Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2018, 20:51 #2731101   #3101
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Шиють викрадення.
Братюні з С14 трошки поспішили і пішли на діло з гарячим серцем а не з холодним розумом.
Там дуже все не просто.
Я давно пропонував їм (і не тільки їм) завести собі хорошого, годного юриста.

Додано через 30 хвилин
пс. мають юриста. Годного, з гумором.

Востаннє редагував pixel: 18.06.2018 о 20:51. Причина: Пізніше додано
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2018, 21:08 #2731106   #3102
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Братюні з С14 трошки поспішили і пішли на діло з гарячим серцем а не з холодним розумом.
Таяквсе
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2018, 04:39 #2731108   #3103
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Таяквсе
Не помиляється той хто нічого не робить.

Додано через 6 годин 58 хвилин
https

Востаннє редагував pixel: 19.06.2018 о 04:39. Причина: Пізніше додано
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2018, 12:06 #2731133   #3104
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Цитата:
Допис від BadBoy
1. Економічна торгівля з агресором зростає.
Бо деякі "прогресивні" підприємства роблять такий шлак шо його ніхто крім москалів не бере, хоча ринки європи для нас відкриті як ніколи до того. Але, не бачу тут великої проблеми, якщо ми їм тюхаєм товар а вони нам за це гроші - то це тільки позитив. Головне шоб ми їх товару не купували.
От якраз акцент на тому, що НЕ ТРЕБА державі, громадянам купувати/закуповувати/давати зелене світло їхнім товарам/послугам.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Цитата:
Допис від BadBoy
2. Російські товари на наших полицях.
Не купуй, я от російських товарів не купую, і мені похер шо вони на полицях.
Звичайно ти їх не купуєш бо ти в США. Там рашн товари представлені лише в окремих рашн магазинах, до яких треба пертися. А у нас все не так просто. Маленький приклад. Захожу в магазин купити сірників, дають пачку на ній намальований козак, синьо-жовті кольори, а на звороті пише зроблено в РФ г. Череповец. У нас що сірників не виробляють? Нафіга їх сюди перти?

Російські товари, банки представлені у нас через те, що нема на них санкцій. Не треба перекладати відповідальність влади на звичайних громадян. Я то не куплю тих сірників, але більшість побаче патріотичні кольори і купить.
Ситуація похожа з тим, що зараз коїться з футболом. Замість того щоб закрити сєпарський Інтер, чи постановою ВР ввести заборону на трансляцію, через ФБ влада розганяє флешмоб не дивися футбол. А для чого тоді вони? Ми будемо війни вести фейсбучними постами? Від ЄС та США ми вамагаємо санкції, а самі що??

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Цитата:
Допис від BadBoy
4. Працює російський центр науки і культури в Києві - йде 5 рік війни?
5. ФСБшні агенти на кшталт Труханова працюють в держ. установах.
Так це піпец, але за труханова як і за гепу реально голосують.
Давай розберемось чого за Труханова і Гепу голосують? Бо вони є у нашому українському меню! Треба просто їх посадити. Нехай ті ідіоти виберуть собі такого ж мудака, але зло повинно бути покаране! Чи чекають на народне покарання, коли усім лусне терпець?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Цитата:
Допис від BadBoy
6. Сєпари гуляють по Києву покими свідомі громадяни їх не зловлять і не відведуть до СБУ (бразилець Лусваргі).
Ну так, а ти шо хотів? Під час війни шоб вообше нічо не робив, шоб все спецслужби самі і менти самі, так? А ти при тому ше й податків не платив?
Щодо сєпарів, які гуляють по вулиці. Так я хочу щоб вони сиділи, а не відпускали!!! Йде війна!!! І я маю на це право як громадянин цієї країни! Я своїми руками привів цих ідіотів до влади, тому вимагаю ефективної роботи!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Цитата:
Допис від BadBoy
7. Війна не визнана, як не АТО то ОСС. Нема війського стану на окупованій території. Не всіх добровольців визнаючть учасниками бойових дій. Іноземцям, які воюють на нашій стороні не дають громадянство.
Вже 150 раз обговорили тему чому не обявляється війна - і по мойму всі адекватні вже давно розуміють це, а неадеквати далі пищать!
Так не всіх і шо? В когось з документами проблеми, іноземцям теж дають громадянство не всім, але багатьом дають. До речі, а ти впевнений шо тре всім давати?
Хто це і що зрозумів? Аж цікаво, ти знову за всіх розписуєшся та не хочеш чути іншу сторону, називаючи уісх неадекватами. Лише твоя правда найправдивіша? Може ще назвеш людей які отримали громадянство? Навіть Мирослав Гай (який сам себе називає порохоботом) постійно про це говорить. Можу провести тобі особисту аудієнцію з добровольцями та волонтерами, які введуть тебе в реальний курс справ. Вони тобі розкажуть як ховали/ховають людей, які не мають офіційних документів. І що потім коїться з їхніми сім'ями.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Цитата:
Допис від BadBoy
8. Чому не вертаються до Будапештського меморандуму? Треба прямо вимагати у гарантів(США, В.Британія, Китай) дотримання його виконання, а не придумати щось нове.
Почитай шо таке будапештський моморандум, а то я так бачу шо ти думаєш шо ти самий умний, а в МЗС всі тупі і тільки чекають поки ти їм підкажеш шо робити.
В цьому питанні ти такий самий експерт як і я. Я критикую і не кажу, що мої слова це правда в останній інстанції. Це альтернативна точка зору, яка базується на власному досвіді! Якщо не критикувати, то скотимося до рівня "профффесора". Владу завжди треба тримати в тонусі, і вказувати на помилки!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Цитата:
Допис від BadBoy
9. Візовий режим з РФ? Дипломатичні відносини?
10. Розікрали гроші на стіну Яценюка. Все заглохло...ворог не нападе?
11. Купівля вугілля у терористів. Котрабанда з тими територіями. Електроенергія, вода, зв'язок? Пряме/непряме їхнє фінансування.
Розірвеш відносини, і шо далі? Який від того профіт?
Так візовий режим був би не поганмв варіантом. Но тут питання ще таке, як думаєш, нам вигідно мати 3 мільйони працівників в рашці які шлють кеш в Україну чи нє?
Стіну не побудували - це факт, підараси!

Чувак, економічні відносини не реально зупинити миттєво, щоб ти знав таке поняття як контрабанда, неправомірний перетин кордону і тд не можна побороти просто в лоб, це бореться методом зміни умов які тій контрабанді сприяють і не завжди можливо це зробити. Таке не можуть побороти навіть такі країни як США, в яких і можливостей набагато більше.
Ті 3 мільйони це потенційні завербовані агенти ФСБ, або терористи, або кілери, або потенційні бранці. Ми або воюємо, або не воюємо!? Нехай вертаються та їдуть батрачити в Польщу чи до тебе. Або якщо їм так добре, нехай беруть громадянство РФ і живуть собі дальше. Якщо ми не почнемо працювати в цьому напрямку, тут ватники ніколи не закінчаться, бо РФ тим заробітчанам промиває мізки! Щодо розірвання дип. відносин це правильно коли країна веде війну!!! Тоді весь світ бачить, що йде війна, а не довбане АТО!!! Тоді наші позиції у світі сильніші! Про стіну не побудували - "підараси" і все? Та за це треба вішати, хлопці то за що гинуть?!

Щодо контрабанди погугли історію бійця з позивним "Ендрю". Не рівняй нашу контрабанду на окупованих територія з тією, що у США. У нас контрабанда ганяється з залученням МВС та СБУ. Забув як Рубан возив меблі? Це тобі не папіроси в Угорщину возити.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Цитата:
Допис від BadBoy
Це лише маленька частина того, що стосується контрпродуктиву, який продукують ці патріоти. Те що вони одягнули вишиванку і навчилися в кожному реченні кричати Слава Україні, ще нічого не означає. Яскрава аналогія з Тернопільськими патріотами при владі. Тепер вже 5 рік мучимося з такими ж тільки рангом вище.
Я бачу ти не такий патріот як вони - давай йди до влади, тільки скажи хто ти шоб я за тебе проголосував! Ти ясен пень покажеш як траба зробити правильно, при тому я впевнений шо поки не не зробиш "гуд" і всі в інтернеті не будуть на 100% задоволені - ти зарплату навіть брати не будеш!
Та куди мені, я вже все бачив з середини і збоку. Я ж тупий ідіот, який постійно пищить і у цьому житті навіть будки не побудував. Нехай Сорокаліт розкаже подробиці володарювання патріотів . Голосуй за нього!


upd. щоб не думали що я прикалуюся, знайшов свої фотки тих сірників. сорі за якість.



Востаннє редагував BadBoy: 19.06.2018 о 19:24.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякували 2:
qazwsx321 (21.06.2018), Ximik (19.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2018, 15:33 #2731143   #3105
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
switch тут цікавився, а де ж все таки наіпали з законом про антикорупційний суд? А наіпали ось так:
Наперстники.
угу... чув вже.
ну тепер все стало на місця...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2018, 21:18 #2731157   #3106
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Привіт вам від БеПеПешного Розенблата! Безпілотник розроблений молдавським АТП і виготовлений на житомирському залізо-бетонному заводі як приклад "допомоги" армії.

Востаннє редагував ion: 19.06.2018 о 21:48.
ion зараз поза форумом  
Подякували 3:
aleko2007 (19.06.2018), Chefild (19.06.2018), qazwsx321 (21.06.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 19.06.2018, 22:31 #2731161   #3107
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Порошенко призначив Кононенка , тьфу ти, Жебрівського - адитором НАБУ. Зворотній відлік до відставки Ситника запущено, з чим я всіх вас і вітаю.

Додано через 28 хвилин
Ну і призначив кєнта в аудитори НАБУ, і що тут такого? І звільнять Ситника, і що тут такого? Порохоботи похвалять, скажуть пєця маладєц! А зрадофіли поплачуть трошки, та й хрєн на них. Як їм щось не подобається, то нехай у**бують звідсіля. Тому що тут мають бути тільки перемоги!!1

Востаннє редагував Chefild: 19.06.2018 о 22:33. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 19.06.2018, 22:40 #2731164   #3108
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Порошенко призначив Кононенка , тьфу ти, Жебрівського - адитором НАБУ. Зворотній відлік до відставки Ситника запущено, з чим я всіх вас і вітаю.
Як казав Чечетов "розвели як котят". Його обрали членом комісії по аудиту НАБУ. Можемо підвести проміжні підсумки. Данилюка(лобі заходу) зняли з посади міністра економіки. Поправку в тіло закону про антикор. суд пропхали, щоб убезпечити тих хто вже на гачку. Скоро запустять аудит НАБУ на чолі з старим дідом якому 81 рік (з таким успіхом могли взяти Бориса Патона, якому 99 років). До речі чому саме Жебрівський? Людина ж працювала на високій, дуже відповідальній посаді, а тут така рокіровка? Один такий професіонал на всю країну? На мою думку це лише доводить те, що людина ручна(легкокерована). Запасаємось попкорном.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2018, 22:44 #2731165   #3109
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Запасаємось попкорном
Або квитками в один кінець.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2018, 22:50 #2731166   #3110
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Або квитками в один кінець.
Цей поїзд мчить до виборів. І тут уже всім начхати на правила гри. Згадайте як Яник йшов в Європу, а потім різкий розворот. У цих щось похоже тільки лайтовіша версія. Повертатися їм у бік РФ буде самогубством. Будуть триндіти про нейтралітет, не треба ЄС з його ручним керуванням, грантоїди, Сорос, рептилоїди і тд. І піпл схаває, бо йде війна, а як кажуть у народі "коней на переправі не міняють".
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (21.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2018, 23:07 #2731167   #3111
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Привіт вам від БеПеПешного Розенблата! Безпілотник розроблений молдавським АТП і виготовлений на житомирському залізо-бетонному заводі як приклад "допомоги" армії.
Ааа, так це ж Бігус. Він там щось, в 14 році, казав про Мунтян, значить все що він там знімає - це, автоматом, чистої води брехня. Інфа 100% (від порохоботів)
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (19.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2018, 12:43 #2731271   #3112
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Біда-біда
Цитата ЛУГАНСК, 22 июня. /ТАСС/. Украинский народный трибунал (УНТ) по расследованию военных преступлений режима Петра Порошенко против граждан страны заочно приговорил президента Украины и еще семерых представителей украинской администрации к пожизненному заключению с конфискацией всего имущества.

В числе осужденных также министр внутренних дел Арсен Аваков, секретарь совета национальной безопасности и обороны Александр Турчинов, премьер-министр Владимир Гройсман, начальник генерального штаба Виктор Муженко, министр обороны Степан Полторак, председатель Верховной рады Андрей Парубий, бывший премьер-министр Арсений Яценюк.

По итогам продолжавшихся три месяца судебных заседаний, на которых в качестве свидетелей выступали жители Донбасса, коллегия присяжных пришла к выводу, что обвиняемые виновны по 24 статьям Уголовного кодекса Украины. По каждой из них предусмотрены свои сроки наказаний: от двух лет до пожизненного заключения.

Все фигуранты дела признаны виновными в совершении ряда преступлений, включая организацию геноцида, нарушение законов и обычаев войны, пособничество в совершении террористических актов, организацию совершения умышленного убийства и другие.



Подробнее на ТАСС:
http://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/5313982
Я так розумію, тепер активізується (не ржати) МЗС ЛНР. Ну треба ж арештувати майно засудженого по всьому світу
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2018, 21:45 #2731313   #3113
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Генпрокуратура закрыла дело против "Новой почты" из-за отсутствия состава преступления

https://lb.ua/society/2018/06/22/401...lo_protiv.html
Маскішоу, вилучення документів, блокування роботи... і в результаті?
Шановні інвестори, ласкаво просимо в Україну!
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2018, 22:50 #2731317   #3114
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Я вже навіть не знаю куди більше підходить це відео, до гумору чи сюди)) Скоро буде дорожню розмітку відкривати



Тут він відкрив шмат відремонтованої дороги 24км. Ніби ж, дороги будує кабмін - завжди піариться на цій темі Гройсман. Яке він має відношення до доріг? Це не зрада, а перемога, бо 24км. краще чим нічого! І перемога задля справедливості повинна бути Гройсмана . Але мене весь цей цирк з синьою ганчіркою смішить

Востаннє редагував BadBoy: 22.06.2018 о 22:59.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (23.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2018, 21:48 #2731358   #3115
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Я давно пропонував їм (і не тільки їм) завести собі хорошого, годного юриста.

.
це, якщо ти , по життю взагалі терпіла , не кошерна порада, правельні пацани з БПП чи НФ , заводять прокурорів, суддів, на крайняк снайперів
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2018, 07:15 #2731367   #3116
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
це, якщо ти , по життю взагалі терпіла , не кошерна порада, правельні пацани з БПП чи НФ , заводять прокурорів, суддів, на крайняк снайперів
Таки купив після 18:00
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2018, 11:51 #2731381   #3117
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

«В декларации Порошенко НАПК не нашло никаких нарушений. Не найдено в декларации Порошенко и нарушений в сфере конфликта интересов и признаков незаконного обогащения „

Додано через 1 хвилину
Трюдо оштрафовали за незадекларированные очки…
Подробности читайте на УНИАН: https://www.unian.net/curiosities/10...nye-ochki.html

Додано через 2 хвилини
П. Порошенко торжественно открыл дорожный знак.
https://youtu.be/KYXt1IynixE

Востаннє редагував qazwsx321: 24.06.2018 о 11:51. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2018, 19:21 #2731404   #3118
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
«В декларации Порошенко НАПК не нашло никаких нарушений. Не найдено в декларации Порошенко и нарушений в сфере конфликта интересов и признаков незаконного обогащения „
Це зрада чи перемога, щось недопру
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2018, 19:57 #2731405   #3119
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Це зрада чи перемога, щось недопру
Розігнався )))) Так він тобі і скаже ))))

У кожного своя точка зору :

[IMG][/IMG]
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2018, 11:17 #2731524   #3120
goldmans
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Невже дочекалися?

Порошенко "запустив" Антикорупційний суд на очах у студентів!

https://www.pravda.com.ua/news/2018/06/26/7184537/
goldmans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:41.