Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.12.2017, 22:36 #2714843   #101
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
я працюю вже 3 роки в Європі в логістиці в Автомотіві, подивились ми всім відділом презентацію семмі, поржали, і пішли дальше замовляти звичайні дизельні фури
Памятається з першого айфону теж всі "ржали", і постили смішні картінки типу "нема ммс нема фм радіо, купи собі камінь". А в нокіа то певно взагалі всі відділи разом ржали.
Тільки зараз в нокіа ніхто не сміється, бо нокіа ніхто не купляє.
Як думаєш, як семі (чи семі2 чи 3 чи Х) стане супермасовою з автопілотом, що залишиться Маску автоматизувати? Правильно логістику, це доречі простіше завдання чим автопілот який вже посуті готовий. Поржете тоді всім відділом на біржі праці. З пацанами з нокіа разом.
Dao зараз поза форумом  
Подякували 10:
BiKTop (15.12.2017), Don Kihot (11.12.2017), ion (12.12.2017), KSW (12.12.2017), KVM (10.12.2017), Lionso (09.12.2017), org100h (08.12.2017), pvm (09.12.2017), Sem (18.12.2017), vanco2 (09.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 23:08 #2714846   #102
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Памятається з першого айфону теж всі "ржали", і постили смішні картінки типу "нема ммс нема фм радіо, купи собі камінь". А в нокіа то певно взагалі всі відділи разом ржали.
Тільки зараз в нокіа ніхто не сміється, бо нокіа ніхто не купляє.
Як думаєш, як семі (чи семі2 чи 3 чи Х) стане супермасовою з автопілотом, що залишиться Маску автоматизувати? Правильно логістику, це доречі простіше завдання чим автопілот який вже посуті готовий. Поржете тоді всім відділом на біржі праці. З пацанами з нокіа разом.
айфони вже давно роблять не в сшп, а китайці -
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Китайці добре язиком чесати вміють..



може я неправий, але мобіла для мене засіб звязку, а не понтів на користь придуркам
саме тому мені той айфон даром не тре, мнохромна нокія набагато краща

електромобіль концептуально відрізняється від внутрішнього згорання не автопілотом - автопілот там однаковий, а силовою установкою..
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dao (08.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2017, 23:30 #2714852   #103
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
айфони вже давно роблять не в сш
Серйозно? Я думав їх там тільки виготовляють бо там дешевше. А розробка в купертіно. Ну ти старший вже, тобі видніше. Але що це міняє? Айфон похоронив нокіа як гіганта менше чим за 10 років. І створив цілу індустрію. Без різниці де його розробляють чи виготовляють.

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
може я неправий, але мобіла для мене засіб звязку, а не понтів на користь придуркам
саме тому мені той айфон даром не тре, мнохромна нокія набагато краща
Думка всіх пенсіонерів.


Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис

електромобіль концептуально відрізняється від внутрішнього згорання не автопілотом - автопілот там однаковий, а силовою установкою..
Тільки той автопілот чомусь перші запиляли толком в теслі. І позараз щось ні бмв ні мерс його недогнали. Китайці шо там? Мають щось?

Щодо електроустановки і траків семі (тай тесли загалом): будь-який новий продукт не виходив на ринок одразу ідеальним і суперконкуретним. Але всі розробки майбутнього дуже скоро вибивали попередні технології на смітник історії.
Сам автомобіль в першій його "версії" теж дальність ходу мав не дуже далеку. І всі конюхи і "водії карет" теж мабуть ржали (разом з кіньми), але пройшло не так багато часу і де вони зараз?
Dao зараз поза форумом  
Подякували 5:
dodge (09.12.2017), ion (12.12.2017), Lionso (09.12.2017), pvm (09.12.2017), vanco2 (09.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 00:23 #2714853   #104
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

та ясєн пєнь шо старий дурний стечкин юзає засіб звязку як засіб звязку і аж ніяк не тішить возити пальцями по тачскріну

основною метою електронної начинки тесли є заманювання лохів - бєз лоха і жизнь плоха - на кому Маску мілліарди заробляти?
в натурє - хіба по тернопільских колдойобинах без автопілота кошерно возитися?
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 05:22 #2714855   #105
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
та ясєн пєнь шо старий дурний стечкин юзає засіб звязку як засіб звязку і аж ніяк не тішить возити пальцями по тачскріну
Нє ну а шо ти як прям мажор з середини 90х мобілу юзаєш? Екранчик, мелодії, поліфонія, а слабо якусь рацію таскати, або трубку сенао великого радіусу дії? Чим не засіб звязку?

До речі, айфон/смартфон це теж засіб звязку, просто з розширеними можливостями, по перше використовуючи різні месенджери я можу слати повідомлення з будь-яким контентом по суті безплатно в будь-яку точку світу де є інтернет, а ти не можеш з монохромною нокією, або можеш но дорого.
В мене є доступ до пошти і браузера, в мене є купа утилітарних апок, від того щоб віддалено включити машину шоб поки я прийшов вона нагрілась/охолодилась до моніторингу скільки я за сьогодні електрики використав.

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
основною метою електронної начинки тесли є заманювання лохів - бєз лоха і жизнь плоха - на кому Маску мілліарди заробляти?
в натурє - хіба по тернопільских колдойобинах без автопілота кошерно возитися?
Основною метою електронної начинки тесла є надійність і простота конструкції + значно більша продуктивність і КПД. В ДВС величезна частина КПД йде на різні перелачі і подолання тертя, в електромоторі механічних компонент в рази менше, також це дуже позитивно впливає на надійність, бо чим простіша механічна конструкція тим вона надійніша.
Єдина причина по якій ще існують ДВС - це батарейки, точніше їх недосконалість, але зараз дуже активно ведеться розробка нових технологій, при чому відразу в 2х напрямках, перший це збільшення ємності батарей, які дозволять значно збільшити пробіг на заряді, другий це швидкість заряду - якщо його вдастья зменшити до кількох хвилин - то навіть ємність підходить теперішня, а є ж ще варіант що розвинуться обидва напрями і тоді ДВС це буде чисто раритет для "любітелів", які будуть купувати бензину в спеціалізованих магазинах щоб покататись на вихідних

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Сам автомобіль в першій його "версії" теж дальність ходу мав не дуже далеку. І всі конюхи і "водії карет" теж мабуть ржали (разом з кіньми), але пройшло не так багато часу і де вони зараз?


Зараз вони всім відділом дивляться презентацію семі і ржуть, правда поки ше переводити милі в кілометри не навчились

Востаннє редагував vanco2: 09.12.2017 о 05:23. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 09:18 #2714860   #106
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Пошук електромобіля (Ліфа) в хорошому статі в Україні, реалії:
https://tokar.ua/read/20645
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (09.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 12:05 #2714872   #107
pvm
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Пошук електромобіля (Ліфа) в хорошому статі в Україні, реалії:
Реалії такі як і пошук бензоавто- без лоха жизнь плоха. Вже навчились в електроавто скручувати пробіг і стан батареі. Офіційно не продають.Як би продавали- ціна нового не для нас. То що відмінили податки на 1 рік - вигідно покупцям Тесли (можливо для них і приняли закон ?). Не думаю що на риа впадуть ціни.
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 15:59 #2714897   #108
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Саме головне при покупці Тесли не забувати що на території тернопільської області (області! не міста!) існує лише одна електрозаправка.





і треба буде домовлятися зі сторожем, щоб підігнати свою звільнену від акцизів та ПДВ машину під котельну готелю "Галичина".

Ну або купити переноску і заряжати з домашньої розетки по 18-20 годин.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 16:27 #2714899   #109
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Саме головне при покупці Тесли не забувати що на території тернопільської області (області! не міста!) існує лише одна електрозаправка.





і треба буде домовлятися зі сторожем, щоб підігнати свою звільнену від акцизів та ПДВ машину під котельну готелю "Галичина".

Ну або купити переноску і заряжати з домашньої розетки по 18-20 годин.
Фігня та твоя карта, на території Ковчегу є, на заправках WOG i Okko теж є зарядки для електричних авто, хто шукає-той знайде
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 16:47 #2714902   #110
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Саме головне при покупці Тесли не забувати що на території тернопільської області (області! не міста!) існує лише одна електрозаправка.
і треба буде домовлятися зі сторожем, щоб підігнати свою звільнену від акцизів та ПДВ машину під котельну готелю "Галичина".

Ну або купити переноску і заряжати з домашньої розетки по 18-20 годин.
В мене в місті зарядних станцій багато, але користуються ними відносно мало - бо всі заряджають вдома вночі. А електрокари використовуються в основному шоб їздити на роботу/додому, і заряду обично вичтачає. Ліфом ніхто не їздить на великі дистанції, це зазвичай друга машина шоб їздити по місту. Також 18-20 годин заряджається від простої розетки, якщо поставити зарядне Level2 то час повної зарялки ліфа 6-8годин.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 16:53 #2714905   #111
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Нє ну а шо ти як прям мажор з середини 90х мобілу юзаєш? Екранчик, мелодії, поліфонія, а слабо якусь рацію таскати, або трубку сенао великого радіусу дії? Чим не засіб звязку?

До речі, айфон/смартфон це теж засіб звязку, просто з розширеними можливостями, по перше використовуючи різні месенджери я можу слати повідомлення з будь-яким контентом по суті безплатно в будь-яку точку світу де є інтернет, а ти не можеш з монохромною нокією, або можеш но дорого.
В мене є доступ до пошти і браузера, в мене є купа утилітарних апок, від того щоб віддалено включити машину шоб поки я прийшов вона нагрілась/охолодилась до моніторингу скільки я за сьогодні електрики використав.
ще пару років тому я мав 5" смарт з 8-ядерним процом. купив лише через наявність GPS. важило то чудо під 200 грам, при включеному навігаторі акум сідав за 1,.5 години.
скінчилось тим шо десь воно мені з кишені випало і задня панель розбилася.
я панель поміняв і поскорше продав.
за ціну панелі - 250 грн - купив мобілу на 3 сімки вагою 70 грам і юзаю в ній хіба шо плейер і ліхтарик.
а подивитися на лічильнику скіко використав електрики не годен?
наші люди непереможні - буде мівіну жерти, але ж айфон купить - як же слати повідомлення по всьому світі?


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Основною метою електронної начинки тесла є надійність і простота конструкції + значно більша продуктивність і КПД.
батайки до ліхтариків на яких тесла іздить неймовірно сприяють вищезазначеному...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 18:01 #2714909   #112
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну або купити переноску і заряжати з домашньої розетки по 18-20 годин.
Зважаючи на ємність батарей(85кВт), від домашньої розетки(10A) Тесла S заряжатиметься певно декілька діб, хіба хто 3 фази має. Адже вдома і без авто вистачає споживачів енергії. Окрім того, таке тільки у приватному будинку, ніхто не дозволить "кидати" переноску з вікна багатоквартирного будинку, у першу чергу, із міркувань безпеки.

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Фігня та твоя карта, на території Ковчегу є, на заправках WOG i Okko теж є зарядки для електричних авто, хто шукає-той знайде
Це реально капля в морі, приїхав ти зарядитись, а вона або не робить або вже хтось заряджається. І сиди чекай невідомо скільки, бо машина далі їхати не може )

Востаннє редагував kolibryks: 09.12.2017 о 18:11.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 18:44 #2714910   #113
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
ще пару років тому я мав 5" смарт з 8-ядерним процом. купив лише через наявність GPS. важило то чудо під 200 грам, при включеному навігаторі акум сідав за 1,.5 години.
скінчилось тим шо десь воно мені з кишені випало і задня панель розбилася.
я панель поміняв і поскорше продав.
за ціну панелі - 250 грн - купив мобілу на 3 сімки вагою 70 грам і юзаю в ній хіба шо плейер і ліхтарик.
а подивитися на лічильнику скіко використав електрики не годен?
наші люди непереможні - буде мівіну жерти, але ж айфон купить - як же слати повідомлення по всьому світі?
А ти не припускаєш що є люди які не жеруть мівіну і айфон можуть купити за маленьку частину своєї місячної ЗП? + не обовязково купувати саму нову модель. Так сматфони тримають зараз не довго, зазвичай один день (хоча мій айфон плас тримає 2), і це пала за функціональність. Так там нема 3х сімкарт, але може тобі треба 3 сімкарти, а комусь треба одну але з можливістю мати інтернет і слати листи і повідомлення?


Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
батайки до ліхтариків на яких тесла іздить неймовірно сприяють вищезазначеному...
Га? Тесла не їздить на батарейках од ліхтарика, а на 1850 з якиз роблять ноутбучні батарейки, ніразу не бачив такі в ліхтариках.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 18:45 #2714911   #114
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис

Це реально капля в морі, приїхав ти зарядитись, а вона або не робить або вже хтось заряджається. І сиди чекай невідомо скільки, бо машина далі їхати не може )
Знаєш, то якось так виглядає як "гашо чмартфон з 3g якщо він мало де є, чи з тим же вайфай, але з часом що то що інше стає присутнє всюди, те ж саме й з зарядними станціями буде.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 18:50 #2714912   #115
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Зважаючи на ємність батарей(85кВт), від домашньої розетки(10A) Тесла S заряжатиметься певно декілька діб, хіба хто 3 фази має. Адже вдома і без авто вистачає споживачів енергії. Окрім того, таке тільки у приватному будинку, ніхто не дозволить "кидати" переноску з вікна багатоквартирного будинку, у першу чергу, із міркувань безпеки.


Це реально капля в морі, приїхав ти зарядитись, а вона або не робить або вже хтось заряджається. І сиди чекай невідомо скільки, бо машина далі їхати не може )
Всьо так, на теслу треба обовязково купувати додатково зарядеу станцію на яку підвести 50ампер.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 19:14 #2714913   #116
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
але з часом що то що інше стає присутнє всюди, те ж саме й з зарядними станціями буде.
Сподіваюсь, що саме так і буде. Але на даний момент - сумна картина, для чого мені зараз купляти авто і сподіватись, що через кілька років я зможу на ньому нормально пересуватись?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
на теслу треба обовязково купувати додатково зарядеу станцію на яку підвести 50ампер.
Це да, чекаємо енергетичної революції. Час від часу проскакує інфа про нові типи батарей, що заряджаються набагато швидше, але в сучасній науці брехунів певно більше, ніж на Хмельницькому базарі )

БМВ озвучило плани по електромобілям(коротко: нічого нового):
https://e-move.com.ua/bmw-podrobnost...ektromobilyam/

Востаннє редагував kolibryks: 09.12.2017 о 21:07.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 20:58 #2714917   #117
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Сподіваюсь, що саме так і буде. Але на даний момент - сумна картина, для чого мені зараз купляти авто і сподіватись, що через кілька років я зможу на ньому нормально пересуватись?
]
Я не стараюсь тебе переконати купляти електромобіль, на мою думку ліф-ідеальний варіант як друге авто в сімї для аоїздок по місту, на ринок, на роботу і тд, це за умови наявності часного будинку.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (09.12.2017)
Офтопів до посту: 6  Офтоп  
Старий 10.12.2017, 05:20 #2714927   #118
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

На даний момент Ліф має свою нішу - ідеальний як другий автомобіль для коротких поїздок. Не розумію, для чого тут переконувати себе та інших у тому, що він не ідеальний, технології зараз не ті і т.д. От якби, якби...

Народ, кожне авто підбирається під свої потреби і можливості. Це те саме що я б зараз когось почав переконувати що седан то фігня, бо я туди не запакую стільки мішків як у буса. Чи для чого мені той величезний високий джип для міста коли можна швидше, економніше і зручніше їздити на мікроавтомобілі.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (10.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2017, 08:00 #2714929   #119
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Зважаючи на ємність батарей(85кВт), від домашньої розетки(10A) Тесла S заряжатиметься певно декілька діб, хіба хто 3 фази має. Адже вдома і без авто вистачає споживачів енергії.
які там вночі споживачі? холодильник 200 ват? Якщо ти не будеш за день виїжати її батарею в нуль (а якщо вона чисто для міста в тебе буде - то навря ти її щодні викатуватимеш) то тої енергії, яку вона буде"запасати" кожної ночі тобі цілком вистачить. Та і в нас така країна, що все можна "порішати". В т.ч. і розетку на хоч би 25-32 А собі "вирішати".
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Окрім того, таке тільки у приватному будинку, ніхто не дозволить "кидати" переноску з вікна багатоквартирного будинку, у першу чергу, із міркувань безпеки.
як показує практика наших реалій - ніхто й не заборонить.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Всьо так, на теслу треба обовязково купувати додатково зарядеу станцію на яку підвести 50ампер.
наші люди заряжають від розетки почитай бортжурнали, янкі

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
На даний момент Ліф має свою нішу - ідеальний як другий автомобіль для коротких поїздок.
вчора їдучи на теребовлю розминувся з ліфом в кровінці. цікаво звідки він їхав. не так щоб вже геть зовсім суто міська машинка виходить
зважаючи скільки народу сласними авто щодня катає на роботу з теребовлі, зборова, збаража в тернопіль і ввечері вертається назад (і таке саме біля кожного обласного центру) - то ліф чи який інший електрокар - це супер-машинка на кожен день. і лиш десь там колись там переїхатись в карпати чи на море на бензині чидизелі
от тільки дорога, зараза...

Додано через 1 хвилину
кстаті новий ліфчик ще й доволі симпатичний...

Востаннє редагував switch: 10.12.2017 о 08:02. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2017, 08:40 #2714935   #120
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
які там вночі споживачі? холодильник 200 ват? Якщо ти не будеш за день виїжати її батарею в нуль (а якщо вона чисто для міста в тебе буде - то навря ти її щодні викатуватимеш) то тої енергії, яку вона буде"запасати" кожної ночі тобі цілком вистачить. Та і в нас така країна, що все можна "порішати". В т.ч. і розетку на хоч би 25-32 А собі "вирішати".

як показує практика наших реалій - ніхто й не заборонить.

Додано через 1 хвилину

наші люди заряжають від розетки почитай бортжурнали, янкі

Додано через 3 хвилини

вчора їдучи на теребовлю розминувся з ліфом в кровінці. цікаво звідки він їхав. не так щоб вже геть зовсім суто міська машинка виходить
зважаючи скільки народу сласними авто щодня катає на роботу з теребовлі, зборова, збаража в тернопіль і ввечері вертається назад (і таке саме біля кожного обласного центру) - то ліф чи який інший електрокар - це супер-машинка на кожен день. і лиш десь там колись там переїхатись в карпати чи на море на бензині чидизелі
от тільки дорога, зараза...

Додано через 1 хвилину
кстаті новий ліфчик ще й доволі симпатичний...
Ліф в Кровінці якщо чорний то можливо з Теребовлі, хоча я його й в Микулинцях бачив. Може який торговий на ближніх маршрутах. Якщо так то за кошти видані на бензин можна сміло платити кредит по ліфу)
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:42.