Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.10.2018, 21:06 #2738478   #6301
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Отож, згідно цього Закону покарання за провину (а не сама провина) людини перекладалося на жертовну тварину.
Помиляєтесь, перекладалась саме провина, через ритуал покладання рук.
Левит 16:21 "І покладе Аарон обидві руки свої на голову живого козла, і визнає над ним усі гріхи Ізраїлевих синів та всі їхні провини через усі їхні гріхи, і складе їх на голову козла..." (їх - гріхи і провини).

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
У якості прикладу про те на що заслуговує той, хто грішить.
Тобто розп'яття Єшуї - це приклад того, на що заслуговує той, хто грішить?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А тут Ви вже плутаєте Закон Мойсея і християнське вчення. Вдаєте з себе невігласа? Не знаєте, що Ісус Христос став останньою Жертвою?
А жертва Єшуї робилась не в межах Закону Мойсея? Ви ж самі називаєте Єшую жертовним ягням на заклання. То як ви можете розділяти Закон Мойсея і християнське вчення?
Я задам своє питання ще раз, так щоб вам було зрозуміліше.
Ви вірите, що вину за скоєне можна перенести на ягня (або Єшую в якості ягня)? Якщо проти вас вчинять злочин, припустимо обкрадуть. А злочинець скаже - сідати в тюрьму, віддавати вкрадене я не буду, бо вину за крадіжку я переніс на ягня (або Єшую в якості ягня) і його покарав (покарали). Вас це повністю влаштує?
Тоді поясніть для чого в нашій християнській країні тюрьми, якщо по християнських принципах замість злочинців треба карати ягнят (або Єшую в якості ягня)?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Окрім гріховності Адама (за яку Ви не відповідаєте, бо то не Ваша провина) є ще купа Ваших особистих гріхів, які Ви вчинили з власної волі.
Так як ви не заперечуєте, що грішите кожний день і добре розбираєтесь в цьому питанні, приведіть приклади своїх гріхів, які ви чините із-за отриманої гріховності Адама, і приклади гріхів особистих, вчинених з власної волі.
Тоді можна буде зрозуміти, що ви маєте на увазі, говорячи про особисті гріхи. Бо інакше абсолютно не зрозуміло.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В Біблії написано. Наприклад тут: 1Iван.3:12
Зовсім не в тему. Не лукавте, а скажіть де написано про факти, в яких ви нас запевняєте:
1. Каїн вчинив гріх, за який йому потрібно було каятись.
2. Каїн приносив дари без покаяння за цей гріх.
3. Якість дарів відповідала, чи не відповідала вимогам.
4. Каїн до принесення дарів, чи під час принесення, був недобрим.

Якщо не можете сказати, то значить лукавите - видаєте вигадки за правду.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Де Ви прочитали таке? Цитату можна?
"...проклята через тебе земля... Тернину й осот вона буде родити тобі, і ти будеш їсти траву польову".
"А тепер ти проклятий від землі... Коли будеш ти порати землю, вона більше не дасть тобі сили своєї".

Земля вже була проклята, родила тернину і осот. То що ще гірше Бог міг зробити з нею із-за Каїна?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ісус є Правдою. А Ви кажете, що не знаєте Його, бо не знаєте ні чи Він був взагалі, ні яким був і т.д. Правда Вам невідома. То як Ви можете бути на боці Правди, якщо її не знаєте?
То ви знаєте, чи вірите? Ви ж недавно виносили мені мозг, доводячи, що нікому, і вам в тому числі, достеменно невідомо за Єшую. І навіть запевняли, що це дуже добре.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Зате вистачає сміливості, у цей короткий час земного життя зводити наклепи на Бога
В чому конкретно наклепи? Ви навели факти, про які ніде не написано. Це означає, що або Бог про них не знав, коли диктував натхненням авторові Буття, або приховав ці факти від людей.
Наклепи зводите ви, своїми лукавими вигадками, а не я.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2018, 16:53 #2740503   #6302
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тобто розп'яття Єшуї - це приклад того, на що заслуговує той, хто грішить?
Смерть жертовних тварин мала вказувати юдеям на покарання, яке заслуговує та людина, яка грішить.


Цитата А жертва Єшуї робилась не в межах Закону Мойсея? Ви ж самі називаєте Єшую жертовним ягням на заклання. То як ви можете розділяти Закон Мойсея і християнське вчення?
Ісус Своєю Жертвою закрив питання Закону і після Нього вже ніяких жертов не потрібно.
Настала нова ера - входження до Бога по Його милості і благодаті, без діл (жертв) Закону.


Цитата Ви вірите, що вину за скоєне можна перенести на ягня (або Єшую в якості ягня)? Якщо проти вас вчинять злочин, припустимо обкрадуть. А злочинець скаже - сідати в тюрьму, віддавати вкрадене я не буду, бо вину за крадіжку я переніс на ягня (або Єшую в якості ягня) і його покарав (покарали). Вас це повністю влаштує?

Ви погано знаєте Закон Мойсея, тому так фантазуєте на рівному місці.
Злодій мав віддати вдвічі від того, що він вкрав.


Цитата Тоді поясніть для чого в нашій християнській країні тюрьми, якщо по християнських принципах замість злочинців треба карати ягнят
Закон Мойсея закритий жертвоприношенням Ісуса Христа.
Ви, до того ж, не юдей і ніякого відношення до юдейських законів не маєте.


Цитата Так як ви не заперечуєте, що грішите кожний день і добре розбираєтесь в цьому питанні, приведіть приклади своїх гріхів, які ви чините із-за отриманої гріховності Адама, і приклади гріхів особистих, вчинених з власної волі.
Наприклад: говорю неправду. Чи лінуюся.
Коли роблю це свідомо - тоді з власної волі.


Цитата 1. Каїн вчинив гріх, за який йому потрібно було каятись.
Читайте уважніше. Там написано, що його (Каїна) справи були злі.
А в Бутті написано, що Бог попереджав його про гріх.


Цитата 2. Каїн приносив дари без покаяння за цей гріх.
Дар був не прийнятий саме по цій причині.
Коли людина кається, тоді її жертва прийнята.


Цитата 3. Якість дарів відповідала, чи не відповідала вимогам.
Ніде не написано, що якість дарів не відповідала вимогам. Написано, що внутрішній стан (серце) Каїна було злим, нерозкаяним.


Цитата 4. Каїн до принесення дарів, чи під час принесення, був недобрим.
12 не так, как Каин, который был от лукавого и убил брата своего. А за что убил его? За то, что дела его были злы, а дела брата его праведны.
(1Иоан.3:12)

Як бачимо, справи Каїна були (минулий час) злими ще до вбивства брата.


Цитата Земля вже була проклята, родила тернину і осот. То що ще гірше Бог міг зробити з нею із-за Каїна?
Слова звернені особисто до Каїна.
Тобто там, де він міг отримати від землі те, що вона дає, він не отримав би:
"А тепер ти проклятий від землі... Коли будеш ти порати землю, вона більше не дасть тобі сили своєї".


Цитата То ви знаєте, чи вірите?
віра базується на словах Бога
якщо людина знає те, що Бог сказав людям і вірить в ці слова, торді це приводить її до стосунків з Богом і отримання нею досвіду (особистого) пізнання Бога.
Вірі передує певне знання, яке вказує їй на духовну сферу, на Бога і не може бути доведене в рамках підходів, які існують в доведенні фактів фізичного світу.



Цитата Ви ж недавно виносили мені мозг, доводячи, що нікому, і вам в тому числі, достеменно невідомо за Єшую.
Достеменно, в рамках фізичного світу, ніхто не може довести, скажімо, те, що Ісус прийшов від Бога, з Небес, що Він воскрес і т.п.
Це предмет віри.


Цитата В чому конкретно наклепи? Ви навели факти, про які ніде не написано. Це означає, що або Бог про них не знав, коли диктував натхненням авторові Буття, або приховав ці факти від людей.
Наклепи зводите ви, своїми лукавими вигадками, а не я.
Наклеп - поширення завідомо неправдивих вигадок, що ганьблять іншу особу.
Приклади Ваших слів:
Цитата Бо у вашого Бога сім п'ятниць на неділі.

Цитата Бог, як і у випадку з Адамом, сам спровокував Каїна на гріх.
Цитата Не гарно поступив Бог і не справедливо.
Цитата Бог першим проявив недовіру до Адама, задумавши над ним експеримент з плодом.
Цитата Знову у ситуації винен сам Бог.
Цитата Тоді на якій підставі Бог їх умертвляє в земному житті? Він чинить беззаконня? Мова іде про дітей, які вмирають при народжені.
Так і хочеться сказати Вам: Ваша високість, яка вища за Бога. ))
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 21:26 #2740976   #6303
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
В оточуючому світі на даний час безліч існує релігійних течій і культів, всі претендують на безпомильність та істиність, але ж Яка віра є правдивою ? Як визначити її по яких критеріях серед інших?
Правдивими бувають лише знання. До віри, поняття "правдива" не застосовне.
Будь-яка віра - дитячі интерпретації вчення духовного Вчителя.
Християнська віра, взагалі протилежна головним засадам вчення Христа, та його власної сутності.

Востаннє редагував jasvami: 30.11.2018 о 21:42.
jasvami зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (07.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2018, 16:39 #2741421   #6304
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Правдивими бувають лише знання.
- ) які саме знання ?

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
До віри, поняття "правдива" не застосовне. Будь-яка віра - дитячі интерпретації вчення духовного Вчителя.
- Віра можлива без знань ?

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Християнська віра, взагалі протилежна головним засадам вчення Христа, та його власної сутності.
- в чому саме ?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2018, 19:56 #2741555   #6305
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата До віри, поняття "правдива" не застосовне.
Учні Ісуса Христа, яких Він Сам обстверджували, що є віра правдива (істинна), а є також і хибна.
Вони помилялися?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2018, 20:45 #2741689   #6306
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
12 не так, как Каин, который был от лукавого и убил брата своего. А за что убил его? За то, что дела его были злы, а дела брата его праведны. (1Иоан.3:12) Як бачимо, справи Каїна були (минулий час) злими ще до вбивства брата.
Чому про це не було відомо автору Буття і ця інформація з'являється аж через тисячі років в Новому заповіті?
Яка мета була в вашого Бога, коли він тисячі років свідомо приховував ці факти від людей?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Слова звернені особисто до Каїна. Тобто там, де він міг отримати від землі те, що вона дає, він не отримав би: "А тепер ти проклятий від землі... Коли будеш ти порати землю, вона більше не дасть тобі сили своєї".
Земля вже родила тернину і осот. В неї вже не було сили.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Приклади Ваших слів:
Я називаю речі своїми іменами, так як ви б самі їх називали, коли б їх робила людина, а не Бог.
Не може бути двох моралей, одна для Бога, а друга для людей. Мораль є одна.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Учні Ісуса Христа, яких Він Сам обстверджували, що є віра правдива (істинна), а є також і хибна. Вони помилялися?
Питання безглузде. Віра правдива, хибна, чи її відсутність немає ніякого значення.
Ніхто не питав у мене, яка в мене віра у Адама і чи взагалі я в нього вірю. Але це не завадило Богу помістити мене в умови життя, вибрані Адамом, та перенести на мене адамову гріховність.
Тому якщо Єшуа дісно той за кого себе видає, то ми самі дізнаємось про це, коли він, як другий Адам, переселить нас у свою умовну "Австралію".
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2018, 08:39 #2741708   #6307
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Чому про це не було відомо автору Буття і ця інформація з'являється аж через тисячі років в Новому заповіті?
Це було відомо і автору Буття і євреям.
Я Вам вже вказав про те, як Бог попереджав Каїна про те якими є його думки і задуми.



Цитата Земля вже родила тернину і осот. В неї вже не було сили.
Не тільки тернину і осот, але і купу різноманітних плодів, які були добрими в їжу і які потрібно було доглядати, щоб виростити хороший урожай.
Каїну було сказано, що хорошого урожаю цих плодів він не отримає і вказано причину цього.




Цитата Я називаю речі своїми іменами,
Ви говорите про те, чого не знаєте, але наперед готові обмовляти і звинувачувати Бога.
Ви є прикладом гордовитої людини, яка вважає себе вищою за Бога. Таким "героєм" в Біблії є Сатана, тобто дух (натхнення) однакове.


Цитата Тому якщо Єшуа дісно той за кого себе видає, то ми самі дізнаємось про це, коли він, як другий Адам, переселить нас у свою умовну "Австралію".
Вихід з царства Темряви і Зла вже відкритий, його відкрив Ісус Христос.
А виходити до Світла чи залишатися в Темряві і продовжувати клясти Бога і возвеличувати себе - це вибір кожної людини зокрема. І Ваш також.
Хто залишається в Темряві свідомо - той полюбив Темряву більш за все.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2018, 12:46 #2741903   #6308
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-
1.. які саме знання ?


2.- Віра можлива без знань ?


3.- в чому саме ?
1.Всяке знання є правдивим, тільки не слід путати знання з інформацією.
2. Звісно! "Віра" - довіра сказаному іншими, при відсутності власних знань з того приводу.
3. - В зображенні його не мудрим та не розумним жертовним ягням.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Учні Ісуса Христа, яких Він Сам обстверджували, що є віра правдива (істинна), а є також і хибна.
Вони помилялися?
Учні говорили про віру в правдиві твердження або помилкові, а вже перекладачі це записали як розуміли..

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
1.умови життя, вибрані Адамом, та перенести на мене адамову гріховність.

2.Тому якщо Єшуа дісно той за кого себе видає, то ми самі дізнаємось про це, коли він, як другий Адам, переселить нас у свою умовну "Австралію".
1."Адамова гріховність" - природна схильність людини робити помилки. Й чим людина примитивніша, тим більш вона гріховна.
2. Христос всіх приведе до Царства Небесного, та спочатку проведе через озеро вогняне та всі сім кіл пекла, щоб виплавити з вас всіляки шлаки..

Востаннє редагував jasvami: 09.12.2018 о 12:46. Причина: Пізніше додано
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2018, 20:00 #2741958   #6309
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Учні говорили про віру в правдиві твердження або помилкові, а вже перекладачі це записали як розуміли..
Яка різниця?
Ви граєтеся в слова?
Віра правдива - це віра (довіра) у правильні (істинні) твердження, довіра їх джерелу.
Віра неправдива (неістинна) - це довіра неістинним твердженням (їх джерелу).
Джерело тверджень - це завжди якась особистість.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2018, 21:00 #2741964   #6310
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Яка різниця?
Ви граєтеся в слова?
Віра правдива - це віра (довіра) у правильні (істинні) твердження, довіра їх джерелу.
Віра неправдива (неістинна) - це довіра неістинним твердженням (їх джерелу).
.
Справа в тому, що віруючі нездатні визначати правдивість/неправдивість своєї віри: для віруючого правдивим здається все, в що він вірить. Тому й говоримо: неправдивої віри не існує(точніше: це поняття не застосовне до віри). Бо хто б став вірити в те, що вважає неправдивим?
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2018, 21:20 #2741967   #6311
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Бо хто б став вірити в те, що вважає неправдивим?
Але він може вірити навіть у брехню, така віра буде фальшивою з марними сподіваннями і в результаті розчарованою у марноті.https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k...80%D0%B0&p=par
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2018, 21:26 #2741970   #6312
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Але він може вірити навіть у брехню,
- Можу, поки не довідаюсь що вона - брехня. Коли ж приходить знання, - віра зникає.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2018, 21:32 #2741973   #6313
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

От тому віра і потрібна, бо Знання (цілковиті) має тільки Абсолют.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 06:20 #2741997   #6314
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
От тому віра і потрібна, бо Знання (цілковиті) має тільки Абсолют.
Хіба я заперечую потребу в вірі?
Віра - початкова ступінь пізнання.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2019, 19:31 #2743955   #6315
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це було відомо і автору Буття і євреям. Я Вам вже вказав про те, як Бог попереджав Каїна про те якими є його думки і задуми.
Звідки їм було відомо? Де в Буття написано, як поводив себе Каїн до того, як Бог не прийняв його жертву?
Можете без лукавства відповісти на це просте питання?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вихід з царства Темряви і Зла вже відкритий, його відкрив Ісус Христос.
По-перше, я не давав свою згоду на те, щоб мене помістили у царство Темряви і Зла. Це було зроблено Богом без врахування моєї волі. Тобто йому так захотілось, чи було потрібно. Причин я не знаю.
Якщо я не давав свою згоду, а Бог все вирішив за мене, то так само він має вирішити за мене, де мені бути в подальшому. Моя думка, мій вибір, то як я себе поводив і у що вірив не має ніякого значення. Так само як все це не мало ніякого значення у попередньому випадку.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Наприклад: говорю неправду. Чи лінуюся. Коли роблю це свідомо - тоді з власної волі.
Так от чого ви постійно лукавите. Говорити неправду тяжкий гріх. Із-за таких як ви у людства не було ніякого шансу. Бо навіть якби Адам не з'їв плід, ви б всерівно обманювали і брехали. І Бог би так само сказав - грішить один, значить зігрішили всі. І вигнав би всіх з Раю. І вас грішника, і абсолютно невинних людей.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2019, 09:39 #2744297   #6316
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Звідки їм було відомо? Де в Буття написано, як поводив себе Каїн до того, як Бог не прийняв його жертву?
Можете без лукавства відповісти на це просте питання?
Це написано в листах апостолів.
Вам цього не досить?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис

По-перше, я не давав свою згоду на те, щоб мене помістили у царство Темряви і Зла. Це було зроблено Богом без врахування моєї волі.
Це було зроблено Адамом, а не Богом. Я вже пояснював Вам це декілька разів.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Якщо я не давав свою згоду, а Бог все вирішив за мене, то так само він має вирішити за мене, де мені бути в подальшому. Моя думка, мій вибір, то як я себе поводив і у що вірив не має ніякого значення. Так само як все це не мало ніякого значення у попередньому випадку.
Ви зараз маєте дві речі:
1. Свободу вибору (вільну волю)
2. Можливість реалізувати свою волю, шляхом вибору між Темрявою і Світлом.
От і вибирайте за своїм вподобанням: любите Темряву - там і перебувайте і проклинайте там Бога, який Вас там тримає (хоча Ви вільні і можете вийти). Ну а набридла Темрява - йдіть до Світла і перебувайте в Світлі.

Ісус Христос є Світло, і Дорога, і Правда, і Життя.
Все просто: зробіть свій вибір за своїм уподобанням.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2019, 18:47 #2744369   #6317
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це написано в листах апостолів. Вам цього не досить?
Я ж просив без лукавства. Автору Буття і євреям, що жили до приходу Єшуї, подробиці про Каїна були відомі з листів апостолів? Вони що, переміщались в часі, щоб їх почитати?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це було зроблено Адамом, а не Богом.
А хто встановив це правило, згідно якого нащадків Адама, що не їли заборонений плід, тобто абсолютно невинних, звинувачують, роблять гріховними і поміщають у царство Темряви і Зла? Все що зробив Адам - це з'їв плід. Більше нічого він не робив, як пише ваша Біблія. Все решта робив Бог: виганяв з Раю, переносив гріховність на нащадків, міняв світ таким чином, щоб все живе в ньому мучилось і т.д. Чи цим всім займався Адам? Тоді, якщо правила встановлює Адам, то і творець він, а не Бог. Так виходить? Бог встановив правило успадкування вини і гріховності, чи Адам?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви зараз маєте дві речі:
1. Свободу вибору (вільну волю)
2. Можливість реалізувати свою волю, шляхом вибору між Темрявою і Світлом.
От і вибирайте за своїм вподобанням...
Добре. Я вибираю, щоб від самого початку мого життя, мене абсолютно не стосувались розборки і суперечки небесних високодуховних осіб і наслідки їхніх експериментів над Адамом (розводу лоха). Щоб від цього не змінювались умови мого життя на гірші, а завжди залишались такими, які і були призначені для людини. Щоб до моєї поведінки не було ніяких претензій у Бога, так як він сам мене таким створив. Щоб поняття творець надавало не тільки права, а і обов'язки, бо ніхто не просив і не заставляв цим творцем ставати.
Такий мій свобідний вибір, вільна воля і вподобання.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2019, 19:03 #2744372   #6318
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Добре. Я вибираю, щоб від самого початку мого життя, мене абсолютно не стосувались розборки і суперечки небесних високодуховних осіб і наслідки їхніх експериментів над Адамом (розводу лоха). Щоб від цього не змінювались умови мого життя на гірші, а завжди залишались такими, які і були призначені для людини. Щоб до моєї поведінки не було ніяких претензій у Бога, так як він сам мене таким створив. Щоб поняття творець надавало не тільки права, а і обов'язки, бо ніхто не просив і не заставляв цим творцем ставати.
Такий мій свобідний вибір, вільна воля і вподобання.[/QUOTE]

Знаю, що втручаюсь, але ви ходите по колу. Отже, з якої точки власного життя, ви стаєте самі творцем свого власного життя, в який момент у вас з`являються не тільки права, а й обов`язки? Як ви можете творити своє життя не уявляючи загальної картини, що було до вас? І що буде після? І ось те, що ви створили стало нічим (смерть) - ви здатні нести за це відповідальність, чи перекладете на когось?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2019, 23:02 #2744402   #6319
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Я ж просив без лукавства. Автору Буття і євреям, що жили до приходу Єшуї, подробиці про Каїна були відомі з листів апостолів? Вони що, переміщались в часі, щоб їх почитати?
Ознайомтесь з релігійними віруваннями давніх євреїв, писемними і усними джерелами.
Якщо Ви думаєте, що окрім Тори, в євреів більш не було джерел, то помиляєтеся.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А хто встановив це правило, згідно якого нащадків Адама, що не їли заборонений плід, тобто абсолютно невинних, звинувачують, роблять гріховними і поміщають у царство Темряви і Зла? Все що зробив Адам - це з'їв плід. Більше нічого він не робив, як пише ваша Біблія.
Адам пішов проти волі Бога в цілому, порушив вказівку Бога тим самим ставши проти Бога, відокремившись від Нього.
Це означало смерть.
Все що далі - це прояв Божого милосердя, яке вивело людство (нащадків Адама) із ями гріха і смерті в Ісусі Христі.
Божого МИЛОСЕРДЯ до НАС ВСІХ, до ВСІХ нащадків Адама.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Добре. Я вибираю, щоб від самого початку мого життя, мене абсолютно не стосувались розборки і суперечки небесних високодуховних осіб і наслідки їхніх експериментів над Адамом (розводу лоха). Щоб від цього не змінювались умови мого життя на гірші, а завжди залишались такими, які і були призначені для людини.
Хочете повернутися в минуле і стати новим Адамом?
Маєте машину часу? ))

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Щоб до моєї поведінки не було ніяких претензій у Бога, так як він сам мене таким створив.
У Бога нема до Вас претензій, звідки Ви взяли?
Бог навпаки, взяв на Себе усі тягарі Адама і забезпечив всім людям вільний вихід з існуючого стану і вхід до спасіння, до Його Царства.
І Він створив Вас (як і Адама) вільним у виборі того як Вам жити, з ким Вам жити (з Богом чи без) і кому довіряти.
Вибір за Вами.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 12:21 #2744442   #6320
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Адам пішов проти волі Бога в цілому, порушив вказівку Бога тим самим ставши проти Бога, відокремившись від Нього.
Це означало смерть.
Все що далі - це прояв Божого милосердя, яке вивело людство (нащадків Адама) із ями гріха і смерті в Ісусі Христі.
- Шмаркливо-дитяче тлумачення!
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:53.