не цікаво) і він планує мки міняти частіше чим шкарпетки - він може уточнити і відмовитися від послуги.

ви ж не скаржитесь на обленерго за те що в їх мережі 220 а не 110 і ваш сірий айфон не може напряму живитися? та ще й гніздо не таке як вам підходить... бо такі технічні особливості надання послуги. і вони підходять 99.999% відсоткам споживачів.

і тільки абстрактні борці за справедливість боряться з вітряками

п.с. в додатку до договора біттера колись вроді фіксувалася мак адреса (хоча нафіга мені особисто не дуже ясно)
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 10:33 #2059721   #225
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис

Давайте не будете говорити про те, про що ви не маєте навіть зеленого поняття.

А взагаолі-то я , більше немає сил .
Я б не на вашому місці не вів би себе настільки високомірно. Я являюсь тех. спеціалістом і займаюся проектуванням мереж вже багато років. І я точно знаю про що пишу. Я тут не зайшов захищати Колумбус чи то Біттернет, бо воно мені взагалі не на руку. Я пишу так як є. Про те в чому добре розбираюся.

Зразу відповім про перекидання кабелів Київстаром в стояки. Переводять бардак з дахів в тех. поверхи. Вся різниця. Раніше можна на даху було забитися. Тепер на тех. поверсі.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 10:38 #2059724   #226
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
ви ж не скаржитесь на обленерго
На відміну від споживачів обленерго у споживачів інтернету є вибір.
Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
бо такі технічні особливості надання послуги. і вони підходять 99.999% відсоткам споживачів
Додаткова незручність (гемор) підходить 99.999% відсоткам споживачів, то може є зміст створити ще декілька незручностей?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 10:45 #2059730   #227
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
На відміну від споживачів обленерго у споживачів інтернету є вибір.

Додаткова незручність (гемор) підходить 99.999% відсоткам споживачів, то може є зміст створити ще декілька незручностей?
ні. створювати нічого не треба. треба реально подивитися на речі і запланувати усунення незручності, яка має надзвичайно малий пріорітет, на час після вирішення інших бізнес задач. з вищим пріорітетом.

реальна робота (не міфічна) робота - постійна робота над вирішення проблем в міру їх реальної (а не міфічно-абстрактної) значимості для розвитку бізнесу (який, в свою чергу, передбачає і поліпшення кастмер сатісфекшен)

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
На відміну від споживачів обленерго у споживачів інтернету є вибір.
і це свідчить про те, що галузь інтернет доступу здоровіша чим галузь доступу до електроенергії

Востаннє редагував Frutik: 22.10.2012 о 10:50. Причина: Пізніше додано
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 10:48 #2059732   #228
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Раніше можна на даху було забитися. Тепер на тех. поверсі.
Часто гуляєте по тех. поверхах?
Більшість людей навіть не здогадуються де він знаходиться.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 11:22 #2059755   #229
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Часто гуляєте по тех. поверхах?
Більшість людей навіть не здогадуються де він знаходиться.
Халтура в нашого народу в крові. Буде лізти через ті соплі наприклад сантехнік, обірве вам випадково кабель, хлопці зроблять таку ж якісну скрутку на тому біметалі, тоді я подивлюся як вас далі не буде хвилювати бардак. Ви не часто лазите по дахах, але працівники жеків, водоканалу, інших провайдерів і т .д. лазять там часто і для них павутини кабелів здійснюють перешкоди.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 12:02 #2059785   #230
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Халтура в нашого народу в крові. Буде лізти через ті соплі наприклад сантехнік, обірве вам випадково кабель, хлопці зроблять таку ж якісну скрутку на тому біметалі, тоді я подивлюся як вас далі не буде хвилювати бардак. Ви не часто лазите по дахах, але працівники жеків, водоканалу, інших провайдерів і т .д. лазять там часто і для них павутини кабелів здійснюють перешкоди.
То нехай інші провайдери, так як Київстар, забирають кабелі з дахів. На тех. поверхах є де закріпити кабелі, там такого бардаку, як на дахах, не має, і комунікації ідуть тільки по деяких, так що сантехнікам там робити нічого.

До речі, коли я відключався від Бітернета/Колумбуса, мені сказали, що демонтаж кабеля платний, що дуже не сприяє очищенню дахів.

Востаннє редагував frhfnthy: 22.10.2012 о 13:00.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 13:47 #2059863   #231
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

На даний момент Колумбус планомірно і абсолютно безкоштовно (і монтаж , і демонтаж) переводить всіх своїх клієнтів у внутрішньобудинкові комунікації. Використовується при цьому вита пара мідна, високої якості (на відміну від інших розрекламованих провайдерів). Також повністю модернізується і перебудовується мережа: встановлюється нове активне/пасивне обладнання, все робиться акуратно і красиво.
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 15:52 #2059947   #232
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
На даний момент Колумбус планомірно і абсолютно безкоштовно (і монтаж , і демонтаж) переводить всіх своїх клієнтів у внутрішньобудинкові комунікації. Використовується при цьому вита пара мідна, високої якості (на відміну від інших розрекламованих провайдерів). Також повністю модернізується і перебудовується мережа: встановлюється нове активне/пасивне обладнання, все робиться акуратно і красиво.
ніхто в мене ніякого демонтажу і монтажу не робив, а за заміну кабеля хотіли горші. так що не треба тут брехати.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 16:41 #2059974   #233
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
ніхто в мене ніякого демонтажу і монтажу не робив, а за заміну кабеля хотіли горші. так що не треба тут брехати.
правильно старий кабель в твоїй власності,якщо вішають новий само-собою за нього треба платити
за виключенням якщо ти хочеш щоб по трубах вели старий тоді немають права (я так думаю)
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 17:12 #2059986   #234
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
правильно старий кабель в твоїй власності,якщо вішають новий само-собою за нього треба платити
за виключенням якщо ти хочеш щоб по трубах вели старий тоді немають права (я так думаю)
)) неправильно те, що штемп тут трусить казки. я як клієнт свій вибір грошима вже зробив, і цей вибір не на користь колумбусу.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 20:28 #2060137   #235
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
ніхто в мене ніякого демонтажу і монтажу не робив, а за заміну кабеля хотіли горші. так що не треба тут брехати.
повторюсь, діючим абонентам

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
)) неправильно те, що штемп тут трусить казки. я як клієнт свій вибір грошима вже зробив, і цей вибір не на користь колумбусу.
вибір на користь колумбуса роблять щодня десятки клієнтів, а якщо Ви не користуєтесь послугами даного провайдера, то не варто поливати брудом; я поважаю Ваш вибір, але варто бути коректним у власних висловлюванях!

Востаннє редагував vitall: 22.10.2012 о 20:28. Причина: Пізніше додано
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 20:29 #2060141   #236
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
На даний момент Колумбус планомірно і абсолютно безкоштовно (і монтаж , і демонтаж) переводить всіх своїх клієнтів у внутрішньобудинкові комунікації. Використовується при цьому вита пара мідна, високої якості (на відміну від інших розрекламованих провайдерів). Також повністю модернізується і перебудовується мережа: встановлюється нове активне/пасивне обладнання, все робиться акуратно і красиво.
Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
ніхто в мене ніякого демонтажу і монтажу не робив, а за заміну кабеля хотіли горші. так що не треба тут брехати.
Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
правильно старий кабель в твоїй власності,якщо вішають новий само-собою за нього треба платити
за виключенням якщо ти хочеш щоб по трубах вели старий тоді немають права (я так думаю)
Я взагалі

Народ ви вже виясніть платно-безплатно, чи у вас якщо вдасться стягнути з клієнта гроші то а якщо ні - то ?
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 20:34 #2060149   #237
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Я взагалі

Народ ви вже виясніть платно-безплатно, чи у вас якщо вдасться стягнути з клієнта гроші то а якщо ні - то ?
невже не зрозуміло, клієнт уже не Колумбуса! Він змінив провайдера, а старий кабель, який знаходиться у його власності, взагалі міг бути придбаний у третього провайдера. При загальному демонтажі обріжуть все під ноль. Повторюсь, діючим клієнтам монтаж -демонтаж повністю безкоштовно!
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 20:36 #2060153   #238
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

[trollmode]а навіщо діючим клієнтам демонтаж кабелю такий клієнт відразу перетвориться на не діючого[/trollmode]
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 20:39 #2060156   #239
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Я взагалі

Народ ви вже виясніть платно-безплатно, чи у вас якщо вдасться стягнути з клієнта гроші то а якщо ні - то ?
я не маю ніякого відношення до жодного з провайдерів,непотрібно мене тут приписувати.
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 20:46 #2060159   #240
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
я не маю ніякого відношення до жодного з провайдерів,непотрібно мене тут приписувати.
власне ніяких претензій

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
[trollmode]а навіщо діючим клієнтам демонтаж кабелю такий клієнт відразу перетвориться на не діючого[/trollmode]
міняємо старий кабель, битий негодою і грозами, на новий.Безвоздмездно, тобто даром

Востаннє редагував vitall: 22.10.2012 о 20:46. Причина: Пізніше додано
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:15.