Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Сон

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.05.2017, 09:17 #2693853   #241
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата цеж саме, говорив Іуда на суді, а воно он як повернулось
Ісус ХрИстос жив за Законом Єгови на відміну від невірного царя Соломона, який відступив від Єгови.
Повернулось воно так, бо євреї стали відступниками і не слухались того що говорить Єгова, тому не прийняли Божого Посланця.
Це також виконало Писання, для визначення хто є хто- тих хто прийме Месію і тих, хто ні;
все що про Ісуса було написано в пророцтвах, які Єгова дав наперед, щоб виконалось передречене для формування нового народу (Царства Божого, тобто Небесного Уряду на чолі з воскреслим Ісусом ХрИстом) для спасіння людства (світу) в цілому, для тих хто підкоряється Небесному Правлінню і житиме в Новому Земному Світі під керівництвом Царства Небесного.


За чиїм законом жив Ошо мені, наразі, не зрозуміло.

Востаннє редагував Ychen: 25.05.2017 о 09:37.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2017, 09:38 #2693856   #242
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
За чиїм законом жив Ошо мені, наразі, не зрозуміло.
Учень, якщо Вам тяжко зрозуміти те, що Ошо писав про Ісуса Христа, то можете спробувати виконати пораду Ісуса і глянути на плоди. А по плодах Ошо пізнаєте його.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2017, 10:06 #2693860   #243
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата що Ошо писав про Ісуса Христа,
Думка Ошо для мене не є авторитетною з цього приводу.

Додано через 36 секунд
Цитата А по плодах Ошо пізнаєте його.
Тому мене і цікавить: якими законами керувався Ошо?

Востаннє редагував Ychen: 25.05.2017 о 10:07. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2017, 16:08 #2693899   #244
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


Про яких первосвященників через 300 років Ви говорите? Ізраїль вже давно був в розсіянні, храм спалено ще у 70 році, а на його місці римляни збудували храм Юпітера. У 4 столітті Єрусалим вже був християнським містом.
в дохристянському Римі до 320 року н.е., також були священники, які по історичним переказам, переслідували християн , чи ви цього не знали ?

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Повернулось воно так, бо євреї стали відступниками і не слухались того що говорить Єгова, тому не прийняли Божого Посланця.

а вам не пофіг тьорки евреїв з їхнім богом 2500 років тому ? чомуб вам не почати перейматись, тьорками китайців зі своїм богом , їх кількість у 100 разів більша і залежність від їхніх товарів у вас у 10 000 разів більша від ізральських ?

Востаннє редагував qazwsx321: 25.05.2017 о 16:08. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2017, 16:54 #2693909   #245
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата чомуб вам не почати перейматись, тьорками китайців зі своїм богом , їх кількість
Тому що ці боги мертві.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2017, 09:21 #2693971   #246
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
в дохристянському Римі до 320 року н.е., також були священники, які по історичним переказам, переслідували християн , чи ви цього не знали ?
Ви про юдеїв і їхніх священників? І кажете, що потім ті самі священники таки визнали Ісуса Христом і підправили юдейське вчення? Можете навести звідки у Вас такі дані?

І ще: по вченню Ошо Вам є що сказати? (тут же назва теми не про євреїв та їх первосвященників)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2017, 10:49 #2693976   #247
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата Ви про юдеїв і їхніх священників?
Я думаю що мова йшла про язичницьких жерців при храмах (Юпітера, Зевса...), які отримали преференції і грошові дотації від Констянтина, впроваджуючи нову доктрину, прийняту у Константинополі провідними відступниками від ХрИста, а перед тим роблячи спроби сформувати ці доктрини на Нікейському соборі- так утворився клір, а фактично язичницький клір просто перефарбувався під нові вимоги і викривив вчення апостолів під потреби політичної партії Риму. Так утворювалась нова релігійно-політична влада Риму. Зовсім не те що робили учні ХрИста, адже їхнє Царство Небесне (144 000).

Додано через 18 хвилин
Цитата чи ви цього не знали ?
Про це так і написано в Грецьких Писання (Новому Завіті).

Востаннє редагував Ychen: 26.05.2017 о 10:49. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2017, 22:15 #2694057   #248
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви про юдеїв і їхніх священників? І кажете, що потім ті самі священники таки визнали Ісуса Христом і підправили юдейське вчення? Можете навести звідки у Вас такі дані?
в римській імперії не тільки євреї були священниками, але всі вони , близько 300 років, боролись зі своїми конкурентами з християнської секти , замітьте, законними тодішніми методами , один з яких, поїдання християн голодними левами , а тут юдей з чисто єврейським ім"ям Павло в Римі " нарисувався " і переконав їх " не делать этого" ... у вас, інакша історія ?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


Про яких первосвященників через 300 років Ви говорите? Ізраїль вже давно був в розсіянні, храм спалено ще у 70 році, а на його місці римляни збудували храм Юпітера. У 4 столітті Єрусалим вже був християнським містом.

а в 2 столітті, де були християни , і як вони , по вашому, вибили римлян з Єрусалима ?

Востаннє редагував qazwsx321: 26.05.2017 о 22:17. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2017, 08:38 #2694080   #249
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

переніс офтоп про "первосвященників" у тему "Яка віра правдива".
Тут тема про Ошо і його вчення.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2017, 22:57 #2694129   #250
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому що ці боги мертві.
а скільки евреїв-християн, ти живих бачив ?

Додано через 51 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

І ще: по вченню Ошо Вам є що сказати? (тут же назва теми не про євреїв та їх первосвященників)
ви не помічаєте за собою , що в темі про Ошо , постійно ссилаєтесь на ліві ресурси, а потім звинувачуєте , що розмова відхиляється від основної теми , а на запитання, звідки ви черпаєте інформацію, відповіді не даєте, це що якась секретна методичка ?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
переніс офтоп про "первосвященників" у тему "Яка віра правдива".
Тут тема про Ошо і його вчення.
молодець, створи 20 тем, і щоб в жодній нічого не ясно ... у Вас, що, секта імені Івана Сусаніна ?

Востаннє редагував qazwsx321: 27.05.2017 о 22:57. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2017, 23:14 #2694138   #251
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата а скільки евреїв-християн, ти живих бачив ?
Це легко вирішити при бажанні, звісно якщо є гроші на подорож.https://www.jw.org/uk/%D1%81%D0%B2%D...7%D0%BB%D1%8C/
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2017, 21:35 #2694250   #252
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ви не помічаєте за собою , що в темі про Ошо , постійно ссилаєтесь на ліві ресурси
Що саме Ви називаєте "лівими ресурсами"?
Можете навести приклади, де я посилаюся на ліві ресурси?
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
на запитання, звідки ви черпаєте інформацію, відповіді не даєте, це що якась секретна методичка ?
Я вже давав посилання на статтю про Ошо у Вікі, там є внизу список джерел, більше 200 пунктів.
Також я цитував автора теми, який і просуває тут вчення Ошо і вказував на суперечності у тому, як Ошо відгукується про Ісуса Христа і як пояснює Його вчення.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2017, 00:24 #2694362   #253
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Я вже давав посилання на статтю про Ошо у Вікі, там є внизу список джерел, більше 200 пунктів.
Також я цитував автора теми, який і просуває тут вчення Ошо і вказував на суперечності у тому, як Ошо відгукується про Ісуса Христа і як пояснює Його вчення.
цитата з вікі на яку ви ссилаєтесь "его последователи хотели довести число роллс-ройсов до 365, по одному на каждый день года" - а ви тут нам про якийся обман втираєте, начебто Ошо виманив гроші на одне, а замість того накупив ролс-ройсів ... і про Ісуса там немає ніякого негативу ... і хто ви після цього ?- рєдіска ?

Ошо не создавав нову релігію, і не виманював гроші у релігійних адептів проповідями , а читав платні лекції всім бажаючим, з ціною білетів до 7500 $, тому на зароблені гроші, міг позволити собі купувати, щозавгодно хоч ролс-ройси , його власний капітал був 200 млн. $ ? а вас розпирає заздрість і ревність , і свою нікчемність, ви прикриваєте обманом, приплутуючи сюди Ісуса , Біблію, римлян, юдеїв , але всі бачать, що ви голий


багато-хто зараз носить хрестик, а в душі в нього нолик

Востаннє редагував qazwsx321: 30.05.2017 о 01:05.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2017, 07:48 #2694369   #254
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
цитата з вікі на яку ви ссилаєтесь "его последователи хотели довести число роллс-ройсов до 365, по одному на каждый день года" - а ви тут нам про якийся обман втираєте, начебто Ошо виманив гроші на одне, а замість того накупив ролс-ройсів ...
Я такого не говорив, що "виманив на одне, а витратив на інше", а про те, що Ошо витрачав гроші своїх адептів для власного збагачення і розкішного життя. Проповідуючи їм про дитячу невинність, просвітлення та ін подібні речі для заманухи.


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
і про Ісуса там немає ніякого негативу ... і хто ви після цього ?- рєдіска ?
Там - це де? У Вікі?
Я ж сказав, що суперечліиві (прямо протилежні) речі про Ісуса Христа написані в проповідях Ошо, які викладені тут, автором цієї теми:
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Також я цитував автора теми, який і просуває тут вчення Ошо і вказував на суперечності у тому, як Ошо відгукується про Ісуса Христа і як пояснює Його вчення.


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Ошо не создавав нову релігію, і не виманював гроші у релігійних адептів проповідями , а читав платні лекції всім бажаючим, з ціною білетів до 7500 $, тому на зароблені гроші, міг позволити собі купувати, щозавгодно хоч ролс-ройси , його власний капітал був 200 млн. $ ? а вас розпирає заздрість і ревність
О, так, платні лекції про просвітлення і дитячу невинність, впровадження сексуальних практик серед адептів, зо що Ошо отримав прізвисько "секс-гуру" і багато чого іншого - для Вас це привід для заздрощів? Самі хотіли б бути таким успішним як Ошо?
Для мене - це гидота, ознака стану морального падіння.
Бути таким як Ошо? Ні, вибачайте, краще не жити, ніж бути таким.


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
і свою нікчемність, ви прикриваєте обманом, приплутуючи сюди Ісуса , Біблію, римлян, юдеїв , але всі бачать, що ви голий
Так, я нікчемний і голий, але Ісус підняв мене з могили цього світу, із гнилі, в якій існують (не живуть) люди в цьому світі, і народив по нового життя, по милості Божій і по благодаті Божій до кожного, хто усвідомлює цю свою пропащість і просить Бога помилувати і врятувати його.

Ну а про римлян, первосвященників і т.п. - це Ви тут щось намагалися сказати... хоча напрямку Ваших думок я так і не зрозумів, вибачайте.

Оскільки тут тема про Ошо, то, все-таки, як для Вас суміщаються у вченні Ошо байки про дитячу невинність і його сексуальні практики, обман, коли він говорить про Ісуса Христа, тяга до розкошів і багатства? Це все ознаки дитячої невинності, чистоти?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2017, 10:21 #2694384   #255
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Оскільки тут тема про Ошо, то, все-таки, як для Вас суміщаються у вченні Ошо байки про дитячу невинність і його сексуальні практики, тяга до розкошів і багатства? Це все ознаки дитячої невинності, чистоти?
чому вас хвилює секс, розкіш і богатство Ошо, а не Саломона , Константина , єпископів , сексуальні практики яких, а також богатство і розкіш набагато перевершують Ошо ? ... дитяча невинність і чистота, це ви з собою порівнюєте ?

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я такого не говорив, що "виманив на одне, а витратив на інше", а про те, що Ошо витрачав гроші своїх адептів для власного збагачення і розкішного життя. Проповідуючи їм
"вы всё врёте" ... Ошо не создавав нової релігії і не займався проповідями, а читав платні лекції , які дозволені законом ... ви судите по собі , чи це , просто, оговорки по Фрейду ?

Востаннє редагував qazwsx321: 30.05.2017 о 10:21. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2017, 12:28 #2694396   #256
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
чому вас хвилює секс, розкіш і богатство Ошо, а не Саломона
Тут тема про Ошо, а не про Соломона.
Тут тема про те, як солоденьким обманом ловлять легковірних.
Ви за? Не визначилися? Я - проти.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
дитяча невинність і чистота, це ви з собою порівнюєте ?
Вам потрібно пояснювати що таке дитяча невинність і чистота?
Можливо Ви вважаєте, що життя Ошо є прикладом такої чистоти і невинності? Тут тема про Ошо, правда ж?


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
"вы всё врёте" ... Ошо не создавав нової релігії і не займався проповідями, а читав платні лекції , які дозволені законом
За що його оголосили персоною нон-грата в 21 країні.
Чи таки не за платні лекції, дозволені законом?


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ви судите по собі , чи це , просто, оговорки по Фрейду ?
Суджу по загальнолюдських нормах, які випливають з Біблії. Суджу на основі християнських засад, які шануються в Україні.
Якщо б судив на підставі життя язичників, які Бога не знали і дітей своїх приносили у жертву так званим "богам"-природним стихіям, щоб їх умилостивити, тоді Ошо, на їх фоні, виглядав би цілком пристойно.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2017, 23:06 #2694482   #257
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Вам потрібно пояснювати що таке дитяча невинність і чистота?
Можливо Ви вважаєте, що життя Ошо є прикладом такої чистоти і невинності? Тут тема про Ошо, правда ж?



.
так я й запитав, ви з своїм життям його порівнюєте ?

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
За що його оголосили персоною нон-грата в 21 країні.
Чи таки не за платні лекції, дозволені законом?



.
так прочитайте у вікі ... в СРСР його заборонили, по ідеологічним мотивам, бо він, якоби, підтримував капіталізм, думаю, в інших країнах соцтабору, по тимже причинам , в США за порушення іміграційного законодавства дали заборону на 5 років, скоріш за все просрочив візу

в Швейцарию он получает статус «персоны нон грата» по причине «нарушения иммиграционных законов США»., в інших капкраїнах по тійже причині

бандіт

хочби самі читали тексти сайтів на які даєте ссилки ... я забув, чукча не чітатєль, чукча пісатєль

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


Суджу по загальнолюдських нормах, які випливають з Біблії. Суджу на основі християнських засад, які шануються в Україні.
Якщо б судив на підставі життя язичників, які Бога не знали і дітей своїх приносили у жертву так званим "богам"-природним стихіям, щоб їх умилостивити, тоді Ошо, на їх фоні, виглядав би цілком пристойно.
а з боку, виглядає, як були комунякою, так і лишились, лише вишиванку і хрестик оділи )

Востаннє редагував qazwsx321: 30.05.2017 о 23:06. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2017, 01:05 #2694489   #258
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Новак, як так сталось що ти тут виявився самим святим чоловіком на форумі, тільки цього ніхто не помічає ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2017, 07:01 #2694493   #259
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Новак, як так сталось що ти тут виявився самим святим чоловіком на форумі, тільки цього ніхто не помічає ?
Учень, маєте на увазі: ніхто не помічає, окрім Вас?
Ви по темі вчення Ошо маєте ще щось сказати чи будете і далі вперто офтопити в цій темі?
Ось посилання на статтю про нього.
Є, може, якісь коментарі?

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
так я й запитав, ви з своїм життям його порівнюєте ?
Так я і відповів Вам: із загальнолюдськими цінностями, викладеними в Біблії.


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
хочби самі читали тексти сайтів на які даєте ссилки
А Ви почніть читати статтю у Вікі з самого початку і порівнюйте життя Ошо із тим моральним мірилом, який закладено в Вас Вашими батьками і зробіть висновки.
Це ж нескладно, чи не так?
Я не пропоную Вам порівнювати із мірилом Біблії, бо для цього потрібно знати Біблію, а хоч на власному рівні зробіть такий аналіз (що є добре, а що погано).


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а з боку, виглядає, як були комунякою, так і лишились, лише вишиванку і хрестик оділи )
1. комунякою не був, хоча був атеїстом (в Бога не вірив)
2. вишиванки не одягнув
3. хрестик не носив і не ношу.
Як бачите, qazwsx321, Ваші вигадки про мене в ціль не потрапили. Може таки з Ошо розберетеся? Стаття у Вікі величенька, там є що вивчати.

Востаннє редагував Новак: 31.05.2017 о 07:01. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2017, 08:55 #2694504   #260
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

[quote]"Науковий атеїзм" — одна з основних складових частин радянської комуністичної ідеологічної доктрини марксизму-ленінізму; обов'язковий академічний фах у всіх вищих навчальних закладах СРСР. {/quote] Стаття з вікі/
По-суті в союзі це була така ж сама дисципліна, як скажімо математика. Тобто називатися "атеїстом", живучи в союзі, це те саме, якби сказати, що в школі вчив лише одну математику, а інші дисципліни ні. Ти просто мусив учити все: і історію партії і іншу хрінь. Інакше б вигнали з навчання. А марксизм-ленінізм це така сама релігія, як і християнство. Бог мав ім'я Маркс, пророками були Ленін, Сталін, інші вожді. Були свої свята (день революції, 23 лютого, 8 березня, 1 травня, інші), обряди були, значки належності і т.д.
Тому твоє "1. комунякою не був, хоча був атеїстом (в Бога не вірив)" виглядає погано замаскованою брехнею.
Звідси і "2. вишиванки не одягнув" цілком логічно. Бо і далі комуняка.
"3. хрестик не носив і не ношу.". Бо і далі комуняка, а їм таке носити заборонено.
yarko2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (31.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:11.