Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація > Серіали


Westworld

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.10.2016, 20:15 #2656441   #1
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Westworld

Цитата Події серіалу розгортаються у футуристичному розважальному парку, де роботи допомагають людям втілювати їх фантазії, розігруючи сцени з минулих часів. Але парк виходить з ладу, роботи виявляються надані самі собі, і двоє гостей парку знаходять себе на прицілі стрілка-андроїда.

Серіал - ремейк однойменного фільму 1973 року про повстання роботів-андроїдів у недалекому майбутньому.
Глянув першу серію, не зле так. Дуже не зле.
https://geektimes.ru/post/259972/

Востаннє редагував org100h: 04.10.2016 о 20:27.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2016, 17:43 #2660685   #2
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Westworld

Цитата По информации инсайдеров, 10-серийный первый сезон «Мира Дикого Запада» обошелся каналу HBO примерно в 100 миллионов, причем один только пилотный эпизод съел около четверти этой суммы (для сравнения: оригинальная лента стоила студии MGM всего $1 млн.). Дороговизна объясняется тем, что сначала телесети не понравился результат, и пилотный эпизод пришлось переснимать – то же самое несколько лет назад произошло с пилотом «Игры престолов», стоившим $20 млн. Все эти деньги, разумеется, зря не пропали, найдя отражение в великолепной картинке, качественных спецэффектах и аутентичных исторических костюмах. В борьбе за аудиторию кабельный канал играет по-крупному, а если что-то не получается, не сожалеет о вложениях: например, «Винил» – еще один исторический сериал HBO, рассказывающий о музыкальной индустрии 70-х годов, – прославился в прошлом году столь же крупным бюджетом, но был закрыт уже после первого сезона. Рейтинги «Мира Дикого Запада» почти втрое выше, так что его, по всей видимости, ждет более счастливая судьба.
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2016, 21:25 #2664658   #3
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Westworld

Ідея класна, але враження таке, що сценаристи ще не придумали, що з нею робити і по ходу серіалу тикаються в різні сторони. Побачили що основної теми - гра в ковбоїв, надовго не вистарчить і починають придумувати якісь таємниці, але самі не знають куди їх засунути. От і бредуть головні герої з серії в серію, щось типу шукають (хто що - лабиринт, путь, інше життя чи кохану), але це все так занудно і повторювано, що 5 серію я ледве додивилася. Самій цікаво, як вони викрутяться з того що наплели, може подивлюся кінець сезону.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2016, 22:15 #2664661   #4
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Westworld

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ідея класна, але враження таке, що сценаристи ще не придумали, що з нею робити і по ходу серіалу тикаються в різні сторони. Побачили що основної теми - гра в ковбоїв, надовго не вистарчить і починають придумувати якісь таємниці, але самі не знають куди їх засунути. От і бредуть головні герої з серії в серію, щось типу шукають (хто що - лабиринт, путь, інше життя чи кохану), але це все так занудно і повторювано, що 5 серію я ледве додивилася. Самій цікаво, як вони викрутяться з того що наплели, може подивлюся кінець сезону.
Цитата Поставил сериал Джонатан Нолан (сценарист «Тёмного рыцаря», «Интерстеллара» и сериала Person of Interest). Сценарий Джонатана Нолана и Майкла Крайтона.
Думаю, що сценаристи чітко знають що робити, принаймні в першому сезоні. Ніхто би грошей не виділив на весь сезон без чітко прописаного сюжету, який особисто мені дуже цікавий і послідовний. І, насправді, основна тема то не гра в ковбоїв, це лише обгортка розважального парку, на фоні якого піднімається багато інших питань. Це мені нагадує ситуацію коли люди бачать в "Матриці" тільки бойовик з бійками, стріляниною і вау-спецефектами.

Востаннє редагував SpY: 19.11.2016 о 22:23.
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2016, 19:23 #2664764   #5
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Westworld

Цитата:
Допис від SpY Переглянути допис
Це мені нагадує ситуацію коли люди бачать в "Матриці" тільки бойовик з бійками, стріляниною і вау-спецефектами.
Ну ти порівняв!
Я прекрасно розумію, що вони хотіли сказати, але не має що розтягнути на серіал. Вже все йде по колу. А лабіринт в середині придуманої гри, це вже занадто.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2016, 15:22 #2668004   #6
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Westworld

хороший серіал.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2016, 19:24 #2668715   #7
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Westworld

Поясніть пару нюансів:
1. Чого роботи не можуть вбити людину, якщо різниці не бачать не тільки роботи, але і люди.
2. Чого люди не можуть повбивати один одного? Звідки людина знає, що перед нею робот, а не такий самий придурок? Хто дивився знає, що навіть ті хто цих роботів робить не може відрізнити їх від людей навіть спілкуючись з ними роками.
3. Чому навіть в майбутньому все що треба людині - це вбивати і насилувати) Це питання риторичне.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2016, 21:04 #2668875   #8
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Westworld

серіал скотився в повне **** не буду далі дивитись
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Вова22 (18.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2016, 21:13 #2668877   #9
Вова22
 
Аватар для Вова22
Типово Відповідь: Westworld

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
серіал скотився в повне **** не буду далі дивитись
я після 7 серії тоже перестав дивитись бо повиходило багато цікавіших серіалів але як небуде шо дивитись то обоязково подивлюсь!
Вова22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 22:23 #2712676   #10
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Westworld

https
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2017, 11:06 #2712721   #11
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Westworld

Дуже чітко все розжовано:

https
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2018, 22:55 #2728050   #12
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Westworld

1 серія 2 сезону http://toloka.to/t89582
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2018, 11:51 #2729306   #13
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Westworld

Вже 5 серій глянув...щось другий сезон мяко кажучи так собі...
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2019, 20:27 #2759787   #14
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Westworld

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:14.