Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.08.2018, 21:23 #2734971   #6261
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Та чого ж не вірю? Я ж кажу, що вірю, при умові, що написане про Ісуса правда.

дуже шкода, що зміст слова "вірити" так і не вдалося Вам пояснити

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Мені подарунків від нього не треба.

Ніхто Вас і не примушує їх приймати.
Подобається Вам життя в теперішньому стані - користуйтеся, поки маєте час. Потім буде підведення підсумків і побачите чи потрібні були Вам прощення гріхів, виправдення і усиновлення, чи ні.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ви зобразили Адама ще більш неадекватним, чим я про нього думав.
Ви за адекватність Адама не турбуйтеся.
А от про свою подумайте. Як би так не виявилося, що Ви відштовхнете Божий човен спасіння і натомість будете хапатися за соломинку власних уявлень, надіючись спасти себе сам.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
То всі сподвижники Ісуса, що бачили події на власні очі, програли?
Вони бачили перед собою людину, як і інші.
Але їм вдалося розпізнати в Ньому Месію, Спасителя. Не без Божої допомоги.
Зрештою, кожен, хто спасається, спасається з Божою допомогою, варто лише довірити себе Богові, послухатись Його, погодитися з Ним.
Але багато хто не погоджується. І при цьому вважають себе повністю адекватними, будучи рабами гріха і смерті.

-------------------------------------------
Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
вищим від Бога , Ісуса і Духа святого ?
Мова про письмові джерела якими Ви користуєтеся.
Чи у Вас є особисте спілкування з богами древніх слов'ян?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
"ти гониш", чи цитату з Біблії можеш навести ?
Мова про проповідування науки Христової, яке почалося із апостолів і продовжилося через інших учнів Ісуса Христа, досягнувши в т.ч. і слов'ян.
Я гворю Вам про історичні факти, а не про цитати з Біблії.
Хоча і в Біблії написано, що ім'я Ісуса Христа буде проповідано всім народам під небом.

Востаннє редагував Новак: 27.08.2018 о 21:23. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2018, 21:27 #2734974   #6262
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
До чого це запитання?
Біблія присвячена особистим стосункам Бога і людей, а не двигунам, фізиці, хімії і т.п. речам.
Всі речі добрі, якщо вживаються на добре.

.
деякі християнські релігії, зараз вважають деякі речі (телевізор, комп"ютер ) гріхом , а раніше таке було у всіх християнських релігіях ... виясняю на скільки ваше християнство відкрите до науки , порівняно з іншими християнствами
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2018, 21:43 #2734975   #6263
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
До чого це запитання?
Біблія присвячена особистим стосункам Бога і людей, а не двигунам, фізиці, хімії і т.п. речам.
Всі речі добрі, якщо вживаються на добре.

.
деякі християнські релігії, зараз вважають деякі речі (телевізор, комп"ютер ) гріхом , а раніше таке було у всіх християнських релігіях ... виясняю на скільки ваше християнство відкрите до науки , порівняно з іншими християнствами

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


Мова про проповідування науки Христової, яке почалося із апостолів і продовжилося через інших учнів Ісуса Христа, досягнувши в т.ч. і слов'ян.
Я гворю Вам про історичні факти, а не про цитати з Біблії.
Хоча і в Біблії написано, що ім'я Ісуса Христа буде проповідано всім народам під небом.
ви мене хочете заплутати, чи просвітити ? ... то ви говорете , що обговорюємо Біблію і тільки Біблію , а на історію у вас альтернативне бачення, то Біблія побоку, давай історію приплітати

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


Мова про проповідування науки Христової, яке почалося із апостолів і продовжилося через інших учнів Ісуса Христа, досягнувши в т.ч. і слов'ян.
Я гворю Вам про історичні факти, а не про цитати з Біблії.
Хоча і в Біблії написано, що ім'я Ісуса Христа буде проповідано всім народам під небом.
ви мене хочете заплутати, чи просвітити ? ... то ви говорете , що обговорюємо Біблію і тільки Біблію , а на історію у вас альтернативне бачення, то Біблія побоку, давай історію приплітати

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В мене нема моєї релігії. Я звичайний християнин, тобто вірю в Ісуса Христа і прийняв Його як Жертву за мої гріхи, як Господа і Спасителя.
Щодо наук... маю вищу освіту, досвід викладацької роботи... Що саме Вас цікавить, окрім Біблії?
Тут тема не про "всі науки на світі", якщо Ви зауважили.

.
а хоч секта якась є, чи ви християнин "одиночка" ?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Ви академік?
у вас образне мислення також відсутнє ?

Востаннє редагував qazwsx321: 27.08.2018 о 21:43. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2018, 09:30 #2734991   #6264
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
деякі християнські релігії, зараз вважають деякі речі (телевізор, комп"ютер ) гріхом , а раніше таке було у всіх християнських релігіях ...
Про що мовите?
Про які такі "різні християнські релігії"?
Про вигадки людей, які прикривалися іменем Ісуса Христа?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
виясняю на скільки ваше християнство відкрите до науки , порівняно з іншими християнствами
Кожна наука нехай займається своєю сферою, для користі людям.
Християнство - воно одне. Про різні підробки і людські продукти власного виготовлення, які маскуються під християнство, я мову не веду, бо то не є християнство.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ви мене хочете заплутати, чи просвітити ? ... то ви говорете , що обговорюємо Біблію і тільки Біблію , а на історію у вас альтернативне бачення, то Біблія побоку, давай історію приплітати
Християнство має історію, більш ніж двохтисячолітню.
Про деякі моменти, які стосуються розвитку і поширення християнства, я Вам і нагадав.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а хоч секта якась є, чи ви християнин "одиночка" ?
Є одне християнство - Церква Христова, спільнота людей, які народилися заново, перейшли від смерті до життя під дією Духа Святого. І так: таких людей немало поруч зі мною.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
у вас образне мислення також відсутнє ?
До чого це запитання?
Ви помітили, що замість проводити аргументовану дискусію, Ви переходите на особистість опонента?
Такий прийом, як правило, застосовують ті, в кого відсутні аргументи по суті.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2018, 11:12 #2735003   #6265
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Возможно, вы имели в виду: Μετανοώ ?

Додано через 4 хвилини


Слава Богу, що бібліофіли не користуються гугл-перекладачем ))

Ноус
Гнозис
Пневмо
Пной

Додано через 5 хвилин


з чого ви таке берете ? ... почитайте історії з життя, найбільші канонічні святі , грішили більше всіх , поки на них не зійшов Дух святий ))
То що, ви нам, смертним, що не знають грецької, створеним щоб робити помилки, не пізнавшим життя на землі, як у раю, і до яких ще не зійшов Дух Святий; що таке Μετανοώ і як воно взаємопов’язане з Ноус, Гнозис, Пневмо, Пной, своїм розумом, можете пояснити чи ні?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2018, 12:35 #2735004   #6266
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
То що, ви нам, смертним, що не знають грецької, створеним щоб робити помилки, не пізнавшим життя на землі, як у раю, і до яких ще не зійшов Дух Святий; що таке Μετανοώ і як воно взаємопов’язане з Ноус, Гнозис, Пневмо, Пной, своїм розумом, можете пояснити чи ні?
Слова більше здатні заплутати людину, ніж передати зміст, особливо сказані у різні часи, таяк з часом в одне й теж слово, починають вносити інший зміст, а також вчені помітили особливість,що різні люди, читаючи, або слухаючи, одну й туж інформацію, розумітимуть іі по різному, помічаючи і запоминаючи у ній, різні слова, це залежить від того на якій частоті хвиль , працює у данний момент мозок конкретноі людини, а також словарного запасу у людини

Додано через 2 хвилини
Ісуса звинуватили в тому, що він хоче зруйнувати церкву, хоча він говорив про інші речі

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Про що мовите?
Про які такі "різні християнські релігії"?
Про вигадки людей, які прикривалися іменем Ісуса Христа?
.
Католицизм, протестанцизм, православ'я, і 10 000 християнських сект, чи ви про це також ніколи не чули ?

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


До чого це запитання?
Ви помітили, що замість проводити аргументовану дискусію, Ви переходите на особистість опонента?
Такий прийом, як правило, застосовують ті, в кого відсутні аргументи по суті.
На 80% моіх питань, ви чомусь по суті не відповідаєте, а лише напускаєте туману

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис



Є одне християнство - Церква Христова, спільнота людей, які народилися заново, перейшли від смерті до життя під дією Духа Святого. І так: таких людей немало поруч зі мною.

Ви вже безгрішні, чим ви займаєтесь у церкві і на цьому форумі ?

Востаннє редагував qazwsx321: 28.08.2018 о 12:35. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2018, 15:23 #2735017   #6267
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ніхто Вас і не примушує їх приймати.
Якщо у вас вкрали щось, а потім ті що вкрали кажуть, ми робимо тобі подарунок і вертаєм вкрадене. Або вас запрошують в гості, селять в хліві, а потім кажуть, ми робимо тобі подарунок і переселяєм в хату. Ви будете вважати це подарунками? Це для вас нормально і адекватно?
Тому і я вважаю відновлення нормальних умов життя, які ми втратили не по своїй волі, а із-за того, що Бог доручив неадекватному Адаму робити за нас вибір, не подарунком, а обов'язком.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
побачите чи потрібні були Вам прощення гріхів, виправдення і усиновлення
А з чого ви взяли, що у мене їх не буде? Я впевнений, що так само як Адам перший вибрав для нас гріховність і зречення, Адам другий - Ісус вибере для нас безгріховність і усиновлення. Якщо Ісус той за кого себе видає, то так буде, не сумнівайтесь.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
будете хапатися за соломинку власних уявлень
Де ви побачили власні уявлення? Що Адам зробив за нас вибір гріховності? Що Ісус - це другий Адам?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вони бачили перед собою людину, як і інші..
Ви постійно придумуєте якусь теорію, а потім вам доводиться лукавити, щоб підігнати під неї дійсність.

Цього разу у вас теорія, що ті хто бачили все на власні очі і позбавлені потреби вірити, програють і спастися не можуть. І от ви вже лукавите, що ніхто не бачив як Ісус творив чудеса, як воскрешав мертвих, ніхто не бачив як Ісус воскрес. Він поводився як звичайна людина і всі його сприймали як звичайну людину. Бо інакше згідно вашої нової теорії виходить, що сподвижники Ісуса програли і спастися не можуть. Тобто ви вже заперечуєте божественну сутність Ісуса. Бачите куди приводить лукавство.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви відштовхнете Божий човен спасіння
Ні, я відштовхую ваш човен лукавства.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2018, 15:41 #2735018   #6268
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Слова більше здатні заплутати людину, ніж передати зміст, особливо сказані у різні часи, таяк з часом в одне й теж слово, починають вносити інший зміст, а також вчені помітили особливість,що різні люди, читаючи, або слухаючи, одну й туж інформацію, розумітимуть іі по різному, помічаючи і запоминаючи у ній, різні слова, це залежить від того на якій частоті хвиль , працює у данний момент мозок конкретноі людини, а також словарного запасу у людини
Багато слів, орфографічних та граматичних помилок у фразі вище.
А насправді слід було б визнати просту річ: не розумієтеся на предметі розмови, то не встрягайте в неї з виглядом академіка, не повчайте звисока, не кидайтеся словами, змісту яких не розумієте, а натомість слухайте і поступово вивчайте (якщо цікаво).
Почніть з азів, з елементарних речей біблійного вчення. Тоді і не доведеться говорити оце:
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
На 80% моіх питань, ви чомусь по суті не відповідаєте, а лише напускаєте туману
Туман у Вас від відсутності базових знань по темі розмови, Ви вже вибачте за прямоту.
Коли я слухаю лекцію з незнайомого мені предмету, то в мене теж виникає враження, що лектор якийсь туман запускає, говорить щось незрозуміле.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Ви вже безгрішні, чим ви займаєтесь у церкві і на цьому форумі ?
Живу, шукаю відповіді на запитання, ділюся з ними з тими, кому цікаво те саме, що цікавить мене.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Католицизм, протестанцизм, православ'я, і 10 000 християнських сект, чи ви про це також ніколи не чули ?
Це все людські (придумані людьми) ярлички. Суть же в тому чи прийняла людина від Бога прощення гріхів, виправдання та нове народження. А це від ярличка не залежить, а від особистих стосунків з Богом, з Духом Святим.

Додано через 11 хвилин
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Якщо у вас вкрали щось, а потім ті що вкрали кажуть, ми робимо тобі подарунок і вертаєм вкрадене. Або вас запрошують в гості, селять в хліві, а потім кажуть, ми робимо тобі подарунок і переселяєм в хату. Ви будете вважати це подарунками?
Ваші гріхи - це наслідок Вашого особистого вибору.
Ви приречені на смерть через власні гріхи.
Але їх би не зараховувалося Вам, якби Ви прийняли прощення і виправдання від Ісуса Христа.
Не приймаєте, вважаєте, що Вам це не потрібно?
Гаразд, тоді хто Вам винен? Це ж Ваше особисте рішення: хочете залишатися в полоні гріха і смерті? Справа Ваша.
Хоча Бог і пропонує Вам вийти з цього стану.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А з чого ви взяли, що у мене їх не буде? Я впевнений, що так само як Адам перший вибрав для нас гріховність і зречення, Адам другий - Ісус вибере для нас безгріховність і усиновлення.
Ісус вже вибрав і зробив усе необхідне.
Більш того, Він пропонує людям прийняти цей дарунок спасіння безплатно.
Чому люди не приймають? Я вже відповідав, причини різні.
У Вашому випадку очевидними причинами є дві:
1. Ви сумніваєтеся в тому чи Ісус Христос дійсно був і чи те, що Він зробив, дійсно відбулося.
2. Ви не вважаєте себе грішним, а навпаки, кажете, що то Бог грішний, бо по Його провині Ви перебуваєте в умовах, які Вам не подобаються. І Бог Вам винен, Він мусить повернути Вас до ідеального стану.
Іншими словами: Ви себе вище Бога ставите. І вважаєте таке ставлення правильним.
Як на мене - це просто апофеоз людської гордині.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Цього разу у вас теорія, що ті хто бачили все на власні очі і позбавлені потреби вірити, програють і спастися не можуть.
Навпаки, я Вам сказав, що ці люди повинні були вірити (повірити) в те Хто до них прийшов.
Ви ж цих моїх слів не побачили і свої вигадки далі видаєте за мої слова.
Втім, якщо Ви Бога виправляєте постійно, то чому дивуватися?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Бачите куди приводить лукавство.
Дуже добре бачу, на Вашому прикладі.

Востаннє редагував Новак: 28.08.2018 о 15:44. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2018, 18:41 #2735022   #6269
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Багато слів, орфографічних та граматичних помилок у фразі вище.
А насправді слід було б визнати просту річ: не розумієтеся на предметі розмови, то не встрягайте в неї з виглядом академіка, не повчайте звисока, не кидайтеся словами, змісту яких не розумієте, а натомість слухайте і поступово вивчайте (якщо цікаво).
Почніть з азів, з елементарних речей біблійного вчення. Тоді і не доведеться говорити оце:
так, як же мені зрозуміти, коли ви не відповідаєте на запитання і не хочете нічого пояснити ?... я вас запитую про ази, а ви мені про кінець , я запитую про суть, а ви мені "запитайте у євреїв" , наче всі євреї одинаково мислять і з вами за одно

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Живу, шукаю відповіді на запитання, ділюся з ними з тими, кому цікаво те саме, що цікавить мене.

.
і як ця відповідь, на питання чи ви грішні, дає мені щось зрозуміти , з таким успіхом, можна запитувати і в стовба ?

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
не розумієтеся на предметі розмови, то не встрягайте в неї з виглядом академіка, не повчайте звисока, не кидайтеся словами, змісту яких не розумієте, а натомість слухайте і поступово вивчайте (якщо цікаво).
дуже цікаво, але ви розмовляєте чомусь на не зрозумілій для мене і багатьох тутешніх відписувачів мові , якимись загадками , от Ісус розмовляв , як на мене дуже ясно , а по вашій розмові, ви з ним , і поруч не стояли ... на скільки мені відомо, сатана любить говорити загадками, складається таке враження, можливо ви його учень ?

Додано через 17 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис



Живу, шукаю відповіді на запитання, ділюся з ними з тими, кому цікаво те саме, що цікавить мене.

а по вашим дописам, видно що ви вже давно володієте істиною, і знаєте відповіді на всі питання, у вас прямий зв"язок з Богом, ексклюзивне право на тлумачення його бажань, просто, не бажаєте ділитись цими таємними знаннями, безгрішність і святість у вас зашкалює , деколи, навіть, корона тисне, а цікавить вас тут більше повчання і звинувачення

Востаннє редагував qazwsx321: 28.08.2018 о 18:42. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2018, 07:31 #2735039   #6270
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
так, як же мені зрозуміти, коли ви не відповідаєте на запитання і не хочете нічого пояснити ?... я вас запитую про ази...
У Вас не стільки запитання, скільки претензії і звинувачення та намагання принизити силу Божого Слова.
От зараз, з Вашої відповіді, побачимо як Ви сприймаєте ази.
1. Чи визнаєте Ви себе грішним, причому безнадійно і конче грішним, рабом гріха і смерті, який не може нічого з цим станом вдіяти?
Чекаю на конкретну і чітку відповідь.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
я запитую про суть, а ви мені "запитайте у євреїв" ,
Ви спитали "як євреї ставляться?" тому я і запропонував Вам запитати в них. Я не єврей.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
на питання чи ви грішні, дає мені щось зрозуміти , з таким успіхом, можна запитувати і в стовба ?
Відповідь на це запитання вимагає у Вас знання азів:
2. Що таке гріх? Який його вплив на людину?
Можете відповісти?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
дуже цікаво, але ви розмовляєте чомусь на не зрозумілій для мене і багатьох тутешніх відписувачів мові , якимись загадками , от Ісус розмовляв , як на мене дуже ясно
Чому тоді Ви Його не послухалися?
Це тим більше дивно: зрозуміли що говорив Ісус і не послухалися, відкинули Його слова. Чому, з якої причини?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
на скільки мені відомо, сатана любить говорити загадками, складається таке враження, можливо ви його учень ?
Звідки Вам відомо як говорить Сатана? Ви з ним спілкуєтеся? Читаєте його слова?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а по вашим дописам, видно що ви вже давно володієте істиною, і знаєте відповіді на всі питання, у вас прямий зв"язок з Богом, ексклюзивне право на тлумачення його бажань, просто, не бажаєте ділитись цими таємними знаннями, безгрішність і святість у вас зашкалює , деколи, навіть, корона тисне, а цікавить вас тут більше повчання і звинувачення
Істина доступна в Слові Божому.
Оскільки Ви з порогу відмітаєте Боже Слово, принижуєте його вагу, розповідаєте тут брехню про Ісуса Христа і перекручуєте зміст Біблії, то чого Ви очікуєте? Що я буду погоджуватися з Вами?
Може, що я перелякаюся цих Ваших зверхніх випадів і звинувачень і перестану вірити в написане в Біблії, і почну вірити Вам? )) Ви цього очікували?
Ну що ж, Ви побачили що це не так, побачили як Ваші звинувачення легко розбиваються в пух і прах.

Тому Ваші варіанти продовження дискусії я бачу такими:
1. Почати особисті нападки на опонента, якому Ви не можете протистояти конструктивними аргументами (Ви це вже робите).
2. Продовжувати нападки на Боже Слово, але на рівні більшого знання цієї теми. Для цього Вам треба вивчити передмет розмови хоча б на базовому рівні. Це потребуватиме часу і зусиль. Захочете? Зможете? Ну, це не від мене залежить.
3. Припинити нападки на Боже Слово, зрозумівши, що той, хто противиться йому, противиться самому Богу і постає проти Бога.

Сподіваюся, що у Вас вистачить розуму обрати кращий варіант.
Якщо я Вас особисто чимось образив ненароком, то прошу мене пробачити.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2018, 21:37 #2735064   #6271
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ваші гріхи - це наслідок Вашого особистого вибору.
Ви приречені на смерть через власні гріхи.
Ви хоч Біблію в руках тримали? Або ви свідомо обманюєте, або таки не тримали.
У момент, коли Адам зігрішив, на всіх людей авансом перейшла грішність і смерть від нього, задовго до того як ви народились і встигли щось там нагрішити. Ще до народження ви стали грішним і отримали смерть. Ясно? Чи ви грішили, чи не грішили при житті - не має вже ніякого значення, гріх і смерть з вас від цього не забереться.
І такого поняття як особисті гріхи немає. Всі гріхи людиною робляться від впливом гріховності, отриманої від Адама. Цей вплив постійний. Ви навчилися його відключати? То вам і Ісус не потрібний. Успадковану від Адама гріховність відключили, самі не грішите - і Бог зобов'язаний вам дати вічне життя в раю.
Гріхи не можуть бути особистими, бо без гріхопадіння Адама, люди би їх не робили.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вашому випадку очевидними причинами є дві:
1. Ви сумніваєтеся в тому чи Ісус Христос дійсно був і чи те, що Він зробив, дійсно відбулося.
2. Ви не вважаєте себе грішним, а навпаки, кажете, що то Бог грішний, бо по Його провині Ви перебуваєте в умовах, які Вам не подобаються. І Бог Вам винен, Він мусить повернути Вас до ідеального стану.
1. Абсолютно не сумніваюсь в Ісусі, якщо він той за кого себе видає. А чи він той за кого себе видає мені не відомо з об'єктивних причин.
2. Де я писав, що не грішний? Я всюди пишу, що як і всі успадкував грішність від Адама, не по своїй волі, бо мене ніхто не питав чи я цього хочу.
Я від себе нічого не кажу. Так написано в Біблії. Приведіть приклад, які мої слова суперечать Біблії.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Навпаки, я Вам сказав, що ці люди повинні були вірити (повірити) в те Хто до них прийшов.
Ви знову лукавите і про якихось неадекватів розказуєте? Коли вони на власні очі бачили, що Ісус воскрешає мертвих, робить чудеса, що він сам помер і воскрес на третій день, то треба бути клінічним ідіотом, щоб вважати його звичайною людиною.
А ви вірите, що живете в місті Тернопіль? Те, що ви бачите на свої очі, ще нічого не значить. Ви повинні повірити.

Я бачу ваш корабель лукавства вже мчить на всіх парах.
frhfnthy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (29.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2018, 22:23 #2735065   #6272
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
1. Чи визнаєте Ви себе грішним, причому безнадійно і конче грішним, рабом гріха і смерті, який не може нічого з цим станом вдіяти?
Чекаю на конкретну і чітку відповідь.
Відповідь на це запитання вимагає у Вас знання азів:
2. Що таке гріх? Який його вплив на людину?
Можете відповісти?

я також, давно чекаю на конкретну відповідь.

чи ви єврей, і відповідаєте лише на питання питаннями ?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
У Вас не стільки запитання, скільки претензії і звинувачення та намагання принизити силу Божого Слова.
до Божого Слова претензій і звинувачень , немає взагалі , а от до слова Новака є багато запитань , на які він ухиляється давати відповіді

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чому тоді Ви Його не послухалися?
Це тим більше дивно: зрозуміли що говорив Ісус і не послухалися, відкинули Його слова. Чому, з якої причини?
що за безпідставні звинувачення ? коли , де і що говорив Ісус, а я його не послухався ?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Звідки Вам відомо як говорить Сатана? Ви з ним спілкуєтеся? Читаєте його слова?

.
а ви ? ( беру приклад з вас , відповідати питанням на питання , я ваш учень)

Востаннє редагував qazwsx321: 29.08.2018 о 22:25. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2018, 22:35 #2735070   #6273
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ви хоч Біблію в руках тримали? Або ви свідомо обманюєте, або таки не тримали.
У момент, коли Адам зігрішив, на всіх людей авансом перейшла грішність і смерть від нього, задовго до того як ви народились і встигли щось там нагрішити.
Це (гріх Адама) не ставиться людині у провину. Лише її власні гріхи, вчинені з її власної волі.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ви хоч Біблію в руках тримали? Або ви свідомо обманюєте, або таки не тримали.
Чи ви грішили, чи не грішили при житті - не має вже ніякого значення
Навпаки, це має визначальне значення, бо вказує на вибір людини: шукати Бога, наближатися до Нього чи навпаки, шукати Зла і занурюватися у Зло.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
І такого поняття як особисті гріхи немає.
Помиляєтеся, не знаючи Писання, Слова Божого.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Гріхи не можуть бути особистими, бо без гріхопадіння Адама, люди би їх не робили.
Гріх Адама був особистим, Ваші - особисті, мої - також.
Не варто заперечувати очевидні речі, інакше як позбутися того, чого Ви не визнаєте?
Ісус прийшов і помер за нас, як через успадкований нами наслідок гріха Адама, так і за наші особисті гріхи.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
1. Абсолютно не сумніваюсь в Ісусі, якщо він той за кого себе видає.
Ця фраза позбавлена змісту, втретє Вам говорю.
Ви не розумієте значення слова "вірити" в Біблії, словосполучень "вірити в Бога", "вірити Богові".


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
2. Де я писав, що не грішний? Я всюди пишу, що як і всі успадкував грішність від Адама, не по своїй волі, бо мене ніхто не питав чи я цього хочу.
Мова про Ваші особисті гріхи і особисту безбожність (відкидання Бога і Його Слова). Останнє - через невірство і заперечення того, що Ісус є Жертвою за Ваші особисті гріхи.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Приведіть приклад, які мої слова суперечать Біблії.
Вже купу навів, в т.ч. і в цьому дописі, коли Ви пишете, що "гріхи не можуть бути особистими" і т.д.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ви знову лукавите і про якихось неадекватів розказуєте? Коли вони на власні очі бачили, що Ісус воскрешає мертвих, робить чудеса, що він сам помер і воскрес на третій день, то треба бути клінічним ідіотом, щоб вважати його звичайною людиною.
Чудеса робив, а потім помер... і їх віра, яка грунтувалася на тому, що вони бачили, зникла.
Приклад того, що віра повинна грунтуватися не на тому, що бачиш.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А ви вірите, що живете в місті Тернопіль? Те, що ви бачите на свої очі, ще нічого не значить. Ви повинні повірити.
Для чого мені вірити, якщо я бачу (достеменно знаю), що живу в м. Тернополі?
А от в те, що Бог призначив мені (як і іншим, хто народився від Бога) Небесні оселі - для цього вже потрібна віра, потрібно вірити.
Бо вони, ці оселі, не у цьому світі. Їх не побачиш очима, не помацаєш руками, туди не зайдеш ногами.
Розумієте в чому віра відрізняється від бачення? (2Кор.5:7), (1Петр.1:8 ),

-------------------------------------------------------------------------------------------

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Відповідь на це запитання вимагає у Вас знання азів:
2. Що таке гріх? Який його вплив на людину?
Можете відповісти?
Можу, бо навіть викладав цю тему на біблійній школі.
Тому, не потрібно переадресовувати мені моє ж запитання, так, ніби ми в м"яча граємося.
Ви знаєте відповіді, усвідомлюєте їх?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
до Божого Слова претензій і звинувачень , немає взагалі
Тоді чому Ви суперечите Божому Слову своїми словами?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
що за безпідставні звинувачення ? коли , де і що говорив Ісус, а я його не послухався ?
Ви визнаєте оці слова про Ісуса Христа, записані в Біблії?
1. Що Ісус є Спасителем всіх людей.
2. Що Ви є мертвим у гріхах і потребуєте спасіння, яке здобув для людей Ісус Христос, потребуєте, щоб Він був у Жертву за Вас принесеним.
3. Що Вам необхідно народитися знову, прийняти усиновлення від Бога.

Востаннє редагував Новак: 29.08.2018 о 22:37. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2018, 23:21 #2735072   #6274
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Оскільки Ви з порогу відмітаєте Боже Слово, принижуєте його вагу, розповідаєте тут брехню про Ісуса Христа і перекручуєте зміст Біблії, то чого Ви очікуєте? Що я буду погоджуватися з Вами?
.
ви мене з кимось плутаєте , я не Бог , щоб ви зімною погоджувались

Додано через 20 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


Може, що я перелякаюся цих Ваших зверхніх випадів і звинувачень і перестану вірити в написане в Біблії, і почну вірити Вам? )) Ви цього очікували?
Ну що ж, Ви побачили що це не так, побачили як Ваші звинувачення легко розбиваються в пух і прах.
моє звинувачення, що ви не бажаєте , щось пояснити про вашу таємну релігію , для мене це так і залишилося загадкою і ще я помітив, що ви не бажаєте щось толком пояснити, а лише звинувачуєте опонентів , світові релігії , секти у гріхах, тому я й запитував, вас чи самі ви безгрішні ... у мене склалась думка, що такі , як ви балаболи, ходять по вулицям і морочать людям голови, а коли їм задаєш питання, вони тікають, аж тапки злітають , на цьому їх віра і релігія закінчуються

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Ви визнаєте оці слова про Ісуса Христа, записані в Біблії?
.
слова єврейських грішників про Ісуса Христа ? ... ви впевнені , що слова єврейських грішників потрібно визнавати ?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Тоді чому Ви суперечите Божому Слову своїми словами?

.
Новак , ви часом не робот ?

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А от в те, що Бог призначив мені (як і іншим, хто народився від Бога) Небесні оселі - для цього вже потрібна віра, потрібно вірити.
Бо вони, ці оселі, не у цьому світі. Їх не побачиш очима, не помацаєш руками, туди не зайдеш ногами.
то чомуж ви не бажаєте поміняти свою оселю, на оселю від Бога, у вас недостатньо Віри ?

Востаннє редагував qazwsx321: 29.08.2018 о 23:21. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2018, 07:59 #2735085   #6275
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
слова єврейських грішників про Ісуса Христа ? ... ви впевнені , що слова єврейських грішників потрібно визнавати ?
Ну от, скільки шила в мішку не ховай, а воно все-одно вилазить.
Виразний антисемітизм, чітке несприйняття Слова Божого, Біблії - все це видно в Ваших дописах, тому не потрібно прикидатися людиною, яка хоче знати Слово Боже, але їй не хочуть пояснити.

Впевнений, що і самого Ісуса Христа, про Якого ми знаємо із слів "єврейських грішників" і Який за тілом був євреєм, Ви також не сприймаєте.

Тому, всі оті решта Ваших слів - це димова завіса, за якою таки проглядає суть.
Маєте власних, рідних слов'янських богів, а сюди прийшли покепкувати зі Слова Божого та Ісуса Христа?
Ну то так і скажіть, чого ховаєтеся?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2018, 08:46 #2735087   #6276
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну от, скільки шила в мішку не ховай, а воно все-одно вилазить.
Виразний антисемітизм, чітке несприйняття Слова Божого, Біблії - все це видно в Ваших дописах, тому не потрібно прикидатися людиною, яка хоче знати Слово Боже, але їй не хочуть пояснити.

Впевнений, що і самого Ісуса Христа, про Якого ми знаємо із слів "єврейських грішників" і Який за тілом був євреєм, Ви також не сприймаєте.
Самовпевненість і гординя, ваш коньок ?

А Ісуса Христа я добре сприймаю, я не можу сприйняти ваш бред.

Слово Боже мені відоме й без вас, а від вас хотів почути відповіді на питання, яких ви уникаєте, тому складається враження, що ваші слова це димова завіса, за якою проглядає суть , тож шила в мішку, вам сховати не вдасться

гадаю й надалі, ви тікатимите і уникатимете відповіді на питання по суті, аж шльопки злітатимуть

Востаннє редагував qazwsx321: 30.08.2018 о 11:40.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2018, 12:46 #2735101   #6277
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
А Ісуса Христа я добре сприймаю...
Це просто слова, а от відповідей на запитання, які б прояслили ЯК САМЕ Ви сприймаєте Ісуса Христа, від Вас почути не вдалося. Більш того, Ви назвали це словами "єврейських грішників".
Може спробуєте ще раз?

Ви визнаєте оці слова про Ісуса Христа, записані в Біблії?
1. Що Ісус є Спасителем всіх людей.
2. Що Ви є мертвим у гріхах і потребуєте спасіння, яке здобув для людей Ісус Христос, потребуєте, щоб Він був у Жертву за Вас принесеним.
3. Що Вам необхідно народитися знову, прийняти усиновлення від Бога.

Зможете відповісти по суті?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2018, 19:44 #2735126   #6278
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це (гріх Адама) не ставиться людині у провину. Лише її власні гріхи, вчинені з її власної волі.
Продовжуєте лукавити?
"Як через одного чоловіка ввійшов до світу гріх, а гріхом смерть, так прийшла й смерть у всіх людей через те, що всі згрішили".
"Як через переступ одного на всіх людей прийшов осуд, так і через праведність одного прийшло виправдання для життя на всіх людей".
Лишіть свої вигадки. В момент Адамового гріха до світу на всіх людей прийшов гріх, провина і смерть. Діти при народжені із-за чого вмирають? У них особистих гріхів немає.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ця фраза позбавлена змісту
Якраз ця фраза наділена повним змістом, враховуючи, що вам, як і мені достеменно не відомо чи Ісус той за кого себе видає, як ви самі і написали.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чудеса робив, а потім помер... і їх віра, яка грунтувалася на тому, що вони бачили, зникла.
Приклад того, що віра повинна грунтуватися не на тому, що бачиш.
І правильно зникла. Якщо б Ісус помер як звичайна людина, то по чому вони мали визначити, що він Божий син?
А для чого тоді Ісус непорочно зачався, так що всі про це знали, для чого робив чудеса, воскрешав мертвих, для чого демонстрував себе після воскресіння? Якщо Бог хотів отримати від людей чисту віру в Ісуса, то Ісус не мав права все це робити. Він повинен був як звичайна людина прийти в цей світ, тихенько принестись в жертву в якості ягня і так само тихенько зникнути. Тоді у людей була б абсолютно чиста, не забруднена різними баченнями віра.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Для чого мені вірити, якщо я бачу (достеменно знаю), що живу в м. Тернополі?
От і я задаюсь питанням. Для чого комусь вірити, якщо він бачив (достеменно знає), як Ісус воскрес, що Ісус не звичайна людина.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А от в те, що Бог призначив мені (як і іншим, хто народився від Бога) Небесні оселі - для цього вже потрібна віра, потрібно вірити.
Бо вони, ці оселі, не у цьому світі. Їх не побачиш очима, не помацаєш руками, туди не зайдеш ногами.
Для цього потрібно вірити в Ісуса. Бо небесні оселі - це вже похідна від віри в нього. Чи ви хочете сказали, що можна не вірити в Ісуса, але вірити в небесні оселі. Ви ці віри відокремлюєте одна від одної?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ваші гріхи - це наслідок Вашого особистого вибору.
Ви приречені на смерть через власні гріхи.
То чому ви кожний день багато разів з власної волі вчиняючи особисті гріхи робите особистий вибір на користь Сатани, точно так само як його робив Адам? Як можна агітувати за вибір Ісуса, а самому добровільно вибирати Сатану? На вас не діє ніяка зовнішня сила, що заставляла б так поступати, Адам тут ні при чому. Вам не треба навіть старатись, для того щоб не робити вибір Сатани кожний день. Бо старатись потрібно тільки коли протистоїш якісь силі, а вам не треба протистояти, ви це робите добровільно. І тільки ви самі можете припинити вибирати Сатану, Ісус вам в цьому не допоможе. Він не може втрутитись в ваш мозок, так само як Бог не міг втрутитись в мозок Адама, і заборонити вам вибирати Сатану, бо тоді ви будете запрограмованим на вічний послуг роботом, без власної волі і без можливості вибору. Також ви не можете кожний день одночасно робити два протилежних вибори - на користь Сатани і на користь Ісуса, бо тоді не зрозуміло, кого ви вибираєте.
frhfnthy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (30.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2018, 08:51 #2735150   #6279
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Продовжуєте лукавити?
"Як через одного чоловіка ввійшов до світу гріх, а гріхом смерть, так прийшла й смерть у всіх людей через те, що всі згрішили".
Лишіть свої вигадки. В момент Адамового гріха до світу на всіх людей прийшов гріх, провина і смерть.
Ви вибірково цитуєте? У зміст написаного не вникаєте?
Дивіться що Ви написали: "В момент Адамового гріха до світу на всіх людей прийшов гріх, провина і смерть."
А тепер прочитайте той рядок, який Ви чи не зауважили, чи свідомо пропустили і який поруч з процитованим Вами:
13 Гріх бо був у світі й до Закону, але гріх не ставиться в провину, коли немає Закону.
(Рим.5:13)

Тобто: люди не винні у гріху Адама, але винні у власних гріхах, вчинених ними особисто.

1Iван.4:10 Не в тому любов, що ми
полюбили Бога, а що Він полюбив нас,
і послав Свого Сина вблаганням за
наші гріхи.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Діти при народжені із-за чого вмирають? У них особистих гріхів немає.
Діти, які не вчинили гріха не мають провини перед Богом і таких, за словами Ісуса, є Царство Небесне.
Винні ті дорослі, які вбивають своїх (чи чужих) дітей, різними способами. Особливо, коли вбивають, занапащують їхні душі.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Якраз ця фраза наділена повним змістом, враховуючи, що вам, як і мені достеменно не відомо чи Ісус той за кого себе видає, як ви самі і написали.
Ця фраза показує, що Ви не вірите в Ісуса Христа. Не вірите в те, Ким Він є, більш того, Ви навіть не вірите в те, чи Він взагалі існує.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
І правильно зникла. Якщо б Ісус помер як звичайна людина, то по чому вони мали визначити, що він Божий син?
А для чого тоді Ісус непорочно зачався, так що всі про це знали, для чого робив чудеса, воскрешав мертвих, для чого демонстрував себе після воскресіння? Якщо Бог хотів отримати від людей чисту віру в Ісуса, то Ісус не мав права все це робити. Він повинен був як звичайна людина прийти в цей світ, тихенько принестись в жертву в якості ягня і так само тихенько зникнути. Тоді у людей була б абсолютно чиста, не забруднена різними баченнями віра.
Чудеса і т.п. були потрібні з кількох причин, але, як бачимо, вони не давали результату у вигляді стійкої віри.
Підстава для віри інакша і вона вказана в Біблії, у Слові Божому.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
От і я задаюсь питанням. Для чого комусь вірити, якщо він бачив (достеменно знає), як Ісус воскрес, що Ісус не звичайна людина.
Для тих, хто увірував в Ісуса Христа настав наступний період, не менш важливий.
На місце Ісуса Христа прийшов інший Вчитель, Дух Істини і Він став Вихователем апостолів, перших християн і є Ним і понині. Отут якраз і потрібна віра (довіра) до Духа Істини, Який і приводить людину до навернення і дає їй нове серце, народжуючи заново. А потім навчає послуху, зрощуючи людину духовно, наповнюючи її серце Своїми плодами.
Отут потрібна віра (як і першим християнам, так і нам і тим, хто увірує в Ісуса після нас).

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Для цього потрібно вірити в Ісуса. Бо небесні оселі - це вже похідна від віри в нього. Чи ви хочете сказали, що можна не вірити в Ісуса, але вірити в небесні оселі. Ви ці віри відокремлюєте одна від одної?
Ні, не відокремлюю. Бо про небесні оселі говорив Ісус Христос, це Його слово, Його обіцянка.
Але для Вас, людини яка не вірить в Ісуса Христа, що до цього?
Як можна вірити в небесні оселі, не вірячи в Ісуса Христа?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
То чому ви кожний день багато разів з власної волі вчиняючи особисті гріхи робите особистий вибір на користь Сатани, точно так само як його робив Адам?
Вибачте, Ви плутаєте гріх Адама (його відокремлення від Бога, відречення від Бога) із гріхами, які є наслідком довгого передування у світі і занечищення душі людини від світу.
А не відокремлююся від Бога, не відрікаюся від Нього, а навпаки: Бог наближає мене до Себе, кожен день очищуючи мою душі від наслідків впливу цього безбожного світу. Кожен день мій Небесний Тато очищу є мене, насаджує в моїй душі Своє Слово, змінюючи мене зсередини.
Адам відштовхув Бога в впав в глибоку яму, сповнену бруду. А Бог витягує людей з цієї ями і очищує від бруду.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Як можна агітувати за вибір Ісуса, а самому добровільно вибирати Сатану?
Сатану вибирає найперше той, хто заперечує, що Ісус Христос є Спаситель світу, хто відрікається від Жертви за свої гріхи принесеної. Це і ті, які кажуть, що вони безгіршні і не потребують ніякої Жертви і ніякого спасителя.
Так само і ті, які визнають себе грішними, але намагаються самі себе звільнити від гріха.
Кожен, хто заперечує, що Ісус є Христос, той знаходиться під впливом духу антихриста, духу Сатани - це біблійні слова (1Iван.2:22, 2Iван.1:7)


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
На вас не діє ніяка зовнішня сила, що заставляла б так поступати, Адам тут ні при чому. Вам не треба навіть старатись, для того щоб не робити вибір Сатани кожний день. Бо старатись потрібно тільки коли протистоїш якісь силі, а вам не треба протистояти, ви це робите добровільно. І тільки ви самі можете припинити вибирати Сатану, Ісус вам в цьому не допоможе. Він не може втрутитись в ваш мозок, так само як Бог не міг втрутитись в мозок Адама, і заборонити вам вибирати Сатану, бо тоді ви будете запрограмованим на вічний послуг роботом, без власної волі і без можливості вибору. Також ви не можете кожний день одночасно робити два протилежних вибори - на користь Сатани і на користь Ісуса, бо тоді не зрозуміло, кого ви вибираєте.
І це говорить людина, яка не бачить колоди у власному оці. ))
Ви, будучи тим, хто не вірить в Ісуса Христа, Ви, який не прийняли Жертву Ісуса Христа, бо сумніваєтеся навіть в самому існуванні Ісуса , повчаєте мене як мені жити у усиновленні, яке я прийняв від Бога?
Ви спочатку позбавтеся пут неправди та увіруйте. А вже коли пройдете через Двері і приймете Духа Святого, тоді ми можемо з Вами обговорювати нюанси слідування по шляху спасіння.
Бо це шлях, який має відправну точку. І Ви ще навіть не дійшли до початку шляху, не стали на нього.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2018, 10:07 #2735157   #6280
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Продовжуєте лукавити?
Новак, в дискусіях використовує софістику, вчення древніх греків , які дописували деякі глави Біблії ... основне в софістиці, це підміна понять , обман , демагогія , використання розпливчастих понять... дискутувати з ним, це переливати з пустого в порожнє , він не відповідає по суті на жодне питання ... цей сатанинський дар, у нього напевно від Бога

Востаннє редагував qazwsx321: 31.08.2018 о 10:13.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
frhfnthy (31.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:26.