Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.08.2016, 13:45 #2647726   #5181
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Назвіть хоч ОДНОГО свідка Єгови в Україні, який прийняв нове народження. Можете?
Тому в нас немає не тільки в Україні, але в цілому світі таких, які приймають, або не приймають народження, вони просто народжуються духом святим Єгови.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 13:47 #2647727   #5182
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Як вони це відкидали ??? Ану розкажіть ???
Добре, повторю ще раз
1. Ви прийняли нове народження чи відкинули?
2. Назвіть хоч одного вашого співвіруючого, який не відкинув цей Божий дарунок, який призначений всім і кожному (цитати я вже навів) хто вірує в Ісуса Христа.
Цитата Читайте уважно, речення коротке:

Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. (1Iван.5:1)
Значення слова "кожен" Вам потрібно пояснювати?

А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12-13)
Значення слова "всім", сподіваюся, Вам не потрібно пояснювати?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 13:56 #2647728   #5183
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви прийшли у православ"я
Я туди не приходив взагалі- це не був мій вибір, це було за традицією, яку я не поділяю, зробили це коли я не міг підтвердити, або відмовитись від цього.

Додано через 2 хвилини
Цитата Його учнями: "Необхідно народитися згори!"
Добре а чому в православії цього зі мною не сталось ??? Чи там такого немає, як гадаєте ???

Додано через 1 хвилину
Цитата Потрібно усвідомити і чітко визнати перед Богом і перед людьми свою пропащість і приреченість.
Я охрестився на конгресі при великій масі людей.

Додано через 2 хвилини
Цитата Коли цей момент був у Вас, Учню?
Я цей момент пам"ятаю і пам"ятаю те, як Бог підводив мене до цього (а я ще тоді не знав цього) і як це сталося. І знаю як змінилося моє життя після зустрічі з Богом і як змінюється і далі.
Людині необхідно пройти через усвідомлення себе мертвим від гріха, нічого не вартим, щоб отримати дарунок нового життя від Бога, народження від Нього.
Заспокойтесь Новак це всі відчувають, коли пізнають Правду, але це не є народженням згори.

Додано через 1 хвилину
Цитата 1. Ви прийняли нове народження чи відкинули?
Не прийняв і не відкинув, бо це неможливо.

Додано через 1 хвилину
Цитата Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. (1Iван.5:1)
Значення слова "кожен" Вам потрібно пояснювати?
Кожен, але тут не про народження згори.

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 14:05. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 14:08 #2647735   #5184
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Добре а чому в православії цього зі мною не сталось ???
Хороше запитання!
Таке не стається в організації, за компанію, а лише на особистому рівні, коли Бог Сам приводить людину до покаяння.
По-друге, я вважаю (але це є лише моя власна думка), що в правослв"ї небагато народжених згори, особливо на рівні верхівки. Вчення, яке там є, також відсторонює людей від Бога, творить бар"єри на шляху людини до Бога і тому не дивно, що таким є результат.
Втім, я був би радий помилитися в такому моєму припущенні.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я охрестився на конгресі при великій масі людей.
В традиційних церквах, особливо протестантських, тех христяться привселюдно. Я говорив не про хрищення, а про внутрішнє чітке увсідомлення, що "я є мертвяк, який не має ніякого майбутнього". З цього усвідомлення (яке дає Бог) виникає потреба у прийнятті Жертви Ісуса Христа. А відразу за цим слідує нове народження.
Без нового народження марним є і Жертва Ісуса Христа і прощення гріхів. Бо мертвяк, хоч і помитий, залишається мертвяком.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 14:09 #2647736   #5185
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12-13)
Це про всіх тих, хто до цих всіх належить, а не тільки їхню половину, бо народження згори є гарантією їхнього небесного покликання, якщо вони залишаться вірними високого поклику до кінця свого життя, то отримають свою нагороду в небі.Тобто це стосується всіх 144000 осіб, а не не всіх, наприклад 100000.

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 14:27.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 14:11 #2647739   #5186
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Кожен, але тут не про народження згори.
Ого!
Тобто оці слова говоррять не про те, що там написано?:
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. (1Iван.5:1)

А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12-13)
Народилися від Бога означає щось інше? Можливо воно означає (для Вас) "не народилися від Бога"?

І, далі: як із таким підходом і ставленням до слів Божих, можливо вірити Божим словам?
А якщо не вірити, то звідкіля будуть наслідки?
Тепер Ви розумієте чому Ви не отримали Божих дарунків?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 14:17 #2647741   #5187
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата В традиційних церквах, особливо протестантських, тех христяться привселюдно. Я говорив не про хрищення, а про внутрішнє чітке увсідомлення, що "я є мертвяк, який не має ніякого майбутнього". З цього усвідомлення (яке дає Бог) виникає потреба у прийнятті Жертви Ісуса Христа
Якщо ви не визнаєте те що перераховуєте- вас не допустять до хрищення, але це не є народженням згори.

Додано через 3 хвилини
Цитата Народилися від Бога означає щось інше? Можливо воно означає (для Вас) "не народилися від Бога"?
Для мене воно означає якою є сама особа до пізнання Правди і після. Народжується ця людина хрищенням водою (символ її народження).
Кожна людина має родитись від Бога духовно (хрищена водою), щоб покинути тілесні справи і вчинки, а жити духовним життям, але не всі отримують народження згори (хрищення духом святим- це інше хрищення і інше, нове народження) в особливий спосіб. Воно ще має назву народитись знову.
Я розумію, Новак, що Вам здається що тільки Ви це розумієте, але не підозрюєте що ще самі багато чого не розумієте.
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...#h=39:0-41:349

Тому Новак, якщо Ви щось про Свідків Єгови не знаєте не живіть домислами, для того є офіційний сайт Свідків Єгови де Ви можете ознайомитись як воно є насправді, бо так виходить живете здогадками, чи чиїмись фантазіями і виявляєте себе брехуном.

Востаннє редагував Ychen: 09.08.2016 о 15:14. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 18:38 #2647786   #5188
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо ж виходити із розуміння того, що Бог дав людині свободу вибору і волю для здійснення свого вибору
То він поважає вибір людини, незалежно яку релігію вона вибере?

Востаннє редагував frhfnthy: 09.08.2016 о 18:47.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 20:08 #2647793   #5189
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата То він поважає вибір людини, незалежно яку релігію вона вибере?
Звісно що поважає право людини на її вибір. Але слід пам'ятати що Він не схвалює жодне беззаконня, релігійне також і кожного спитає за вчинки, слова, думки.

Востаннє редагував Ychen: 10.08.2016 о 00:19.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2016, 10:53 #2647872   #5190
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
То він поважає вибір людини, незалежно яку релігію вона вибере?
Ще з часів перших людей підхід той самий: Бог пропонує людині самій вибрати життя або смерть і закликає до життя.
Але якщо людина вибирає бути поза Богом (перебувати у смерті) тоді Він не буде всупереч волі людини нав"язувати їй Свою.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
...але не всі отримують народження згори...
Бачите, Учню, оцим ви (так звані свідки) і відрізняєтеся від християн.
Християни стоять у вірі на Божому слові, а у вас є слово ваших керівників, яке відрізняється від Слова Божого і ви стоїте на словах цих ваших керівників.
Для мене слова "кожен, хто вірує" та "всім, хто Його прийняли" означають саме те, що написано, що ці люди народилися від Бога (і це дія Божа, а не людини).
Для Вас, завдяки вашим керівникам ці слова з Біблії звучать зовсім інакше, а саме "далеко не кожен, хто вірує", "зовсім не всім, хто Його прийняли".
Отож і наслідки вашої віри відрізняються: християнин отримує нагороду від Бога, за те, що вірить Богу, а ви отримуєте нагороду від керівників, за те, що вірите їм.
Все правильно і закономірно.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2016, 16:52 #2647913   #5191
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата слово ваших керівників, яке відрізняється від Слова Божого
Це пусті звинувачення не компетентної особи, або злісного брехуна.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 10:23 #2647978   #5192
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це пусті звинувачення не компетентної особи, або злісного брехуна.
Учню, Ви неуважні, або лукавите.
Тільки-що було наведені чіткі слова з Біблії, які Ви (як і інші "свідки Єгови") відкидаєте:
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Читайте уважно, речення коротке:

Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога. (1Iван.5:1)

А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(Iван.1:12-13)
Ви знаєте ці слова апостола Івана, але не вірите їм, а, замість цього, вірите Вашим керівникам, які заперечують сказане апостолом і стверджують, що мізерна кількість тих, хто вірує в Ісуса Христа і тих, хто прийняли Його, є народжені від Бога. Фактично, як вважають ваші керівники, зараз в Україні нема жодної такої людини (принаймі, приклада Ви не навели).

І це тільки один із багатьох прикладів, коли чітке і зрозуміле слово Боже відкидається вами (свідками) а, натомість, ви віруєте словам ваших керівників.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 14:58 #2648000   #5193
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата зараз в Україні нема жодної такої людини
Доведіть що в Україні зараз немає. Вам що хтось звітує чи що ???

Додано через 2 хвилини
Цитата хто прийняли Його, є народжені від Бога.
Всі Свідки Єгови народжені від Бога (від води), але не всі зачаті духом святим до Небесного (від духу).http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...#h=2:119-15:97

Додано через 14 хвилин
Цитата ви віруєте словам ваших керівників.
Ні керівнику- ми віримо святому духу Єгови, а не Вам фантазере.

Востаннє редагував Ychen: 11.08.2016 о 14:58. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 15:45 #2648004   #5194
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Доведіть що в Україні зараз немає. Вам що хтось звітує чи що ???
Якщо жоден свідок не дає ствердної відповіді про наявність таких людей у ваших громадах, то висновок однозначний. Один навіть сказав мені: "Зараз таких нема". Не вірити йому?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Всі Свідки Єгови народжені від Бога (від води)
Для Вас вода є Богом?
Чому Ви перекручуєте Слово Боже і ніяк не можете сприйняти те, що там чітко і ясно написано?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 19:43 #2648059   #5195
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Яка наша вина в тому, що якісь ангели збунтувались? Чому із-за того, що Бог з'ясовує з ними стосунки, страждають найслабші в іерархії - люди.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 21:05 #2648067   #5196
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Яка наша вина в тому, що якісь ангели збунтувались?
У випадку ангелів чи людей спрацьовує одне і те саме: бажання перевірити правильність слів Бога і спробувати "порулити" самостійно, без Бога. Бог створив одних і інших із свободою вибору і дав можливість її реалізувати.
Вина сучасних людей в тому, що вони і далі вважають, що Бог їм не потрібен.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 23:04 #2648079   #5197
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Для Вас вода є Богом?
Не є Богом, а тільки символом народження під час хрищення.

Додано через 2 хвилини
Цитата не можете сприйняти те, що там чітко і ясно написано?
Все там дуже чітко і гарно написано, якщо Ви ведені до розуміння духом Бога Єгови, бо саме Єгова Автор Писання (Біблії).

Востаннє редагував Ychen: 11.08.2016 о 23:05. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2016, 12:47 #2648125   #5198
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
якщо Ви ведені до розуміння духом Бога Єгови
Скільки не кажи "халва", а в роті від цього солодше не стане.
Віра - це не слова лише, а прийняття від Бога дарунків, які Він дає всім, хто насправді вірує в Ісуса Христа.
Говорити про "ведення Духом Святим" і, одночасно, відкидати фундаментальну річ, народження від Духа Святого - це є нерозумно і ознака явного невірства Богові.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2016, 18:57 #2648193   #5199
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
бажання перевірити правильність слів Бога і спробувати "порулити" самостійно
Це стосується і немовлят? Вони також страждають, бо хочуть перевірити слова Бога і порулити?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бог створив одних і інших із свободою вибору
Оцінити і зробити вибір може тільки Адам з Євою. Вони жили і в одних і в інших умовах, з Богом і без Бога. А нам вибору ніхто не давав, нас без вибору відразу помістили у середовище з вкрай низькою якістю життя. І віра чи не віра в Бога ніяк на цю якість життя не впливає. Тільки по-різному трактується одна і та ж негативна подія в житті віроючого і невіруючого. У першому випадку - це Бог випробовує, у другому - це Бог карає.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2016, 21:52 #2648218   #5200
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Це стосується і немовлят? Вони також страждають, бо хочуть перевірити слова Бога і порулити?
Ні, немовлята успадковують наслідки вибору їхніх предків.
Потім, подорослшавши, стають такими ж, як їхні батьки і народжують дітей, які, знову ж, є рабами цієї системи.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
І віра чи не віра в Бога ніяк на цю якість життя не впливає.
Ви вже спробували і оцінили різницю?
Зрештою, слід спочатку визначитися із тим, що вважається якістю життя в даному контексті.
Бо може виявитися так, що речі, які є надзвичайно важливими для людини, яка орієнтована на цінності цього світу, будуть не такими важливими для людини, яка орієнтована на духовні цінності (вічного світу). І навпаки.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:27.