Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.11.2012, 14:23 #2076835   #301
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Щось я не вірю щоб в одного з провідних провайдерів в Україні був лімітований нет. Є можей копія договору чи ссилка на нього?
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2012, 21:11 #2077039   #302
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Щось я не вірю щоб в одного з провідних провайдерів в Україні був лімітований нет. Є можей копія договору чи ссилка на нього?
Що таке "Політика чесного користування" Інтернетом (Fair Use Policy)?

З метою забезпечення абонентам комфортного користування Інтернетом провайдер застосовує «політику чесного користування» (Fair Use Policy), виключаючи можливість зловживання або неправомірного використання послуги окремими абонентами. Провайдер має право після досягнення певного об'єму трафіку (який визначається окремо для кожного пакета), знизити для такого абонента швидкість доступу в Інтернет до кінця місяця. З початком наступного місяця - швидкість у абонента автоматично відновлюється. Звертаємо увагу на те, що під дію Fair Use Policy потрапляє менше 1% абонентів, і умови Fair Use Policy переглядаються, якщо це співвідношення змінюється.
В даний час встановлено наступні умови Fair Use Policy, де в зазначеному обсязі даних, послуга надається на повній швидкості відповідного пакету, без будь-яких обмежень: «Комфортний» - 500 Гбайт, «Оптимальний» - 350 Гбайт, «Стартовий» - 170 Гбайт , «Легкий» - 80 Гбайт. Після зазначеного обсягу компанія має право знизити швидкість в пакетах до 256/128 кбіт/с (завантаження/передача). Абоненти, до яких було застосовано умови Fair Use Policy, можуть у будь-який час відновити споживання послуги на колишніх умовах замовивши доп. послугу

http://volia.com/ukr/support/interne...se-policy/fup/
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2012, 21:37 #2077055   #303
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

На рахунок 500 ГБ це нормально, для захисту від психопатів, або від тих, хто використовує домашній пакет в комерційних цілях і понаставляв наприклад серверів, які нон стоп завантажують канал і в місяць один абонент споживає наприклад 10 терабайт. Ну або підключилися 20 сусідів на один пакет. Але ставити різні обмеження для різних пакетів і рубати нет до всього 256кбіт. при наприклад перевищенні ліміту в 80 гігабайт на пакеті за 60грн. в місяць - це реальний загон провайдера. Багатьох людей це буде відлякувати, якщо вони будуть в курсі таких обмежень. Люди ж в основному не знають на скільки їм може вистачити цього ліміту. Навіть якщо абонент буде споживати в 10 разів менше, то все рівно може відчувати дискомфорт при користуванні. Не думав, що Воля такою фігнею займається. Для них ж канали не обходяться в такі суми як для мілких провайдерів. Це б не мало бути такою проблемою.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 09:17 #2077212   #304
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
На рахунок 500 ГБ це нормально, для захисту від психопатів, або від тих, хто використовує домашній пакет в комерційних цілях і понаставляв наприклад серверів, які нон стоп завантажують канал і в місяць один абонент споживає наприклад 10 терабайт. Ну або підключилися 20 сусідів на один пакет. Але ставити різні обмеження для різних пакетів і рубати нет до всього 256кбіт. при наприклад перевищенні ліміту в 80 гігабайт на пакеті за 60грн. в місяць - це реальний загон провайдера. Багатьох людей це буде відлякувати, якщо вони будуть в курсі таких обмежень. Люди ж в основному не знають на скільки їм може вистачити цього ліміту. Навіть якщо абонент буде споживати в 10 разів менше, то все рівно може відчувати дискомфорт при користуванні. Не думав, що Воля такою фігнею займається. Для них ж канали не обходяться в такі суми як для мілких провайдерів. Це б не мало бути такою проблемою.
Я за минулий місяць скачав-віддав 800 гектарів (пару фільмів в HD якості та серіал на 180 гектарів) а за цей місяць, при тому, що я нічого великого не качав вже 70 гектарів. Так, що при будь-яких обмеженнях - "ф топку" такого провайдера, і яка різниця провайдеру як я використовую КУПЛЕНИЙ у нього канал. Він же не зменшує мені абонтлату, якщо я не використаю ліміт.
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 11:34 #2077282   #305
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Хто знає телефон тех. підтримки колумбуса?
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 11:44 #2077286   #306
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Хто знає телефон тех. підтримки колумбуса?
407407 я цей телефон ще довго буду памятати...

накінець взялись за сайт, джомлу ставлять)
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIgorS (18.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 17:15 #2077425   #307
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Я за минулий місяць скачав-віддав 800 гектарів (пару фільмів в HD якості та серіал на 180 гектарів) а за цей місяць, при тому, що я нічого великого не качав вже 70 гектарів. Так, що при будь-яких обмеженнях - "ф топку" такого провайдера, і яка різниця провайдеру як я використовую КУПЛЕНИЙ у нього канал. Він же не зменшує мені абонтлату, якщо я не використаю ліміт.
1. Я про вхідний трафік мав на увазі.
2. Велика різниця провайдеру. Стали б на місце провайдера по іншому б заспівали. Це вам не шкарпетками на базарі торгувати, де купив пару за 2 гривні, а продав за 5. Тут затрати на такого абонента про якого я писав вище можуть сягати декількох тисяч гривень в місяць. Провайдер скаже: "В топку такого абонента який мені платить 100-150 гривень і обходиться в 2 тисячі гривень в місяць". І він буде правий на 100%. Є різниця між корпоративним тарифом і домашнім. Давайте тоді якась локальна мережа візьме 2 пакети від наприклад Колумбуса за 200 гривень і буде шарити на 300 абонентів, а Колумбус буде нести збитки в пару сотень доларів кожного місяця. наш народ бачу взагалі припухший. Має самий кращий нет по співвідношенні ціни/якості в світі. Наголошую. В світі. В жодній країні немає такої халяви. І ще й йому не догода.

Додано через 11 хвилин
І ще одне. Ви не купуєте в провайдера канал. Ви навіть не розумієте за що ви гроші платите. Подзвоніть до будь якого провайдера і скажіть, що хочете купити канал наприклад в 100 мегабіт. Взнайте ціни за канал. Думаю менше ніж за 4 000грн. ви навряд чи знайдете. А тепер подумайте чим відрязняється 100 мегабіт за 4 000грн від 100 мегаібт за 100грн.

П. С. Те скільки ви скачали і віддали за 2 місяці це ще норма. Я уявіть собі людину яка викачає по 15 терабайт кожного місяця всього за 100грн.

Востаннє редагував Nightly: 18.11.2012 о 17:33. Причина: Пізніше додано
Nightly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Frutik (25.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 18:05 #2077454   #308
Prodigy
Остановите Землю я сойду
 
Аватар для Prodigy
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Kostik Переглянути допис
Яка є альтернатива в Тернополі Колумбусу?
Цитата:
Допис від Kostik Переглянути допис
Кроме Kyistar, це не Тернопіль...
Та тим і краще.
Prodigy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 18:06 #2077455   #309
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
1. Я про вхідний трафік мав на увазі.
2. Велика різниця провайдеру. Стали б на місце провайдера по іншому б заспівали. Це вам не шкарпетками на базарі торгувати, де купив пару за 2 гривні, а продав за 5. Тут затрати на такого абонента про якого я писав вище можуть сягати декількох тисяч гривень в місяць. Провайдер скаже: "В топку такого абонента який мені платить 100-150 гривень і обходиться в 2 тисячі гривень в місяць". І він буде правий на 100%. Є різниця між корпоративним тарифом і домашнім. Давайте тоді якась локальна мережа візьме 2 пакети від наприклад Колумбуса за 200 гривень і буде шарити на 300 абонентів, а Колумбус буде нести збитки в пару сотень доларів кожного місяця. наш народ бачу взагалі припухший. Має самий кращий нет по співвідношенні ціни/якості в світі. Наголошую. В світі. В жодній країні немає такої халяви. І ще й йому не догода.

Додано через 11 хвилин
І ще одне. Ви не купуєте в провайдера канал. Ви навіть не розумієте за що ви гроші платите. Подзвоніть до будь якого провайдера і скажіть, що хочете купити канал наприклад в 100 мегабіт. Взнайте ціни за канал. Думаю менше ніж за 4 000грн. ви навряд чи знайдете. А тепер подумайте чим відрязняється 100 мегабіт за 4 000грн від 100 мегаібт за 100грн.

О, появилися!!
Послухали моєї поради в одному з дописів і почитали теорію?
Але, якщо я купляю НЕОБМЕЖЕНИХ 50Мбіт за 100 грн. значить я можу їх використовувати НЕОБМЕЖЕНО на 50 Мбіт і 24/7 (знаєте що це означає?) і мене не ї.....ть проблеми провайдера із загрузкою його каналів і його затрати (так само як і його прибутки). А якщо Вам, як провайдеру, не вигідно такий тариф - продавайте по 4000 своїм клієнтам, або перекваліфіковуйтеся "в управдоми (с)".
А на всякі там обмеження "МІЛКИМ ШРИФТОМ" - я відповів вже - "фтопку такого провайдера"! Всякі обмеження "МІЛКИМ ШРИФТОМ" чи "ДЕСЬ ТАМ НА САЙТІ..." я сприймаю як спробу ОБМАНУТИ КЛІЄНТА, а такі фірми як БРЕХУНІВ. І з такими фірмами, як правило, справу ніхто мати не хоче, як, в принципі, і з тими, хто їх захищає.

P.S. І давайте не будемо "розводити тут соплі" за цінами в 400 грн. за 56кбіт/с грн. і 600 грн. за підключення, збитками бідних провайдерів від обслуговування "ЗАЖРАВШИХСЯ" клієнтів і тд. тп. Я занадто добре знаю цю тему, щоб пускати сльози при таких словах. "Кончилось Ваше время (с)". Біттеру хватило розуму зрозуміти тренд ринку - скинути клієнтів в місті, а отримані кошти вкласти в розбудову інфраструктури в селах і в районах. Що ще раз тільки підтверджує - розумні люди там працюють.

P.P.S. Знаєте, є така гра - "Виртономика". (Модератори - не реклама, навіть не даю посилання. Шукайте в Гооглі). Так от, погравши її хоча б 3-6 місяців "без влиття реалу" ви таких "сопель розводити" вже не будете і життя Вам здасться "квіточками". На рахунок "немає вільного часу на всякі забавки" - займає 20-40 хв. в день. А по цій "забавці" деякі вузи навчають менеджерів працювати і приймати рішення "в реалі". Може Ви і не поганий сисадмін (все таки у Вас є досвід - а це 90% успішного сисадміна), але фірма-провайдер це не тільки сисадмін-монтажник-інженер. Це, в першу чергу, ХОРОШИЙ менеджер-адміністратор (а в таперішній ситуації КРИЗИС-МЕНЕДЖЕР), що здатний прораховувати стан ринку на 6-8-12 місяців на перед і приймати відповідні рішення з випередженням, а не з запізненням і словами "як би я знав..." чи "а як би було так, то ми б виграли...".
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 18:54 #2077488   #310
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

"Але, якщо я купляю НЕОБМЕЖЕНИХ 50Мбіт за 100 грн. значить я можу їх використовувати НЕОБМЕЖЕНО на 50 Мбіт і 24/7 (знаєте що це означає?)" Звичайно що знаю. Що у вас є ілюзія на рахунок того, що ви це можете. Більше точно нічого. Жилець дому теж має можливість безлімітно користуватися ліфтом, але попробуйте займати ліфт цілодобово. Ви ще маєте право скільки завгодно переходити дорогу на пішоході. Зберіть групу з 20 людей і ходіть туди-сюди цілими днями, щоб машини не могли проїхати. Я подивлюся як ви будете качати свої права водіям і працівникам ДАІ. Дані тарифи діють за умови роботи системи де середньостатистичний користувач займає лише 1-3% свого каналу. Я можу положити весь Київстар в Тернополі підключивши з 2-3 десятки пакетів на 100 мегіабт і кинувши торренти на закачку на максимальній швидкості. І каналу у всіх почне різко не вситачати, а також почнуться втрати пакетів.
Бачу ви один з самих заядливих фанатиків Київстра. нАвіть не розумієте про що йде мова. А мова не про корисувача який качає фільми в ШД якості, а про людину що понаставляла серверів і взяла домашній пакет та створює нагрузки як дві сотні середньостатистичних користувачів.
До чого тут ви.
І не треба сюди приплітати інших провайдерів які на вашу думку чомусь не можуть забезпечити своїх користувачів необхідною швидкістю. Навіть не знаю чи ще залишилися такі.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 19:47 #2077515   #311
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Я можу положити весь Київстар в Тернополі підключивши з 2-3 десятки пакетів на 100 мегіабт і кинувши торренти на закачку на максимальній швидкості. І каналу у всіх почне різко не вситачати, а також почнуться втрати пакетів.
звідки така впевненість що на київстарі зі всього тернопля в години пік не назбирується з 30 юзерів з закачкою в 100 мегабіт?
чи ти стверджуєш що своїм одним 100Мб каналом положиш в тернополі весь інтернет від київстар?
про пропадання пакетів при перегрузці вхідного каналу пиши есчо!

є факт, що в мене на колумбусі так і не було заявленої швидкості на віддачу (і це було 10Мб, які набагато простіше забезпечити, чим 100МБ).

перейшов на інакшого провайдера - є швидкість навіть з запасом, інтернет ще ні разу не пропадав на відміну від колумбуса і біттернету. в цих провайдерів в мене інтернет міг пропадати взагалі кожного вечора і часом навіть по 2-3 рази за вечір.

на колумбусі не могли навіть нормально настроїти швидкості і підрахунок хто скільки має платити в спокійній атмосфері. і в мене є підозра, що якби колумбусу ввечері дати додаткову нагрузку в 30х100 Мегабіт = 3 Гігабіт , то в нього б якраз "каналу у всіх почне різко не вситачати". що я і спостерігав, будучи їхнім клієнтом.

Востаннє редагував dart: 18.11.2012 о 20:04.
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ver (18.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 20:32 #2077532   #312
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Я писав про + 20-30 користувачів додатково. І я впевнений на 100%, що так і буде.
Ну блін. Біттернет завжди славився низькою якістю сервісу. Якщо взяти до уваги всі плюси та мінуси, то якість в Бітера напевно найгірша з усх провайдерів міста. Поки що, бо судячи з того які зміни відбуваються останнім часом, якість може зрости. Так що немає чого з ним рівняти.

Ну але це вже взагалі оффтоп. Мова йшла про те чи повинен провайдер забезпечувати абоненту стабільний канал на будь яких умовах чи ні.

Додано через 10 хвилин
До чого йшла мова. Воля мудро зробила, що ввела ліміт на кількість скачаної інформації. Це забезпечує автоматичне перешкоджання зловживання каналом, який може використовуватися не по призначенні. Тобто в комерційних цілях. Але вони перегнули палку і поставили надто малий ліміт. Думаю поставити ліміт в 1 терабайт для будь яких тарифів буде якраз те що треба. І користувачі не будуть перелімітовувати і провайдер не буде нести збитків. А якщо і найдеться психопат (поки таких не зустрічав), що буде качати нон стоп по 10-20 терабайт в місяць, ну то як то кажуть, флаг йому в зуби. Це вже як на ліфті кататися чуть не круглодобово.

Додано через 13 хвилин
З договору Київстра:
2. Права та обов’язки абонента
2.1.8. Не використовувати Послугу у комерційних цілях для надання їх третім особам.

Ось про що я. Думаю дискусію можна закривати.

Востаннє редагував Nightly: 18.11.2012 о 20:32. Причина: Пізніше додано
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 20:35 #2077562   #313
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Nightly, на рахунок обмежень по трафіку з тобою повністю згідний, і це відноситься не тільки "волі". 80-160гіг можна запросто качнути 1-2 фільмами + "всього по трошки". обмеження наприклад в 1 терабайт реально може відмежувати "оверюзерів" від нормальних користувачів.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 20:56 #2077569   #314
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
"Але, якщо я купляю НЕОБМЕЖЕНИХ 50Мбіт за 100 грн. значить я можу їх використовувати НЕОБМЕЖЕНО на 50 Мбіт і 24/7 (знаєте що це означає?)" Звичайно що знаю. Що у вас є ілюзія на рахунок того, що ви це можете. Більше точно нічого. Жилець дому теж має можливість безлімітно користуватися ліфтом, але попробуйте займати ліфт цілодобово. Ви ще маєте право скільки завгодно переходити дорогу на пішоході. Зберіть групу з 20 людей і ходіть туди-сюди цілими днями, щоб машини не могли проїхати. Я подивлюся як ви будете качати свої права водіям і працівникам ДАІ. Дані тарифи діють за умови роботи системи де середньостатистичний користувач займає лише 1-3% свого каналу. Я можу положити весь Київстар в Тернополі підключивши з 2-3 десятки пакетів на 100 мегіабт і кинувши торренти на закачку на максимальній швидкості. І каналу у всіх почне різко не вситачати, а також почнуться втрати пакетів.
Бачу ви один з самих заядливих фанатиків Київстра. нАвіть не розумієте про що йде мова. А мова не про корисувача який качає фільми в ШД якості, а про людину що понаставляла серверів і взяла домашній пакет та створює нагрузки як дві сотні середньостатистичних користувачів.
До чого тут ви.
І не треба сюди приплітати інших провайдерів які на вашу думку чомусь не можуть забезпечити своїх користувачів необхідною швидкістю. Навіть не знаю чи ще залишилися такі.
Пане Найтлі, не треба тут "путати мух і котлети" і приводити приклади які аж ніяк не відносяться до теми. А то я таких прикладів можу навести 100500 і досвід у мене в цьому більший ніж у Вас, повірте мені. (Подивився би як Ви б відреагували, якщо б Вам водоканал відключив воду тільки тому, що Ви цього місяця вже один раз помилися і 5 разів сходили в туалет, чим вичерпали ліміт "ЇХНЬОГО середньостатистичного користувача", бо у них це десь там написано "на сайті мілким шрифтом"). І, взагалі, покажіть мені того СЕРЕДНЬОСТАТИСТИЧНОГО КОРИСТУВАЧА. Я хочу на нього подивитися. (А Ви, хоч знаєте, що таке середньостатистичне значення в різних сферах і як воно вираховується, де застосовується, з якими наближеннями та допусками?)
Це по-перше.

По-друге. Мова йде не про серваки, а про те, що пише "МІЛКИМ ШРИФТОМ". І взагалі, якщо провайдер надає постійну АйПі, значить він має бути готовим до серваків, а не просто "рубити бабло" і не надавати ПОВНОЦІННОЇ ПОСЛУГИ. А потім казати, "А я думав.....". Думати треба головою і на перед, а не ж... і після. (Про всякі проксі-сервіси та підміни динамічних АйПі статичними також можете мені тут не писати - швидкості даних безплатних сервісів не дозволять нагрузити на повну навіть канал 10Мбіт/с а платні і якісні настільки дорогі, що "шкурка выделки не стОит".)

І взагалі, пане Найтлі, не пишіть про те, в чому Ви розбираєтесь лише поверхнево. Ви собі уявляєте, скільки коштує "залізо" для сервера і організація сервісу, який би міг нагрузити 100Мбіт/с канал на повну потужність без перепадів 24/7? Невже Ви думаєте, що людина, яка має гроші на таке "залізо" і мозги щоб запустити такий сервер і він БУВ ПОТРІБЕН НА ВСІ 100Мбіт/с ІНШИМ КОРИСТУВАЧАМ може тримати його дома і їй не хватить мозгів перенести його у якийсь пофесійний дата-цетр? Не треба всіх рівняти до себе. Ці всі Ваші дописи і слова - відмазка, що "не проконає" навіть для Вашого "СЕРЕДНЬОСТАТИСТИЧНОГО КОРИСТУВАЧА".

Скажіть мені, якщо це не комерційна таємниця, скільки у Вас на фірмі (а Ви як власник-директор повинні це знати, чи може я помилився?) працює економістів-аналітиків, які можуть прораховувати рух ринку на кілька ходів вперед? Можливо я відкрию Вам очі на такі очевидні факти (вибачте за тавтологію), але Ви ж повинні розуміти, що ІТ-сфера рухлива і швидкозмінна і працювати "дідівськими" методами у ній в наш час, це все одно, що змагатися в швидкості з літаком, перебуваючи на віслюку. І тому є два виходи - або самому пересісти на інший літак, або відмовитись від змагання. А "соплі, що я програв, бо у нього більше грошей і він купив собі літак, а я змагався на віслюку" треба було залишити при вході в бізнес (або і ще раніше - в дитсадку).

І, будь-ласка, УВАЖНІШЕ ще раз прочитайте мої дописи. Я, по-моєму, дав Вам зрозуміти, що мені всерівно який у мене провайдер, головне, щоб його умови та якість послуг мене задовільняли. Ви ж своїм мовчанням на прохання: "Назвіть мені в Тернополі провайдера який надасть кращі умови, ніж у мене є зараз і я одразу переключуся" самі вказали, що альтернативи КС наразі НЕМАЄ.

P.S. п.2.1.8 Договору КС цілком достатньо, щоб відмежувати "зловживання" на перепродажі каналу. А всякі обмеження (навіть 1 чи 10 теребайт) - це всеодно ОБМЕЖЕННЯ БЕЗЛІМІТНОГО КОРИСТУВАННЯ НА ДАНІЙ ШВИДКОСТІ. Блін, народ, та будь-який домашній юзер за......ся міняти згорівші вінти від такої нагрузки. А про "оверюзерів" я вже писав вище.

Востаннє редагував ver: 18.11.2012 о 21:10.
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 22:04 #2077608   #315
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Хочу вам сказати, що в даній сфері якраз таки ви профан. Для звичайного користувача ваші слова можуть здатися доволі таки розумними, проте все що ви написала повна фігня яка ніяк не відображає реального стану речей.

Відповім на всі ваші абзаци:
1. Те що ви написали про водоканал - це те саме щоб ви скачали фільм зайшли 5 раз в гугл і вам провайдер відключив інтернет. Де таке є? А я писав про людину яка платить припустим 50 грн. в місяць за подачу води і викачує по 10 кубів в день фільтрує і перепродує заробляючи на цьому 50 тисяч гривень в місяць. Це по вашому нормально? Судячи з того що ви пишете ви поняття не маєте в скільки Київстару обходиться наприклад 100 мегабіт каналу.
2. Провайдери готові до серваків. Для цього існують комерційні тарифи. А домашній тариф не передбачає цього.
3. 10 років цим займаюся і виявляється, що уявлення не маю)))). Такий сервер можна скласти з домашнього компютера за 500 доларів і при грамотному налаштуванні він буде працювати без збоїв 24/7 і витягувати трафік значно перевищуючий 100 мегабіт. Серверні рішення теж коштують не дуже то і дорого. І набагто вигідніше в такому випадку взяти 2 канали по 100 мегабіт в різних провайдерів, що забезпечить ще й високу стабільність і платити 300 грн. замість 300$. Та про що тут мова. Якби ви цікавилися такими питаннями і читали технічні форуми принаймні, то б знали, що дуже багато хто в Україні таким займається. В народі таких людей називають "піонерами".
3. Я вам відкрию секрет. Прорахувати на кілька кроків вперед рух ринку не здатний ніхто. Коли Стіву Джобсу в інтервю задали запитання на рахунок того яким він бачить ринок років через 10, то він відповів, що уявлення не має, бо передбачити це майже нереально. Для цього слід бути пророком. Бо ви не можете знати які завтра придумають нові сервіси в інтернеті і які технології зявляться. Все що робить провайдер - це старається будувати інфраструктуру з запасом продуктивності. І я не бачу в побудові інфраструктури Київстара нічого надзвичайного і нового. А щодо сервісів, то з часом у всіх провайдерів вони зведуться лише до одного. До надання доступу в мережу Інтернет. Всі решта з часом відімруть. Навіть цифрове телебачення. Поскільки його можна буде замовляти в будь якої компанії через інтернет і не потрібно буде себе привязувати до конкретного оператора.

Я не розумію вас. Чому ви так вчепилися до "Я, по-моєму, дав Вам зрозуміти, що мені всерівно який у мене провайдер, головне, щоб його умови та якість послуг мене задовільняли." Вас хтось переконує переключитися до іншого провайдера? До чого тут Київстрар взагалі і альтернативи? Я писав про зловживання домашнім тарифом, а ви далі все звели до Київстару. Все що я не напишу, то ви зводите до того, що Київстар кращий провайдер. Я вже давно зрозумів вашу позицію. Не перетворюйтеся в шизофреніка.

"п.2.1.8 Договору КС цілком достатньо, щоб відмежувати "зловживання" на перепродажі каналу." Абсолютно не достатньо. Яким чином провайдер докаже це в суді? Колись це питання піднімалося і обговорювалося спеціалістами в технічній та юридичній галузях. І дійшли до того, що такого пункту договору не достатньо.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2012, 08:22 #2077757   #316
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Хочу вам сказати, що в даній сфері якраз таки ви профан. Для звичайного користувача ваші слова можуть здатися доволі таки розумними, проте все що ви написала повна фігня яка ніяк не відображає реального стану речей.

Відповім на всі ваші абзаци:
1. Те що ви написали про водоканал - це те саме щоб ви скачали фільм зайшли 5 раз в гугл і вам провайдер відключив інтернет. Де таке є? А я писав про людину яка платить припустим 50 грн. в місяць за подачу води і викачує по 10 кубів в день фільтрує і перепродує заробляючи на цьому 50 тисяч гривень в місяць. Це по вашому нормально? Судячи з того що ви пишете ви поняття не маєте в скільки Київстару обходиться наприклад 100 мегабіт каналу.
2. Провайдери готові до серваків. Для цього існують комерційні тарифи. А домашній тариф не передбачає цього.
3. 10 років цим займаюся і виявляється, що уявлення не маю)))). Такий сервер можна скласти з домашнього компютера за 500 доларів і при грамотному налаштуванні він буде працювати без збоїв 24/7 і витягувати трафік значно перевищуючий 100 мегабіт. Серверні рішення теж коштують не дуже то і дорого. І набагто вигідніше в такому випадку взяти 2 канали по 100 мегабіт в різних провайдерів, що забезпечить ще й високу стабільність і платити 300 грн. замість 300$. Та про що тут мова. Якби ви цікавилися такими питаннями і читали технічні форуми принаймні, то б знали, що дуже багато хто в Україні таким займається. В народі таких людей називають "піонерами".
3. Я вам відкрию секрет. Прорахувати на кілька кроків вперед рух ринку не здатний ніхто. Коли Стіву Джобсу в інтервю задали запитання на рахунок того яким він бачить ринок років через 10, то він відповів, що уявлення не має, бо передбачити це майже нереально. Для цього слід бути пророком. Бо ви не можете знати які завтра придумають нові сервіси в інтернеті і які технології зявляться. Все що робить провайдер - це старається будувати інфраструктуру з запасом продуктивності. І я не бачу в побудові інфраструктури Київстара нічого надзвичайного і нового. А щодо сервісів, то з часом у всіх провайдерів вони зведуться лише до одного. До надання доступу в мережу Інтернет. Всі решта з часом відімруть. Навіть цифрове телебачення. Поскільки його можна буде замовляти в будь якої компанії через інтернет і не потрібно буде себе привязувати до конкретного оператора.

Я не розумію вас. Чому ви так вчепилися до "Я, по-моєму, дав Вам зрозуміти, що мені всерівно який у мене провайдер, головне, щоб його умови та якість послуг мене задовільняли." Вас хтось переконує переключитися до іншого провайдера? До чого тут Київстрар взагалі і альтернативи? Я писав про зловживання домашнім тарифом, а ви далі все звели до Київстару. Все що я не напишу, то ви зводите до того, що Київстар кращий провайдер. Я вже давно зрозумів вашу позицію. Не перетворюйтеся в шизофреніка.

"п.2.1.8 Договору КС цілком достатньо, щоб відмежувати "зловживання" на перепродажі каналу." Абсолютно не достатньо. Яким чином провайдер докаже це в суді? Колись це питання піднімалося і обговорювалося спеціалістами в технічній та юридичній галузях. І дійшли до того, що такого пункту договору не достатньо.
"Аффтар, пиши исчё!!!"

Пане Найтлі, хібо водоканал забороняє Вам перепродувати воду з крана іншим людям? Правда для цього потрібно купа дозволів від відповідних служб. Так само і для перепродажі нету. Мене взагалі як користувача НЕ ГРЕБУТЬ затрати і прибутки провайдера. Я Вам це пробую втолкувати вже 100500 разів. А до Вашого "твердого лоба" ніяк це не доходить. ПЕРЕСТАНЬТЕ "РОЗВОДИТИ СОПЛІ"!!!!! ВИ ВЗАГАЛІ ЧИТАТИ ВМІЄТЕ??? Чи як в тому анекдоті: "Чукча не чітатель, чукча пісатель".

Глибокоповажний пане Найтлі, займатися можна чимось і 100 років, але це не замінює знань по даному предмету. Дехто 11-12 років до школи ходить а 2х2 помножити не вміє (так що у Вас ще є шанс ). Натякну Вам на одне з основних обмежень: "Ви хоч знаєте яка пропускна здатність вінчестера (запис і зчитування) на 5400 (7200) і його ресурс?" А це 99,99% вінчестерів домашніх користувачів. (Вінчестер це не рушниця, а такий собі паралелепіпед (див. Вікі) 4 грані якого, як правило, металічні, на 5-ті є всякі "розєми для втикання шнурів", а 6-та закрита платою з всякими "цяцьками". В середині нього є магнітні диски на яких записується інформація, що є у вашому компютері (ваш віндовс, фотки, німецькі фільми і т.д.) 5400(7200) - не модель!!! а швидкість обертання пластинок. Може так Вам буде зрозуміліше ). А якщо той 0,01% користувачів у якого стоять 10 000-ки чи інші серверні рішення для вінчестерів (всякі там рейд-масиви), може положити Ваші канали - то такий Ви спеціаліст і провайдер. (Блін, тепер прийдеться пояснювати що таке "рейд-масив" - http://ru.wikipedia.org/wiki/RAID - може сам прочитає? )

А Ви маєте хоч зелене поняття про хостинг в нормальних дата-ценрах і знаєте вартість хостингу в НОРМАЛЬНИХ хостинг-провайдерів? Чи тут Ви також будете нити, що у "них грошей більше", а підтримувати треба "власних виробників". Це, між ішим, Ваші слова. І, може себе Ви теж вважаєте хостинг-провайдером а серверну ДАТА-ЦЕНТРОМ, бо у Вас там стоїть "сервер за 300 баксів і зберігається купа даних"?? А то я вже знаю одного такого "місцевого інтернет та хостинг-провайдера", який купляє 100Мбіт магістрального каналу і роздає його по 10-100 Мбіт/с на 400-500 клієнтів. Ви часом з ним не родичі??

І ще - прикриватися в ДАНОМУ ВИПАДКУ Великим Стівом Джобсом - це розписуватися у своїй НЕКОМПЕТЕНТНОСТІ і НЕЗНАННІ МАТЕРІАЛУ. Ніхто Вас не просить з точністю навіть до 50% відсотків ПРОРОКУВАТИ стан ГЛОБАЛЬНОГО ринку ЕЛЕКТРОНІКИ через 10 років (Я Вам такого питання не задавав - просто я РЕАЛЬНО ОЦІНЮЮ Ваші знання в даній темі (Не прирівнюйте себе до Великих - це не збільшує Вашу значимість в очах оточуючих)) . Ви навіть НЕ МОЖЕТЕ ПРОГНОЗУВАТИ СТАН РИНКУ ІНТЕРНЕТ ПОСЛУГ м. Тернопіль НА ПРОТЯЗІ 6-ТИ МІСЯЦІВ.

А на рахунок "обговорювалися спеціалістами юридичної і технічної галузі" - Ви себе теж, напевно, вважаєте СПЕЦІАЛІСТОМ ТЕХНІЧНОЇ ГАЛУЗІ? А Ваш сусід СПЕЦІАЛІСТ-ЮРИСТ? І Ви з ним обговорювали дану тему?? А якщо ні, то як без ТАКОГО ВИСОКОКЛАСНОГО, як ВИ (10 років в темі), ТЕХНІЧНОГО СПЕЦІАЛІСТА МОГЛО ПРОЙТИ ТАКЕ ОБГОВОРЕННЯ??!!

Пане Найтлі, давайте припинемо це обговорення в даній вітці. Створіть вітку для обговорення з назвою СВОЄЇ фірми (модератори її прикріплять) і ми там поговоримо. А то Ви в інших вітках пишете-пишете, а свою завести "слабо"?

Востаннє редагував ver: 19.11.2012 о 09:45.
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2012, 14:00 #2077996   #317
Marka_va
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Оскільки тут є представники Колумбус, то дайте коментар з приводу: договір що був з Біттернетом розривається автоматично в зв'язку з припиненням послуг чи передається в Колумбус?
Marka_va зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2012, 15:04 #2078033   #318
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Marka_va Переглянути допис
Оскільки тут є представники Колумбус, то дайте коментар з приводу: договір що був з Біттернетом розривається автоматично в зв'язку з припиненням послуг чи передається в Колумбус?
в тебе є договір з ПП Біттернет. він послуг по м. Тернополі не надає і надати не може. зараз тобі інтернет надає ПП Колумбус і ти відповідно платиш Колумбусу. бажано з Колумбусом закулючити договір. в разі якихось проблем ти тим договорм нічого не докажеш. схема така: ти платиш гроші - вони тобі дають інтернет. щось не подобається - йдеш до іншого провайдера на таких самих "птічих" правах.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2012, 15:17 #2078041   #319
Marka_va
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
в тебе є договір з ПП Біттернет. він послуг по м. Тернополі не надає і надати не може. зараз тобі інтернет надає ПП Колумбус і ти відповідно платиш Колумбусу. бажано з Колумбусом закулючити договір. в разі якихось проблем ти тим договорм нічого не докажеш. схема така: ти платиш гроші - вони тобі дають інтернет. щось не подобається - йдеш до іншого провайдера на таких самих "птічих" правах.
Питання в іншому - в серпні я перестав користуватись інтернетом через переїзд. Тоді в Біттернет сказали що їх договір втрачає силу, тому в Колумбус і не їхали. Тепер по рахунках все ще приходить нарахування і записаний борг вже складає 400 грн.
Marka_va зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2012, 18:22 #2078155   #320
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
"Аффтар, пиши исчё!!!"

Пане Найтлі, хібо водоканал забороняє Вам перепродувати воду з крана іншим людям? Правда для цього потрібно купа дозволів від відповідних служб. Так само і для перепродажі нету. Мене взагалі як користувача НЕ ГРЕБУТЬ затрати і прибутки провайдера. Я Вам це пробую втолкувати вже 100500 разів. А до Вашого "твердого лоба" ніяк це не доходить. ПЕРЕСТАНЬТЕ "РОЗВОДИТИ СОПЛІ"!!!!! ВИ ВЗАГАЛІ ЧИТАТИ ВМІЄТЕ??? Чи як в тому анекдоті: "Чукча не чітатель, чукча пісатель".

Глибокоповажний пане Найтлі, займатися можна чимось і 100 років, але це не замінює знань по даному предмету. Дехто 11-12 років до школи ходить а 2х2 помножити не вміє (так що у Вас ще є шанс ). Натякну Вам на одне з основних обмежень: "Ви хоч знаєте яка пропускна здатність вінчестера (запис і зчитування) на 5400 (7200) і його ресурс?" А це 99,99% вінчестерів домашніх користувачів. (Вінчестер це не рушниця, а такий собі паралелепіпед (див. Вікі) 4 грані якого, як правило, металічні, на 5-ті є всякі "розєми для втикання шнурів", а 6-та закрита платою з всякими "цяцьками". В середині нього є магнітні диски на яких записується інформація, що є у вашому компютері (ваш віндовс, фотки, німецькі фільми і т.д.) 5400(7200) - не модель!!! а швидкість обертання пластинок. Може так Вам буде зрозуміліше ). А якщо той 0,01% користувачів у якого стоять 10 000-ки чи інші серверні рішення для вінчестерів (всякі там рейд-масиви), може положити Ваші канали - то такий Ви спеціаліст і провайдер. (Блін, тепер прийдеться пояснювати що таке "рейд-масив" - http://ru.wikipedia.org/wiki/RAID - може сам прочитає? )

А Ви маєте хоч зелене поняття про хостинг в нормальних дата-ценрах і знаєте вартість хостингу в НОРМАЛЬНИХ хостинг-провайдерів? Чи тут Ви також будете нити, що у "них грошей більше", а підтримувати треба "власних виробників". Це, між ішим, Ваші слова. І, може себе Ви теж вважаєте хостинг-провайдером а серверну ДАТА-ЦЕНТРОМ, бо у Вас там стоїть "сервер за 300 баксів і зберігається купа даних"?? А то я вже знаю одного такого "місцевого інтернет та хостинг-провайдера", який купляє 100Мбіт магістрального каналу і роздає його по 10-100 Мбіт/с на 400-500 клієнтів. Ви часом з ним не родичі??

І ще - прикриватися в ДАНОМУ ВИПАДКУ Великим Стівом Джобсом - це розписуватися у своїй НЕКОМПЕТЕНТНОСТІ і НЕЗНАННІ МАТЕРІАЛУ. Ніхто Вас не просить з точністю навіть до 50% відсотків ПРОРОКУВАТИ стан ГЛОБАЛЬНОГО ринку ЕЛЕКТРОНІКИ через 10 років (Я Вам такого питання не задавав - просто я РЕАЛЬНО ОЦІНЮЮ Ваші знання в даній темі (Не прирівнюйте себе до Великих - це не збільшує Вашу значимість в очах оточуючих)) . Ви навіть НЕ МОЖЕТЕ ПРОГНОЗУВАТИ СТАН РИНКУ ІНТЕРНЕТ ПОСЛУГ м. Тернопіль НА ПРОТЯЗІ 6-ТИ МІСЯЦІВ.

А на рахунок "обговорювалися спеціалістами юридичної і технічної галузі" - Ви себе теж, напевно, вважаєте СПЕЦІАЛІСТОМ ТЕХНІЧНОЇ ГАЛУЗІ? А Ваш сусід СПЕЦІАЛІСТ-ЮРИСТ? І Ви з ним обговорювали дану тему?? А якщо ні, то як без ТАКОГО ВИСОКОКЛАСНОГО, як ВИ (10 років в темі), ТЕХНІЧНОГО СПЕЦІАЛІСТА МОГЛО ПРОЙТИ ТАКЕ ОБГОВОРЕННЯ??!!

Пане Найтлі, давайте припинемо це обговорення в даній вітці. Створіть вітку для обговорення з назвою СВОЄЇ фірми (модератори її прикріплять) і ми там поговоримо. А то Ви в інших вітках пишете-пишете, а свою завести "слабо"?
Ви людина яка чула дзвін та не знає де він. Можете і надалі складати маразматичні балади. Старатися принизити мене та мої навики. Мені абсолютно все рівно. А все рівно тому, що собаки лають, а караван іде.
Не словом, а ділом.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:13.