Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.12.2018, 11:57 #2741255   #3721
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис

Порох обіцяв закінчити АТО за 2 години,
Не обіцяв
https
Тищу в день обіцяв, а закінчити АТО не обіцяв. Він просто сказав, що АТО має тривати години, а не місяці. Хто ж з цим сперечається. Так має бути, але сам зробити такого не обіцяв
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 14:06 #2741274   #3722
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Проснувся ще один патріот УНСовець, і з Литви вчить . Ну якщо вам так болить Україна.... У нас багато вільної території, є вільні місця в ЗСУ, економіка на підйомі, куча робочих місць, всі ходять усміхнені , а ви воюєте з за кордону лише на форумі . Тут вже можна робити цілий закордонний форумний батальйон Хлопці, давайте не словом, а ділом! Гуртом і батька легше бити!
Ти хоч в Україні живеш но ніхрена не робиш,а з простягнутою рукою стоїш лаєш владу.
Там он бляхери тоже,похер їм війна,похер Україна,блін лохи.

А ти пам'ятаєш як тушонку американську ногами топтали політофіцери після війни в 45р.
Так сема ти зараз це робиш,втоптуєш заграничні відносини в землю.
Шо любиш х№йла?

Додано через 3 хвилини
Цитата Тищу в день обіцяв, а закінчити АТО не обіцяв. Він просто сказав, що АТО має тривати години, а не місяці. Хто ж з цим сперечається. Так має бути, але сам зробити такого не обіцяв

Мало з тим він ще і вибачився,ану хай покажуть колишніх презів шоб хоч один вибачився.

Додано через 4 хвилини






Востаннє редагував as2: 03.12.2018 о 14:06. Причина: Пізніше додано
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 15:06 #2741287   #3723
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

"Антитерористична операцiя не може i не триватиме два-три мiсяцi. Вона повинна i триватиме години", - цитата з слів Порошенка

якшо він це знає
це озвучує
то чому він цього не зробить? як це називається

це так само як би я казав шо п"яним їздити не можна, це погано і таких треба розстрілювати, а ввечері бухав і сідав за кермо

мій кум був більше року в АТО, за обіцянками Пороха мав би заробити за цей час в районі 400 000 грн, тобто міг вернутись і піти в салон купити собі нову тачку, але нічого крім проблем зі здоров"ям і проблем з поверненням на попереднє місце праці він не получив

я згідний, шо він шось та й робить, але це як з Надалом, Надал тоже в мене в дворі на Бамі зробив дорогу/тротуари, і там тепер можна їхати не черкаючи дном як я це робив 10 років до цього

то шо тепер голосувати дальше за Надала? бо він крутий

то шо тепер голосувати за Пороха бо він зробив якісь мелочі? а все решта просрав/розікрав/і намахав то треба забути бо він ж якісь мелочі зробив

при владі втікачі з окупованих територій
Ахметов скупив половину стратегічних держ.підприємств
ніхто не покараний за майдан
і т.д.. і т.д.... бардак і срач його мелочні досягнення не перекривають того срачу який твориться навколо

Додано через 2 хвилини
я голосував за нього бо більше не було за кого і була якась надія шо може в цей раз шось та й зміниться на краще

але як завжди все тільки гірше і гірше.....

а за кого голосувати цього разу я не знаю
всі ті самі лиця, все та сама банда, всі поливають один одного гімном а на справді всі пов"язані, і вечорами разом бухають і ржуть як вони в черговий раз намахалих тих лохів.....

печально це все

Востаннє редагував Sasha: 03.12.2018 о 15:06. Причина: Пізніше додано
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 16:02 #2741290   #3724
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата якшо він це знає
це озвучує
то чому він цього не зробить? як це називається

Слухай ти вишиватник,загострений на "победу х№№ла".
Ві вибачився перед Україною,не чув.
І він би це зробив якби такі саші,як ти не бігали по Донецьку з триколорам і не кричали" путін веди вйська".
Він звільнив багато міст,ві не пустив кат-цапів дальше,він зробив сильну армію.
as2 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Kokorakatan (08.12.2018), qazwsx321 (03.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 16:15 #2741291   #3725
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
поважати людину можна за щось
а вот за що поважати президента України?
за ріст цін? ріст курсу? не виконану ні одну з основних передвиборних обіцянок? за шо?

просто за то шо він президент?

бред....
подивіться шо в цивілізованих країнах роблять з такими президентами
в польщі міністрів за годинник який коштує його річну зарплату - виганяють, а в нас вони хороми будуть ціною 100 своїх річних зарплат і їм нічого за це
президент німеччини получив дешевший кредит ніж інші громадяни і мав такі проблеми шо ппц..... а наш? заліз в кишеню кожному громадяну країни, безпроцентно, і ми маємо його поважати

порохоботи, схаменіться вже....
Як це не виконана ніодна, якраз порошенко виконав з передвиборчих досить багато, із самих відомих безвіз, асоціація, 1000 грн в день воюючим солдатам і тд - це все виконано, так АТО він не припинив за пару діб і навіть вибачився за то. Але по відношенню обіцяного/виконаного - це наразі найефективніший президент який був.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Проснувся ще один патріот УНСовець, і з Литви вчить . Ну якщо вам так болить Україна.... У нас багато вільної території, є вільні місця в ЗСУ, економіка на підйомі, куча робочих місць, всі ходять усміхнені , а ви воюєте з за кордону лише на форумі . Тут вже можна робити цілий закордонний форумний батальйон Хлопці, давайте не словом, а ділом! Гуртом і батька легше бити!
Ти такий герой, але як тільки стається якесь загострення, відразу йде черга запитів до українських діаспор, то вагончик целокса тре, то броніків і кевлар, то гроші на термал приціли, то на машину і тд. І діаспори не морозяться - скидаються і прям вагонами відправляють допомогу. Заради чого? Щоб допомогти! Останнє вот шо було, то діаспори робили запити до конгресменів і в місцеві консіли для визнання голодомору - і досить успішно, до речі. А тут якесь ватне ге собі дозволяє після того розкрити рот і ше й замість дякую поливати тебе брудом. А чо ватне - бо ти вихований і скалічений совковою зазілізною завісою, таке відношення до емігрувавших співвітчизників - тільки в постсовка.

Востаннє редагував vanco2: 03.12.2018 о 17:06. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (03.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 16:25 #2741293   #3726
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

ой ладно

не збираюсь з порохоботами спорити

мені за правління пороха стало жити на стільки херово шо я мусів лишити все і звалити на чужину

Слава Богу шо все склалось добре і я навіть можу йому подякувати, шо він зробив життя на стільки херовим шо це стало для мене копняком під сраку

співайте йому деферамби дальше
а в цей час він вивозить обладнання з росії, обкладає вас не прямими податками і звільняє від цих самих податків своїх колєг олігархів, і т.д...

браво
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 16:46 #2741295   #3727
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
мені за правління пороха стало жити на стільки херово шо я мусів лишити все і звалити на чужину
А гірше стало внаслідок його дій, чи просто погіршення співпало в часі з його правлінням?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 16:48 #2741296   #3728
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ой ладно

не збираюсь з порохоботами спорити

мені за правління пороха стало жити на стільки херово шо я мусів лишити все і звалити на чужину

Слава Богу шо все склалось добре і я навіть можу йому подякувати, шо він зробив життя на стільки херовим шо це стало для мене копняком під сраку

співайте йому деферамби дальше
а в цей час він вивозить обладнання з росії, обкладає вас не прямими податками і звільняє від цих самих податків своїх колєг олігархів, і т.д...

браво
Це типу Порох винен шо кацапи напали після майдану? Та якщо би кацапи ( теоретично) зробили з поляками те, що роблять зараз з українцями (Польща теоретично без допомоги НАТО ). Така сама срака була би і там. І валив би ти з тої Польщі шо аж би смерділо. І ще невідомо чи польські керівники змогли би зупинити навалу, як це зробила Україна.

Востаннє редагував HamanN: 03.12.2018 о 17:01.
HamanN зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (03.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 17:04 #2741299   #3729
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ой ладно

не збираюсь з порохоботами спорити

мені за правління пороха стало жити на стільки херово шо я мусів лишити все і звалити на чужину

Слава Богу шо все склалось добре і я навіть можу йому подякувати, шо він зробив життя на стільки херовим шо це стало для мене копняком під сраку

співайте йому деферамби дальше
а в цей час він вивозить обладнання з росії, обкладає вас не прямими податками і звільняє від цих самих податків своїх колєг олігархів, і т.д...

браво
А можеш розказати як саме порох погірший конкретно твоє становище і якими він непосильними податками тебе обклав (не сперечаюсь, просто цікаво)?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 17:22 #2741301   #3730
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А можеш розказати як саме порох погірший конкретно твоє становище і якими він непосильними податками тебе обклав (не сперечаюсь, просто цікаво)?
зробив він це на щастя вже після того як я "звалив"
а зараз хоче шоб я платив 3000 євро за то шоб заїхати своєю машиною на "його" територію

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А гірше стало внаслідок його дій, чи просто погіршення співпало в часі з його правлінням?
гірше стало до нього, але він ж обіцяв жити по новому, і вже поправити і зробити навіть краще
покращення мало бути в кожному напрямку
за 4 роки цього не бачу

Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
Це типу Порох винен шо кацапи напали після майдану? Та якщо би кацапи ( теоретично) зробили з поляками те, що роблять зараз з українцями (Польща теоретично без допомоги НАТО ). Така сама срака була би і там. І валив би ти з тої Польщі шо аж би смерділо. І ще невідомо чи польські керівники змогли би зупинити навалу, як це зробила Україна.
якщо ти забув то Польща в НАТО
і якшо ти не в курсі то в Польщі є воєнні США і в Варшаві пів аеропорта завалено літаками ВМС США
а недавно Польща дозволила збудувати на своїй території величезну воєнну базу США

такшо парашка сюди не пхнеться, не мрійте


ну і можете видихати
голосувати дальше за пороха

чого ви так розпинаєтесь який він 3,14здатий, вам шо платять за це
побачимо шо покажуть вибори і як думає більшість людей

а мені по великому рахунку взагалі вже пофіг, я останні 4 роки проводив ну максимум тиждень в році в Україні, а тепер після того як мені заборонили туди в"їзд, то взагалі їздити не буду

такшо робіть собі шо хочете, голосуйте за кого хочете

п.с. не забудьте скрін скинути координаторам, шоб премію видали за захист порохо-боса
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 17:39 #2741302   #3731
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Звичайно - звичайно. Головне вірити. Парашка здійснила атаку на країну-члена НАТО. Забороненою зброєю. Є жертви-громадяни цієї країни. Я про шпілі. І що? Де відповідь? Глибокі стурбованості, схожі до тих, якими всі наші склади забиті? НАТО здохло, як і ООН
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
Prodigy (03.12.2018), vanco2 (03.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 18:15 #2741305   #3732
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата але він ж обіцяв жити по новому, і вже поправити і зробити навіть краще
а якщо він пообіцяєш бути вашим коханцем ? теж повірите ?

ВІН - політик, як і будь який - щось робить, щось бреше, щось мутить. І він не чаклун, щоб за 4 роки зробити чудо. ВИ на яке чудо очікуєте ? зараз в Украйні всі стануть мільйонерами ?


Цитата побачимо шо покажуть вибори і як думає більшість людей
більшість людей - стадо баранів, і не дай Бог, виграє хуюля, буде ще то.
Я сумніваюсь, що тут взагалі хтось скаже - що він красавчик, але є деякі перемоги і зради, не може бути інакше. Якщо вас все погано - справа в вас, а не в комусь





Цитата зробив він це на щастя вже після того як я "звалив"
а зараз хоче шоб я платив 3000 євро за то шоб заїхати своєю машиною на "його" територію
от це він сидів в туалеті і думав як то піднасрати пану Sasha ? Сенс життя прикрив ?
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 18:29 #2741309   #3733
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Sasha
Подивись і уважно послухай що говорить цей дядько https://vimeo.com/301106970
Це спеціально для тебе і для таких як ти. Можливо подивившись ти трохи зміниш свої погляди.
Він дуже часто говорить розумні речі, пояснюючи і обгрунтовуючи !!!! свою позицію.

Востаннє редагував aleko2007: 03.12.2018 о 19:02.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
as2 (04.12.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 18:52 #2741311   #3734
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
зробив він це на щастя вже після того як я "звалив"
а зараз хоче шоб я платив 3000 євро за то шоб заїхати своєю машиною на "його" територію
Ага, вже після, але ти завбачливр звалив, напевно знав шо так буде, а шо саме він зробив ти так і не сказав.

на рахунок 3000 євро, ми ж вже сусідній темі обговорили, я тобі привів закон і пряснення від податківців по якому ти не є резидентом України і ти на одну машину нічого такого платити не будеш, + це не оплати а застава.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 19:47 #2741323   #3735
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Ти хоч в Україні живеш но ніхрена не робиш,а з простягнутою рукою стоїш лаєш владу.
Там он бляхери тоже,похер їм війна,похер Україна,блін лохи.

А ти пам'ятаєш як тушонку американську ногами топтали політофіцери після війни в 45р.
Так сема ти зараз це робиш,втоптуєш заграничні відносини в землю.
Шо любиш х№йла?
Та ложив я на х*йла!!! Його давно потрібно лікувідувати!! Я на відміну від вас нікуди не тікаю, не тікав і роблю все від мене залежне щоб російської ноги тут не було. Чомусь більшість форумних героїв тікає закордон і починає боротися вже десь за межами України в теплі, подалі від наших внутрішніх та зовнішніх проблем. Що це за така тенденція? Я розумію, що всім емігрантам хочеться нашими руками/життями вибороти ідеальну Україну. Але, є одне але. Я стабільно лаю всі влади починаючи з Україна без Кучми. Коли у мене на очах крадуть державні кошти, я не буду мовчати! Я не буду падати на коліна перед будь якою владою! І я не вірю в месію! Кожен українець повинен стати громадським активістом, та пильно контролювати будь які рухи влади. Бо ці наперсточники, постійно хочуть нас надурити/обікрасти/розвести! Я вірю в те, що даючи владі підсрачників в країні можливі зміни! Правда, добре захищати Україну маючи паспорт Євросоюзу, коли за Литву вразі чого вступиться НАТО? А ми тут один на один з ворогом!!! Чому у нас на війні грузинів більше чим наших "емігрантів"??? Чому їм Україна болить більше, чим нашим "балаболам патріотам", які тікають подалі від українських проблем? Цей народ має гордість, честь і розуміє що таке бути братом!!! От таких людей я поважаю і схиляюся перед ними, бо вони разом з нашими військовими роблять все можливе і неможливе, щоб в нашої країни був шанс!!! А коли "герої на словах" емігрують - це як ніж у спину!!! Бо дивлячись на це у тебе опускаються руки... Розумієте?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти такий герой, але як тільки стається якесь загострення, відразу йде черга запитів до українських діаспор, то вагончик целокса тре, то броніків і кевлар, то гроші на термал приціли, то на машину і тд. І діаспори не морозяться - скидаються і прям вагонами відправляють допомогу. Заради чого? Щоб допомогти! Останнє вот шо було, то діаспори робили запити до конгресменів і в місцеві консіли для визнання голодомору - і досить успішно, до речі. А тут якесь ватне ге собі дозволяє після того розкрити рот і ше й замість дякую поливати тебе брудом. А чо ватне - бо ти вихований і скалічений совковою зазілізною завісою, таке відношення до емігрувавших співвітчизників - тільки в постсовка.
Сам ти ватне ге. Пишайся своєю еміграцією, може колись і медаль з рук українського президента за це получиш! Я вже бачу бігборд Ванка: Емігруй - врятуй країну! Я розумію емігрантів, які виїжджали тоді коли був совок, 90 та початок 00 (коли був реальний бандитизм, перслідування, економічна жопа, нема робіт). І ще я розумію тих хто зараз їде, бо прожити на з/п 8000грн. важкувато, але всі вони не так нагло як ти вчать тупенький совковий нарід, та не кричать що вони огого які патріоти. А отой не патріот то він зрадо*об, любить Сталіна, колгоспи, совок, рука Кремля і тд. А про воєнкомати то був твій реальний зашквар!!! Розкажи краще своїй "патріотичній совісті" про воєнкомат! Ти ж один такий унікальний не совковий зрозумів що в країні жопа і втік . Дурко, не прикривайся діаспорою. Тобі щоб стати діаспорою, спочатку треба позбутися на голові корони, та блатного жаргону. Я з такими людьми(даспорою) постійно тримаю контакт (Іспанія, США). Якщо ти не балабол, то дай мені свої контакти, я буду робити через тебе замовлення, того що нам потрібно для ЗСУ. Як не крути, а ти кинув країну вибравши для своєї дупи стабільність, економічний розвиток, та життя без війни у США. Коли всі українці візьмуть з такого як ти героя приклад, то тут вже нікого не залишиться! І москлі візьмуть нас голими руками!!! От я хочу зрозуміти, що такому герою не подобалося в нашій країні ?? Хочу зрозуміти чого вимагати від теперішньої влади, щоб менше людей виїжджало з України. Що мішало залишитися і боротися проти окупанта, та совкового менталітету та міняти країну? А зараз втікши, даєш свої експертні поради, які ми тут барани, Порошенко безальтернативний ... Я б зрозумів, якби ти тут розказував експертно, як виїхати в США, допомагав в цьому людям і тд. Но не про боротьбу, реформи та інше. Бо ти тупо положив велику шпалу на всі ці реформи своїм вчинком. Космополіт пристосуванець, а ще має наглість розказувати що він патріот Патріот чого? Бакса? Це не є патріотизм!

П.С. Пора вже провести перепис населення форуму. Хто де живе. Просто цікаво, чи то я один такий лох, сиджу тут і надіюся на зміни.

П.С. У всіх емігрантів окрім vanco2(США) та as2(Литва) прошу вибачення за різкість своїх вислювань щодо цього процесу. Я вас розумію, тільки я не розумію цих двох кадрів, які переконують мене в тому, що ця корупційна система, яка зараз є, яка видавила їх з країни, є оптимальною на тепрішній час! Ну і вони аж в захльоб прикидаються патріотами, не знаючи визначення. Ну і про українські воєнкомати, якими герой всія США Ванко мені рекомендував відвідати, я не забуду. Це якесь дно в квадраті, людина яка емігрувала, вчить ту що залишилася в Україні піти в воєнкомат і терпіти "Жити по новому" бо бачиш альтернативи Порошенку нема А той другий кадр живе в Литві з паспортом ЄС, під парасолькою НАТО, різко коментує свої ж литовські євробляхи, та інше Ну і коронні його дописи, у всьому винні жиди

Востаннє редагував BadBoy: 03.12.2018 о 20:41.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (03.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 20:12 #2741327   #3736
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Саша, чому ти не можеш в’їжджати по консульському обліку?

Додано через 1 хвилину
А це правда що до війни ФФМ був найпатріотичнішим форумом України?

Востаннє редагував Ingenue: 03.12.2018 о 20:12. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 20:19 #2741329   #3737
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Для почитати

https://gorky-look.org.ua/index.php/...import-259818/
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 20:39 #2741330   #3738
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Сам ти ватне ге. Пишайся своєю еміграцією, може колись і медаль з рук українського президента за це получиш! Я вже бачу бігборд Ванка: Емігруй - врятуй країну! Я розумію емігрантів, які виїжджали тоді коли був совок, 90 та початок 00 (коли був реальний бандитизм, перслідування, економічна жопа, нема робіт). І ще я розумію тих хто зараз їде, бо прожити на з/п 8000грн. важкувато, але всі вони не так нагло як ти вчать тупенький совковий нарід, та не кричать що вони огого які патріоти. А отой не патріот то він зрадо*об, любить Сталіна, колгоспи, совок, рука Кремля і тд. А про воєнкомати то був твій реальний зашквар!!! Розкажи краще своїй "патріотичній совісті" про воєнкомат! Ти ж один такий унікальний не совковий зрозумів що в країні жопа і втік . Дурко, не прикривайся діаспорою. Тобі щоб стати діаспорою, спочатку треба позбутися на голові корони, та блатного жаргону. Я з такими людьми(даспорою) постійно тримаю контакт (Іспанія, США). Якщо ти не балабол, то дай мені свої контакти, я буду робити через тебе замовлення, того що нам потрібно для ЗСУ. Як не крути, а ти кинув країну вибравши для своєї дупи стабільність, економічний розвиток, та життя без війни у США. Коли всі українці візьмуть з такого як ти героя приклад, то тут вже нікого не залишиться! І москлі візьмуть нас голими руками!!! От я хочу зрозуміти, що такому герою не подобалося в нашій країні ?? Хочу зрозуміти чого вимагати від теперішньої влади, щоб менше людей виїжджало з України. Що мішало залишитися і боротися проти окупанта, та совкового менталітету та міняти країну? А зараз втікши, даєш свої експертні поради, які ми тут барани, Порошенко безальтернативний ... Я б зрозумів, якби ти тут розказував експертно, як виїхати в США, допомагав в цьому людям і тд. Но не про боротьбу, реформи та інше. Бо ти тупо положив велику шпалу на всі ці реформи своїм вчинком. Космополіт пристосуванець, а ще має наглість розказувати що він патріот Патріот чого? Бакса? Це не є патріотизм!

П.С. Пора вже провести перепис населення форуму. Хто де живе. Просто цікаво, чи то я один такий лох, сиджу тут і надіюся на зміни.

П.С. У всіх емігрантів окрім vanco2(США) та as2(Литва) прошу вибачення за різкість своїх вислювань щодо цього процесу. Я вас розумію, тільки я не розумію цих двох кадрів, які переконують мене в тому, що ця корупційна система, яка зараз є, яка видавила їх з країни, є оптимальною на тепрішній час! Ну і вони аж в захльоб прикидаються патріотами, не знаючи визначення. Ну і про українські воєнкомати, якими герой всія США Ванко мені рекомендував відвідати, я не забуду. Це якесь дно в квадраті, людина яка емігрувала, вчить ту що залишилася в Україні піти в воєнкомат і терпіти "Жити по новому" бо бачиш альтернативи Порошенку нема А той другий кадр живе в Литві з паспортом ЄС, під парасолькою НАТО, комендує литовські євробляхи та все остальне

Чувак, я не втікав від війни, і не втікав впринципі, я поїхав працювати і це було ще в 2011 році. Що ще раз доказує що ти пездун який трусить на люлей на основі своїх комплексів і стереотипів. + повторю для тебе, бо ти не доганяєгш з першого разу - я тебе не переконую що система данна оптимальна, а почалось твоє палання з того що я тебе запитав, чи ти дописуєш свої "рекомендації" як, коли і який вводити стан, чи варто було плавати чи нє катерам і тд з воєнкомату, і це чогось так тобі підпалили пердачок шо ти не можеш заспокоїтись і досі

Ну і так як ти так палаєш що говориш про це в кожній темі, я продублюю це і тут теж

Цитата Чувак, я розумію що ти дуже не хочеш в воєнкомат, і поважаю твій вибір, я не вважаю що кожен патріот має бігти в воєнкомат і йти воювати, воювати на війні чи ні - це вибір індивідуальний, і я поважаю будь який. Але я вважаю що якщо ти зобив вибір не воювати, то це автоматично означає що ти завалив варішку і не починаєш вчити інших як воювати, розумієш? Тому коли ти почав вчити як воювати, як і коли і який вводити чи не вводити стан - я просто тебе запитав, чи ти вже з воєнкомата це дописуєш, бо був подумав що ти таки передумав і зробив інший вибір. А ти так обідився бідолашка, ну вибач шо так тебе зачіпило
ПС. На рахунок контаків і допомоги тобі - чувак, після того шо ти тут висер - йди наxуй
vanco2 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (03.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 20:45 #2741331   #3739
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, я не втікав від війни, і не втікав впринципі, я поїхав працювати і це було ще в 2011 році.
Я те тікав, я просто поїхав)))))). Давай розкажи чим тобі Україна не вгодила в 2011р? Зараз жити стало краще, чому не тут? Ти ж патріот? Чи - це таки це не твоя країна мрії?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ПС. На рахунок контаків і допомоги тобі - чувак, після того шо ти тут висер - йди наxуй
Відповідь гідної людини. А ну скажи що за "висер" ?) Балабольчик ти наш Діаспорець він Ложив болта на країну та всіх її громадян, а головне це потриндіти на форумі, щоб якось відволіктися від американської рутинни

Востаннє редагував BadBoy: 03.12.2018 о 21:04. Причина: Пізніше додано
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (03.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 21:06 #2741335   #3740
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Я те тікав, я просто поїхав)))))). Давай розкажи чим тобі Україна не вгодила в 2011р? Зараз жити стало краще, чому не тут? Ти ж патріот? Чи - це таки це не твоя країна мрії?
Цього року був у Львові, по перше дорога супер зараз, по друге, навіть в 2011 Львів в центрі був гарний, а зараз там просто бум всього, я до того що ми реально призадумались чи не повернутись, може ти не повіриш, але в нас в сімї такі роздуми проходять майже всю дорогу.

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Відповідь гідної людини. А ну скажи що за вибачте на слові "висер" ?) Балабольчик ти наш Діаспорець він
Чувак, якщо попросиш пробачення за відро неправди яким ти мене тут огородив - так і бути, реально можу з допомогти по ділу, чисто через то шо памятаю тебе особисто ше по боротьбі з сектантами
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:03.