Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Хто буде президентом?
Порошенко 49 44.95%
Інший 42 38.53%
Третій смішний варіант 18 16.51%
Голосували: 109. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори Президента 2019

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.01.2019, 22:38 #2744898   #541
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Мужик пішов на вибори, щоб знайти кохану жінку. Злі язики говорять, що перший анкету заповнив Ляшко

Востаннє редагував BadBoy: 10.01.2019 о 22:48.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 07:45 #2744906   #542
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
Я ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ І,ПІШОВ ТИ НАХЕР.-
Ну от з такими треба жити,які без голови, а тільки матюки і зависть,бо своє про%бав коли була можливість.
Немає в мене з цим проблем,мати моя живе в львівській обл., з моїми знаннями по ремонту і діагностиці,я електрик, машин,тим більше вся апаратура моя,бо я як ви тут звиздете,олігарх,в Литві простий підприємець.
Ви ж затопчете мене,як це за пів року і мільйони,а воно так буде.
Я не винен тобі, шо ти на заводі свердлив дірки в гайках 20 років,а тепер кричиш зрада.
Хто тебе затопче? Ти про що? Шлсь таке понаписував шо купи не тримається. Хто тобі мішає приїхати в Україну і відкрити підприємця? Українці?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 07:55 #2744907   #543
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019



Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Хто тебе затопче? Ти про що? Шлсь таке понаписував шо купи не тримається. Хто тобі мішає приїхати в Україну і відкрити підприємця? Українці?

Мій вік, моя родина.
Цитата Хто тобі мішає приїхати в Україну і відкрити підприємця?
Що це,Гугл не переводить,якого підприємця я маю відкрити??? Блін я не хірург.

Востаннє редагував as2: 11.01.2019 о 07:55. Причина: Пізніше додано
as2 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (12.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 08:11 #2744910   #544
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
Мій вік, моя родина.

Що це,Гугл не переводить,якого підприємця я маю відкрити??? Блін я не хірург.
Та напиши чесно шо не хочеш вертатись в той піздєц, для чого оті твої басні?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 08:15 #2744911   #545
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019



Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Та напиши чесно шо не хочеш вертатись в той піздєц, для чого оті твої басні?

Ось тут ти не правий,для мене пі%дец це коли родині звіздец.
А ти ниєш,що тобі чогось не додали,а взяти самому,ніяк кишка тонка?

Востаннє редагував as2: 11.01.2019 о 08:15. Причина: Пізніше додано
as2 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (12.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 08:26 #2744913   #546
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис

Ось тут ти не правий,для мене пі%дец це коли родині звіздец.
А ти ниєш,що тобі чогось не додали,а взяти самому,ніяк кишка тонка?
Ну давай тоді вернемся до тих причин що ти написав, чому твоя родина не хоче вертатись в Україну і чим заважає зробити це твій вік?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 08:47 #2744915   #547
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Sofiya Fedyna почувається чарівно.Стежити2 год

#кава #кавоваісторія ☕️☕️☕️
До вранішньої кави тримайте правдиву історію, про яку ніколи не напишуть журналісти:
-У Вас кава є?
-мовчок
-дві кави зробите?
-кивок
-порахуйте, будь ласка...
-ага
-то точно він? (пошепки до коліжанки-продавчині)
-та нє, він би ОТАК просто не заїхав.
Потім було ще кілька хвилин «ступору».
Діло було на заправці між Радеховом і Львовом. Президент зупинився випити капучіно, після третьої спроби каву таки зробили. ��
А Ви вже випили перше горнятко кави?




Додано через 50 секунд
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну давай тоді вернемся до тих причин що ти написав, чому твоя родина не хоче вертатись в Україну і чим заважає зробити це твій вік?
Литовці?
Ти мені краще розкажи,що корисного ти зробив для України.
А пацріот?В якій партії записаний?

Востаннє редагував as2: 11.01.2019 о 08:55. Причина: Пізніше додано
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 10:32 #2744919   #548
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

as2, ти здивуєшся, але об'єкт твого захоплення ще й какає і пісяє, вибач за інтимні подробиці. Одне, що мені не зрозуміло, чому він це робить без свити і постановочних фотографій?

А! Іще, чувак, твоя манера спілкування картинками - це вже діагноз.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 11:06 #2744921   #549
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата as2, ти здивуєшся, але об'єкт твого захоплення ще й какає і пісяє, вибач за інтимні подробиці. Одне, що мені не зрозуміло, чому він це робить без свити і постановочних фотографій?

А! Іще, чувак, твоя манера спілкування картинками - це вже діагноз.

Це твій діагноз,недовіри,та похер,тобі всі немилі бо ти совок не звик думати де заробити і як тобі всі винні.
О це твій діагноз,бездарність і ледачість,халяви хочемо.
as2 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (12.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 11:57 #2744922   #550
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата не звик думати де заробити
Ні, не звик. Я не звик найобувати і пиздити, а просто люблю свою роботу.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 16:00 #2744935   #551
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ні, не звик. Я не звик найобувати і пиздити, а просто люблю свою роботу.
А раз пішла така пянка, і ви тут з корокатаном як два голоні патріоти прчинаєте розпитувати по енному кругу "а чого ти поїхав а чого ти не вертаєшся", то давай ми теж шось про тебе взнаєм - а ким ти такий чесний працюєш?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 17:39 #2744943   #552
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Поки as2 відпочиває, я його підміню та запощу допис з його джерела фейсбук групи "А що там у ПП".
Епічна повість. Ще пару таких одкровень і я повірю.
Цитата Один день у Рівному.
З Президентом.
( V podraganie)

Рівне президента чекало.
• Оголошення в усіх храмах УПЦ.
• Збуджені соціальні мережі.
• Просто ошалілі від потоків і перепитувань телефонні мережі.

Моя подруга В. ( пенсіонерка, опєчалєна тарифами, чий електорат – здогадайтесь). Прийшла в Покровський собор, подивитись на Епіфанія. Повернулась збентежена. Епіфанія не побачила, в собор не попала, але була вражена: «Наш президент чудовий, я не думала що стільки народу його любить».

Моя мама, пенсіонерка. Все життя в опозиції до чинної влади ( як щира українка). Електоральні вподобання: Гриценко. Прийшла в собор подивитися на Томос. Випадково потрапила в хвилю людей, які обнімалися з президентом. Також обнялась. З післяобіду до мами не додзвонитися. Вона та її подруги порохоботствують.

Моя подруга В. Переселенка з Алчевська. Живе у нас вже 4 роки. В неї є розвага – ходити на всі визначні події в Рівному. Саме від неї я дізнаюсь хто приїздив і про що говорив. Політичні уподобання : «а переселенцы не голосуют». Вчора вона була всюди. Результат: «Обалдеть! Никогда такого здесь не видела. Там говорят, можно переселенцам на президентских голосовать. Узнай, как это сделать»

А потім президент відвідував військових у центрі реабілітації.
Ліричний відступ.
Ми тут всі – волонтери. Раніше я мало задумувалась над таким. Просто плела шкарпетки солдатам. Потім, напевне, зі своїм в’язивом в автобусі, або на зупинці, або у черзі, дуже стала помітною і оточуючі просто розказували свої історії, як вони допомагають. Як же багато тих історій! Я зрозуміла, що для нас, українців, дуже важливим є відчуття співпричетності.
Тому візит президента в госпіталь – просто підтвердження того відчуття єднання ( колективне «Ах!» від друзів – волонтерів).

А ввечері президент знову «подався» в народ. На цьому дійстві я вже була присутня. Пройшли чутки, що буде зустріч у центрі, біля Воскресенського собору. Там навіть поставили невеличку сцену, з неї народ розважали колядники. Ми з дочкою пішли разом. Мета була різна. Я – пообніматись з президентом, дочка – «дати п’ять» ( вона навіть рукавичок не брала, щоб доторкнутись власне рукою)
Зустріла двох знайомих зі школи ( чий електорат – невідомо, шифруються). Вони зайняли місце так, щоб добре бачити сцену. Запропонували стати біля них. - Нє. Я обнімацця. Скептично: «Нічого у вас не вийде», але потягнулися за мною. На ходу дістали телефони, щоб їх хтось сфоткав. Я не буду. Нема дурних. Я обнімацця. Сфоткали нас офіційно (див. фото на моїй сторінці). Таких фоток є безліч. Президент зупинявся кожні 10 метрів, кожному казав щось приємне. Нам, наприклад, сказав «Які гарні жінки». Ми возгордились.
На сцену президент не виходив. Йому передали мікрофон і він сказав кілька слів просто посеред натовпу.

Подібно до того, як в російській дєрєвнє весілля вважають невдалим, якщо немає бійки, у Рівному політичний захід вважатимуть невдалим, якщо не буде фріка. Фрік знайшовся. Хтось крикнув «Коли піднімуть соціальні стандарти?» Народ посміявся, але загордився: у Рівному також є політична боротьба.

Ввечері – чергова напруга на мережі: соціальні і телефонні. Здогадайтесь, що обговорювалось.

Ми - рівняни. Ми класні. І у нас класний Президент.
пруф. Рекомендую читати коменти, щоб підняти собі настрій
https://www.facebook.com/a.chto.tam....type=3&theater

Востаннє редагував BadBoy: 11.01.2019 о 18:08.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 18:03 #2744946   #553
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А раз пішла така пянка, і ви тут з корокатаном як два голоні патріоти прчинаєте розпитувати по енному кругу "а чого ти поїхав а чого ти не вертаєшся", то давай ми теж шось про тебе взнаєм - а ким ти такий чесний працюєш?
Ну бо то якось дивно коли стільки перемог і ярий патріот не хоче на Батьківщину.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 18:58 #2744950   #554
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
"А що там у ПП".
Епічна повість.
Просльозився!..
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 20:02 #2744955   #555
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну бо то якось дивно коли стільки перемог і ярий патріот не хоче на Батьківщину.
Мені дивно чого він тут робить ці бездумні перепости, а ше чого вас постійно гребе де хто знаходиться і ваше непереборне бажання шоб хтось кудась вертався

Додано через 33 секунды
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Просльозився!..
Ну просльозився то розказуй шо в тебе за робота така? Де ти такий весь чесний і любиш роботу.

Востаннє редагував vanco2: 11.01.2019 о 20:02. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 20:27 #2744960   #556
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Мені дивно чого він тут робить ці бездумні перепости, а ше чого вас постійно гребе де хто знаходиться і ваше непереборне бажання шоб хтось кудась вертався
.
Не хтось і не кудась а саме as2 в Україну. Тому що він назвав міліон причин чому це зробити у вигляді перемог Порошенка, але напевне сам в них не вірить раз нехоче
Розумієш, для мене as2 і його дописи виглядає так якби Порошенко рекламував рошен з шоколадкою мілка в руці.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 22:18 #2744967   #557
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата шо в тебе за робота така? Де ти такий весь чесний і любиш роботу.
Ну і яким боком тебе це стосується? Але ок, я працюю інженером.

Востаннє редагував ion: 11.01.2019 о 22:23.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 22:28 #2744968   #558
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата О том, как я стал долгожителем в 43

В далеко не самом забытом городе страны

Съездил на новогодние праздники в гости к маме в Винницу, откуда уехал в Киев более 20 лет назад. В одном из торговых центров своего спального района встретил местного городского сумасшедшего Олежку. Он бороздил теплые и чистые коридоры торгового центра в морозный день в надежде встретить знакомого и разжиться несколькими гривнами.

Необласканный славой Голливуда, Олежка, тем не менее, всегда напоминал героя Дастина Хоффмана в фильме Человек дождя. Даже спустя 20 лет он помнит адреса и даты рождения почти всех ребят в районе, включая мои. Даже если бы в Виннице в один день пропал ЗАГС, все записи можно было бы восстановить благодаря Олежке.

– Привет, Виталик Сыч, – улыбнулся Олежка. И дальше традиционно назвал мою дату рождения и адрес, по которому я проживал когда-то в Виннице.

– Здравствуй, Олежка, как дела?

– Нормально, – ответил он. – А ты знаешь, что Саша умер, назвал он фамилию человека из моего параллельного класса. И Толик, и тоже фамилию парня из параллельного класса. И Вова, мой в прошлом близкий знакомый годом старше.

– Нет, не знал, – расстроено ответил я. – А чего умерли?

– От чего все умирают, Виталик? От водки! И он продолжил перечень менее близких, но хорошо знакомых мне людей со школы, которых больше нет. Некоторые младше меня, некоторые старше. С некоторыми из них я играл в футбол за школу, с другими просто общался в школе и вне ее.

– А есть кто-то, кто не умер, Олежка? – перебил его я, не желая выяснять, какой длины список он мне приготовил. Он понял, что его рассказ возымел эффект и улыбнулся своей неподдельной улыбкой: «Дай 20 гривен, Виталик».

Я дал ему 20 грн, он купил себе заслуженный эспрессо, а я ушел переваривать новую информацию о том, как в свои 43 я стал долгожителем в далеко не самом забытом городе страны.

Мне почему-то вспомнилось, что Джо Байден и Берни Сандерс недавно заявили о том, что рассматривают выдвижение своих кандидатур на выборах следующего президента США. Первому – 77 лет, второму – 78.

Я вышел на улицу. Город был облеплен бигбордами кандидатов в президенты Украины. Одни обещали дешевый газ. Другие – церковь, армию и патриотическое единство. Третьи – прислуживать народу.

Я пошел по заснеженному городу домой, пытаясь понять, в каком месте сходятся эти миры.

https://nv.ua/opinion/o-tom-kak-ja-s...NYhCR7qBWWeuC4
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2019, 22:38 #2744969   #559
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ну і яким боком тебе це стосується? Але ок, я працюю інженером.
А шо це ти за такий інженер малооплачуваний? І чого ти думаєш що від того що зміниться влада ти почнеш заробляти більше?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2019, 20:31 #2744974   #560
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019






Додано через 1 годину 40 хвилин
Ще трошки про мишебратьєв.Це з ними збираються домовлятися зекиманди та ататолії з бабЮлями.




Додано через 10 годин 28 хвилин


Додано через 7 годин 38 хвилин
qazwsx321,
Шо прорус скрепи тріскають,халяви не дають,так йди в Х%йла відсмокчи,буде тобі халява.



Додано через 4 хвилини
Цитата Ну бо то якось дивно коли стільки перемог і ярий патріот не хоче на Батьківщину.
Аааа, пацріот живе в Україні і тільки лайном поливає,а для цього нічого не зробив для України.Дружина напевно бідна, бо крім натискати на кнопки ти ніхрена не робиш по дому,вже не кажу для України.

Востаннє редагував as2: 12.01.2019 о 20:32. Причина: Пізніше додано
as2 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
Kokorakatan (12.01.2019), qazwsx321 (12.01.2019), vladik (04.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:41.