Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.01.2017, 09:46 #2671368   #541
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Цікавило чому вилучені не охоче повертаються назад.
І як відчуття, враження і чому, по-твоєму, вилучені неохоче повертаються назад?

Я задаю ці запитання хоча розумію відповіді на своєму рівні. Просто на моєму рівні сприйняття я б і не вступив в таку організацію. Невже від початку не було видно їхнього показного самолюбування, зверхності над християнами? А ще намагання накинути ошийник на того, кого вони навертають до себе, зробити подібним до себе, таким собі "гвинтиком в машині", який сидить де треба, як треба і слухняно виконує те, що вказали великі дяді десь там нагорі, у Керівній Раді?
Сказали дяді, що донорство - це добра річ, то "гвинтик" слухняно здає кров і каже, що виконує волю Єгови, а передумали - так само слухняно не здає і засуджує тих, хто здає, бо така тепер воля Єгови.
І це тільки один із прикладів.
А атмосфера загального стеження один за одним і бігання до старійшин щоб розповісти про гріхи брата?
Невже цього не було видно ще напочатку?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 10:25 #2671383   #542
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Цікавило чому вилучені не охоче повертаються назад
Абіда. А абіда переважно тоді коли з людиною поводяться несправедливо. Ну або міра покарання неадекватно завищена відносно порушення. Людина хоче вибачень,а не вибачатись.
Абіда то гріх,то від гордості,корінь в гордості. Так кажуть православні. А любов має панять і прастіть.
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 11:01 #2671391   #543
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І як відчуття, враження і чому, по-твоєму, вилучені неохоче повертаються назад?
Не знаю, хто як, мабуть. Мені особисто їхнє прощення вже не потрібне. Я не вірю в їхню щиру любов. Одиниці мають, звичайно.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Абіда. А абіда переважно тоді коли з людиною поводяться несправедливо. Ну або міра покарання неадекватно завищена відносно порушення. Людина хоче вибачень,а не вибачатись.
Абіда то гріх,то від гордості,корінь в гордості. Так кажуть православні. А любов має панять і прастіть.
Так було таке, що вилучали, але пізніше за такий же гріх не карали вже. От чудово вийшло)))

Востаннє редагував Lео: 03.01.2017 о 11:01. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 11:07 #2671395   #544
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Так було таке, що вилучали, але пізніше за такий же гріх не карали вже. От чудово вийшло)))
Ну бачиш,позбавити когось спасіння раз плюнути,якшо ти старійшина маразматик.
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 22:20 #2671506   #545
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Ну бачиш,позбавити когось спасіння раз плюнути,якшо ти старійшина маразматик.
--За один і тей же гріх можуть вилучити, а можуть не вилучити. Коли не розкаюється , то вилучають однозначно. Коли грішник розкаюється, то можуть не вилучити, якщо шкода для навколишніх не значна, але якщо шкода значна, то навіть коли розкаюється можуть вилучити. Ось і все.

І будь ласка за собою краще слідкуйте, і не називайте так людей, котрих не знаєте.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Яку обіцянку? Можете уточнити?
--У Лео запитайте.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Довести можна і дуже легко. Просто після цього вам прийдеться вилучити маже всіх, тому...
--Ну то прапор вам в руки.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вже не призначають, бо після багатьох фальшивих дат знайшли вигадку: вирішили оголосити, що Ісус вже прийшов, але, наразі, є невидимим.
--І не призначали, а тлумачили не вірно. І що?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Маю бажання (як і апостол Павло) все більше і більше уподоблятися Ісусу Христу.
У Вас нема такого бажання?
--Щоб уподоблятись Ісусу Христу, потрібно Ісуса Христа слухатись, а ви не хочете Ісуса Христа слухатись.

Востаннє редагував Vityab: 03.01.2017 о 22:21. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2017, 16:09 #2671596   #546
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ну то прапор вам в руки.
Ну і що то за відповідь?
Вам встидно признати той факт, що у вас вилучають по списках гріхів, складених на даний момент старійшинами (чи Керівною Радою) і не включають туди гріхи рівнозначні курінню чи, навіть, гірші?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--І не призначали, а тлумачили не вірно. І що?
Брехня є брехня, як її не називай, невірним тлумаченням чи вигаданими датами. Факт залишається фактом: засновники вашої організації не побачили в Біблії застереження від Ісуса Христа і довший час шукали і встановлювали ці роки Його повернення.
Керівав ними Дух Єгови всупереч слову Ісуса Христа чи щось інше?
Думаю, що з відповіддю визначитися неважко.
Ну і наслідки: які засновники, така і організація.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Щоб уподоблятись Ісусу Христу, потрібно Ісуса Христа слухатись, а ви не хочете Ісуса Христа слухатись.
Гарно говорите.
От тільки Ви забули одну річ: слухатися Ісуса потрібно не на словах, а на ділі. І прийняти Його та Його спасіння потрібно не на словах, а щирою вірою.
І це не від людей знання, а особисто від Бога прийняття, прийняття Божих дарунків, які ніде і ніяк не заслужиш.
От настане для Вас час того прийняття - тоді і слухайтеся і матимете від Бога радість, якої ніхто від Вас не забере.

Востаннє редагував Новак: 04.01.2017 о 16:09. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2017, 17:53 #2671622   #547
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата І не призначали, а тлумачили не вірно. І що?
ТОбто свідки невірно тлумачать біблію?
Цікаво)))

А які вчення на сьогоднішній день ви невірно тлумачете,можна перелік?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 22:27 #2690964   #548
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Щоб уподоблятись Ісусу Христу, потрібно Ісуса Христа слухатись, а ви не хочете Ісуса Христа слухатись.
- Vityab, ви про що? Вчення вартової вежі подібне до вчення Ісуса Христа як фіра на космічний корабль ...свідки вартової вежі чують голос Ісуса як глухий в театрі симфонію....
- говорите одне робите інше ....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2017, 09:44 #2690982   #549
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- Мабуть кожні більш менш освідчені людині відоме слово -"свідок", та його зміст . Чи відповідають під поняття "свідка" - так звані "свідки Єгови"?
Ніякі вони не свідки. Це в них такий піар і позиціонування себе на ринку релігійних послуг.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2017, 16:31 #2691042   #550
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Ніякі вони не свідки. Це в них такий піар і позиціонування себе на ринку релігійних послуг.
--- звісно організація вартової вежі жодного відношення до свідків христових - християн не має,

--- про що свідчать викривлений організацією ВБ зміст святих Писань.
а отже зміст вчення Першоапостольської Церкви та взагалі викривлене розуміння Церковного життя яке вони замінили на організацію про що не було натяку ні в словах Ісуса ні апостолів ....
--- отже якщо це не Церква, а організація значить є наметі якийсь особистий інтерес засновників цієї організації щодо використання адептів в своїх цілях
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2017, 16:38 #2691043   #551
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

А ви теж помітили що Свідки Єгови більше не такі активні, як раніше?
Чому б це
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2017, 08:01 #2691251   #552
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- Vityab, ви про що? Вчення вартової вежі подібне до вчення Ісуса Христа як фіра на космічний корабль ...свідки вартової вежі чують голос Ісуса як глухий в театрі симфонію....
- говорите одне робите інше ....
--Вчення Свідків Єгови відповідає вченню Ісуса Христа більше за інші вчення, будь якої релігійної конфесії, яка себе вважає Християнською.
Ми ж в такі несинітниці, як ви не віримо. Правильно, Еngar?
Можете назвати хоть щось, що ми віримо неправильно, а ви правильно, Еngar? Ну як вчив Ісус Христос і апостоли.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну і що то за відповідь?
Вам встидно признати той факт, що у вас вилучають по списках гріхів, складених на даний момент старійшинами (чи Керівною Радою) і не включають туди гріхи рівнозначні курінню чи, навіть, гірші?
--Я думаю, це добре. А вам що до цього?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Брехня є брехня, як її не називай, невірним тлумаченням чи вигаданими датами. Факт залишається фактом: засновники вашої організації не побачили в Біблії застереження від Ісуса Христа і довший час шукали і встановлювали ці роки Його повернення.
Керівав ними Дух Єгови всупереч слову Ісуса Христа чи щось інше?
Думаю, що з відповіддю визначитися неважко.
Ну і наслідки: які засновники, така і організація.
--Не помиляється той, хто нічого не робить. Колись і палити тютюн дозволялось, а зараз вже не дозволяється, і Різдво святкували, а зараз не святкуємо. Бачите, як нас Ісус христос очищає. А ви як вірили у несинітницю про Триєдиного так досі вірите, і ще багато в інші несинітниці продовжуєте вірити.

Новаку, ви можете назвати у що ми зараз неправильно віримо, ну згідно того чому навчав Ісус Христос і апостоли, а ви правильно?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Гарно говорите.
От тільки Ви забули одну річ: слухатися Ісуса потрібно не на словах, а на ділі. І прийняти Його та Його спасіння потрібно не на словах, а щирою вірою.
І це не від людей знання, а особисто від Бога прийняття, прийняття Божих дарунків, які ніде і ніяк не заслужиш.
От настане для Вас час того прийняття - тоді і слухайтеся і матимете від Бога радість, якої ніхто від Вас не забере.
--Не судіть інших по собі.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
ТОбто свідки невірно тлумачать біблію?
Цікаво)))

А які вчення на сьогоднішній день ви невірно тлумачете,можна перелік?
--То ви маєте мені показати, у що я вірю зараз неправильно і як правильно потрібно вірити, а не я вам. Ну звичайно згідно того, чому навчав Ісус Христос і апостоли.

Востаннє редагував Vityab: 07.05.2017 о 08:01. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2017, 14:25 #2691299   #553
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Вчення Свідків Єгови відповідає вченню Ісуса Христа більше за інші вчення, будь якої релігійної конфесії, яка себе вважає Християнською.
Ми ж в такі несинітниці, як ви не віримо. Правильно, Еngar?
Можете назвати хоть щось, що ми віримо неправильно, а ви правильно, Еngar? Ну як вчив Ісус Христос і апостоли.
--- авжеж, мова не про мене а про вас " свідків"
Щож почнем
- оже:

- 1. Що засновано Ісусом ?
а. Церкву; б. організацію?

- 2. чиїми свідками є християни ?
а. Ісуса; б. ЙГВГ ?

-3. Кого, в яке Імя і яким іменем християни
- спасались
- молились
- проповідували,
- зціляли, робили чуда
а. Ісуса; б. ЙГВГ ?
Цих трьох поки вистачить
Дайте чітку відповідь накшталт 1-а чи 1- б.....коменттарі ваші будуть зайві
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2017, 20:35 #2691341   #554
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Не помиляється той, хто нічого не робить. Колись і палити тютюн дозволялось, а зараз вже не дозволяється, і Різдво святкували, а зараз не святкуємо. Бачите, як нас Ісус христос очищає.
Яке ви маєте відношення до Ісуса Христа?
Ви ж робите оте, чим хвалитеся, по велінню ваших керівників, які сьогодні дозволяють, завтра забороняють, лжепророкують, а потім переміняють свої пророцтва - і ви вірите ВСЬОМУ, що ваші керівники вкладають Вам в голови. І причина проста: страх бути вилученим.
А щодо Ісуса Христа і Його слів, то ви відкидаєте основне у тому, що приніс людям Ісус і що здобув Своєю Жертвою: відкидаєте нове народження від Духа Святого, не приймаєте цього дарунка Єгови, залишаючись у стані смерті. Фактично, ви робите Жертву Ісуса Христа безсилою щодо вас... і називаєте себе християнами...

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Новаку, ви можете назвати у що ми зараз неправильно віримо, ну згідно того чому навчав Ісус Христос і апостоли, а ви правильно?
Віятбе, Ви знову години заробляєте, щоб потім прозвітувати старійшинам про проповідування і отримати від них похвалу?
Бо я вже не раз пояснював Вам, як і вгорі сказав. Ви відкидаєте основне з того, що приніс людям Ісус Христос і у що вірять християни.
Зрештою, читайте ще раз (якщо Ви читаєте Слово Єгови і вважаєте авторитетом для себе):
Цитата 1. Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має.
(Iван.6:47)

25 А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя.
(1Iван.2:25)

11 А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
(1Iван.5:11)

13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:13)
Можу навіть ще раз перепитати Вас: Вітябе, Ви вірите в оці Божі слова, які я Вам навів з Біблії? Чи відкидаєте і розмальовуєте свого трупа, щоб здаватися гарним перед своїми співвіруючими?

Востаннє редагував Новак: 07.05.2017 о 20:35. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2017, 10:14 #2691411   #555
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- авжеж, мова не про мене а про вас " свідків"
--Багато чго можна взнати порівнюючи.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- 1. Що засновано Ісусом ?
а. Церкву; б. організацію?
--Збір, це і є Організація послідовників Ісуса Христа. Не зрозуміло чим це вам допоможе, коли ми почнемо порівнювати з тим, у що ви вірите.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- 2. чиїми свідками є християни ?
а. Ісуса; б. ЙГВГ ?
-- Бога Єгови Батька і Ісуса Христа. Християни є послідовниками вчення переданого Богом Єговою через Ісуса Христа.

Івана 7:
16 Відповів їм Ісус і сказав: Наука Моя не Моя, а Того, Хто послав Мене.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-3. Кого, в яке Імя і яким іменем християни
- спасались
--Для Справжніх Християн спасіння не має бути самоціллю. Ісус Христос вчив такому.

Матвія 22:
36 Учителю, котра заповідь найбільша в Законі?
37 Він же промовив йому: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою.
38 Це найбільша й найперша заповідь.
39 А друга однакова з нею: Люби свого ближнього, як самого себе.
40 На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять.

Матвія 7:
21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.
22 Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили?
23 І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!

Востаннє редагував Vityab: 08.05.2017 о 10:14. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2017, 10:26 #2691415   #556
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата --Багато чго можна взнати порівнюючи.
--- ну ось порівнючи вчення вашої організації з Писанням виявляються значні відхилення та викривлення змісту останнього.

Додано через 3 хвилини
Цитата --Збір, це і є Організація послідовників Ісуса Христа. Не зрозуміло чим це вам допоможе, коли ми почнемо порівнювати з тим, у що ви вірите.
-- я помітив, що не ви розумієте, розуміли б не були б в організації , збір є збір - Церква - Тіло Христове де Головою є Сам Христос безпосередньо , а організація є організація - де головою є є ваш віртуальний раб як посередник між Отцем.. в тому є різниця ..Бо написано: Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус… (1 Тимофію 2:5). Звідки ви та ваша організація взяли ще якусь прокладку у вигляді якогось віртуального раба організації що претендує на роль посередника - не відомо.

Додано через 2 хвилини
Цитата Цитата:
Допис від engar
- 2. чиїми свідками є християни ?
а. Ісуса; б. ЙГВГ ?
-- Бога Єгови Батька і Ісуса Христа. Християни є послідовниками вчення переданого Богом Єговою через Ісуса Христа.

Івана 7:
16 Відповів їм Ісус і сказав: Наука Моя не Моя, а Того, Хто послав Мене.
-- Vityab, дайте чітку відповідь 2. чиїми свідками є християни ?
а. Ісуса; б. ЙГВГ ? мова не про науку , а про послідовників яких названо свідками, в Євангелії є конкретні тексти які не двозначно як у ваші відповіді на це питання дають відповідь.

Додано через 5 хвилин
Цитата --Для Справжніх Християн спасіння не має бути самоціллю. Ісус Христос вчив такому.

Матвія 22:
36 Учителю, котра заповідь найбільша в Законі?
37 Він же промовив йому: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою.
38 Це найбільша й найперша заповідь.
39 А друга однакова з нею: Люби свого ближнього, як самого себе.
40 На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять.

Матвія 7:
21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.
22 Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили?
23 І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!
--- повний абсурд...... виявляється з ваших слів що апостоли іншому вчили ніж Ісус ? ..... бо досягаєте мети віри вашої спасіння душам. (1 Петра 1:9)

.... Слова Ісуса ... Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою? (Від Матвія 16:26)

--- в такому випадку , яка основна ціль Ісуса як не спасти душі ? невже заснувати вашу організацію яка ці душі губить проповідуючи викривлене вчення, що чітко проглядається з ваших слів. ....Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся.
(Від Івана 3:16-17)

Востаннє редагував engar: 08.05.2017 о 10:44. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2017, 12:52 #2691426   #557
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- молились
--А до кого молився і вчив молитись Ісус Христос?

Матвія 6:
9 Ви ж моліться отак: Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє,
10 нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.
11 Хліба нашого насущного дай нам сьогодні.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- проповідували,
--Про Єгову Бога Батька і про Ісуса Христа.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- зціляли, робили чуда
--А хто силу давав для цього? І то було тимчасово.

Додано через 23 хвилини
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-- я помітив, що не ви розумієте, розуміли б не були б в організації , збір є збір - Церква - Тіло Христове де Головою є Сам Христос безпосередньо , а організація є організація - де головою є є ваш віртуальний раб як посередник між Отцем.. в тому є різниця ..Бо написано: Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус… (1 Тимофію 2:5). Звідки ви та ваша організація взяли ще якусь прокладку у вигляді якогось віртуального раба організації що претендує на роль посередника - не відомо.
--Ха, ха. Невірю своїм очам, людина яка не знає у що вірить намагається мене навчити вірити в те, що вона не знає. Цікаво.
Церква перекладається, як Збір. Ви, що навіть таких ресей не знаєте? А ще намагаєтесь мене навчати. Цікаві люди. А про Раба говорить Ісус Христос ви що також не чули чи не дочитали ще?

Матвія 24:
45 Хто ж вірний і мудрий раб, якого пан поставив над своїми челядниками давати своєчасно поживу для них?
46 Блаженний той раб, що пан його прийде та знайде, що робить він так!
47 Поправді кажу вам, що над цілим маєтком своїм він поставить його.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-- Vityab, дайте чітку відповідь 2. чиїми свідками є християни ?
а. Ісуса; б. ЙГВГ ? мова не про науку , а про послідовників яких названо свідками, в Євангелії є конкретні тексти які не двозначно як у ваші відповіді на це питання дають відповідь.
--Що не чіткого?
Єгови Бога Батька і Ісуса Христа. Християни є послідовниками вчення переданого Богом Єговою через Ісуса Христа.

Івана 7:
16 Відповів їм Ісус і сказав: Наука Моя не Моя, а Того, Хто послав Мене.

Читкіше не може бути.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- повний абсурд...... виявляється з ваших слів що апостоли іншому вчили ніж Ісус ? ..... бо досягаєте мети віри вашої спасіння душам. (1 Петра 1:9)
--Думаю, що лише віри замало.

Якова 2:
19 Чи віруєш ти, що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять.
20 Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
.... Слова Ісуса ... Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою? (Від Матвія 16:26)
--Не зрозуміло до чого тут це.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- в такому випадку , яка основна ціль Ісуса як не спасти душі ? невже заснувати вашу організацію яка ці душі губить проповідуючи викривлене вчення, що чітко проглядається з ваших слів. ....Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся.
(Від Івана 3:16-17)
--Ну я вважаю, що в Справжнього Бога повинна бути одна Істинна релігія чи віра і через яку можна буде пережити Армагедон.

Додано через 22 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Яке ви маєте відношення до Ісуса Христа?
--Пряме.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви ж робите оте, чим хвалитеся, по велінню ваших керівників, які сьогодні дозволяють, завтра забороняють, лжепророкують, а потім переміняють свої пророцтва - і ви вірите ВСЬОМУ, що ваші керівники вкладають Вам в голови. І причина проста: страх бути вилученим.
А щодо Ісуса Христа і Його слів, то ви відкидаєте основне у тому, що приніс людям Ісус і що здобув Своєю Жертвою: відкидаєте нове народження від Духа Святого, не приймаєте цього дарунка Єгови, залишаючись у стані смерті. Фактично, ви робите Жертву Ісуса Христа безсилою щодо вас... і називаєте себе християнами...
--Вірний Раб навчає тому, чому й Ісус Христос і апостоли.
І нічого я не відкидаю, все згідно тому, чому навчав Ісус Христос і апостоли.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Віятбе, Ви знову години заробляєте, щоб потім прозвітувати старійшинам про проповідування і отримати від них похвалу?
--Це хай вас не хвилює.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Можу навіть ще раз перепитати Вас: Вітябе, Ви вірите в оці Божі слова, які я Вам навів з Біблії? Чи відкидаєте і розмальовуєте свого трупа, щоб здаватися гарним перед своїми співвіруючими?
--Ісусу Христу і апостолам вірю, а вам ні.

Востаннє редагував Vityab: 08.05.2017 о 12:52. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2017, 15:45 #2691476   #558
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Пряме.
Ви не прийняли Його і вічного життя, яке Він приніс від Отця.
Тому і відношення не маєте. Зате маєте Вірного і мудрого Раба - Кеірну Раду організації, яка написала інструкції про те, як Вам правильно жити в організації.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Вірний Раб навчає тому, чому й Ісус Христос і апостоли.
Ісус і апостоли не змінювали своє вчення і не називали це "мінливим світлом". А ваші керівники таки змінюють, часто на прямо протилежне.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
І нічого я не відкидаю, все згідно тому, чому навчав Ісус Христос і апостоли.
Ви відкинули саму суть того, про що вчив і ради чого приходив Ісус Христос.
Ось, читайте і спитайте себе чи прийняли Ви оце:
Цитата Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має.
(Iван.6:47)

А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя.
(1Iван.2:25)

А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
(1Iван.5:11)

Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:13)

Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Це хай вас не хвилює.
Як? Таж звіт годин проповідування старійшинам - це святе для Вас! Ви ж з радістю несете їм оці звіти і очікуєте похвали від них, як песик пряника, заглядаючи їм у вічі... чи я неправий і Ви робите це, бо мусите?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ісусу Христу і апостолам вірю, а вам ні.
Подивіться уважніше на ті цитати вгорі і зверніть увагу на авторство: то мої слова чи Ісуса Христа та апостолів?
То Ви прийняли ці слова чи відкинули?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2017, 16:42 #2691489   #559
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви не прийняли Його і вічного життя, яке Він приніс від Отця.
Тому і відношення не маєте. Зате маєте Вірного і мудрого Раба - Кеірну Раду організації, яка написала інструкції про те, як Вам правильно жити в організації.
--По собі судите? Я ж не ви. А про Вірного Раба Ісус Христос казав, що має бути. То хто по вашому є тим Вірним Рабом про котрого каже Ісус Христос для вас?

Матвія 24:
45 Хто ж вірний і мудрий раб, якого пан поставив над своїми челядниками давати своєчасно поживу для них?
46 Блаженний той раб, що пан його прийде та знайде, що робить він так!
47 Поправді кажу вам, що над цілим маєтком своїм він поставить його.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ісус і апостоли не змінювали своє вчення і не називали це "мінливим світлом". А ваші керівники таки змінюють, часто на прямо протилежне.
--Правильно, тому Ісус Христос і розпочав через Вірного Раба Свідків Єгови очищення того вчення, котре Бог Єгова передав людям через нього і його апостолів.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви відкинули саму суть того, про що вчив і ради чого приходив Ісус Христос.
Ось, читайте і спитайте себе чи прийняли Ви оце:
--То ви відкидаєте, я нічого не відкидав і не відкидаю. Я вважаю, що все чому навчав Ісус Христос потрібно брати в сукупності, а не як ви - вибирати, це мені подобається значить, я в це буду вірити, а це мені не подобається, тому не буду вірити. Це є великою помилкою брати якийсь один вираз чи поняття і будувати лише на чомусь одному вчення, котре суперечить іншому, чому навчав Ісус Христос і апостоли. Я вважаю, що суперечностей у вченні Ісуса Христа і апостолів не має бути.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Як? Таж звіт годин проповідування старійшинам - це святе для Вас! Ви ж з радістю несете їм оці звіти і очікуєте похвали від них, як песик пряника, заглядаючи їм у вічі... чи я неправий і Ви робите це, бо мусите?
--Якби Свідки Єгови проповідували ради старійшин, то вже б ніхто не проповідував би. Цього хоче Батько Єгова Бог, Ісус Христос і ради людей, щоб чим більше людей могло пережити Армагедон.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Подивіться уважніше на ті цитати вгорі і зверніть увагу на авторство: то мої слова чи Ісуса Христа та апостолів?
То Ви прийняли ці слова чи відкинули?
--Що не зрозумілого? Ісусу Христу і апостолам вірю, а вам ні. Якщо то Ісуса Христа слова то я їм вірю, я не вірю тому, що ви в ті слова вкладаєте. Що вам є не зрозумілим?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2017, 18:29 #2691524   #560
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Цитата Цитата:
Допис від engar
-.в яке імя молились перші хрстияни
--А до кого молився і вчив молитись Ісус Христос?
--- а не до кого Христос...

Матвія 6:
9 Ви ж моліться отак: Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє,
10 нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.
11 Хліба нашого насущного дай нам сьогодні.
- Вітяб, поставлене питання : ...в яке імя молились перші хрстияни

Цитата
Цитата Цитата:
Допис від engar
- проповідували,
--Про Єгову Бога Батька і про Ісуса Христа.
--- питання яке імя проповідували якщо це ЙГВГ , наведіть цитату їх би мало бути безліч..виж не можете навести жодної , чому так важко ?

Цитата
Цитата Цитата:
Допис від engar
- зціляли, робили чуда
--А хто силу давав для цього? І то було тимчасово.
-- Вітяб питання : в яке Імя зціляли перші християни , мова не про силу і не про терміни чи часи.....


Цитата
Цитата Цитата: Допис від engar
-- я помітив, що ви не розумієте, розуміли б не були б в організації , збір є збір - Церква - Тіло Христове де Головою є Сам Христос безпосередньо , а організація є організація - де головою є є ваш віртуальний раб як посередник між Отцем.. в тому є різниця ..Бо написано: Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус… (1 Тимофію 2:5). Звідки ви та ваша організація взяли ще якусь прокладку у вигляді якогось віртуального раба організації що претендує на роль посередника - не відомо.
--Ха, ха. Невірю своїм очам, людина яка не знає у що вірить намагається мене навчити вірити в те, що вона не знає. Цікаво.
Церква перекладається, як Збір. Ви, що навіть таких ресей не знаєте? А ще намагаєтесь мене навчати. Цікаві люди. А про Раба говорить Ісус Христос ви що також не чули чи не дочитали ще?

Матвія 24:
45 Хто ж вірний і мудрий раб, якого пан поставив над своїми челядниками давати своєчасно поживу для них?
46 Блаженний той раб, що пан його прийде та знайде, що робить він так!
47 Поправді кажу вам, що над цілим маєтком своїм він поставить його.
--- так цей текст що ви навели стосується кожного християнина .... ане вірьуального раба

Цитата
Цитата Цитата:
Допис від engar
-- Vityab, дайте чітку відповідь 2. чиїми свідками є християни ?
а. Ісуса; б. ЙГВГ ? мова не про науку , а про послідовників яких названо свідками, в Євангелії є конкретні тексти які не двозначно як у ваші відповіді на це питання дають відповідь.
--Що не чіткого?
Єгови Бога Батька і Ісуса Христа. Християни є послідовниками вчення переданого Богом Єговою через Ісуса Христа.

Івана 7:
16 Відповів їм Ісус і сказав: Наука Моя не Моя, а Того, Хто послав Мене.

Читкіше не може бути.
--- Вітяб , ви не в організації . трюк прижком в бік від прямого питання не пройде ... не тільки може а і є , отож наведіть чіткий текст де зазначено чиїми свідками є християни ?

Цитата Цитата:
Цитата Допис від engar
--- повний абсурд...... виявляється з ваших слів що апостоли іншому вчили ніж Ісус ? ..... бо досягаєте мети віри вашої спасіння душам. (1 Петра 1:9)
--Думаю, що лише віри замало.

Якова 2:
19 Чи віруєш ти, що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять.
20 Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва?
---- невірно думаєте , питання не стосується того що ви думаєте,, а що написано , свою думку ви вже висловили - що згідно вчення Ісуса спасіння душі не є основним.що цілком суперечить Писанню , віра тут як засіб але це інше питання .

Цитата
Цитата Цитата:
Допис від engar
.... Слова Ісуса ... Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить? Або що дасть людина взамін за душу свою? (Від Матвія 16:26)
--Не зрозуміло до чого тут це.
--- цей текст ще раз доводить хибність вчення ОВБ що згідно вчення Ісуса спасіння душі не є основним

Цитата
Цитата Цитата:
Допис від engar
--- в такому випадку , яка основна ціль Ісуса як не спасти душі ? невже заснувати вашу організацію яка ці душі губить проповідуючи викривлене вчення, що чітко проглядається з ваших слів. ....Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся.
(Від Івана 3:16-17)
--Ну я вважаю, що в Справжнього Бога повинна бути одна Істинна релігія чи віра і через яку можна буде пережити Армагедон.
-- вона і є , але це не організація свідків бруклінського раба та його організації
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:02.