Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Покращені" маршрутки: скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.05.2013, 22:58 #2200810   #61
Ljaka
Учасник
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Між іншим, 31 маршрутка взагалі не їде до медичного, вона зїжджає до базару коло затишку. І вже давно
Ljaka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2013, 11:55 #2201054   #62
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата
Допис від Ljaka Переглянути допис
Між іншим, 31 маршрутка взагалі не їде до медичного, вона зїжджає до базару коло затишку. І вже давно
про що мова?
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.05.2013, 23:12 #2211106   #63
Void
Учасник
 
Аватар для Void
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

сьогодні водій соціальної маршрутки брав з усіх людей по 2,50 грн замість 1,50 лише коли йому висловили претензію, виявилося, що ВСІ КРІМ ОДНІЄЇ пані, тієї, яка висловила претензію, думали, що проїзд і повинен вартувати 2,50... далі пасажири стали вимагати, щоб віддав кожному гривню, і водій мовчки всім віддав по гривні...
так би і заробив на незнаючих пасажирах... а не вийшло

якщо комусь цікаво, маршрутка №11, номер 1121.
Void зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2013, 23:23 #2213041   #64
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Не так все погано, але й не краще. Водіїв які палять за кермом не бачив, білети на прохання дають без проблем. Тільки раз в мене був конфуз з білетами в 18 маршрутці. Якийсь хлопчина молодих літ збирає гроші на вході біля водія, даю гроші, кажу дайте, будь ласка, білети. Я пройшов трохи, він зробив вигляд, що не почув. Підходжу, повторюю - дайте, будь ласка, білети, дальше діалог:
- а це вам не тролейбус, тут не дають білетів
- хлопче, тобі скільки років? нема різниці автобус чи тролейбус. Ви тут послуги з перевезення надаєте, чи гроші просто збираєте?
неохотно риється в бардачку, достає, дає мені пачку білетів
- тримайте
- ні, я оплатив за 2, тому візьму 2 білети
решту пачки віддав хлопчаку.
Загалом стараюсь їздити в тролейбусах, якщо б їх ще було трохи більше і відповідно вони частіше їздили.
sl@yes зараз поза форумом  
Подякували 2:
maltster (26.05.2013), Samyel_Fox (25.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2013, 20:51 #2213399   #65
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Сьогодні майже 2 години чекав на 31! Далі забив, взяв таксі і поїхав додому... Суки!

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Не так все погано, але й не краще. Водіїв які палять за кермом не бачив, білети на прохання дають без проблем. Тільки раз в мене був конфуз з білетами в 18 маршрутці. Якийсь хлопчина молодих літ збирає гроші на вході біля водія, даю гроші, кажу дайте, будь ласка, білети. Я пройшов трохи, він зробив вигляд, що не почув. Підходжу, повторюю - дайте, будь ласка, білети, дальше діалог:
- а це вам не тролейбус, тут не дають білетів
- хлопче, тобі скільки років? нема різниці автобус чи тролейбус. Ви тут послуги з перевезення надаєте, чи гроші просто збираєте?
неохотно риється в бардачку, достає, дає мені пачку білетів
- тримайте
- ні, я оплатив за 2, тому візьму 2 білети
решту пачки віддав хлопчаку.
Загалом стараюсь їздити в тролейбусах, якщо б їх ще було трохи більше і відповідно вони частіше їздили.
Це безглуздо... Хоч ти і правильно зробив але 99% людей не бере і ніколи не братиме тих білетів і твоя хороша привичка абсолютно нічого не змінить...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2013, 20:58 #2213402   #66
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Сьогодні майже 2 години чекав на 31! Далі забив, взяв таксі і поїхав додому... Суки!
О май гад..2 год. Я би болт забив вже через 20-30хв. і визвав таксі.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2013, 21:03 #2213408   #67
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
О май гад..2 год. Я би болт забив вже через 20-30хв. і визвав таксі.
Він як правило їздить раз в які 30 хвилин, а пів години просидівши думаєш - ну зараз має вже бути, аналогічно жодного 5 також не було. А тоді проходить година і думаєш - то я для того годину просидів щоб таксі викликати? Ну а потім ще й таксі вільного ніде не було, а як викликав ще біля 10хв чекав на таксі. Добре що хоч не сам був, так при балачці не замітньо час пройшов.
А кожного разу з Березовиці їздити не виплатиться, одна поїздка 20грн...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2013, 00:40 #2213504   #68
berry
 
Аватар для berry
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Часто іжджу 19 маршруткою. Водіів вже добре знаю на вигляд. При чому вони мене також. Думаю що запамяталась ім тим що завжди вимагаю квиток і роблю зауваження на рахунок куріння та розмов по телефону. Є один водій з почуттям гумору який все каже до мене "де ти взялась на мою голову?"
Така я принципова, що коли оплатила за послугу, то хочу отримати іі так як має бути. Думаю, якби такими були всі пасажири, то і якість перевезення була кращою. А то незадоволення багато, а
зробити бодай вічливе зауваження водію мало хто наважується. Мене дивує байдужість людей до своєі безпеки і здоровя, половина сидить
і крутить носом бо дим на весь автобус, сморід, але ніхто нічого не скаже...
berry зараз поза форумом  
Подякували 5:
ANGELOK (26.05.2013), atwinny (04.06.2013), bbgon (26.05.2013), Charly (26.05.2013), maltster (26.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2013, 16:19 #2219161   #69
berry
 
Аватар для berry
Thumbs down Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Якже сьогодні мене здивувала поведінка водія маршрутки номер 19...
ВО 0746 АА прізвище водія Подганюк або Кузьма.
Коли я зайшла в маршрутку водій якраз вирішив зробити собі перекур, якраз кінцева зупинка, чому б ні, напевно подумав він. Людей в салоні трошки менше, то вже можна плюнути на все і смородіти своіми папиросами!? Сказала щоб перестав палити, а він мені у відповідь йди сідай, зараз перестану ( і дальше курить) , я наполягла, а він далі не думає викинути сигару. Напевне думав що я відстану, але не на ту попав. Він тоді демонстративно вилазить з маршрутки і курить на вулиці, але навмисне так довго ніби забув що у нього є графік Мене то так розсмішило! Та я рада була, хай собі курить тільки щоб не в автобусі! Врешті в водіів повинні бути якісь перерви, хоч пару хвилин щоб розімятись. Коли той шофер сів в машину він то чи зі злості, чи графік доганяв, так гнав що можна було з крісла вилетіти. Це була вул. Симоненка, думаю ви знаєте яка там дорога!!!
І вже би доіхала собі на дружбу спокійно, але той ше не накурився. Хотів палити в салоні, тоді глянув чи я ще сиджу і вийшов на двір. Там випив каву, скурив сигарету. Цього разу я іхала на 10 хв. довше. Завжди іду 30 хв. За цей короткий час водій 2 рази ставав на перекур!!! Це нормально? Громацький транспорт, повно людей і всі повинні дихати сигаретним димом або запізнюватись бо в водія нерви і залежність?! Варіант що водій не палить не існує?

Я не за те плачу гроші щоб іхати в брудній обкуреній маршрутці, та щей хамити мені будуть! Змінити того що автобус брудний і поломаний я не можу, а от щоб не нюхати той шкідливий сморід я можу щось зробити!
berry зараз поза форумом  
Подякували 3:
ambardey (15.07.2013), atwinny (04.06.2013), bbgon (04.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2013, 19:17 #2219814   #70
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Маршрут номер 16, номера ВО1181 сьогодні після 18.00 віз як дрова а на зауваження відповідав що він відстає від графіка і далі так їхав.
На зупинках не зупинявся і кричав: "бігом заходьте", люди як мухи по салону літали
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2013, 22:20 #2238561   #71
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

У Тернополі водій маршрутки защемив жінку у дверях і протяг її по асфальту

http://poglyad.te.ua/hvalt/u-ternopo...iji-po-asfaltu
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2013, 22:54 #2238591   #72
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Нині їхав в 13-і. Фіранки на вікнах були не те, що не першої свіжості, а таке враження, що ними щойно протирали маршрутку. Був у білій футболці, то стрьомно було, що вона доторкнеться доо тебе. Н/з ВО1139АА. Завтра телефонуватиму на 1580. Цікаво, чи допоможе.
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2013, 00:32 #2238629   #73
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Нині їхав в 13-і. Фіранки на вікнах були не те, що не першої свіжості, а таке враження, що ними щойно протирали маршрутку.
Я взагалі не розумію, для чого там ті фіранки. Разок їхав, то попались такі фіранки з пацьорками, що не в кожній сільській хаті знайдеш такий раритет. Сидів біля вікна, вікно було відкрите та й вітер гуляв ті пацьорки мені по голові цілу дорогу. Той тюнінг пора би вже зняти.

А, ну і ше історія з свіженьких. Їхав 12-тим маршрутом з дружби на східний, 19 година. Заходжу, питаю, чи їде на східний. Відповідає - буде видно. Далі діалог
- по чому буде видно?
- по тому, чи будуть люди. Сідайте, до базару доїдете, а там пересядете.
- я просто платити 2 рази не хочу...
- якщо до базару, то віддам гроші.
- майте совість, 7 година, куда ше з маршруту з"їжджати
- а ви шо, не бачите, шо людей нема? (сиділо нас двоє пасажирів). Хто буде за солярку платити?
- а тим, що є, як добиратись? Платити 20 грн за таксі? Чогось ви свої гроші рахуєте, а мої хто буде рахувати?
Коротше, доїхав він до східного і ще коли зупинився каже, типу - бачите, я вас довіз. Кажу - правильно, так і має бути. Отаке

Востаннє редагував sl@yes: 10.07.2013 о 00:49.
sl@yes зараз поза форумом  
Подякували 3:
ANGELOK (10.07.2013), Punisher-x3m (16.07.2013), Romko_7 (17.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2013, 17:22 #2240012   #74
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Сьогодні, 12 соціальна маршрутка. Проїзд 1.5 грн. Хтось щось скаже?
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2013, 23:06 #2240150   #75
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

це напевно по студенському/учнівському
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2013, 18:43 #2241391   #76
stanley
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Щойно повернувся зі Львова, були 4 дні, жили в Дублянах, але кожен день гуляли по Львову. Вартість проїзду у всіх маршрутках, якими довелось поїздити -- Ви не повірите -- 2 грн (до Дублян міська маршрутка, теж 2грн, а це більше 10км ! ).
Пільговики показують водієві посвідчення або просто кажуть, що посвідчення, водій каже "угу" або взагалі нічого, ніби ніхто в маршрутку ніхто не заходив, ніде не бачив табличок чи написів про обмеження кількості пільговиків.
На дітей молодшого шкільного віку водії також на моїх очах теж ніяк не реагували, ніби ніхто не заходив і не їхав.
Правда, по ямах так гонять, ніби дорога ідеальна. Поїздка-екстрім з перегонами між маршрутками, та ще по ямах...

О, мало не забув. Ніяких квитків ні в одній маршрутці ніде не бачив...

Мер Львова , А. Садовий недолюблює Свободу, вони трохи конфронтують, може тому львів"яни .мають можливість економити на поїздках.
stanley зараз поза форумом  
Подякували 4:
deukbr (16.07.2013), Dimas_01 (15.07.2013), Punisher-x3m (16.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 15:08 #2241858   #77
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Маршрутка номер 8, так званий "УРОЖАЙ" (серед водіїв). Всі крісла за водієм - цілий ряд аж до кінця у пилюці. При наїзді на будь яку нерівність - згори пилюка сипеться рясним потоком. На зауваження зремонтувати маршрутку від пасажирів водій тільки знизив плечима і далі поїхав.

p.s. картинки чогось на форум не вантажаться.
advisor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yge0607 (16.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 15:28 #2241871   #78
yge0607
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
Маршрутка номер 8, так званий "УРОЖАЙ" (серед водіїв). Всі крісла за водієм - цілий ряд аж до кінця у пилюці. При наїзді на будь яку нерівність - згори пилюка сипеться рясним потоком. На зауваження зремонтувати маршрутку від пасажирів водій тільки знизив плечима і далі поїхав. p.s. картинки чогось на форум не вантажаться.
нарахунок 8 то там власник з Білої, куркуль ще той, маємо його номер то постійно його " зазвонюємо" нарахунок його розвалюх...йому пох...
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 15:41 #2241883   #79
asgardin
Banned
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
У Тернополі водій маршрутки защемив жінку у дверях і протяг її по асфальту

http://poglyad.te.ua/hvalt/u-ternopo...iji-po-asfaltu
Зато він в салоні не курить. Семеро одну не чекають. Жінці треба було шустріше в маршрутку влітати, бо потім на водія будуть скарги, що на 5 хвилин пізніше до Дружби доїхав.
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 15:49 #2241884   #80
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

А особисто я, б більше хотів "покращених пасажирів": котрі знають що таке мило і вода. що одяг можна прати, що треба говорити по телефону не так щоб ще всі на зупинці чули, що на кожного пасажира передбачений максимальний розмір вантажу. що смажені пиріжки на базар треба вести не в громадському транспорті, що з дачі як їдеш - то влітку і там можна помитись, а не вимащувати всіх довкола, що якщо маршрутка в час пік забита під завязку - то там 100% нема місця по посвідченню, і питання з середини маршрутки "То що мені виходити?" - звучить - "один я такий хитрожопий!" Орієнтуються - що місця по попсвідченню недарма придумали за водієм, щоб і він орієнтувався скільки в нього пільговиків, і щоб не пересідати по всьому автобусу і кричати - "Закрийте люк. двері,вікна бо дує!" ....
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
NEMIROFF (17.07.2013), Nobel (17.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:41.