Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


"Неадекватні" дорожні ситуації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.04.2018, 16:06 #2727610   #1341
selb
Активний учасник
Talking Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата в мене перешкода справа і нііпьот
Все правильно. Схоже зараз не вчать правилу «трьох П»: Пропусти Придурка з Права.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2018, 19:24 #2727624   #1342
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
Все правильно. Схоже зараз не вчать правилу «трьох П»: Пропусти Придурка з Права.
Мене вчили правилу трьох Д: Дай Дурневі Дорогу.
Але дурень-інструктор. Для мене це поки перебор
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2018, 13:13 #2727754   #1343
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
Ну то вже рекламуй назву школи водіння) щоб всі могли піти перевчитись нових правил. Але якщо серйозно, то це сумно ппц...
Здається бачив сьогодні цього "орла" Автошкола "Форсаж" ВАЗ 2109 ВО 2217 ...
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 07:52 #2739038   #1344
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Про неадекватні ситуації,але не на дорозі)
В дворі є якась наволоч котрій не подобається коли чужі авто ставлять під будинком. Я ставлю машину рідко в Тернополі,але приходжу зранку колесо спущене, а на лобовому записка:"паркуйся правильно". На другий день в іншій машині було 3 колеса спущені. От підкажіть, шо зробити тому уроду?
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 08:06 #2739040   #1345
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
От підкажіть, шо зробити тому уроду?
Спочатку його треба вичислити, а що зробити це діло не хитре
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (08.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 09:22 #2739046   #1346
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Я знаю хто, але на гарячому не зловив(
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 10:25 #2739063   #1347
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Я правильно зрозумів - ти паркуєшся в чужому дворі і хочеш набити пику тамтешньому мешканцю, який тобі спускає колеса?
а чого не паркуєшся біля свого будинку або десь на нейтральній території?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 10:40 #2739067   #1348
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Я паркуюся біля свого будинку, де вже рік знімаю квартиру,машиною приїжджаю раз на гамана, а зранку встаєш і бачиш колеса спущені - то не дуже гарна картина.
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 10:52 #2739070   #1349
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

ну лиши під двірником листочок з номером телефону чи домофона і текстом "маєш питання - підійди, поговоримо. бо зловлю сам - потім не ображайся".
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 10:54 #2739072   #1350
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Я паркуюся біля свого будинку, де вже рік знімаю квартиру,машиною приїжджаю раз на гамана, а зранку встаєш і бачиш колеса спущені - то не дуже гарна картина.
А просто поговорити з людиною. Спокійно, без наїздів і претензій і з'ясувати, в чому власне проблема, не пробував???
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 14:34 #2739088   #1351
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А просто поговорити з людиною. Спокійно, без наїздів і претензій і з'ясувати, в чому власне проблема, не пробував???
Якби людина хотіла вирішити питання спокійно і без наїздів, колеса би не спускала
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 15:05 #2739090   #1352
igor1991
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Я паркуюся біля свого будинку, де вже рік знімаю квартиру,машиною приїжджаю раз на гамана, а зранку встаєш і бачиш колеса спущені - то не дуже гарна картина.
Давай фото твої парковки. Може там не все так "красіво" а ми тут наїжаємо на чоловіка.
igor1991 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 15:38 #2739092   #1353
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А просто поговорити з людиною. Спокійно, без наїздів і претензій і з'ясувати, в чому власне проблема, не пробував???
Чоловік бачив мене неодноразово, чого ж не сказав шо йому шось не подобається?
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 22:44 #2739145   #1354
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Є така каста людей які паркують свої авта в дворі, а коли чужі - це всеодно що в хаті в них поставив.
Я своє авто тримаю на стоянці (з вікна видно ) і ну дуууже рідко наніч під будинком, та от зранку не раз мене чекали під під'їздом деякі "постояльці" щоб уточнити чиє ж це авто вже ніч постояло?
Nick. зараз поза форумом  
Подякували 2:
ars13 (10.11.2018), Trafic (08.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2018, 22:49 #2739147   #1355
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
Є така каста людей які паркують свої авта в дворі, а коли чужі - це всеодно що в хаті в них поставив.
Я своє авто тримаю на стоянці (з вікна видно ) і ну дуууже рідко наніч під будинком, та от зранку не раз мене чекали під під'їздом деякі "постояльці" щоб уточнити чиє ж це авто вже ніч постояло?
Як мені то знайоме... Часом батьків авто ставлю на подвір'ї...
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2018, 22:53 #2739297   #1356
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
Є така каста людей які паркують свої авта в дворі, а коли чужі - це всеодно що в хаті в них поставив.
Я своє авто тримаю на стоянці (з вікна видно ) і ну дуууже рідко наніч під будинком, та от зранку не раз мене чекали під під'їздом деякі "постояльці" щоб уточнити чиє ж це авто вже ніч постояло?
От поясніть яка кому х... різниця чиє авто? Може я багато в місті не живу, тим більше в квартирах в будинку, але якшо авто там стоїть якого х .. милого ти лізеш до нього?!!! І шо замітив, вчора "погано" припаркувався Нісан трошки дорожчий - то колеса ніхто не наважувався спустити, а то х-ло поставив збоку як ніби нічого не бувало! Може я і не хороша людина,але за колесо своє спущене я відімщу в тіхаря, але козирно!!!
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2018, 06:36 #2739300   #1357
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата ,але за колесо своє спущене я відімщу в тіхаря, але козирно!!!
А ще хтось подивиться на Вас. І подумає, хулє, мені теж можна - поцарапаю.
Вгамуйтесь двоє.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2018, 15:47 #2739344   #1358
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
От поясніть яка кому х... різниця чиє авто? Може я багато в місті не живу, тим більше в квартирах в будинку, але якшо авто там стоїть якого х .. милого ти лізеш до нього?!!! І шо замітив, вчора "погано" припаркувався Нісан трошки дорожчий - то колеса ніхто не наважувався спустити, а то х-ло поставив збоку як ніби нічого не бувало! Може я і не хороша людина,але за колесо своє спущене я відімщу в тіхаря, але козирно!!!
Може особиста не приязнь .
Згадав випадок, колись давніше поставив я робочу Тавриду на так зване запекане місце, де чоловік з будинку тримає Спринтера довгу базу ( 2.5 машини легко стають замість нього). Він мені позагинав дзеркала і поставив камінчик на лобове , але сусіди бачили хто це.
Незадовго після цього під під'їздом стояло мужиків 6 говорили між собою, і я підійшов до того самого кажу так і так для чого таке робити? Той хотів виправдатися , але інший сусід каже та я ж бачив що це ти робив , йому дуже не зручно зробилося , вибачався дальше чим бачив.
Мораль яка, запитати особисто в кривдника.
Nick. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (11.11.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.03.2019, 23:41 #2752083   #1359
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Мені от цікаво, наші автодорівці колись розмітку малювати почнуть, бо через її відсутність і плуговатість деяких водіїв мене вже пару разів випихали під зустрічне авто на об"їзній що від Подолян і до кольца на Киїів, там є виїзд з Симоненка і невелика полоса для розгону. Але прікол в тому, що здебільшого виїжджаючі звідти тупо зміщаються вліво, так як їх полоса звужується навіть не думаючи ввімкнути поворот, не говорячи про пропустити попутній транспорт. За зиму разів 5 витискали на зустрічну машину, і сьогодні опятьдвадцятьпять, їду по об"їзній і бачу виїжджає чудо і тупо дає вліво прямо переді мною, я йому сигнаю, хоч би шо далі їде, добре що не було на зустрічній машини, то змістився вліво, бо зимою я ледве був між виїздуном і фурою зустрічною протиснувся.

Додам скрін з карти, для розуміння.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2019, 09:08 #2752090   #1360
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

мабуть ти дуже непоспішаючи водиш, якщо ти, їдучи по головній, і він, виїхавши з другорядної - виявилось що рухаєтесь з приблизно однаковими швидкостями.
ПС: якщо серйозно то там і без розмітки все зрозуміло. А як людина олень - то їй і розмітка не допоможе.

Додано через 4 хвилини
мені от цікаво за кільцем в сторону збаража. я якимось дивом опинився на зустрічній, коли ввечері їздив на Укрнафту. Курва хоч бери і днем спецом туди катнись щоб глянути розмітку. Бо проїжаю кільце, беру лівіше, для повороту на заправку, зліва бачу розмітку, тримаюсь попри неї і раптом бачу що мені практично в лоб валить зустрічна.
чи там якась стара розмітка лишилась чи що... ну вобщем неприємно було.

Востаннє редагував switch: 29.03.2019 о 09:08. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:47.