Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.04.2018, 21:54 #2726935   #281
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
MASERATI GRANTURISMO
П.С. чоловіче, ти так розумієшся на машинах як цап на зорях.
То які новації в Вольті дебільні?
І шо? Запаски теж нема?
Вони би краще зробили на Шевроле Вольті як опцію розділений диван і відсутність запаски. Хто хоче купує так, хто не хоче купує нормальне. Ще можна було би добавити опцію відсутності спідометра і поворотів.
Але вони в базовій версії понароблювали таке, що мало хто в своїй машині захоче таке бачити.
Emmi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 22:17 #2726937   #282
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

У базовій версії мерседеса gle запаска теж не входить. Це як опція за додаткові кошти.

А взагалі до чого ця розмова про запаску? Дехто он ставить газовий балон замість запаски і їздить спокійно. Те саме про розділені сідушки. Таке враження нема чого вчіпитись.
. зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (08.04.2018), vanco2 (09.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 22:32 #2726938   #283
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
І шо? Запаски теж нема?
Прикинь, нема ))) https://www.drive.ru/test-drive/mase...3001e24e5.html

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Ще можна було би добавити опцію відсутності спідометра і поворотів.
Ті ідіоти конструктори пішли ще далі і забрали такий важливий для власників корчів датчик температури охолоджувальної рідини. Варвари.

Востаннє редагував roma22101987: 08.04.2018 о 22:32. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Victoriat (10.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2018, 23:08 #2726940   #284
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від . Переглянути допис

А взагалі до чого ця розмова про запаску? Дехто он ставить газовий балон замість запаски і їздить спокійно. .
До того, що на новій і недешевій машині я такого в себе бачити не хочу і не знаю людини кому таке сподобається..
Можна зробити опитування хто хоче машину без запаски і з розділеними задніми сидіннями.
Там де ставлять газовий балон запаска такоє є просто не на своєму місці. Треба бути ідіотом щоб взагалі без запаски їздити. Навіть просто коли колесо пробите то брати домкрат, піднімати, міняти колесо не є великим задоволенням, а якщо запаски нема взагалі то повна жопа.

А тут мова йде не про компроміси за рахунок того, що машина б+ушна, значно днешевша чим нова і за такі гроші най буде, а про нову машину яка вже при покупці в автосалоні з серйозними конструктивними недоліками. Інших зауважень по Шевроле Вольт в мене нема,
Emmi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2018, 02:54 #2726943   #285
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
І шо? Запаски теж нема?
Вони би краще зробили на Шевроле Вольті як опцію розділений диван і відсутність запаски. Хто хоче купує так, хто не хоче купує нормальне. Ще можна було би добавити опцію відсутності спідометра і поворотів.
Але вони в базовій версії понароблювали таке, що мало хто в своїй машині захоче таке бачити.
Ти бовдуре і тут відмітився. Запаски нема і по середині розділені сидіння - бо там батареї.
В мене в машині теж нема запаски, ніякої. Але там є спеціальна помпа електрична, яка працює в 2х режимах - перший накачує колесо, другий - ремонтний, коли в колесо заприскується спеціальний розчин, який залатує дірку з середини. Це тимчасовий звичайно ремонт, щоб доїхати до шиномонтажа.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
До того, що на новій і недешевій машині я такого в себе бачити не хочу і не знаю людини кому таке сподобається..
Ти ше забув сказати шо там нема домкрата, і короба, шоб якшо шо заводити з крутка.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Там де ставлять газовий балон запаска такоє є просто не на своєму місці.
Ну якшо тобі так тре запаску не на свому місці - то купи собі і вози.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Треба бути ідіотом щоб взагалі без запаски їздити.
Ну вот ти вже ідіот, незалежно від запаски.


Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Навіть просто коли колесо пробите то брати домкрат, піднімати, міняти колесо не є великим задоволенням, а якщо запаски нема взагалі то повна жопа.
Повна жопа в тебе в голові.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
А тут мова йде не про компроміси за рахунок того, що машина б+ушна, значно днешевша чим нова і за такі гроші най буде, а про нову машину яка вже при покупці в автосалоні з серйозними конструктивними недоліками. Інших зауважень по Шевроле Вольт в мене нема,
Відсутність запаски це не конструктивний недолік, тим більше він компенсовується або спеціальними флет-ран шинами, або спеціальним насосом який може тимчасово клеїти.

Востаннє редагував vanco2: 09.04.2018 о 02:54. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 4:
AHgpyxa (11.04.2018), Kokorakatan (09.04.2018), roma22101987 (09.04.2018), Ximik (09.04.2018)
Сказали Фууу!: 2
Emmi (09.04.2018), Victoriat (10.04.2018)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 07:56 #2728867   #286
goldmans
Активний учасник
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Шановні тернополяни та гості міста! Повідомляємо про те, що у продажу з'явились нові автомобілі Тесла 2018 року:

https://auto.ria.com/auto_tesla_model_3_21706578.html
goldmans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2018, 16:09 #2728892   #287
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата
Допис від goldmans Переглянути допис
Шановні тернополяни та гості міста! Повідомляємо про те, що у продажу з'явились нові автомобілі Тесла 2018 року:

https://auto.ria.com/auto_tesla_model_3_21706578.html
Це якийсь розвод, бо модел 3 на ринку з рук зараз коштує в два рази дорожче як мінімум.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2018, 14:57 #2735848   #288
AlinkaYa
Учасник
 
Аватар для AlinkaYa
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Це якийсь розвод, бо модел 3 на ринку з рук зараз коштує в два рази дорожче як мінімум.
А де у нас їх можна спокійно побачити і купити надійно? Підкажете?
AlinkaYa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2018, 16:44 #2735854   #289
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від AlinkaYa Переглянути допис
А де у нас їх можна спокійно побачити і купити надійно? Підкажете?
Ну є в києві цілий салон і сервіс які займаютьск електрокарами (гуглиться), пригнати можна з США і зараз безкоштовна розтаможка, а можна в тому ж салоні купити з тих що в наявності.
Але, зараз доведеться переплатити, я б модел 3 починав дивитись десь з кінця наступного року, а то і пізніше.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2018, 20:07 #2735907   #290
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

от комусь щоби підзарядитися варто лише приїхати на роботу )
самий центр,внутрішній двір видавництва Збруч

хамід зараз поза форумом  
Подякували 3:
MrDem (14.09.2018), Samyel_Fox (13.09.2018), vanco2 (13.09.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2018, 12:54 #2735928   #291
Pawelko
Учасник
 
Аватар для Pawelko
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну є в києві цілий салон і сервіс які займаютьск електрокарами (гуглиться), пригнати можна з США і зараз безкоштовна розтаможка, а можна в тому ж салоні купити з тих що в наявності.
Але, зараз доведеться переплатити, я б модел 3 починав дивитись десь з кінця наступного року, а то і пізніше.
Згоден, при такій покупці краще вже до Києва поїхати. В нас вибір майже відстній, не говорячи про сервіс. Хоча найкращим варіантом звісно буде спочатку на ОЛХ тут пошукати і потім поговоривши з власником, якщо ми маємо на увазі зараз б/в навіть, їхати куди вже треба буде, а не на обум в Київ. Бодтвлюсь, що варіанти є і поближче, аніж в Києві, то нащо задурно гнати аж туди?!

Востаннє редагував Pawelko: 17.09.2018 о 14:54.
Pawelko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2018, 18:25 #2743334   #292
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Новина з зірочкою:
Цитата В Україні планується ввести обов’язкове облаштування парковок електрозарядками
У розроблених змінах до ДБН В.2.3.-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів»
міститься норма щодо обов’язкового облаштування електричними зарядними пристроями
не менше 5% машиномісць у громадських гаражах та автостоянках.Зміни до ДБН розроблялися
фахівцями ПАТ «КиївЗНДІЕП», вже затверджені та вступлять в дію орієнтовно через 3 місяці після офіційного опублікування
Якщо у нас в гаражах коло 700 місць,то как бе має бути 35 електрозаправочних?
Хочу то побачити,бо подекуди вечерком фонарі навіть не вмикають,економлять
так ніби очікують що ненароком зара стане світло бо поляна ніч наступить )
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2018, 19:48 #2743341   #293
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Маск обіцяє відчинити перші станції швидкої зарядки в Україні в 2019 році.

Одна з них буде біля Почаєва. На карті Тесли є тут:


https://www.tesla.com/findus?v=2&bou...&search=europe


Востаннє редагував Mr.Player: 27.12.2018 о 19:59.
Mr.Player зараз поза форумом  
Подякували 2:
MrDem (28.12.2018), vanco2 (27.12.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.12.2018, 22:34 #2743359   #294
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Я собі купив новий шеві вольт Тепер можу їхати на заряді 50-60 миль.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 4:
. (28.12.2018), AMOROSO (28.12.2018), D@nZeL (28.12.2018), Kokorakatan (27.12.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 11:16 #2743418   #295
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Я собі купив новий шеві вольт Тепер можу їхати на заряді 50-60 миль.
Який розхід виходить, якщо їхати чисто на бензині? ну тобто акум розрядився допустим і їдеш тільки на бензі.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 16:13 #2743463   #296
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Який розхід виходить, якщо їхати чисто на бензині? ну тобто акум розрядився допустим і їдеш тільки на бензі.
по доках приблизно 5.5-6 літрів на 100 кілометрів, але я вже проїхав ~500 кілометрів і ше поки на бензині не їхав і в мене досі повний бак шо заправив ділер, тому сказати точно зможу чуть пізніше. (А шо думаєш чи варто ставити газ? )

Востаннє редагував vanco2: 28.12.2018 о 16:20.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 3:
$IRIU$ (30.12.2018), D@nZeL (29.12.2018), Pavel_ (29.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 17:39 #2743480   #297
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Маск обіцяє відчинити перші станції швидкої зарядки в Україні
Такі да!
Маск обіцяє колись там зробити зарядки - від Ірландії до Києва і від Норвегії до Туреччини.
Іншими словами, чувак просто написав в твітері що буде просувати свої машини по всьому світу, в т.ч. і третьому. Що цілком логічно і правильно.

Але в коментах він окремо виділив що поняв різницю між Kiev та Kyiv. Тому ми всі дружно плескаємо в долоні і тішимося.

Як то кажуть, дурень думкою багатіє. І дурень тут Маск, само собою. Не кіпішуйте. Все норм. Сходіть в Макдональдс, врешті решт. В Тернополі ж є Макдональдс? Так отож.

Хештег: #зрада.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 18:10 #2743494   #298
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Такі да!
Маск обіцяє колись там зробити зарядки - від Ірландії до Києва і від Норвегії до Туреччини.
Іншими словами, чувак просто написав в твітері що буде просувати свої машини по всьому світу, в т.ч. і третьому. Що цілком логічно і правильно.

Але в коментах він окремо виділив що поняв різницю між Kiev та Kyiv. Тому ми всі дружно плескаємо в долоні і тішимося.

Як то кажуть, дурень думкою багатіє. І дурень тут Маск, само собою. Не кіпішуйте. Все норм. Сходіть в Макдональдс, врешті решт. В Тернополі ж є Макдональдс? Так отож.

Хештег: #зрада.
Якби Маск тільки попездував в твітері, як ото ти на форумі без жодного видимого результату, то я б напевно погодився з тобою. Але наразі Тесла продала в США більше автомобілів ніж мерседес за цей рік, тесла перша досягла продажу в 200тис електричних машин після яких зменшується а потім відміняється субсидія уряду на електромобілі. І то при тому що ціна тачки найдешевшої яку можна прямо зараз купити наразі десь під 50К+ без автопілота і в базі.

Тому коли чувак який розкачав це все з фактично нуля, пише що буде суперчардж в Києві - я схильний вірити йому, а не ідіоту на євробляхах.

Востаннє редагував vanco2: 28.12.2018 о 18:21.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 6:
$IRIU$ (30.12.2018), D@nZeL (29.12.2018), dodge (31.12.2018), roma22101987 (29.12.2018), Romko_7 (29.12.2018), Tommygun (01.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 18:34 #2743502   #299
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тому коли чувак який розкачав це все з фактично нуля, пише що буде суперчардж в Києві - я схильний вірити йому, а не ідіоту на євробляхах.
Який же жалюгідний...

P.S. Кстатє, а шо такого якщо я на євробляхах? Україна цеж європа, чи де? А значить я більше європеєць ніж інші. Не розумію дупоболі заробітчан з приводу євроблях. Якось тупо получається, нє?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 19:17 #2743504   #300
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Який же жалюгідний...

P.S. Кстатє, а шо такого якщо я на євробляхах? Україна цеж європа, чи де? А значить я більше європеєць ніж інші. Не розумію дупоболі заробітчан з приводу євроблях. Якось тупо получається, нє?
Взагалі то в тебе викривлене розімуння європи, наприклад, якщо ти з Бельгії приженеш автомобіль в Голандію, і не поставиш його на голандську реєстрацію - тобі прийде лист, з нагадуванням що це слід зробити інакше буде бобо. Так що збирати податок з імпорту, це не Українське ноухао.

І ні, ти не більший європеєць, ти тупорилий совок, який постійно по різних темах пищить про корупцію у владі, беззаконня, і тд, і в той самий час сам притворяється що машину йому дав іноземець покатись, платить верблюдам або перекупам, які сприяють корупції на митниці і тд. Вот оце дійсно якось тупо получається, ну і сумніваюсь що в заробітчан від того є якійсь болі, у мене точно нема, тільки засмучує той факт шо таких недалекоглядних людей на бляхах реально багато. Ну і ти звичайно більшість бляховодів переплюнув, бо вони не мають ілюзій типу що боряться з корупцією, чи викривають "злі наміри влади", більшість прекрасно розуміє що юзає схему, і має надію, вкладену їх перекупами, що їх вже пару мільйонів, і що держава буде змушена з ними рахуватись і прийняти їх умови. А в реальності більшість з них не зможуть розтаможити свій шрот чисто по логістичних і юредичних причинах, навіть якщо розмитнення відмінять зовсім, бо вони не є власниками, не можуть поїхати в країну де зареєстрований шрот і знайти власника(протерміновані страховки і ТО), і ше не ясно чи той власник не пошле їх або не захоче продати ше раз .
І при такому неадекватному ставленні і не бажанні розуміти те що ти не робінгуд на коні "на бляах", який обкрадає "багату корупційну державу", ти себе ж сам обманюєш і ще хочеш щоб хтось ставився серйозно до твоєї критики і прогнозів по чарджерах тесли
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 5:
BIMMER (28.12.2018), D@nZeL (29.12.2018), de smet (25.01.2019), kolibryks (28.12.2018), Yarkop (29.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:47.