Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.02.2016, 07:10 #2617839   #4321
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ще раз дякую за визнання !
Ви дякуєте за те, що Вас викрито у тому, що Ви абсолютно безпідставно звинуватили 80 млн. християн Китаю, приписавши їх до табору антихриста? У Вас же нема жодних підстав для такого твердження, але Ви його висловили абсолютно безапеляційно!
Вас викрито у брехні і наклепі на християн, а Ви кажете, що це доблесна справа, яка личить "свідкам Єгови"?

Ну знаєте... якби на моєму місці був такий же тип, як Ви, то вже накатав би на Вас скаргу адміністрації форуму за розпалювання міжрелігійної ворожнечі. Чи, може, якщо вашу організацію причисляють до табору антихриста (із прикладами і фактами) то Ви такі дописи не вважаєте наклепом на вашу організацію? Для Вас є це цілком прийнятна характеристика ваших керівників, які, як Ви сам зізналися, від початку заснування належали до розряду "злих і невірних рабів"?
Одним словом, Учень, Ви ще раз, вкотре, мене здивували: визнали, що організація ваша заснована "злими і невірними рабами", відверто нападаєте на християн (в цілому, на всіх без розбору), очорнюєте їх і чините наклеп на дію Духу Святого, але не можете у цьому спинитися.
Як називається такий стан людини? "Хлібина, яка повністю просякла отрутою?" Знаєте, мені таки хочеться думати, що у Вас ще є шанс навернутися до Єгови через віру в Ісуса Христа. Є така надія. Інакше б я Вам не писав.
Але Бог бачить Ваше серце і бачить чому Ви чините свої чорні справи проти християнства. Я думаю, що якщо хоч іноді Вас докоряє сумління і Дух Святий пропонує Вам задуматися і спинитися у Вашій діяльності проти християн, то шанс ще таки є.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 07:46 #2617843   #4322
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата як Ви сам зізналися, від початку заснування належали до розряду "злих і невірних рабів"?
Де я таке писав? Це Ви так твердите.

Додано через 4 хвилини
Цитата безпідставно звинуватили 80 млн. християн Китаю, приписавши їх до табору антихриста? У Вас же нема жодних підстав для такого твердження, але Ви його висловили абсолютно безапеляційно!
А чому видавці відео, які не є Свідками Єгови в цьому переконані ???

Востаннє редагував Ychen: 23.02.2016 о 07:46. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 08:10 #2617846   #4323
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Де я таке писав? Це Ви так твердите.
Ось:
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
От тому Суд з них почався, щоб відсіяти і засудити тих, хто не дочекався Молодого, або кому "забракло оливи в каганці", а також щоб вдосконалити знання і дослідження Дослідників Біблії, поки вони не набули точного знання і не стали Свідками Єгови в 1931 р....
Тих хто не вдосконалив свої знання і віру, не пройшовши перевірку, названо "злим і лукавим рабом", а ті що пройшли перевірку є "вірним і розсудливим рабом".
З цих Ваших слів випливає, що суд (перевірку) пройшли не всі керівники вашої організації. Частина виявилися "злими і лукавими рабами".
Рассел, який встановлював фальшиві дати Армагедону (ніби-то від Єгови), будував будинки для воскреслих пророків Старого Завіту і цим скомпрометував організацію - він хіба пройшов перевірку? Єгова схвалив оті дати Армагедону? Пророки воскресли і живуть в тих будинках?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 09:16 #2617872   #4324
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Вони, як і перші хрИстияни, ніколи не були категоричні в цих питаннях- їм треба було продовжувати пильнувати.
Багато з тих, що були категоричні в датах і нав'язували свою думку іншим, повідходили і утворили "злого і лукавого раба".
Рассел не був такий категоричний, а був Дослідником Біблії і багато чого зрозумів, хоч не до кінця, але для його часу це було благословенням і великим проривом у розуміння Святого Письма.

Додано через 9 хвилин
Цитата але не можете у цьому спинитися
Вибачте, але не я задаю запитання. Я давно зупинився і практично не задаю ніяких запитань- тільки відповідаю на Ваші звинувачення і запитання.

Востаннє редагував Ychen: 23.02.2016 о 09:16. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 12:06 #2617916   #4325
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Учень
Багато з тих, що були категоричні в датах і нав'язували свою думку іншим, повідходили і утворили "злого і лукавого раба".
Рассел не був такий категоричний, а був Дослідником Біблії і багато чого зрозумів, хоч не до кінця
Учень, не смішіть людей! Рассел не встановлював дат приходу Армагедону?
Ну нащо Ви обманюєте, якщо про ці дати відомо із багатьох публічних джерел.
Вам неприємно, що ваша організація почалася із людини, яка є лжепророком (за ознаками, які встановив Єгова)? Мені теж було б неприємно у Вашому випадку. Я б намагався зрозуміти чому Єгова почав Церкву на підвалинах Ісуса Христа і апостолів, а організація свідків заснована лжепророком (-ами).
Різниця є чи її нема у цих двох випадках?
Для людини, якій важлива правда - різниця є.
Для того, кому все-одно - різниці нема.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 12:31 #2617924   #4326
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Церкву на підвалинах Ісуса Христа і апостолів, а організація свідків заснована лжепророком (-ами).
Тобто перші християни теж були лжепророками ??? Чи просто помилялись в сподіваннях ?

Додано через 1 хвилину
Цитата Учень, не смішіть людей! Рассел не встановлював дат приходу Армагедону?
Він не міг їх встановити- міг тільки сподіватись і чекати, може цієї сторожі, а може цієї- це повністю узгоджується з пильністю (пильнуванням).

Востаннє редагував Ychen: 23.02.2016 о 12:32. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 12:48 #2617937   #4327
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Учень
Тобто перші християни теж були лжепророками ??? Чи просто помилялись в сподіваннях ?
Лжепророк - це той, хто говорить від імені Єгови про якусь конкретну річ, а приходить час і вона не стається.
Апостоли не встановлювали дат, не вказували років приходу Армагедону як це робив Рассел, засновник організації свідків.
Апостоли мали цілком певне слово Ісуса Христа, про те, що "про день той і час не знає ніхто (з людей)" і що "день той прийде несподівано".



Цитата
Допис від Учень
Він не міг їх встановити...
Правильно, Рассел не міг встановити цих дат, проте взяв і встановив. Порушив слово Ісуса Христа і апостолів.
Самі дати (конкретні роки, коли він проголосив прихід Армагедону) можете знайти в багатьох публічних джерелах. Таких дат декілька і будинок для пророків Старого Завіту, які мали воскреснути і жити в ньому - теж цілком конкретний. Хоча, ясна річ, оскільки дати були фальшивими, то і будинок не знадобився і він вже не на балансі вашої організації, чи не так?
Я розумію ваших керівників: для чого їм такий пам"ятник лжепророцтва засновника вашої організації?
Та й наступник Рассела, його особистий юрист Рутерфорд, теж, наскільки відомо із публічних джерел, продовжив лінію засновника і теж обіцяв прихід Армагедону в певні роки.
І наступники Рутерфорда теж обіцяли, що "покоління 1914 року не вмре, але побачить прихід Армагедону". Одним словом, аж після 1975 року ваші керівники заспокоїлися і далі дат (поки-що) не встановлювали.
Отакі факти, а факти, як відомо, вперта річ.
Кого цікавить правда, той шукає пояснення фактам.
Кому все-одно, той не шукає.

Востаннє редагував Новак: 23.02.2016 о 12:55.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 13:00 #2617939   #4328
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Апостоли мали цілком певне слово Ісуса Христа, про те, що "про день той і час не знає ніхто (з людей)" і що "день той прийде несподівано".
Я розумію що вони не знали "дня і години", але чому вірили що ХрИстос прийде за їхнього часу в 1 ст.? То вони лжепророки ?

Додано через 2 хвилини
Цитата 1914 року
Відносно цього сумніву не виникає.

Додано через 1 хвилину
Цитата теж обіцяв прихід Армагедону в певні роки.
Ніхто не може таке обіцяти з людей- може тільки пильнувати рік- у- рік, день- у- день. Я так само роблю.

Додано через 1 хвилину
Цитата Кому все-одно, той не шукає.
Дуже шукаємо: може тепер, а може тепер... А Ви вже не чекаєте, то так і скажіть?

Востаннє редагував Ychen: 23.02.2016 о 13:02. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 13:02 #2617944   #4329
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я розумію що вони не знали "дня і години", але чому вірили що ХрИстос прийде за їхнього часу в 1 ст.? То вони лжепророки ?
Учень, Ви не бачите різниці між встановлення конкретної дати якоїсь події (та ще й від імені Єгови) і між очікуванням (сподіванням) людей, що подія станеться під час їх життя?
Для Вас це одне і те ж?

Я, для прикладу, можу сподіватися що Ісус повернеться під час мого життя - це одне.
Але, якщо я буду стверджувати, що, досліджуючи Біблію, я вирахував цілком конкретну дату приходу Ісуса Христа - 2018 рік і почну проголошувати цю дату, як встановлену на підставі слова Єгови, то можу збурити купу людей. Проте, як тільки настане 2019 рік, мене можна буде назвати лжепророком і цілком обгрунтовано.
Між надією очікування і встановленням конкретної дати є очевидна різниця. Вам це зрозуміло?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 13:20 #2617946   #4330
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата 1975
Не бачу тут "дня і години"- бачу просто якийсь рік.

Додано через 1 хвилину
Цитата 2019 рік
Тоді в цьому наступному далі треба пильнувати.

Додано через 5 хвилин
Цитата мене можна буде назвати лжепророком
Лжепророками були ті, які і не говорили жодної дати. Це що Ви не пильнує, не виключає Вас із лжепророків (пророкування тим духом, що трясе, бо наскільки я знаю є серед ваших ті, що нібито мають дар пророкування).

Додано через 3 хвилини
Цитата Між надією очікування і встановленням конкретної дати є очевидна різниця. Вам це зрозуміло?
А хто встановив дату: день і годину ? Були в перших хрИстиян сподівання, які не виправдались, є в теперішніх християн сподівання- одні виправдуються, інші ні.

Востаннє редагував Ychen: 23.02.2016 о 13:20. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 13:21 #2617952   #4331
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не бачу тут "дня і години"- бачу просто якийсь рік.
Ну гараз, схоже, що якщо Ви самі кажете, що "не бачите", то таки так і є. Моліться до Єгови про те, щоб бачити.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 19:33 #2617954   #4332
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата можете знайти в багатьох публічних джерелах.
Публічні джерела не мають достатньо розуміння, чому люди пильнують.

Додано через 5 годин 48 хвилин
Цитата І наступники Рутерфорда теж обіцяли, що "покоління 1914 року не вмре, але побачить прихід Армагедону"
І далі те саме говорять:http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-...#h=24:0-25:714

Додано через 23 хвилини
Цитата Таких дат декілька і будинок для пророків Старого Завіту
Це великий був будинок, для всіх пророків? Чи може цього не було? А якщо це теке саме що про котів?

Востаннє редагував Ychen: 23.02.2016 о 19:33. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 19:40 #2618084   #4333
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Армагедон - переливання - михаїл - армагедон - переливання - михаїл - армагедон...

Ось суть замкнутого кола розмови з свідком.

Колись свідки відмазувались,шо ці дати про армагедон,це "невірне розумінн".
Тепер придумали більш вигідне словосполучення - невиправдані сподівання )))

Ваші топ менеджери таки не даром гроші отримують.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 20:56 #2618110   #4334
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

А я що говорив колись і тепер, не те саме? Ану перевірте в дописах.

Додано через 1 хвилину
Цитата Ось суть замкнутого кола розмови з свідком.
Які звинувачення по замкнутому колу, такі й відповіді.

Востаннє редагував Ychen: 23.02.2016 о 20:56. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 21:13 #2618115   #4335
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А я що говорив колись і тепер, не те саме? Ану перевірте в дописах.
Шо там перевіряти,ти для мене як облуплений вже не перший рік.
Це наївний Новак думає,шо може підібрати код до твого зазомбованого мозку,але стає на ті самі граблі кожен раз. А мені твої блоки обійти не вдається ніяк. Уж больно закалдован ти,больно.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2016, 08:50 #2618198   #4336
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Це наївний Новак думає,шо може підібрати код до твого зазомбованого мозку
"Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!" - мабуть читали цей підпис під моїми повідомленнями?
Нещодавно мені довелося на власному прикладі переконатися, що слова ці правильні, хоча в той момент я про них забув.
Я з дитинства катаюсь по всьому озеру на ковзанах, особливо подобається той час, коли лід вільний від снігу. Останніми роками катався на велосипеді, обладнаному зимовими (шипованими) шинами. Досить захопливе заняття, зрештою, як і катання на лижах.
30 січня, після тривалої відлиги, я вийшов на лід, щоб перевірити його стан. Лід був біля 20 см, нічним морозом його скувало і він просто сяяв діамантами. Ну і на люду були зо дві сотні рибалок, бо лід був таки міцний. Покатався по озеру, а потім, чомусь, вирішив ще й по каналу проїхатися, в бік Пронятина. Тепер я знаю, що після відлиги є велика різниця між льодом на озері та в каналі, де є течія. За час відлиги течія підмиває м"який лід знизу і хоча зверху його прихопив морозець, міцності в ньому нема.
От я і потрапив в одне із таких підмитих місць, десь за 10 метрів від берега. І відразу провалився. Дна під ногами не було. Весипед відразу пішов на дно. Я почав намагатися вилізти на лід, але з цього нічого не виходило, бо лід кришився під вагою тіла. За хвилину (може дві, я не можу сказати точно про час) я зрозумів, що вибратися самотужки я не зможу. Поруч не було жодної людини, ні на льоду, ні на берегах каналу. Останнього рибалку я минув ще біля мосту на с. Біла, тобто більше кілометра назад. Кричати про допомогу марно, нема до кого. Я ще трохи побовтався, але чітко зрозумів що це кінець. Одяг намок і я вже навіть не пробував вилізти на лід, та й сил вже не було. Я вже занурювався під воду, хоч і намагався триматися за краї ополонки. Страху смерті не було, але була гостра думка-крик: "Боже! Чому така безглузда смерть?!" Я розумів що от-от піду під воду і потім моє тіло принесуть моїм рідним... ця думка просто пронизувала мій мозок!
Раптом я почув збоку вигук: "Тримай!" Я аж стрепенувся, поглянув в той бік і побачив на льоду біля берега чоловіка невеликого зросту в сірій куртці, який кинув мені товстого червоного каната. Але канат не досягнув до мене десь метр-півтора. Я почав знову дригатися, я відчув близькість порятунку. Було ще кілька невдалих спроб, зрештою той чоловік присів і трошки підповз ближче і канат таки дістав до ополонки і я вчепився за нього мертвою хваткою. З кущів на березі (а це був берег зі сторони болота, а не села) вибіг ще один чоловік і вони разом витягнули мене на берег. Я був в напівшоковому стані, це було як яскравий сон і я навіть подумав собі: "А може це анголи?" Але ні, то виявилися звичайні хлопці (вірніше, звичайними їх не назву, бо вони рятували мене незважаючи на те, що і під ними теж потріскував лід і під ними теж було глибоко), ці хлопці з Тернополя просто вирішили порибалити і зайшли так далеко в пошуках чистої води, бо бачили що лід ненадійний. От вони і рибалили там з берега, закриті від мого погляду кущами і один із них просто почув якийсь шум (звук коли я провалився) і вирішив піти подивитися "що то було?", просто з цікавості. А вже потім, побачивши мене, метнувся за тим шнурком-страховкою, який, як виявляється, вони з товаришем беруть завжди з собою, коли йдуть на лід.
Можна ще багато писати про наступні події, в т.ч. і про нашу "доблесну" службу МНС, диспетчер якої відмовила мені у допомозі, сказавши, що якби то був труп, то вони б виїхали, а так, раз мене витягнули, то це вже не їхня справа (хоча я був за 2.5 км від міста і 4.5 км від дому, в повністю мокрому одязі, з замокшою мобілкою, мокрими 50 гривнями в кишені і, головне, в місці, куди не могла доїхати ні швидка ні таксі (через грязюку). А пункт МНС-ників був в 10 хв. їзди від того місця. Втім, мова не про це.
Вчора, коли я прочитав оті слова Віспера, і почав роздумувати над ними, Бог нагадав мені цей випадок. І те, що Він хотів мені вчора сказати, можна висловити (приблизно) такими словами: "Поки людина ще дихає і бачить світло, поки вона ще здатна думати, до тих пір кидай їй слова порятунку, слова, за які вона може вхопитися і бути спасенною".
Тому-то я говорю і до Учня також. Поки він дихає, поки бачить світло і здатний думати - шанс вхопитися є. Навіть в останні секунди.

Востаннє редагував Новак: 24.02.2016 о 09:44.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2016, 09:38 #2618215   #4337
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Перше Новак, я дуже радий що Ви знаходитесь серед живих- це дуже добра звістка після того що сталось. А по-друге, я дякую Вам що Ви за мене так турбуєтесь і якщо у Вас дійсно щире серце, Бог віддячить Вам тим же- старайтесь догодити Богові і Він відплатить за добрі діла! В нас різні переконання, але погодьтесь, не ми маємо судити одне одного, а Бог, що бачить усе- все має бути згідно Його Волі, не нашої.

Востаннє редагував Ychen: 24.02.2016 о 09:55.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2016, 10:30 #2618224   #4338
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Вчора, коли я прочитав оті слова Віспера, і почав роздумувати над ними, Бог нагадав мені цей випадок. І те, що Він хотів мені вчора сказати, можна висловити (приблизно) такими словами: "Поки людина ще дихає і бачить світло, поки вона ще здатна думати, до тих пір кидай їй слова порятунку, слова, за які вона може вхопитися і бути спасенною".
Тому-то я говорю і до Учня також. Поки він дихає, поки бачить світло і здатний думати - шанс вхопитися є. Навіть в останні секунди.
А ще Ісус казав не кидати святе псам,та не кидати перлів перед свиньми. А ще казав,як хто не прийме ваших слів,то допобачення.

То дай собі відповідь щиру,чи ти справді любиш так сильно того свідка,що стільки часу приділяєш йому і так печешся про його спасіння,чи просто якісь власні амбіції тут грають роль?

Зрозумій одне,їх опрацьовують кожен день роками. І там такі духи працюють і керують,шо тобі тягатись нема сенсу. Хочеш йому помогти справді,молися за нього і Бог його наверне і відкриє очі в одну мить. Сам втіче звідти.

А ця єрунда,яка тут відбувається вже 5 років підряд,безтолкова абсолютно.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2016, 10:40 #2618228   #4339
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
А ще Ісус казав не кидати святе псам,та не кидати перлів перед свиньми.
Я не маю достатніх підстав щоб судити когось і виносити вирок, щодо того, що хтось є (псом, свинею чи зазомбованим безповоротно...) Якщо Бог дасть мені таке розуміння щодо когось із людей - тоді інша справа.


Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
То дай собі відповідь щиру,чи ти справді любиш так сильно того свідка,що стільки часу приділяєш йому і так печешся про його спасіння,чи просто якісь власні амбіції тут грають роль?
Я не є досконалим. Є і ті мотиви і інші. Одні - від Бога, інші - від моєї душі, яка ще не оновлена. Якщо Бог дає мені хоч краплинку добрих почуттів до когось, то чого я буду тримати це в собі, або казати що то моє? Нічого доброго сам в собі я не маю, а що маю такого - те дав мені Бог.


Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Зрозумій одне,їх опрацьовують кожен день роками. І там такі духи працюють і керують,шо тобі тягатись нема сенсу.
Не розумію і не хочу розуміти. Той, Хто в мені, більший за будь-кого, за будь-яких духів. І не я, а Його слово переможе їх всіх.


Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Хочеш йому помогти справді,молися за нього і Бог його наверне і відкриє очі в одну мить.
Одне не виключає іншого.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2016, 11:20 #2618238   #4340
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Одне не виключає іншого.
Ок,сперечайся дальше. Ісус так і робив.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:10.