Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Де ставлять ГБО в Тернополі??

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.08.2017, 14:10 #2705015   #281
ganstern
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Запитайте у "ВІПІВ" чи вони знають, що ланос буває з попарним вприском
ganstern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 11:39 #2705588   #282
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від ganstern Переглянути допис
Запитайте у "ВІПІВ" чи вони знають, що ланос буває з попарним вприском
Можна і одночасний зробити, як в моноінжекторі. Але що це дасть? Який зміст попарного вприску на інжекторній паливній системі?
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 20:00 #2705774   #283
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Який зміст попарного вприску на інжекторній паливній системі?
Це питання до виробників, чого вони фазований не поставили.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2017, 15:35 #2706188   #284
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Привіт формучани. Така в мене є проблемка.
Десь з середини літа почала барахлити заводка на газу (ГБО2). Заводиш– машина заводиться, але зразу глохне. Так ніби не закачується газ в карбюратор. Потім з другого разу зразу все гарно заводиться. Так довго я не міг це терпіти (тому що до того часу машина на газу заводилася з першого обороту, ще краще ніж на бензині). Думав може фільтр забитий. Поїхав до майстра, поміняв фільтр, завів - та ж сама проблема, нічого не змінилося. По виразу обличчя майстра зрозумів, що він не знає причини, але щоб не ганьбитися, почав підкручувати щось в редукторі – сказав, що підкрутив трохи холостий хід і подачу газу в редуктор (чутливість – такий довгий шуруп), трохи щось воно дало, але не зовсім, як заводив, то раз добре завелася, раз так як було, сказав, що дуже жара і від того так. Їздив я так десь два місяці і тепер знову та сама проблема – з першого разу не заводиться знову. Що це може бути? Хто що скаже? До майстра того їхати вже не дуже хочу, бо зрозумів, що він цю проблему не вирішить.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2017, 16:58 #2706197   #285
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Привіт формучани. Така в мене є проблемка.
Десь з середини літа почала барахлити заводка на газу (ГБО2). Заводиш– машина заводиться, але зразу глохне. Так ніби не закачується газ в карбюратор. Потім з другого разу зразу все гарно заводиться. Так довго я не міг це терпіти (тому що до того часу машина на газу заводилася з першого обороту, ще краще ніж на бензині). Думав може фільтр забитий. Поїхав до майстра, поміняв фільтр, завів - та ж сама проблема, нічого не змінилося. По виразу обличчя майстра зрозумів, що він не знає причини, але щоб не ганьбитися, почав підкручувати щось в редукторі – сказав, що підкрутив трохи холостий хід і подачу газу в редуктор (чутливість – такий довгий шуруп), трохи щось воно дало, але не зовсім, як заводив, то раз добре завелася, раз так як було, сказав, що дуже жара і від того так. Їздив я так десь два місяці і тепер знову та сама проблема – з першого разу не заводиться знову. Що це може бути? Хто що скаже? До майстра того їхати вже не дуже хочу, бо зрозумів, що він цю проблему не вирішить.

Не факт що проблема саме в редукторі, можливо свічки, повітряний фільтр, підсос повітря. Попробуй на максимально викрученому "вентелі жадності", якщо (при умові що достатньо відкритий вентель холостого ходу) далі погано заводиться, швидше за все причина не в ГБО
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
deko (13.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2017, 18:08 #2706202   #286
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Привіт формучани. Така в мене є проблемка.
Десь з середини літа почала барахлити заводка на газу (ГБО2). Заводиш– машина заводиться, але зразу глохне. Так ніби не закачується газ в карбюратор. Потім з другого разу зразу все гарно заводиться. Так довго я не міг це терпіти (тому що до того часу машина на газу заводилася з першого обороту, ще краще ніж на бензині). Думав може фільтр забитий. Поїхав до майстра, поміняв фільтр, завів - та ж сама проблема, нічого не змінилося. По виразу обличчя майстра зрозумів, що він не знає причини, але щоб не ганьбитися, почав підкручувати щось в редукторі – сказав, що підкрутив трохи холостий хід і подачу газу в редуктор (чутливість – такий довгий шуруп), трохи щось воно дало, але не зовсім, як заводив, то раз добре завелася, раз так як було, сказав, що дуже жара і від того так. Їздив я так десь два місяці і тепер знову та сама проблема – з першого разу не заводиться знову. Що це може бути? Хто що скаже? До майстра того їхати вже не дуже хочу, бо зрозумів, що він цю проблему не вирішить.
Кут запалення не міняв?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2017, 19:02 #2706207   #287
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата Не факт що проблема саме в редукторі, можливо свічки, повітряний фільтр, підсос повітря. Попробуй на максимально викрученому "вентелі жадності", якщо (при умові що достатньо відкритий вентель холостого ходу) далі погано заводиться, швидше за все причина не в ГБО
На бензині добре заводиться. Можливо і в редукторі, але що там може бути? Хіба мембрана пошкоджена? Тоді б було більше проблем ще крім цієї. Навряд чи я сам зможу відкручувати вентель жадності і регулювати холостий хід.
Цитата Кут запалення не міняв?
Нічого не міняв.
Там моноінжектор і трампльора вроді вже немає.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2017, 20:45 #2706224   #288
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
На бензині добре заводиться. Можливо і в редукторі, але що там може бути? Хіба мембрана пошкоджена? Тоді б було більше проблем ще крім цієї. Навряд чи я сам зможу відкручувати вентель жадності і регулювати холостий хід.

Нічого не міняв.
Там моноінжектор і трампльора вроді вже немає.
Їдь в Острів до Романа на стайні і буде тобі щастя, вирішуть твою проблему
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
deko (13.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2017, 09:27 #2706263   #289
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Це зразу при вїзді в село з лівої сторони?
Може хтось номер телефону знає до нього??
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2017, 09:56 #2706270   #290
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Може хтось номер телефону знає до нього??
067-351-75-55 Роман.
Їдеш по центральній дорозі на перехресті як на м ясокомбінат повертаєш направо і проїжає 1 км на дереві по ліву сторону буде вказівник
DIC зараз поза форумом  
Подякував(ла):
deko (13.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2017, 13:04 #2708977   #291
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Ще і тут запитаю: чи налаштовує хтось ГБО 1 з використанням широкополосного кисневого датчика?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2017, 13:35 #2708978   #292
froz123
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ще і тут запитаю: чи налаштовує хтось ГБО 1 з використанням широкополосного кисневого датчика?
Чим не підходить налаштування з газоаналізатором?
froz123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2017, 13:51 #2708981   #293
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
налаштовує хтось ГБО 1 з використанням широкополосного кисневого датчика?
А для чого? Всеодно його точно не налаштуєш по всьому діапазону обертів.

Цитата
Допис від froz123 Переглянути допис
Чим не підходить налаштування з газоаналізатором?
Газоаналізатором ти не налаштуєш під навантаженням, тільки на холостих, хоча 1 покоління нормально не налаштуєш в будь-якому випадку )
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2017, 14:33 #2708990   #294
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від froz123 Переглянути допис
Чим не підходить налаштування з газоаналізатором?
Хто налаштовує газоаналізатором?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
А для чого? Всеодно його точно не налаштуєш по всьому діапазону обертів.
Для чого? Дивно. Щоб було налаштоване по даних, а не просто на звук

Востаннє редагував Petro Ford: 12.10.2017 о 14:33. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2017, 15:17 #2709002   #295
froz123
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Хто налаштовує газоаналізатором?

Додано через 1 хвилину


Для чого? Дивно. Щоб було налаштоване по даних, а не просто на звук
По газоаналізатору налаштовують, точно знаю, хлопці з Острова. У цій темі пару постів нижче є їхні контакти.( 067-351-75-55 Роман.
Їдеш по центральній дорозі на перехресті як на м ясокомбінат повертаєш направо і проїжає 1 км на дереві по ліву сторону буде вказівник)


Можливо хтось знає ще інші місця(в межах Тернополя), де толково налаштуть ГБО з газоаналізатором?

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
А для чого? Всеодно його точно не налаштуєш по всьому діапазону обертів.


Газоаналізатором ти не налаштуєш під навантаженням, тільки на холостих, хоча 1 покоління нормально не налаштуєш в будь-якому випадку )
Налаштовують і переглядають показники з газоаналізатора і при 3-4 -5 тис об. а не тільки на холостих(при правильній настройці).

Востаннє редагував froz123: 12.10.2017 о 15:18. Причина: Пізніше додано
froz123 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (12.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2017, 18:36 #2709020   #296
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від froz123 Переглянути допис
Налаштовують і переглядають показники з газоаналізатора і при 3-4 -5 тис об.
Погазувати на нейтральній передачі багато розуму не потрібно, от тільки толку із цього 0, бо нема нагрузки на мотор, відповідно зовсім інший склад суміші. Правильно налаштовувати тільки в русі у різних режимах їзди.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Для чого? Дивно. Щоб було налаштоване по даних, а не просто на звук
Як можна болтиком налаштувати по даних? Хіба тільки на холостих, це не 4-те покоління.

Востаннє редагував kolibryks: 12.10.2017 о 18:48.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2017, 18:42 #2709021   #297
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Ще я спитаю. Виникла така проблема, машина, коли холодна на бензині погано працює. Стрілка холостого скаче, так ніби працює лише 3 чи навіть 2 циліндра, деколи навіть глохне. Таке враження ніби забитий паливний фільтр. Але він порівняно недавно мінявся. Тисяч 12-15 назад. Може дротик якийсь замикає в тому місці в електроніці де вклинювалися, коли газ підключали.
Що хто скаже, може була подібна проблема. В мене ГБО2.
А на газі робить добре.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2017, 21:47 #2709042   #298
Ximik
 
Аватар для Ximik
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата Ще я спитаю. Виникла така проблема, машина, коли холодна на бензині погано працює. Стрілка холостого скаче, так ніби працює лише 3 чи навіть 2 циліндра, деколи навіть глохне. Таке враження ніби забитий паливний фільтр. Але він порівняно недавно мінявся. Тисяч 12-15 назад. Може дротик якийсь замикає в тому місці в електроніці де вклинювалися, коли газ підключали.
Що хто скаже, може була подібна проблема. В мене ГБО2.
А на газі робить добре.
Мав схожу проблему. Ох і наїздився я по майстрам. І свічки міняв, і форсунки промивав і всяку діагностику проходив. Проблему наші майстри так і не вирішили. Так і їздив прогазовуючи поки мотор не переходив на газ. Зрештою лопнув шланг бензиновий біля фільтру. Виявилось він там був перегнутий. Обрізав лопнувший кусок поставив на місце. Проблема пропала). Подивіться може і у Вас те саме.
Майстри до речі в першу чергу провіряли тиск але там все було норм.

Востаннє редагував Ximik: 12.10.2017 о 22:18.
Ximik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2019, 15:19 #2748035   #299
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

в кого зараз встановити ГБО...в Острові дуже черга та і ціна явно вища за інших..які ще є варіанти?
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2019, 18:29 #2748047   #300
And_TC
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
в кого зараз встановити ГБО...в Острові дуже черга та і ціна явно вища за інших..які ще є варіанти?
Ставив минулого тижня на ПрофіГаз, на Микулинецькій 117 (територія АТП). Роботою задоволений, якщо потрібно деталі пишіть в ПП.
And_TC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:34.