Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


80 баксів в місяць - це реально!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.07.2013, 12:10 #2233676   #201
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Я розглядаю такого роду судове розслідування як перш за все можливість доказати на рівні суду що інформація яку люди пишуть про нашу компанію не відповідає дійсності. І не має значення яка буде вартість відшкодованих коштів і чи окупиться дана справа. Головне- результат і моральне задоволення
Тоді вперед. Вам теперішньої інформації з цієї теми вистачить думаю для суду. А коли ваш ЛОХОТРОН дійсно оприлюднять, а ви "лопнете", то мені буде шкода лише тих, хто через вас постраждав.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 12:37 #2233706   #202
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Kauros,ВКЛЮЧАЙ!
Нам дозволили виливати негатив (по твому
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
ображати партнерів компанії
)
Цитата
Допис від Golda Переглянути допис
Доброго дня пані та та панове. Забув пароль до старого акаунту, тому прийшлося зробити новий.
Чесно кажучи я вражений такою зацікавленістю форумчан до мене та компанії якою я займаюся.
Я не прийшов сюди щоб з кимось сперечатися чи комусь щось доводити. Кожен має свою думку, базуючись на тій інфі яку він має, інше питання про якість чи достовірність тої інфи.
Насправді я зареєструвався щоб подякувати усім дописувачам цієї гілочки за таку увагу до мене і компанії. Ви робите велику роботу, своїми дописами показуєте мені де що не зрозуміло, яку інфу треба більш детально пояснити, на чому зробити акцент, які факти надати. Справді, ви всі молодці, що допомагаєте мені, навіть своїми в'їдливими та кусючими дописами.
Якщо кому з вас дійсно цікаво і він хоче адекватно поспілкуватися, то я відкритий, можу надати вам можливість очно зустрітися щоб дивлячись в очі один одному отримати відповіді на всі запитання.
Ще раз всім дякую, продовжуйте шукати негатив в компанії для того щоб ми - партнери знали над чим далі працювати і доносили це до керівництва компанії що покращити і що змінити.
Всім вдалого та хорошого дня, з повагою - Андрій Голда
Оцей нік дозволив!! Не знаю хто це і як ти доведеш шо нікнейм Пепко привязаний до чиєїсь фамілії , але оцей хлопака дозволив писати шо думаєм..Йому це лдопамагає! УРА!
Виключай!!

Golda Для подяк в нас є кнопка!
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 12:37 #2233708   #203
saymon
Guest
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Підсумовуючи все вищесказане.
Ми всі тут вїдливі і кусючі, і будемо відповідати в суді за те що засумнівалися у бізнесі компанії.
Просто чудово.
 
Подякували 2:
080885msa (16.10.2014), werwolf-eine (01.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 12:43 #2233714   #204
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Підсумовуючи все вищесказане.
Ми всі тут вїдливі і кусючі, і будемо відповідати в суді за те що засумнівалися у бізнесі компанії.
Просто чудово.
Надіюсь житло продавати не прийдеться???
Думаю до моменту розгляду їх вже не буде ні як фізичних осіб власників на Україні ні як юридичних (якшо вони в принципі існують?)
А є юридична адреса даного збіговиська майбутніх мілярдерів?
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 12:54 #2233715   #205
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
можуть якісь компанії можуть підтвердити що замовляли у вас рекламу і по яких цінах?

Додано через 16 хвилин
хотів би конкретизувати свою думку:
я не маю нічого проти того, що хось собі зароляє гроші сітковим маркетингом
я лише би хотів щоб усі "партнери" подумали як би то так зробити щоб на тему "різних тєм" зі мною вони не спілкувались! ніколи! навіть завуальовано
бо кожен місяць по пару разів хтось вкотре "хоче зустрітись щодо серйозного і надійного бізнесу"

а по суті:
я так і не дуже зрозумів... якщо продукт є цікавим (телефон, планшет, програма, реклама і т.д.), то чому я як споживач не можу купити цей продукт з прозорою системою націнки, а не з різнорівневими системами заробітків "партнерів"... причому у результаті ми тіпа в теорії отримуємо дуже якісний і дуже дешевий продукт... а ось в практиці аналоги коштують дешевше

на черзі "супер таксі" з купівлею "абонементів" і "партнерських пакетів"?
можна спробувати хлібобулочні вироби на МЛН прикрутити...
туалетний папір вже хтось на МЛН ставив?

1) на даний момент на моєму телефоні рекламуються бренди GlamJam - компанія яка випускає одяг
Orogiallo - італійська компанія що випускає пасту і інші продукти
Компанія ArrangemyWorld
Соціальна реклама
- це тільки невеличка частина тих рекламодавців які представлені на нашій рекламній площадці
Додатково інформацію можна подивитись тут http://www.worldassurancegroup.com/

2) рада, що ви не маєте нічого проти сіткового маркетингу, тому що в загальному ця система продаж є дуже ефективною - компанії, які вибирають шлях прямих продаж і сіткового маркетингу - набагато швидше розвиваються ніж ті компанії які так не працюють. Крім того, в плані психологічному найманих працівників треба контролювати і перевіряти їх роботу - бо вони працюють на ставку. В сітковому бізнесі - людина яка не працює - не заробляє, тому такий варіант набагато вигідніший для компаній.
....звичайно є один мінус - те, що новоспечені сітковики ще вміють ненавязливо пропонувати свої товари
через це мабуть і виникає так багато негативу з боку людей...

3) я уже наводила приклад з самсунгом. Дуже багато продуктів зараз випускаються в Китаї і там же можна знайти більшість копій відомих брендів ....то знову виникає запитання...чому люди купляють марки відомих брендів а не купляють просто якісні китайські телефони? аналогічна ситуація з одягом....
А суть в тому що коли товар одинакової якості - то в 90% людина купить той товар який їй порекомендують - власне через це сіткові компанії процвітають.
..щодо того, що ми отримуєм і про конкурентоспроможність товарів - це окрема тема, для того, щоб ви могли справді повноцінно порівняти наш товар - треба його подивитись, і в живу порівняти з іншими аналогами - так я думаю можна скласти найбільш обєктивну думку.
Як буду мати час - складу детальну порівняльну характеристику наших товарів і викладу тут

4) щодо вашої ідеї з таксі - то на мою думку це абсолютно реально і можливо хтось колись реалізує цю ідею
Подібним принципом є видача клієнтам дисконтних карток з різними варіантами знижки, які вони можуть отримати залучивши інших клієнтів в мережу. Так наприклад працює Каштанова ресторація в м. Тернополі, за подібним принципом працює ПриватБанк - за залучення нових користувачів кредитів - людина яка їх привела в Приват отримує винагороду.
Так працює всім відомий сервіс Booking - коли ви маєте власний сайт - можна стати партнером і розмістивши Booking в себе на сайті - за кожний перехід з вашого сайту який закінчується бронюванням на головному сайті - компанія виплачує вам оріентовно від 5 до 10% від суми бронювання. Ось так
Ви просто не звертали на такі речі увагу

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Тоді вперед. Вам теперішньої інформації з цієї теми вистачить думаю для суду. А коли ваш ЛОХОТРОН дійсно оприлюднять, а ви "лопнете", то мені буде шкода лише тих, хто через вас постраждав.
Якщо б я вважала, як ви що це лохотрон я б цим бізнесом не займалась.
Для того щоб щось оприлюднити - треба спершу щось доказати

Востаннє редагував Kauros: 01.07.2013 о 12:54. Причина: Пізніше додано
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 13:16 #2233742   #206
Haisenberg
Активний учасник
 
Аватар для Haisenberg
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
1) на даний момент на моєму телефоні рекламуються бренди GlamJam - компанія яка випускає одяг
Orogiallo - італійська компанія що випускає пасту і інші продукти
Компанія ArrangemyWorld
Соціальна реклама
- це тільки невеличка частина тих рекламодавців які представлені на нашій рекламній площадці
Додатково інформацію можна подивитись тут http://www.worldassurancegroup.com/
яка вартість розміщення реклами у Вашій системі? хочу бути рекламодавцем

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
2) рада, що ви не маєте нічого проти сіткового маркетингу, тому що в загальному ця система продаж є дуже ефективною - компанії, які вибирають шлях прямих продаж і сіткового маркетингу - набагато швидше розвиваються ніж ті компанії які так не працюють. Крім того, в плані психологічному найманих працівників треба контролювати і перевіряти їх роботу - бо вони працюють на ставку. В сітковому бізнесі - людина яка не працює - не заробляє, тому такий варіант набагато вигідніший для компаній.
....звичайно є один мінус - те, що новоспечені сітковики ще вміють ненавязливо пропонувати свої товари
через це мабуть і виникає так багато негативу з боку людей...
сітковий маркетинг "толкає" товари, які тяжко продати на звичайному ринку, бо вони або надто дорогі, або не конкурентні або в 99% випадках нафіг нікому не потрібні. але є нюанс - вступивши в сітковий бізнес, а не в фінансову пірамідку, я повинен купити товар на певну суму. тобто заплативши 200 уо я отримаю 10 пачок порошку чи зубної пасти. вніманіє вапрос: що я отримаю заплативши майже 700уо вступивши в Вашу піраміду? куда ці гроші йдуть і як Ви їх проводити по бугалтерії? фінансова пірамідка нє?

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
3) я уже наводила приклад з самсунгом. Дуже багато продуктів зараз випускаються в Китаї і там же можна знайти більшість копій відомих брендів ....то знову виникає запитання...чому люди купляють марки відомих брендів а не купляють просто якісні китайські телефони? аналогічна ситуація з одягом....
якісна копія буде вартувати стільки ж як оригінал. копія - це компроміс ціни і якості. крім того купуючи товари самсунг Ви оплачуєте сервіс і підтримку.
Haisenberg зараз поза форумом  
Подякували 2:
FortYear (02.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 13:24 #2233745   #207
VOENKOM
Активний учасник
 
Аватар для VOENKOM
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Так що ви скажете на рахунок наклепу на компанію Sony www.sony.ua
Яку цікаву сумму вони захочуть з Вас вибити через зменшення продаж їхнього сегменту?
Дамаю що вам не сподобається?!
Обгрунтування та мотивації ви не додали!
Та ще й сплюндрували репутацію МММ яка ви казали є неофіційною!
Печалька
VOENKOM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 13:35 #2233754   #208
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Дуже багато продуктів зараз випускаються в Китаї і там же можна знайти більшість копій відомих брендів ....то знову виникає запитання...чому люди купляють марки відомих брендів а не купляють просто якісні китайські телефони?
Якісний фалоімітатор ніколи не замінить натурального члена. Це буде лише копією.
Те саме з іжею, преміксне мясо ніколи не набуде смаку натуральної свинини. Так і копії тих ваших Нокій ніколи не будуть Нокіями. Крім схожості звісно.

Я доступно виклав свою думку??

Тоді відповім на ваше питання. Люди не завжди купляють дешеві (хоч і не в вашому випадку) речі. Перреважна більшість хоче якісний товар, а не китайскє гамно.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 13:50 #2233757   #209
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від VOENKOM Переглянути допис
Так що ви скажете на рахунок наклепу на компанію Sony www.sony.ua
Яку цікаву сумму вони захочуть з Вас вибити через зменшення продаж їхнього сегменту?
Дамаю що вам не сподобається?!
Обгрунтування та мотивації ви не додали!
Та ще й сплюндрували репутацію МММ яка ви казали є неофіційною!
Печалька
- ви використовуєте терміни значення яких самі не знаєте...
Наклеп — юридичний термін на позначення певного виду протиправної дії. В Кримінальному кодексі України 1960 р. наклеп визначався як поширення завідомо неправдивих вигадок, що ганьблять іншу особу (ст. 125, див. також Постанову ПВСУ № 7 від 28.09.90 р. [1]).
в моєму дописі про Sony нема навіть близько наклепу, я навела ФАКТ про свій телефон, і цей ФАКТ я можу легко доказати.
Багато дописувачів на цьому форумі наводять в більшості АРГУМЕНТИ а не факти
.....щодо репутації МММ - і їх офіційності - то я говорила про незаконність фінансової схеми роботи МММ а не їх офіційність, не путайте поняття..

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
ну наприклад, консультанти з оріфлейму та емвею, шотобінеясно!
А що компанія Амвей не є успішною? Чи може наш Демкура погано заробляє на цьому бізнесі, та й не тільки він...
Ось відомі компанії що працюють за принципом МЛМ
Компанії, що працюють за принципом MLM-маркетингу[ред.]ACN
Amway
Квікстар
Віжн
Гербалайф
Ґльоріон
Мері Кей Оріфлейм
Фаберлік
Avon
Цептер
Тяньши
[[iWowWe]]
AssisTas
Міжнародний кораловий клуб
Forever Living Products


Компанія Beeline - ТЕЖ ПРАЦЮЄ ЗА ПРИНЦИПОМ МЛМ!!!!
https://www.mlm.beeline.ru/
Долучені зображення
Тип файлу: jpg білайн млм.jpg (176.6 КБ, 15 переглядів)

Востаннє редагував Kauros: 01.07.2013 о 14:12. Причина: Пізніше додано
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:04 #2233763   #210
VOENKOM
Активний учасник
 
Аватар для VOENKOM
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Дійсьно тяжко ж мені розмовляти з таким дипломованим юристом як ВИ Ще раз впевнився що гугл рулить!!!! Ось що панове потрібно просувати! А у ВАС пардон не шахрайські схеми??? Вже такі піраміди придумують, з такою системою що тільки ЛОХ може на це повестись! Можливо провести перепис по ваших клієнтах! Та зробити статистику))) Ви для початку надайте відповідь на усі Наші питання! Хто така ваша компанія, ваші контакти, реквізити. Тут люди теж вислювлюють тільки своє бачення на ваш віртуальний продукт (якщо цю фабулу можливо так назвати). Бажаю Вам процвітання! ну і спецпідрозділ в масках у офіс А вас нервують висери у адресу вашої Каманди яка рулить! тільки от питання куда) Тут не лохи сидять шановна! Ідіть проповідуйте у інші місця

Додано через 9 хвилин
І хто вам сказав що Прат Київстар власність Білайну???? Ви ще неосвідченіші як я й гадав. Даю вам екскурс власником являється.....являється власником......пані та панове - VimpelCom Ltd. Нідерландський холдинг
Нежданчик правдаАй на на ще один прокол зазомбованих МЛМщиків

Востаннє редагував VOENKOM: 01.07.2013 о 14:04. Причина: Пізніше додано
VOENKOM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:10 #2233769   #211
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від VOENKOM Переглянути допис
Дійсьно тяжко ж мені розмовляти з таким дипломованим юристом як ВИ Ще раз впевнився що гугл рулить!!!! Ось що панове потрібно просувати! А у ВАС пардон не шахрайські схеми??? Вже такі піраміди придумують, з такою системою що тільки ЛОХ може на це повестись! Можливо провести перепис по ваших клієнтах! Та зробити статистику))) Ви для початку надайте відповідь на усі Ваші питання! Хто така ваша компанія, ваші контакти, реквізити. Тут люди теж вислювлюють тільки своє бачення на ваш віртуальний продукт (якщо цю фабулу можливо так назвати). Бажаю Вам процвітання! ну і спецпідрозділ в масках у офіс
Я постараюсь відповісти на всі запитання.
1) у нас не шахрайські схеми - звичайний мережевий маркетинг
2) щодо статистики, то в нас працює багато цікавих і фінансово компетентних людей. Нещодавно наприклад долучився молодий хлопець який незважаючи на свій молодий вік перечитав всі книги Kiyosaki і вже пробував успішно торгувати на біржі forex.
3) по можливості буду давати відповідь на всі запитання, на жаль в мене не так багато вільного часу як у вас, мабуть ви уже створили собі високий пасивний дохід - що дає вам можливість байдикувати...чи ви так проводите свій робочий час? -ну тоді не заздрю вашому роботодавцю....
4) я поважаю думку інших людей якщо вона висловлена коректно, щодо пустих непідкріплених дописів типу "лохотрон" - то це чистої води наклеп, в тому розумінні в якому я описала вище...
5) дякую за побажання процвітання
6) ви самі написали - "висери" - тобто що займаєтесь "обсиранням" ..мене це не нервує.. я відстоюю свою думку яка відмінна від вашої і роблю це більш коректно ніж ви....
7) я нікого лохами не вважаю - говоріть за себе
....бачу у вас аргументи закінчились раз ви перейшли на образи...

Востаннє редагував Kauros: 01.07.2013 о 14:18.
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:23 #2233776   #212
VOENKOM
Активний учасник
 
Аватар для VOENKOM
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Дуже потішив Ваш допис) Особлива про дохід та роботодавця!) Одразу видно що вам не відомо який саме продукт я пропоную. 1. Пропоную 9-12 міс. безкоштовного проживання та харчування з забезпеченням мат.тех бази 2. Безкоштовне навчання на місці 3. Стібільний заробіток щомісяця без напрягу 4. Цікаве проведення свого часу за корисною роботою
Якщо вас зацікавить то велком
Наша установа є зареестрованою, та всіляко підтримується президентом, премьєром, та підкріплене державними коштами
Ось який продукт я продаю! Свого роду теж піраміда! Усі охочі вступайте безкоштовно! Нічого не потрібно вкладати! Можна стати біг старом десь за 10-15 років. Завжди зростання та процвітання гарантує вам мега супер пупер вайт даймондс компані ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ
VOENKOM зараз поза форумом  
Подякували 9:
080885msa (16.10.2014), erazel (07.07.2013), fasterfox (01.07.2013), GalliciaSS (02.07.2013), Joker (01.07.2013), LeFt (04.07.2013), marius (05.07.2013), nacho one (08.07.2013), Сомбра (01.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:28 #2233780   #213
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від VOENKOM Переглянути допис
Дуже потішив Ваш допис) Особлива про дохід та роботодавця!) Одразу видно що вам не відомо який саме продукт я пропоную. 1. Пропоную 9-12 міс. безкоштовного проживання та харчування з забезпеченням мат.тех бази 2. Безкоштовне навчання на місці 3. Стібільний заробіток щомісяця без напрягу 4. Цікаве проведення свого часу за корисною роботою
Якщо вас зацікавить то велком
Наша установа є зареестрованою, та всіляко підтримується президентом, премьєром, та підкріплене державними коштами
Ось який продукт я продаю! Свого роду теж піраміда! Усі охочі вступайте безкоштовно! Нічого не потрібно вкладати! Можна стати біг старом десь за 10-15 років. Завжди зростання та процвітання гарантує вам мега супер пупер вайт даймондс компані ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ
- я не знала де ви працюєте, тим не менш на любій роботі є певні обовязки які має виконувати людина - не думаю, що у вас в обовязках прописано - регулярне відвідування форуму файного міста і відповіді на мої дописи
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:33 #2233783   #214
VOENKOM
Активний учасник
 
Аватар для VOENKOM
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Це як хоббі! Я ж згідно законодавства зобовязаний інформаційно допомогти моїм любим призовникам! І не тільки! Я взагалі мегапозитивний мен! От така фігня малята І взагалі не вам судити що входить у мою посадову інструкцію
VOENKOM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:34 #2233784   #215
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Якщо б я вважала, як ви що це лохотрон я б цим бізнесом не займалась.
"Может и да, а может и нет..."




P.S. Ваше ім_я тут нічого не варте, ніхто про Вас не чув і не знає, тому не варто розкидатись, мало не у кожному реченні, власним "я", як авторитетною думкою. А тим більше, погрожувати якоюсь міфічною моральною шкодою чи цитувати статті КК - ніхто цього не боїться, бо у кінцевому випадку ще оплатите судові витрати

Востаннє редагував kolibryks: 01.07.2013 о 14:41.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:36 #2233785   #216
Dimetrion
Учасник
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!



Три джамшута забивають сваю в землю на сонячній електростанції World можна отримувати двадцять відсотків річних... ахахх)

Востаннє редагував Dimetrion: 01.07.2013 о 14:41. Причина: Пізніше додано
Dimetrion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:45 #2233792   #217
VOENKOM
Активний учасник
 
Аватар для VOENKOM
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Гарний слоган
Компания Ворлд - Лохом Быть Хорошо
VOENKOM зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:48 #2233795   #218
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Коли ця конторка завалиться - тобто закінчуться лохи ті хто хоче стати успішним і фінансово незалежним, тоді неуспішні партнери прийдуть з вилами вимогами під офіс, а їм скажуть що то Форум Файного Міста все винен.

Може зробити тоталізатор на дату провалу компанії? Не на гроші, на бали карми. Просто для розваги. Падіння Мавродія теж здається хтось завангував.
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:48 #2233796   #219
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
"Может и да, а может и нет..."


P.S. Ваше ім_я тут нічого не варте, ніхто про Вас не чув і не знає, тому не варто розкидатись, мало не у кожному реченні, власним "я", як авторитетною думкою. А тим більше, погрожувати якоюсь міфічною моральною шкодою чи цитувати статті КК - ніхто цього не боїться, бо у кінцевому випадку ще оплатите судові витрати
- Я висловила власну думку
- Моральна шкода абсолютно не міфічна, а реальна
- Судові збори оплачує той хто програє суд, якщо я буду подавати в суд - то я його обовязково виграю ))))
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:52 #2233801   #220
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
якщо я буду подавати в суд - то я його обовязково виграю ))))
Тобто не подаєш зараз, бо знаєш шо 100% програєш.??
Ну якби одне з другого випливає.
Де тебе вчили?? Первно платний лікбез був якийсь.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:45.