Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Результати опитування: Чи хотіли б Ви мати можливіть переглядати фільми в СС в оригіналі, англійською, з субтитрами.
Так, хочу дивитись в оригіналі 24 14.81%
Ні, мені цілком хватає укр. дубляжу 97 59.88%
Так, але озвучка українською + субтитри англійською 13 8.02%
Так але озвучка оригіналу + субтитри українською 28 17.28%
Голосували: 162. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.04.2015, 12:45 #2536653   #201
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
місця на диванах викуповуються в парі? хто знає? чи можна самому квиток купити? І як там 3Д дивитись, нормально??
Місця продаються по одному, хіба може яка не симпотна партнерка тобі попастись ))) дивитись 3Д зависоко
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2015, 13:00 #2536659   #202
saymon
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
місця на диванах викуповуються в парі? хто знає? чи можна самому квиток купити? І як там 3Д дивитись, нормально??
В парі.
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.04.2015, 13:35 #2536663   #203
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

окай, всім дякую за інфу, взяв нижче раз Зд...
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2015, 16:03 #2537115   #204
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

для 3д - ряд 5-6 чудово підходить.
дна диванах можна і по одному брати
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2015, 14:00 #2582830   #205
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Чому сайт не працює
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2016, 21:59 #2639305   #206
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Відвідали сьогодні "сінема сіті", зал був повний, кіно цікаве але десь після 2/3 фільму температура в залі почала бути нестерпною! А все через те що як пояснив "змінний менеджер Микола" - "ааа в нас отут розумієте повітря забирається знадвору а там жарко" (додам що температура на дворі була 15 градусів цельсія а в залі задуха і десь під 30). Микола навіть не додумався сказати вибачте поки на нього через цю тупорилу відмазку не почали кричати людей з 15. Особливо було комфортно глядачам на задніх диванчиках по 150 грн, там температура була напевно найвища, мало того що диванчики вже висиджені шо відчуття як на деревяній лавці в сауні то ше й жарко.

Що можу сказати точно, вентиляції не було ніякої, ні з двору ні звідки, а так як зал був практично повністю заповнений - відповідно люди нагріли його своєю присутністю.

Висновок: не рекомендую відвідувати більше данний заклад, бо Микола не сказав що забув включити кондюк, не сказав вибачте кондюк не працює але ми вже працюєм над проблемою, а пояснив це тим що "в них так працює", шо мій мозок перевів як - "ми будем економити на кондюку а найбільше на клієнтах які платять 150 гривень за диванчик".

ПС. В Тернополі є ще якійсь альтернативи кінотеатрів чи доведеться їздити до Львова кіно дивитись?

Востаннє редагував vanco2: 11.06.2016 о 09:44.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2016, 23:50 #2639329   #207
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Відвідали сьогодні "сінема сіті", зал був повний, кіно цікаве але десь після 2/3 фільму температура в залі почала бути нестерпною! А все через те що як пояснив "змінний менеджер Микола" - "ааа в нас отут розумієте повітря забирається знадвору а там жарко" (додам що температура на дворі була 15 градусів цельсія а в залі задуха і десь під 30). Микола навіть не додумався сказати вибачте поки на нього через цю тупорилу відмазку не почали кричати людей з 15. Особливо було комфортно глядачам на задніх диванчиках по 150 грн, там температура була напевно найвища, мало того що диванчики вже висиджені шо відчуття як на деревяній лавці в сауні то ше й жарко.

Що можу сказати точно, вентиляції не було ніякої, ні з двору ні звідки, а так як зал був практично повністю заповнений - відповідно люди нагріли його своєю присутністю.

Висновок: не рекомендую відвідувати більше данний заклад, бо Микола не сказав що забув включити кондюк, не сказав вибачте кондюк не працює але ми вже працюєм над проблемою, а пояснив це тим що "в них так працює", шо мій мозок перевів як - "ми будем економити на кондюку а найбільше на клієнтах які платять 150 гривень за диванчик".

ПС. В Тернополі є ще якійсь алернативи кінотеатрів чи доведеться їздити до Львова кіно дивитись?
в таких випадках потрібно телефонувати в службу захисту прав споживачів
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 08:03 #2639339   #208
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
в таких випадках потрібно телефонувати в службу захисту прав споживачів
Так потрібно, але на жаль ввечері то було зробити не можливо. Тим не менше, думаю розголос цього скотства теж робить свою справу. Звичайно на скільки я розумію позитивних змін не буде так як відкривати новий кінотеатр поки ніхто не буде - через бідність, і власники покладаються тільки на те що нема альтернатив, але лояльність вже втрачена, наприклад я бльше не піду туди ні в якому разі і буду відраджувати всіх своїх знайомих.

Ще можу додати кілька менш критичних косяків які я помітив але їх якось можна уникнути чи терпіти - на деяких місцях відламані підставки для стаканчиків, крісла смердючі і грязні, окуляри для 3D поцарапані і в дуже поганому стані - тобто я вже був вирішив на 3Д в цей кінотеатр не ходити раніше (вже мовчу про те що в нормальних кінотеатрах окуляри одноразові). Але це все ховається коли в зал де виколючена навіть вентиляція запускають повний зал на 2 години! Такому скотству і жлобству нема виправдання.

Востаннє редагував vanco2: 11.06.2016 о 09:43.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
JonnyK (11.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 15:17 #2639408   #209
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

А що за картина назбирала повний зал та ще й по 150 грн?
Ми ходимо на ранкові сеанси,але то переважно мультики,завжди порожньо і є чим дихати,навіть прохолодно,влітку.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 15:19 #2639409   #210
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

десь восени мав аналогічну ситуацію з кондиціонером. Він був просто виключений, і посеред фільму прийшлось іти просити щоб включили.
Правда тоді дівчинка одразу запевнила, що включили і за пару хв таки стало комфортно. Пояснили це тим, що зал напівпорожній і нехотіли щоб люди мерзли (про регулятор температури ]їм мабуть не роказували)..

Загалом в кіношку в Тернополі нема куди іти.
Dao зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (11.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 15:24 #2639411   #211
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Загалом в кіношку в Тернополі нема куди іти.
Та цього сінема сіті колись з головою хватало.
Не впевнена,що він зараз рентабельний,тому нема чого вимагати комфорту чистоти і нових підстаканників.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 16:24 #2639417   #212
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Яке мені діло до рентабельності чийогось бізнесу?

Провести раз в кілька місяців генеральне прибирання з ремонтом підстаканників на рентабельність не впливає особо.
Так само як включати кондішен під час сеансів та хоч трохи працювати з персоналом щоб він нормально з людьми говорив.

Не слід забувати що це мережевий заклад, а те, що є в нас це просто халатність локального менеджменту.
Dao зараз поза форумом  
Подякували 3:
andrey_ko (11.06.2016), ion (27.06.2020), vanco2 (11.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 16:39 #2639420   #213
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата Яке мені діло до рентабельності чийогось бізнесу?
Звісно,що тобі нема діла.
Але якщо заклад збитковий,чи тримається на волосині,то нема коштів на відповідальних совісних працівників,які слідкують за майном,як за своїм та прагнуть догодити клієнту і навть на дрібний ремонт.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 16:52 #2639425   #214
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Звісно,що тобі нема діла.
Але якщо заклад збитковий,чи тримається на волосині,то нема коштів на відповідальних совісних працівників,які слідкують за майном,як за своїм та прагнуть догодити клієнту і навть на дрібний ремонт.
- Якість роботи від кількості грошей не залежить це факт. Якби теперішній працівникам платили навіть в 5 раз більше вони б краще не працювали.
Подивись на заклади самогонної ресторації, думаєш там офіціанти сильно більше заробляють? Просто підбір і робота з персоналом рішають.
- Щодо рентабельності, ти часом там не працюєш? Може цею мулькою там працівників кормлять... Така річ як окуляри для 3Д чи підлокітники є розхідними матеріалами, як стаканчики для попкорну. Чи генеральне прибирання. Його ціна закладається в ціну білетів. Їх неміняли ніразу від відкритят що говорить не про нерентабельність а про банальне жлобство. Ще раз: це мережа. один заклад може бути менш рентабельним інший більш. В загальному вони в плюсі. Ну і суто по Тернополю: не так вже й мало людей ходить в кіно щоб говорити про якісь проблеми з оборотними коштами.
Dao зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (11.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 17:27 #2639436   #215
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
вже мовчу про те що в нормальних кінотеатрах окуляри одноразові
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (11.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 19:20 #2639457   #216
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
- Якість роботи від кількості грошей не залежить це факт. Якби теперішній працівникам платили навіть в 5 раз більше вони б краще не працювали.
Подивись на заклади самогонної ресторації, думаєш там офіціанти сильно більше заробляють? Просто підбір і робота з персоналом рішають.
- Щодо рентабельності, ти часом там не працюєш? Може цею мулькою там працівників кормлять... Така річ як окуляри для 3Д чи підлокітники є розхідними матеріалами, як стаканчики для попкорну. Чи генеральне прибирання. Його ціна закладається в ціну білетів. Їх неміняли ніразу від відкритят що говорить не про нерентабельність а про банальне жлобство. Ще раз: це мережа. один заклад може бути менш рентабельним інший більш. В загальному вони в плюсі. Ну і суто по Тернополю: не так вже й мало людей ходить в кіно щоб говорити про якісь проблеми з оборотними коштами.
Не знаю що зараз робиться в самогонній ресторації,а раніше,по курсу 8 офіціант там мав 500 грн чайових за зміну.
Тому вони могли собі дозволити набрати толкових і вимагати від них якісно праювати.
Не завжди всі заклади мережі приносять одинаковий дохід і відповідно вкладається у них пропорційно.
Ціна білету від відкриття не мінялась?Якщо так,то все дуже просто пояснити.
Ті люди,які колись працювали там за допустимо 300 у.о,зараз звалили на заробітки,і на їх місця понабирали готових працювати за 100 у.о.А якщо й залишились,то викладаються вже не так охоче,або взагалі вважають,що роблять послугу закладу.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 21:18 #2639483   #217
andrij17
 
Аватар для andrij17
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата диванчики вже висиджені шо відчуття як на деревяній лавці
Цитата відламані підставки для стаканчиків, крісла смердючі і грязні
таки правда
andrij17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 21:36 #2639495   #218
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Та цього сінема сіті колись з головою хватало.
Не впевнена,що він зараз рентабельний,тому нема чого вимагати комфорту чистоти і нових підстаканників.
Слухай, давай я тебе пошлю а ти придумаєш які тяжкі життєві обставини мене змусили до цього негарного кроку? ОК?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Звісно,що тобі нема діла.
Але якщо заклад збитковий,чи тримається на волосині,то нема коштів на відповідальних совісних працівників,які слідкують за майном,як за своїм та прагнуть догодити клієнту і навть на дрібний ремонт.
В такому разі заклад треба закрити або підняти ціни. До твого відома ціни в "закладі" всього в 2-3 рази ніжчі ніж в США де зарплати більші, кондюк працює завжди і кіно показують навіть якщо я один куплю квиток і буду сидіти в залі сам а на 3D там дають запаковані в кульочок одноразові окуляри, і ти можеш бути впевнений що тебе потім не почне свирбіти за вухом лишай а скло не поцарапане. Тому не треба будь-ласка мене переконувати що повний зал на оцей фільм
goo.gl/ng38kC був настільки збитковим що аж на кондиціонер не вистачило. Добре? Дякую.

Востаннє редагував vanco2: 11.06.2016 о 21:41. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 21:43 #2639500   #219
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Я думаю ти просто українських вареників переїв та не встиг врубатись,що з кожним твоїм приїздом все буде гірше й гірше і не тільки в кінотеатрах.
Злість свою не варто на сторонніх зганяти,купи краще ще один джип в ато,щоб в Тернополі швидше настав рівень життя,як в сша.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 21:53 #2639503   #220
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Не знаю що зараз робиться в самогонній ресторації,а раніше,по курсу 8 офіціант там мав 500 грн чайових за зміну.
Тому вони могли собі дозволити набрати толкових і вимагати від них якісно праювати.
Не завжди всі заклади мережі приносять одинаковий дохід і відповідно вкладається у них пропорційно.
Ціна білету від відкриття не мінялась?Якщо так,то все дуже просто пояснити.
Ті люди,які колись працювали там за допустимо 300 у.о,зараз звалили на заробітки,і на їх місця понабирали готових працювати за 100 у.о.А якщо й залишились,то викладаються вже не так охоче,або взагалі вважають,що роблять послугу закладу.
1. Ціна мінялась і наразі диванчик на "ІЛЮЗІЯ ОБМАНУ: ДРУГИЙ АКТ" коштує $3 по курсу, не диванчиу на 5 грн дешевший. В штатах білет на це кіно коштуж від $5 до $9 баксів в залежності від дня і часу (http://www.cinemark.com/now-you-see-me-2.aspx) в класній мережі.

2. Ненавиджу оцей підхід "та за 100 баксів ви мені кажіть дякую шо я просто прийшов і псую вам бізнес". Не підходить ЗП - звездуй на іншу роботу! Підійшла ЗП - працюй добре і старанно!
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dao (16.06.2016), TheGame (12.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:58.