Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Результати опитування: Куди краще поїхати відпочивати цього літа:
Крим 14 11.20%
Одеса (Херсон) 5 4.00%
Турція 36 28.80%
Болгарія 43 34.40%
Єгипет 27 21.60%
Голосували: 125. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Відпочинок на морі за кордоном

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.05.2015, 21:01 #2545318   #101
instalator
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Можливо когось цыкавить проживання в Болгарії. Поморіє.
http://www.realt5000.com.ua/user/13747/
instalator зараз поза форумом  
Старий 02.12.2015, 12:39 #2596764   #102
ZaslaniyK
Учасник
 
Аватар для ZaslaniyK
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Здрастуйте, збираємося до Туреччини, в червні, але не знаємо холодно там або вже море тепле, знайшли на Тревел ру - maritim pine beach resort готель, по ранньому начебто поки ціна не дуже дорога, може хто-небудь був в ньому або в Белеку, який там пляж камені або пісок ???
ZaslaniyK зараз поза форумом  
Старий 09.12.2015, 09:31 #2598539   #103
Lika87
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від ZaslaniyK Переглянути допис
Здрастуйте, збираємося до Туреччини, в червні, але не знаємо холодно там або вже море тепле, знайшли на Тревел ру - maritim pine beach resort готель, по ранньому начебто поки ціна не дуже дорога, може хто-небудь був в ньому або в Белеку, який там пляж камені або пісок ???
Привіт! У червні там буде туже тепло! А ви хочете самі собі організувати тур чи купити в агенції? Якщо самі, то можу порадити дешеві квитки.
Lika87 зараз поза форумом  
Старий 01.06.2016, 12:42 #2637395   #104
SPASuka
 
Аватар для SPASuka
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

мабуть тему варто підняти.
Цікавить відпочинок в Грузії, хто має досвід, які ціни і враження?
SPASuka зараз поза форумом  
Старий 01.06.2016, 13:16 #2637407   #105
olex
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від ZaslaniyK Переглянути допис
Здрастуйте, збираємося до Туреччини, в червні, але не знаємо холодно там або вже море тепле, знайшли на Тревел ру - maritim pine beach resort готель, по ранньому начебто поки ціна не дуже дорога, може хто-небудь був в ньому або в Белеку, який там пляж камені або пісок ???
Відпочивали на початку червня в Белеку сім єю(2 дорослих і дитина 4 роки) кілька років тому.Море тепле,температура повітря вдень більше 30,ввечері близько 20.Для пляжного відпочинку якраз супер.Пляж -пісок з дрібними камінцями.В порівнянні з Єгиптом,де були нераз,Туреччина однозначно краще...Всім хорошого відпочинку!!!
olex зараз поза форумом  
Старий 15.07.2016, 10:32 #2644595   #106
Sonya3645
Учасник
 
Аватар для Sonya3645
Thumbs up Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Я раджу тобі відвідати Тель-Авів. Коли я там була - я просто насолоджувалася. Цілий день валялася на пляжі - це такий спокій і затишок. А ввечері там починала вирувати життя. Яскраве місто, метушня. Погуляти там просто шикарно. Загалом у мене залишилися найкращі враження. Цього року теж збираюся туди)
http://hrk.aero/onlajjn-tablo/raspis...rail/tel-aviv/
Sonya3645 зараз поза форумом  
Старий 16.08.2016, 08:58 #2648935   #107
Fareba
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Я в Тель-Авів ще не була, мабуть там дуже гарно
Fareba зараз поза форумом  
Старий 16.08.2016, 10:35 #2648963   #108
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

був в липні в турції, в Сіде, в готелі TUI Magic Life Jacaranda
90% німців, решта інші словаки/чехи/поляки/пару наших сімей

дуууже сподобалось
готель - шикарний і новий
через те шо 90% німців, все було спокійно, в ресторані всього хватало, черг не було....

бо як розказують деякі знайомі як були в готелях де 90% наших то чергу на вечерю ше за пів години займають, і через пів години вже нема шо їсти....
Sasha зараз поза форумом  
Старий 20.08.2016, 12:32 #2649707   #109
nikolanick
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Пара, плануємо поїздку в жовтні на море, скоріше всього Єгипет, але ще не вирішили остаточно. Якщо є бажаючі, може компанією.
Також часто подорожуємо по світі та Україні. Якщо є бажаючі, приєднуйтесь
067 358 5425
nikolanick зараз поза форумом  
Старий 02.09.2016, 14:26 #2651772   #110
likfonasder
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Ми два роки назад із за окупації Крима перший раз побували на Азовському морі, дуже-дуже сподобалось. Вода прогрівалась до 30 градусів, дуже тепла, міленько, просто рай. Чому до цього був лише в Криму не знаю. Людей доречі .. і в цьому році не так вже і багато, по вебкам це видно: http://voweb.net/ . Багато хто думав що турист массово ринувся на Одессу і Азовське море, це не зовсім так, пляжі не так вже і заповнені.
likfonasder зараз поза форумом  
Старий 15.09.2016, 09:43 #2653536   #111
Cacharel
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

А мені останні роки дуже хочеться в Болгарію. Турція, Єгипет зовсім не приваблюють чомусь.
Cacharel зараз поза форумом  
Старий 23.09.2016, 11:15 #2654886   #112
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата
Допис від Harly Переглянути допис
Я бы немного доплатила и поехала в Грецию. Но, это я, и очень люблю именно эту страну.
А так, предложенные вами варианты просто самые популярные на нашем рынке, потому столько и отзывов о этих курортах. Но на самом деле если потратить немного времени на поиск за те же деньги можно спокойно поехать еще в какие то страны. К примеру, сестра с мужем на ГОА ездили на 3 недели по туру всего за 900 долларов на 2х.
Ботяра, ше й пездливий... за 900 баків 3 тижні на гоа відтягуватися, ну-ну, хіба шо за 900 лише білети на літак )) а бомжувати в палатці на пляжі
olligarh зараз поза форумом  
Старий 11.08.2017, 11:07 #2702807   #113
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Післявчора повернувся з Чорногорії.
Їздив автомобілем вдвох з дівчиною.
Були в м(с) Добра Вода. Містечко чи село, не знаю як правильно невелике. Я зразу зрозумів, що там щось не так, бо немає нічого крім будинків для туристів. Як вияснилось, там колись були Югославські дачі )))
Які місцеві потім переробили на котеджі.
Їхав туди через Угорщину Сербію простими дорогами. Безкоштовно але дуже довго бо обмеження швидкості 90-80
Назад через Хорватію і Угорщину летів автобанами. Дорого але швидко.
Дорога обійшлась в 250 євро, проживання в 200, там потратили 40 ))
Продукти всі брали з собою.
На кордоні з Угорщиною запитали куди їду, попросили відкрити багажник і все. Я по біометричному паспорту їхав. Ні запрошень ні грошей не перевіряли.
В решті країн просили лише паспорти.
Дуже красиво, там, просто капєц як. Вода чистенька, кругом чистенько і немає Наташ з Тагілом. Росіяни звісно є, але вони там тихенько сидять ))
Поліція лояльна до туристів, не зупиняє і навіть закриває очі на дрібні порушення, бо ми туристи і привезли їм гроші.
Відношення до туристів хороше, сервіс на висоті і щороку стає кращим. Це зі слів як відпочиваючих так і місцевих.
Короче я так зрозумів, Чорногорія це було щось типу Криму в Югославії, куди приїжджали відпочивати літом.
Пропан по 55 євроцентів всюди. Заправок багато. бензин і солярка в районі євро, не пам'ятаю точно.
Така дорога в східній частині Сербії і Північній Чорногорії. Дуже складно їхати


Вид з номеру


Власне море




Пляж


Не зміг не поїхати в хіт цього року - Албанію. Тим більше, що до кордону було 15км.
Дуже розчарувався. Написав в ФБ, тому дам лінк на пост
https://www.facebook.com/profile.php...&ref=bookmarks
Не знаю як сам пост вставити )))
Одним словом дуже круто і дешево в Чорногорії. В Україну на море я більше ні ногою
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 11.08.2017, 14:43 #2702853   #114
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Дуже актуальний допис. Я так розумію ваш бюджет в Чорногорію склав 490 Євро??? Чи може я щось не зрозумів?!. Бо це дійсно не дорого. Це ще дешевше ніж в Болгарії, якщо читати тутейші дописи. Напишіть будь ласка скільки днів ви там були, які умови проживання, скільки платили за добу і де жили (готель чи часний сектор), які пляжі та інші деталі, на які потрібно зважати. Як знайшли дане місце ???

Востаннє редагував SPO: 11.08.2017 о 14:55.
SPO зараз поза форумом  
Старий 13.08.2017, 17:14 #2703063   #115
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Дуже актуальний допис. Я так розумію ваш бюджет в Чорногорію склав 490 Євро??? Чи може я щось не зрозумів?!. Бо це дійсно не дорого. Це ще дешевше ніж в Болгарії, якщо читати тутейші дописи. Напишіть будь ласка скільки днів ви там були, які умови проживання, скільки платили за добу і де жили (готель чи часний сектор), які пляжі та інші деталі, на які потрібно зважати. Як знайшли дане місце ???
Вопшем так.
Машина в мене на газі.
Дорога мені вийшла 250 євро. З них 43 євро автобан в Хорватії.і 10 євро автобан в Угорщині.
Окремо треба додати 2,5 євро автобан в Сербії 2,5 євро тунель в Чорногорії.
Зелена карта 700 гривень.
Готель перед Будапештом по дорозі додому, щоб поспати 23 євро.
Дорогою туди кімарнули на заправці в Сербії.

Але ми ще мотнулись в Албанію, це десь 320 кілометрів. Бак газу короче. Бак газу виходить приблизно 20 євро.
200 євро проживання. Знайшли через букінг. 6 ночей по 30 євро. Плюс 0,9 євро з людини за добу туристичний збір. Власник зробив нам знижку і заокруглив до 200.
Жили в будинку, апартаментах короче. Готелів там де ми були практично немає. На букінгу їх купа, всі нормальні. В кімнаті тєлік кондиціонер душ кухня. В них популярно готувати самим, тому кухня є всюди своя в номері. Продукти брали з дому, тому там не їли. Пива я взяв 10л, якраз вистарчило на тих 6 днів.
Пляжі всі чисті, безкоштовні. На них тихо, пахлави не носять )))
Знати потрібно лише англійську. Тоді проблем не буде зовсім.
Люди там привітні, тому переживати немає за що
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 5:
Вова22 (14.08.2017), Klisan (21.08.2017), Seagull (04.06.2018), SPO (13.08.2017), zumnuj (13.08.2017)
Старий 13.08.2017, 19:03 #2703070   #116
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Паравоз, кинь ше маршрут по гугл мапс як їхав.
zumnuj зараз поза форумом  
Старий 13.08.2017, 20:25 #2703074   #117
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

paravozz зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (13.08.2017), zumnuj (15.08.2017)
Старий 13.08.2017, 21:55 #2703081   #118
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Зрозуміло. То ви жили в скількох місному будинку? Якщо їхати сімєю з чотирьох чоловік, то буде певно дорожче, десь 50-60 євро за добу.
Зелена карта 700 гр. На скільки часу???
Скільки годин зайняла дорога туди і скільки назад іншим маршрутом?
SPO зараз поза форумом  
Старий 13.08.2017, 23:15 #2703091   #119
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Зрозуміло. То ви жили в скількох місному будинку? Якщо їхати сімєю з чотирьох чоловік, то буде певно дорожче, десь 50-60 євро за добу.
Зелена карта 700 гр. На скільки часу???
Скільки годин зайняла дорога туди і скільки назад іншим маршрутом?
Цитата То ви жили в скількох місному будинку? Якщо їхати сімєю з чотирьох чоловік, то буде певно дорожче, десь 50-60 євро за добу
Будинок мав 4 поверхи. Верхній поверх мав три спальні, терасу і кухню. Це окремий поверх на 6 людей. З окремим входом. Третій поверх мав 6 кімнат. В нас був номер тримісний. Двоспальне ліжко і односпальне. Хоча нас було двоє. Якщо їхати 4 то можна і за 40 знайти. А можна і за 60. Там багато факторів впливає. Наприклад місяць поїздки. В червні і вересні дешевше. На другий рік поїду в червні.
Цитата Зелена карта 700 гр. На скільки часу???
На 10 днів. Да, вони дорогі зарази. Думаю зробити на рік, один фіг в мене біометричний паспорт.
Цитата Скільки годин зайняла дорога туди і скільки назад іншим маршрутом?
В 9 ранку виїхав з дому, в 5 вроді був на границі. В 5 ранку (4 за їхнім часом) я вже був на заправці на початку Сербії. Поспали до 6 ранку і в дорогу. На місці був в 6 вечора.
Назад виїхали в 11 ранку, але багато зупинялись фоткатись, плюс границя з Хорватією десь біля 3 годин. В Хорватію заїхали десь в 8 вечора і біля 10 на автобан пішли. Я забронював готель під Будапештом, то туди заїхали десь біля 6 ранку, спали до 10. З границі було вроді 720 км. Всю ніч я їхав 160-180, тільки на заправки заїжджав. Інакше б просто не встиг. З Будапешту виїхали десь в 3, бо ще там поки погуляли туда сюда. Додому попали пів першої ночі.
Дівчина моя не їздить зовсім, тому за кермом я був один. Важкувато було, то я трохи редбул пив трохи їв солодкого. Ну і каву пив час від часу.
Перед серпантинами в Сербії треба однозначно поспати і попасти туди вдень, бо вночі можна розбитись. І машину треба в справному стані мати. Я перетрусив всю підвіску плюс поставив спортивні передні гальмівні диски і колодки. Може і переборщив, не знаю, але я люблю бути впевненим в машині.

Востаннє редагував paravozz: 13.08.2017 о 23:21.
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 2:
MrDem (15.08.2017), SPO (14.08.2017)
Старий 14.08.2017, 09:39 #2703115   #120
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Всю ніч я їхав 160-180, тільки на заправки заїжджав. Інакше б просто не встиг. Важкувато було, то я трохи редбул пив трохи їв солодкого. Ну і каву пив час від часу.
Може і переборщив,
Кошмар, як переборщив. От як можна спокійно десь їхати, якщо такі вічно десь не встигають: то на відпочинок, то в суд.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
Jane Doe (14.08.2017), Petro Ford (30.08.2017), Джалка (14.08.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:42.