Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.05.2014, 10:24 #2386956   #81
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Цитата
Допис від KushlaVR Переглянути допис
На днях теж їздив на Стрий через Бережани. Дорога просто жахлива... Вище вже все описано, нічого не змінилось, стало тільки гірше. Повеселила супер швидкістна розвязка на перехресті перед Рогатином. Таке враження, що там всі гасають 130км/год. А на справді там дорога як біля приміської автостанції (якщо малий кліренс то можна і на пузо сісти)... На тому перехресті стоїть стрілка (Стрий на ліво). Не вірте, якщо поїхати на ліво то до Стрия можна і недоїхати.... Краще їхати в перед, через місто.
Додому вертався через Львів. Дорога не втомила, в основному їдеш, час від часу минаючи дрібні ямки. Виключення обїздна Золочів. Повна сра...ка, Слава богу що вона швидко закінчується.
Теж раз повівся на ту стрілочку перед Рогатином, то там не дорога, а місце бойових дій. Водії фур, які тудою їхали, всякими жестами дали зрозуміти, що треба розвертатися

Щодо Золочева - то їжджу завжди через місто. По об'їзній нехай товчуться буси і вантажівки, які її і довели до такого стану разом з дорожньою службою.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2014, 11:39 #2392129   #82
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Через 3 тижні в Стрий їхати.
З цієї теми зрозумів, що краще через Золочів (містом) до Львова їхати, там на клеверному перед вїздом в місто на обїзну і далі через Миколаїв на Стрий.. ?!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2014, 15:32 #2392236   #83
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Через 3 тижні в Стрий їхати.
З цієї теми зрозумів, що краще через Золочів (містом) до Львова їхати, там на клеверному перед вїздом в місто на обїзну і далі через Миколаїв на Стрий.. ?!
ага
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2014, 22:42 #2413911   #84
SMB
 
Аватар для SMB
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Апну темку. Планую їхати на закарпаття. Чи варто їхати дорогою через рогатин чи їхати на львів-стрий і далі по маршруту?
П.С. Їхати хочу до Берегово. Найближчий маршрут Тернопіль-Рогатин-Стрий-Свалява-Мукачево-Берегово.
Які можливі інші варіанти?

Востаннє редагував SMB: 30.06.2014 о 23:05.
SMB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2014, 22:54 #2413918   #85
asss777
 
Аватар для asss777
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Цитата:
Допис від SMB Переглянути допис
Апну темку. Планую їхати на закарпаття. Чи варто їхати дорогою через рогатин чи їхати на львів-стрий і далі по маршруту?
Тернопіль-Бучач-Тисменеця і далі по маршруту

Востаннє редагував asss777: 30.06.2014 о 22:56. Причина: Пізніше додано
asss777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SMB (01.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2014, 23:06 #2413927   #86
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Цитата:
Допис від asss777 Переглянути допис
Тернопіль-Бучач-Тисменеця і далі по маршруту
Залежно яке Закарпаття. Якщо в Рахів то так. Якщо в Ужгород і навколишні райони то на Львів і далі по Київ - Чоп. По часу то саме, що і через Стрий, зато машині і нервам легше. Можна і через Бережани - Стрий. Вдверто поганої дороги там десь 20 км назбирається. Все решту - терпимо)).
zumnuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SMB (01.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2014, 23:09 #2413928   #87
SMB
 
Аватар для SMB
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Цитата:
Допис від asss777 Переглянути допис
Тернопіль-Бучач-Тисменеця і далі по маршруту
Шото в сторону цей маршрут відхиляється, невже по ньому дорога настільки краща шоб жертувати лишніми км?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Залежно яке Закарпаття. Якщо в Рахів то так. Якщо в Ужгород і навколишні райони то на Львів і далі по Київ - Чоп. По часу то саме, що і через Стрий, зато машині і нервам легше. Можна і через Бережани - Стрий. Вдверто поганої дороги там десь 20 км назбирається. Все решту - терпимо)).
От власне мене цікавить чи варто на ЛЬвів їхати і намотати лишні км чи пробувати все-таки через Рогатин? Їхатиму вперше туда, тому уявлення немаю про стан дороги тернопіль-стрий, львівську дорогу знаю.

Востаннє редагував SMB: 30.06.2014 о 23:12. Причина: Пізніше додано
SMB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2014, 23:16 #2413932   #88
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Цитата:
Допис від SMB Переглянути допис
От власне мене цікавить чи варто на ЛЬвів їхати і намотати лишні км чи пробувати все-таки на через Рогатин? Їхатиму вперше туда, тому уявлення немаю про стан дороги тернопіль-стрий, львівську дорогу знаю.
Через Львів десь на 40-50 км далі. І хоча до Львова дорога теж не "шосе", но порівняно з деякими участками на Бережани - Стрий, досить таки не погано. Повторюсь, по часу на одне виходить, бо їжджу обома напрямками в залежності від настрою і задач)). По бензину думаю теж вийде на одне бо на поганій дорозі 1-2 передача явно не сприяє економії.

п.с. Якшо рішишися все таки через Рогатин, то запам"ятай собі - найбільша печаль на участку Ходорів - Жидачів. Після Жидачева в сторону Стрия вже згрубша підлатали.
zumnuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SMB (01.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2014, 05:54 #2413960   #89
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Їздив через рогатин в Косино то біля берогово 10 км, назад їхав через с.Ділове, Рахів, Тисменицю Бучач, зарікся туда їхати через Рогатин, купа нервів і часу пішло на ту дорогу з "покращеним покриттям", або виїзджати на київ - чоп і по ній перти в закарпаття або через Тисменицю, інше для мене вже не варіант.

П.С, ДОречі в Косино хоть і дорожче але небо і земля порівняно з Берегово.
cadaver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SMB (01.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2014, 09:33 #2414011   #90
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Оминайте напрямок Р-21 Долина-Міжгір'я - там паскудна дорога і багато ям.
Цитата:
Допис від SMB Переглянути допис
Їхати хочу до Берегово.
Полюбому на Стрий-Мукачево. Через Рогатин чи Львів - вже сказано...
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2014, 09:54 #2414026   #91
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Оминайте напрямок Р-21 Долина-Міжгір'я - там паскудна дорога і багато ям.
Зато які краєвиди. Як на мене то це одна з найкрасивіших доріг на західній Україні. Но дуже вже там розбито, таки правда.

Цитата:
Допис від cadaver Переглянути допис
Їздив через рогатин в Косино то біля берогово 10 км, назад їхав через с.Ділове, Рахів, Тисменицю Бучач, зарікся туда їхати через Рогатин, купа нервів і часу пішло на ту дорогу з "покращеним покриттям", або виїзджати на київ - чоп і по ній перти в закарпаття або через Тисменицю, інше для мене вже не варіант.

П.С, ДОречі в Косино хоть і дорожче але небо і земля порівняно з Берегово.
Давно їздив? Як участок Рахів - Берегово? Бо я там вже давно не їздив.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2014, 11:45 #2414065   #92
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Цитата Давно їздив? Як участок Рахів - Берегово? Бо я там вже давно не їздив.
Пару днів як вернувся, Рахів - Берегово всьо нормально, взагалі на закарпатті дороги переважно в нормальному стані, от в нас і в карпатах)))
cadaver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zumnuj (04.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2014, 11:07 #2426057   #93
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Їздив минулої середи в Берегово. Дурень, поїхав на Бережани. Ще до Бережан більш менш, а далі - місцями плачевно дуже, особливо погано було, що йшов дощ, і підступних ям не видно було. З Стрия - взагалі все супер. Назад поїхав через Хуст, Ясиня, Надвірну. То Закарпаття - нормально. Трошки в самих Карпатах місцями ямки, а з Тисминеці - знову більш-менш.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2014, 14:51 #2465734   #94
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Планую їхати в суботу в Хуст.
Хтось знає в якому стані зараз ділянки:
Р21 Долина - Міжгір'я;
М12 Бережани - Рогатин - Стрий;
Н09 Рогатин - Бурштин - Калуш?
Потрібно із безлічі маршрутів вибрати оптимальний.
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2014, 15:02 #2465744   #95
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

чесно можу тsльки поспівчувати, особливо з Долини на Межгір я
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2014, 15:15 #2465755   #96
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Цитата:
Допис від DIC Переглянути допис
чесно можу тsльки поспівчувати, особливо з Долини на Межгір я
Знаю. Їздив в кінці червня. Може раптом за 4 місяці там щось підлатали
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2014, 16:06 #2466274   #97
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Планую їхати в суботу в Хуст.
Хтось знає в якому стані зараз ділянки:
Р21 Долина - Міжгір'я;
М12 Бережани - Рогатин - Стрий;
Н09 Рогатин - Бурштин - Калуш?
Потрібно із безлічі маршрутів вибрати оптимальний.
Р21 Долина - Міжгір'я - печаль плавно починається після Вигоди (за Долиною недалеко) і закінчується перед с.Сойми (якщо не помиляюся там навіть латали літом). Під печаллю маю наувазі не весь проміжок, бо як правило більш менш терпимі участки чергуються з дуже розбитими, де треба плавно перекочуватися на 1 передачі. Дуже розбитий підйом і спуск на Вишківський перевал, після Торунського перевалу починається більш-менш нормальна дорога. Але цього літа я їздив лише до Міжгір'я бо далі звертав на Синевір, тому що робиться після Міжгір"я не вкрусі, але думаю що більш менш нормально, бо на Закарпатті все таки краще дивляться за дорогами ніж на Прикрпатті. А взагалі - мальовнича дорога, правда зараз трохи не та пора, щоб сильно милуватися пейзажами.

М12 Бережани - Рогатин - Стрий - найгірше розбито між Ходоровом і Жидачевом. Останній раз їхав там вкінці літа, то було полатано лише на участку Стрий - Жидачів і грейдером підрівняний міст (хто їздить той знає, бо я не можу згадати назву села біля якого то))) думаю зараз нічого не змінилося.

Н09 Рогатин - Бурштин - Калуш - хз. не їздив, але чув, що розбито, не радили.

Моя порада, їхати по маршруту: Тернопіль - Львів - Стрий - Мукачеве - Хуст. Це на 110 км далі ніж найкоротшим маршрутом (Тернопіль - Рогатин - Калуш - Долина - Хуст). Але повір, по часу не програєш, по бензину не програєш і ще й купу нервів збережеш.
zumnuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Klisan (31.10.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 31.10.2014, 18:32 #2466335   #98
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Я б теж обрав цей маршрут. Тернопіль - Львів - Стрий - Мукачеве - Хуст. але обов язково Золочів через місто
DIC зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Klisan (31.10.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.11.2014, 22:30 #2468206   #99
Strimer
Учасник
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

Приїхав декільки днів .їхав по цьому маршруту зробив велику помилку що їхав вже коли темніло .майже минув усі прірви )) перед бережанами попрощався з шаровою) але як не як краще ніж той рік ,видно перед виборами як завжди підлатали але само собою до весни і буде ще гірже,
Strimer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 09:00 #2468298   #100
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: як там дорога Тернопіль-Бережани-Стрий?

З'їздив. Вперед поїхав через Бучач - Івано-Франківськ - Калуш - Долина - Міжгір'я Порівняно з літом, на ділянці Долина - Міжгір'я підлатано лишу трохи після Вигоди. ~50 км. їхав десь 2 години. Краєвидами милуватись не вийшло бо було вже темно, хіба звуком річки коли ставав на пересик.

Назад по підказці місцевих поїхав на Рахів - Надвірна - Тисмениця. Хуст - Надвірна досить непогана дорога. Неприємні ділянки в районі Яблуниці і де-не-де до Делятина. Дуже гарні села вздовж кордону з Румунією. З Надвірної через Тисменичани також непоганий шлях.

Між Солотвине і Татарів немає газових заправок (ледве дотягнув). Хто буде їхати - зверніть увагу!
На 708 км - ~54л пропану.
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
дорога



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:11.