Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Новини з доріг міста

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.01.2019, 13:19 #2744760   #2961
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Дорога не може бути винною. Винна завжди людина. Бачиш, що слизько, ями, замети, НЛО і чупакабра - зменши швидкість, зупинися, надінь ланцюги на колеса, дзвони 911 і Порошенку але не роби: "а-а-а пронесе"
ні, кожен має робити свою роботу
а не рекомендувати водія не вижїжжати на дорогу

ше раз кажу, живучи вже пару років в Польщі і бачучи як тут працюють комунальні служби і які тут дороги навіть в -10 і при снігопадах

то не треба мені розказувати шо це так має бути і це норм
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (09.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 13:54 #2744761   #2962
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Ну ти живеш в польщі, де дороги ідеальні. (і те ще під питанням.... ти що всю польщу обїздив під час снігопаду і всі-всі дороги перевірив?)
а от в канаді нешнал знімає "Шосе крізь пекло", про роботу дорожніх евакуаторів. І такий же приблизно про роботу Норвезьких евакуаторів. 2 країни покруче польщі - а взимку дороги там куди небезпечніші ніж навіть в нас в Україні. Це я до того, що зима - це зима, дорога - це дорога...
Я з самого початку за лису/літню гуму написав тому, що те ДТП сталось по суті на рівному місці. там пряма ділянка, машину, яка стояла біля фури на аварійці (якісь кияни спинились теж перевірити чи допомогу треба), я бачив ще за кілометр, не було там якихось ям чи вибоїн, дорога не закатана була, ну мело трохи сніг з поля через дорогу...
Та зрештою там море транспорту пройшло тією дорогою і тільки ту злощасну фуру розвернуло. Якщо це не якийсь рок, дія вищих сил і бла-бла-бла - то це ДТП виключно на совісті фурщика, який поїхав взимку на невідповідній гумі насравши на всіх.

Додано через 7 хвилин
Цитата Я на Різдво їздив в Франківськ і назад, і проїжджаючи біля Доброполе, звернув увагу на стан дороги. В тому місці дорога не є ідеальною.
ну ясно що не ідеальна. у нас взагалі ідеальна дорога зараз хіба що на Хмельницький. Але як для дороги яку ніколи не капіталили - то стан в неї добрий був. і не бачив я конкретно в тому місці ніяких ям. те що гребінка від латок - це так. на рахунок вітру - тут не знаю, не скажу. вранці не було сильного, більше дуло напередодні. я остерігався переметів - то за вітром слідкував в прогнозах. на пятницю не обіцяли сильних поривів.
але то все таке.
ти мені про інше скажи - якщо вони там всі такі їздять з "надією на бога" і "авось" - то як з ними одну дорогу ділити?

Додано через 4 хвилини
А цей, що в кровінці вилетів і розбився - він що не бачив стану дороги? не бачив вказівників про крутий спуск? теж їхав на авось...

Востаннє редагував switch: 09.01.2019 о 13:54. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 14:10 #2744768   #2963
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата а от в канаді нешнал знімає "Шосе крізь пекло", про роботу дорожніх евакуаторів. І такий же приблизно про роботу Норвезьких евакуаторів.
не рівняй *** з пальцем
ти рівняєш Україну з країнами які знаходяться близько або навіть частково за полярним колом

була би в Україні така погода і такі сніги як в Норвегії чи більшості Канади - Україна просто б зникла з лиця землі, як згадаю як в Україні випало 30 см снігу то людей тиждень на СЕБН не могли на роботу привезли, і військові танками дороги чистили

я рівняю україну з країною яка вот, за забором, і має практично ідентичний клімат

в Закопаному до речі на днях випало стільки снігу шо люди не могли свої машини на паркінгу знайти, просто одна суцільна купа снігу і нічо, пів дня і все чисто і люди без проблем їздять на роботу, в магазин, на лижі
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
idcomsomnom (09.01.2019), Romko_7 (09.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 14:33 #2744770   #2964
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А цей, що в кровінці вилетів і розбився - він що не бачив стану дороги? не бачив вказівників про крутий спуск? теж їхав на авось...
Якщо не помиляюсь то фура в Кровінці була турецька і водій турок
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 14:41 #2744772   #2965
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Якщо не помиляюсь то фура в Кровінці була турецька і водій турок
Писали десь тут, що там один був українець, другий турок. загинув якраз українець і певно він же за кермом був, бо фура лягла на лівий бік, то мабуть водій і загинув.
але суті діла то не міняє...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 14:50 #2744774   #2966
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата бо фура лягла на лівий бік, то мабуть водій і загинув
99% шо не був пристібнутий

в Україні ж пристібаються для уникнення штрафу, а не для власної безпеки
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 14:54 #2744775   #2967
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ні, кожен має робити свою роботу
а не рекомендувати водія не вижїжжати на дорогу

ше раз кажу, живучи вже пару років в Польщі і бачучи як тут працюють комунальні служби і які тут дороги навіть в -10 і при снігопадах

то не треба мені розказувати шо це так має бути і це норм
Абсолютно вірно. Кожен має робити свою роботу: комунальники - чистити дорогу, а водій їхати дотримуючись ПДР.
Цитата 2.3
Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:
б)

бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну,
Цитата дорожня обстановка — сукупність факторів, що характеризуються дорожніми умовами, наявністю перешкод на певній ділянці дороги, інтенсивністю і рівнем організації дорожнього руху (наявність дорожньої розмітки, дорожніх знаків, дорожнього обладнання, світлофорів та їх стан), які повинен ураховувати водій під час вибору швидкості, смуги руху та прийомів керування транспортним засобом;
Цитата дорожні умови — сукупність факторів, що характеризують (з урахуванням пори року, періоду доби, атмосферних явищ, освітленості дороги) видимість у напрямку руху, стан поверхні проїзної частини (чистота, рівність, шорсткість, зчеплення), а також її ширину, величину похилів на спусках і підйомах, віражів і заокруглень, наявність тротуарів або узбіч, засобів організації дорожнього руху та їх стан;
Що не так. На водія покладено обов'язок вибирати той режим руху який забезпечить безпеку йому і оточуючим. Вибачте за тавтологію
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 15:02 #2744777   #2968
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата Що не так. На водія покладено обов'язок вибирати той режим руху який забезпечить безпеку йому і оточуючим. Вибачте за тавтологію
все так

на в"їзді в Україну стоїть знак "погана дорога" який діє по всій території Україниі і звільняє дорожників від будь якої відповідальності дозволяє халатно виконувати свою роботу

все так )))))))
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 15:03 #2744778   #2969
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата Писали десь тут, що там один був українець, другий турок. загинув якраз українець і певно він же за кермом був
Тому-то й загинув, що був турком. Справжній українець повинен знати свої можливості і можливості машини, та вибирати стиль їзди враховуючи саме ці фактори, а не надіючись на дорожні служби, метеоумови, розміщення планет.....
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 15:24 #2744783   #2970
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Писали десь тут, що там один був українець, другий турок. загинув якраз українець і певно він же за кермом був, бо фура лягла на лівий бік, то мабуть водій і загинув.
але суті діла то не міняє...
Водієм був турок, загинув українець-пасажир
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 15:40 #2744784   #2971
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Бо був не пристебнутий! А серйозно, то давайте не флудіть у цій темі.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 16:05 #2744790   #2972
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
все так

на в"їзді в Україну стоїть знак "погана дорога" який діє по всій території Україниі і звільняє дорожників від будь якої відповідальності дозволяє халатно виконувати свою роботу

все так )))))))
Хто сказав про "звільняє від відповідальності"?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 16:12 #2744791   #2973
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Хто сказав про "звільняє від відповідальності"?
ти

ти ж сказав шо стан дороги це не відмазка
а водій сам винен бо їхав не так як цього вимагає дорога
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 16:53 #2744795   #2974
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ти

ти ж сказав шо стан дороги це не відмазка
а водій сам винен бо їхав не так як цього вимагає дорога
ОМГ. Це трава, чи щось важче? Так, дорожні служби мають слідкувати за станом покриття. Так, їх треба дрючити не виймають за ями і слизькі дороги, але якщо олень, незважаючи на стан покриття, їде занадто швидко чи небезпечно маневрує на дорозі з незалежним станом покриття, бо під Краковом чистять дороги і ям нема, то в ДТП винен олень. Невже це так складно?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 17:18 #2744797   #2975
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
ОМГ. Це трава, чи щось важче? Так, дорожні служби мають слідкувати за станом покриття. Так, їх треба дрючити не виймають за ями і слизькі дороги, але якщо олень, незважаючи на стан покриття, їде занадто швидко чи небезпечно маневрує на дорозі з незалежним станом покриття, бо під Краковом чистять дороги і ям нема, то в ДТП винен олень. Невже це так складно?
ем.... ну вроді все правильно, я повністю згідний з тобою
але на тій ділянці дорога не ідеальна, тому в першу чергу в цьому винні дорожники, і ті через яких там "напливи" і ті через які там сніг не прибраний

це в першу чергу

а вже в другу можливо винен водій, хоча ніхто не бачив як він їхав і доказів нема
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (13.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2019, 18:22 #2744802   #2976
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ем.... ну вроді все правильно, я повністю згідний з тобою
але на тій ділянці дорога не ідеальна, тому в першу чергу в цьому винні дорожники, і ті через яких там "напливи" і ті через які там сніг не прибраний

це в першу чергу

а вже в другу можливо винен водій, хоча ніхто не бачив як він їхав і доказів нема
Якщо тобі пан дірєхтур сказали закрити каптьорку, а ти якось ту вспишку про2. 71бав і хтось з неї с3.14здив 10кіло міді і потім злодія зловлять, то ти звичайно винен і будеш анально покараний дірєхтуром, але в турму поїде той хто вкрав. Так чи ні?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2019, 19:21 #2745242   #2977
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Чергове дтп з фурою на Тернопільщині, третє від початку зими вже, з тих про які я чув.
https://www.0352.ua/news/2274003/na-...u-virvalo-foto
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2019, 21:13 #2745269   #2978
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Чергове дтп з фурою на Тернопільщині, третє від початку зими вже, з тих про які я чув.
https://www.0352.ua/news/2274003/na-...u-virvalo-foto
Теж сьогодні хотів написати. І знову винною у всьому є дорога, але як завжди буде винен водій фури, бо по паперах дорога буде почищена і посипана, а поліцаї відмовляться в протоколі вписати неналежний стан дорожнього полотна.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2019, 11:27 #2745327   #2979
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

А я тобі скажу та - Богу дякувтаи, що там був камаз а не спортедж. бо було б знову купа трупів.
дорога-дорогою, а водій мав можливість не їхати і уникнути дтп.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2019, 12:20 #2745336   #2980
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А я тобі скажу та - Богу дякувтаи, що там був камаз а не спортедж. бо було б знову купа трупів.
дорога-дорогою, а водій мав можливість не їхати і уникнути дтп.
От ви знову за те саме. Та без питань, кожен водій може стати на обочині і мигати аварійкою до весни, поки розтане сніг, тільки всі будуть жерти одну бараболю, привезену з села, бо інші продукти не буде кому привезти. Про їзду машиною теж тоді забудете, бо ніхто пальне на заправки не привезе. Та й роботи у всіх не буде, бо для прикладу тобі ніхто не привезе сонячні батареї і ти не будеш мати що встановлювати, Петру ніхто запчастини не привезе і він не буде мати що продавати. Та й взагалі по такій логіці поліція, швидка, МНС нікуди не будуть їздити цілу зиму, допоки не розтане сніг. Хоча... ще трішки і будете жерти одну бараболю, так як всі водії поїдуть в Польщу і Литву.
Є дорожні служби, які за утримання доріг отримують гроші, і їхнім завданням є належне утримання доріг. Все. Мене як водія не хвилює, що для них кожен снігопад приходить раптово. Чому в Європі я можу їхати зимою на літній резині і не паритись про стан дороги, а в Україні в мене навіть не виникає думки включити темпомат, так як його практично немає де включати - кругом одні горби, напливи, ями, колії, сніг і лід?
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Tommygun (17.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:57.