Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.06.2019, 21:37 #2761995   #1001
Briop
Новачок
 
Аватар для Briop
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

люблю этого актера
Briop зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 4
---ANDRE--- (24.06.2019), BIMMER (25.06.2019), dodge (30.06.2019), MoRZE (24.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2019, 21:45 #2761997   #1002
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Була можливість на 20хв переписуватися з Притулою. Якесь дебільне питання було проголошено мною написане. Просто мій пост був наступним. Але ж це ж ПРИТУЛА. Я був кончєний.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2019, 00:05 #2762005   #1003
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Була можливість на 20хв переписуватися з Притулою. Якесь дебільне питання було проголошено мною написане. Просто мій пост був наступним. Але ж це ж ПРИТУЛА. Я був кончєний.
Так ти і так конч. Шо там спитав шось? Все буде єгова
Terror зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Ingenue (24.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2019, 04:21 #2762006   #1004
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
А цей імітаційний прийом називається «прикинутись дурачком»)))
Не імітаційни а муніпуляційний, вчи тебе, вчи а нема з ким посперечатись, курча ребуси тре розгадувати.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2019, 15:45 #2762054   #1005
Siriy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Зайшли, зробили вброс і більше пару місяців заходити не будете, чи йде діалог? Ви останнім часом робили заклик - бути добрішим один до одного, але мене посилали бо вам не сподабалось питання про Гуду. Прийшли вибори, треба бути добрішими, давайте до сповіді! Ви рекламуєте Гуду як свого друга, а ваш друг х... ложив на Тернопіль і його мешканців, забудовує набережну озера попри закони, найо...є мешканців обіцянками про підземні паркінги, школи і т.д, планує забудувати школу мистецтв. То ви підтримуєте в цьому друга?
Але будь ласка дайте хоч раз чітку відповідь, нам вже гумористів якось вистачає, хочемо серйозних людей. Зможете?
Привіт. Кілька років тому я записався у некомерційному ролику в якому чітко говорив про те, що "Креаторбуд" є надійним партнером "Вар*яти-шоу". Я не розказував, який мій веикий друг Гуда та і ми дійсно радше просто знайомі, аніж друзі. Хоча, я радий, що він підтримав наше шоу в тяжкі періоди його існування. Щодо забудови компанією Гуди Тернополя, то є громада міста і відповідні дозвільні установи в мерії, які мають регулювати будь-яку забудову. Якщо там є якісь порушення - не витрачайте час на написання коментів на форумі, а витратьте на заяву в прокуратуру, звертайтесь в суд. Якщо десь у переписці був різкий у спілкуванні - перепрошую, іноді не стримуюсь. Надалі спробую бути коректнішим.
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 2:
idcomsomnom (25.06.2019), vanco2 (05.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2019, 16:34 #2762067   #1006
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Привіт. Кілька років тому я записався у некомерційному ролику в якому чітко говорив про те, що "Креаторбуд" є надійним партнером "Вар*яти-шоу". Я не розказував, який мій веикий друг Гуда та і ми дійсно радше просто знайомі, аніж друзі. Хоча, я радий, що він підтримав наше шоу в тяжкі періоди його існування. Щодо забудови компанією Гуди Тернополя, то є громада міста і відповідні дозвільні установи в мерії, які мають регулювати будь-яку забудову. Якщо там є якісь порушення - не витрачайте час на написання коментів на форумі, а витратьте на заяву в прокуратуру, звертайтесь в суд. Якщо десь у переписці був різкий у спілкуванні - перепрошую, іноді не стримуюсь. Надалі спробую бути коректнішим.
О! От тепер вже нарешті видно справжнього українського політика Вжився в роль по станіславському.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (01.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 01:40 #2762430   #1007
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Привіт. Кілька років тому я записався у некомерційному ролику в якому чітко говорив про те, що "Креаторбуд" є надійним партнером "Вар*яти-шоу". Я не розказував, який мій веикий друг Гуда та і ми дійсно радше просто знайомі, аніж друзі. Хоча, я радий, що він підтримав наше шоу в тяжкі періоди його існування. Щодо забудови компанією Гуди Тернополя, то є громада міста і відповідні дозвільні установи в мерії, які мають регулювати будь-яку забудову. Якщо там є якісь порушення - не витрачайте час на написання коментів на форумі, а витратьте на заяву в прокуратуру, звертайтесь в суд. Якщо десь у переписці був різкий у спілкуванні - перепрошую, іноді не стримуюсь. Надалі спробую бути коректнішим.
Ну не треба цього Сергію, я вас прошу! Немає рішення суду все ок? Я часто бачу списки мешканців будинків, у кожному квартири для СБУ, Прокуратура та іншої нечисті. По багатьом забудовам йдуть суди, активісти воюють із забудовниками. Чим можу допомагаю, грошима на суди, моральною підтримкою активістів. Від того що якийсь х... своїм рішенням встановив що кутківецький ліс то не ліс і там можна будувати то це суто його фінансовий інтерес.
Ігор Гуда найбільший пезд..н Тернополя і свого слова він ніколи не дотримував. Довести?
Ну наприклад



Парковий комплекс це Бандери 83В/Г/Д поїдьте пошукайте той ігроленд! Паркінг це місце під вікнами будинку на 10 автівок 100-квартирного будинку?
А ще він обіцяв дорогу до дальнього щоб йому дозволили вілу добудувати, в результаті більшість грошей виділило місто. Обіцяв підземний перехід біля Збаразького кільця, підземний паркінг біля площі Героїв Євромайдану і ще багато інших нюансів. Так, це ще не найгірша будівельна фірма але так найо...ти людей то ще треба вміти. А ви кажете надійний партнер... Краще б грошей за рекламу взяли...

Востаннє редагував pberit: 01.07.2019 о 02:08.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 3:
MrDem (01.07.2019), Terror (02.07.2019), vanco2 (05.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 14:36 #2762457   #1008
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну не треба цього Сергію, я вас прошу!
Не "прошу" а "уклінно прошу". Треба мати повагу до нардепів.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Парковий комплекс це Бандери 83В/Г/Д поїдьте пошукайте той ігроленд!
Вот виберемо Притулу і парковий комплекс перетвориться на ігроленд. Інфа соточка.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 16:10 #2762476   #1009
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата Паркінг це місце під вікнами будинку на 10 автівок 100-квартирного будинку?
і що ? адекватна людина,ймовірно не купить при наявній машині (без гаражу\стоянк і т.д.). Ще якщо нема машин - ну тоді ще півбіди. Одним словом до чого веду - є дураки і є дороги, тут аналогічно - є бариги і є лошки, є КБ і є попит, і т.д.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 23:22 #2762515   #1010
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
і що ? адекватна людина,ймовірно не купить при наявній машині (без гаражу\стоянк і т.д.). Ще якщо нема машин - ну тоді ще півбіди. Одним словом до чого веду - є дураки і є дороги, тут аналогічно - є бариги і є лошки, є КБ і є попит, і т.д.
Є люди які купують квартиру на етапі малюнку, потім відкриваються очі, що якесь воно не таке. Чому саме парковий так часто згадую - одна жінка брала участь у конкурсі на кращу назву майбутньому ігроленду! Але Гуда добре подумав і вгатив ще один будинок...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2019, 19:07 #2762585   #1011
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Але Гуда добре подумав і вгатив ще один будинок...
І дозволив йому це зробити хто? Давайте вгадаємо з трьох спроб.
Але Притула прийде - порядок наведе.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2019, 23:23 #2762736   #1012
Siriy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну не треба цього Сергію, я вас прошу! Немає рішення суду все ок? Я часто бачу списки мешканців будинків, у кожному квартири для СБУ, Прокуратура та іншої нечисті. По багатьом забудовам йдуть суди, активісти воюють із забудовниками. Чим можу допомагаю, грошима на суди, моральною підтримкою активістів. Від того що якийсь х... своїм рішенням встановив що кутківецький ліс то не ліс і там можна будувати то це суто його фінансовий інтерес.
Ігор Гуда найбільший пезд..н Тернополя і свого слова він ніколи не дотримував. Довести?
Ну наприклад



Парковий комплекс це Бандери 83В/Г/Д поїдьте пошукайте той ігроленд! Паркінг це місце під вікнами будинку на 10 автівок 100-квартирного будинку?
А ще він обіцяв дорогу до дальнього щоб йому дозволили вілу добудувати, в результаті більшість грошей виділило місто. Обіцяв підземний перехід біля Збаразького кільця, підземний паркінг біля площі Героїв Євромайдану і ще багато інших нюансів. Так, це ще не найгірша будівельна фірма але так найо...ти людей то ще треба вміти. А ви кажете надійний партнер... Краще б грошей за рекламу взяли...
Привіт. Я розумію ваше обурення, але не розумію, чому ви висловлюєте його мені )). Я ніде не закликав когось купувати нерухомість у Креатора чи голосувати за Гуду, якщо він десь балотуватиметься. Я констатував свій особистий досвід співпраці двох брендів, результатом якого є лояльніші умови для тернопільського глядача по квитках на концерти вар*ятів, аніж у Франику чи, припустимо, в Рівне. Якщо Креатор не виконує своїх зобов*язань перед громадою чи мерією - я точно не та інстанція, яка помахом руки розрулить питання. А гроші за рекламу я беру. Тоді, коли це реклама.
Siriy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (05.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 20:23 #2762778   #1013
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

То цьому пі**ецю ми завдячуємо корешу Сірого? Я правильно зрозумів?


Додано через 1 хвилину
Славко в курсі?

Востаннє редагував switch: 04.07.2019 о 20:23. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
BadBoy (04.07.2019), Ektalion (04.07.2019), Romko_7 (04.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 20:32 #2762780   #1014
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
То цьому пі**ецю ми завдячуємо корешу Сірого? Я правильно зрозумів?


Додано через 1 хвилину
Славко в курсі?
Туйво, не хочу применшувати масштабу пиз---ця, але, якщо твій коріш, наприклад, виявиться гвалтівником якого не садить поліція - а "прогресивна громадськість" візьме і почне ставити за то претензії конкретно тобі, то це по твоєму буде ок?

А крім того це і може і не коріш твій зовсім, а чувак з яким ти взагалі по роботі мав справи.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 21:56 #2762787   #1015
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Вакарчук в свою політ силу ніби-то досить прискіпливо вибирав людей, уникаючи всіх, кого можна так чи інакше пов'язати з одіозними діячами останніх років.
Та то зрештою його справа, кого брати. Може Притула йому більше додасть, ніж забере. Як глянути на цей форум - то більшість тут готова на нього молитись
Але для мене то аргумент подумати, чи вартує підтримувати Голос.

Додано через 1 хвилину
До речі рідко буваю на Дружбі, то цю будову помітив, аж коли вона виросла над деревами. Чесно - офігів від наглості.

Востаннє редагував switch: 04.07.2019 о 21:56. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 22:10 #2762789   #1016
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
То цьому пі**ецю ми завдячуємо корешу Сірого? Я правильно зрозумів?

Славко в курсі?
Це той, що майорить зараз на білбордах по місту "...Іду від партії Голос..."?
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 23:34 #2762790   #1017
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Туйво, не хочу применшувати масштабу пиз---ця, але, якщо твій коріш, наприклад, виявиться гвалтівником якого не садить поліція - а "прогресивна громадськість" візьме і почне ставити за то претензії конкретно тобі, то це по твоєму буде ок?

А крім того це і може і не коріш твій зовсім, а чувак з яким ти взагалі по роботі мав справи.
Ооо...а хто тут у нас знову включає режим лицеміра? Тобто незаконна забудова коріша-друга Притули, який напряму фінансував його діяльність то таке. Може в тебе техаська амнезія і ти забув хто такий Гуда і чим він все своє життя займався? Якщо твій гастарбайтерський мозок не розуміє то спешл фор ю спрощу. Гуда - це Коломойський, а Притула - це Зеленський. Зв'язок Коломойського з Зеленським ти бачиш всюди, навіть в деяких фейкових новинах які постиш сюди, а коли тобі громада міста, яка тут живе і нікуди не втікла в важку для країни хвилину каже про те що Гуда корупційний мудак, який на пару з Надалом та всією міськрадою знищує місто то ти ще маєш наглість шукати виправдання? Ти ще скажи що Сергій не знає що коїться в місті, а я голосно посміюся!

П.С. Спешл фор ю Ванко приведу ще один з останніх прикладів. Близький до Богдана(глава АП) екс-чиновник віддав собі ж під забудову в Києві Рибальський острів. І це ппц зашквар коли людина, яка пішла в політику на гаслах що вона чесна і тд веде дружні відносини з такими корупційними мудаками та щей цим пишається. Якщо у нього цьомки-бомки з людьми такого сорту то це лише означає, що його моральна планка валяється десь під плінтусом так само як і твоя.

П.С.С. Пану Сергію хочу побажати плідної роботи в парламенті. Скоріш за все Гуда вже вийде на загальнодержавний рівень з такими зв'язками. А за волонтерство Сергію респект!

Востаннє редагував BadBoy: 04.07.2019 о 23:42.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2019, 04:57 #2762795   #1018
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ооо...а хто тут у нас знову включає режим лицеміра? Тобто незаконна забудова коріша-друга Притули, який напряму фінансував його діяльність то таке. Може в тебе техаська амнезія і ти забув хто такий Гуда і чим він все своє життя займався? Якщо твій гастарбайтерський мозок не розуміє то спешл фор ю спрощу. Гуда - це Коломойський, а Притула - це Зеленський. Зв'язок Коломойського з Зеленським ти бачиш всюди, навіть в деяких фейкових новинах які постиш сюди, а коли тобі громада міста, яка тут живе і нікуди не втікла в важку для країни хвилину каже про те що Гуда корупційний мудак, який на пару з Надалом та всією міськрадою знищує місто то ти ще маєш наглість шукати виправдання? Ти ще скажи що Сергій не знає що коїться в місті, а я голосно посміюся!

П.С. Спешл фор ю Ванко приведу ще один з останніх прикладів. Близький до Богдана(глава АП) екс-чиновник віддав собі ж під забудову в Києві Рибальський острів. І це ппц зашквар коли людина, яка пішла в політику на гаслах що вона чесна і тд веде дружні відносини з такими корупційними мудаками та щей цим пишається. Якщо у нього цьомки-бомки з людьми такого сорту то це лише означає, що його моральна планка валяється десь під плінтусом так само як і твоя.

П.С.С. Пану Сергію хочу побажати плідної роботи в парламенті. Скоріш за все Гуда вже вийде на загальнодержавний рівень з такими зв'язками. А за волонтерство Сергію респект!

Мдя, приводити зе і беню як приклад відносин Притули з гудою... вилити по суті на людину ушат гівна - а потім заріспектувати за волонтерство )) Оригінально - ти мене здивував Але чого не зробиш щоб когось назвати лицеміром . Але чувак, це не я лицемір - це ти слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник.

На рахунок гуди - ви ше почніть домахуватиь до людей шо купили в креаторбуді квартири Або пошукайте на якій марці машини їздить гуда, і напишіть на фабрику гнівного листа, пошукайте однокласників гуди, родичів гуди і пишіть їм в їх акаунти соціальних мереж! - це найефективніший спосіб!

Але ні в якому разі не говоріть з своїми місцевими депутатами (які голосують за виділення земель), та навіть не треба знати хто то!, не ходіть на громадські слухання, не збирайтесь разом, не подавайте скарги в міліцію і прокуратуру, не наймайте адвокатів і не захищайте свої права в площині закону! - це роблять тільки лицемірні слабаки! А справжні совісті нації! громадські глиби і вобше! захищають свої права ТІЛЬКИ ВИКЛЮЧНО в соцмережах!

А ще краще не просто наїхати, а так тіпа "підійти з чорного входу", типу, а шо такое, а я то думав шо в політсилу добирають поприскіпливіше, хм, може НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВИЙ мій голос і не піде в копілку такої неперебірливої партії, фі! )))

Востаннє редагував vanco2: 05.07.2019 о 05:09.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HamanN (05.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2019, 13:50 #2762802   #1019
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Ви як діти. Шо тут не ясно? Забудовники і взагалі весь середній та великий бізнес це годівниця для політиків та їх "піарщиків" - відомих людей які мають якийсь рейтинг та репутацію. От і купляють казнокрадів за відкати, а відомих людей за рекламу. А на які це гроші всі і так знають, або здогадуються. Просто завжди можна включити режим дурачка, а я ні причом я просто рекламую. Або мені не цікаво. Людина така тварина шо привикає до хорошого життя і треба ж і рендж свій заправляти і інші витрати. Окрім концертів є ще й реклама. Тут все таки більше треба дойобуватись до лисого і місцевого керівництва. Тому шо настав такий піздєц. Території парків повільно віджимають. Ділянки виводять і потім забудовують, і це парки та набережні. Всім все пох. Мають бути реальні реформи, а не імітація. Вчора Гройсман визнав провал судової реформи - було досить ржачно як він жалівся на суди будучи при владі. Час йде, все пиздиться і розбазарюється, будують гамно для гастєрів та місцевих злиднів. Щільність забудови в такому провінційному місті починає вражати. Забудовники ахуєвші взагалі страх загубили... Піздєц повний. На тебе Сергію одна надія - зроби резонансний розголос про незаконні забудови! Чи будеш далі брати лаве за рекламу?)) В любому випадку маєш право, а бидло потерпить
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2019, 14:47 #2762805   #1020
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Ага, купляють просто за рекламу ЛЮДЕЙ! Прямо як на ринку!

А тепер давай уяви що в нєку фірму "хератлас-тур" прийде гуда, поставить на стіл паспорт і гроші, і скаже - "санчо, мені будьласка візу в англію терміново!", ти виженеш його сцяними тряпками чи зробиш візу бо це твоя робота? І якщо зробиш то це буде означати шо він тебе купив?

Петро, ти двері і кодові замки на будинки від креатор буда не ставиш? А якщо ставиш то мені можна до тебебе ставити претензії що гуда забудовує ліс а ти йому продався?

Я розумію претензії до сорокаліта, який голосував за виділення земель і виведення паркових зон під забудову, до мера, до депутатів, але то треба піти, розібратись, подивитись по документах, піти до юриста самому або зібратись і найняти разом - це робота, і це тяжче ніж просто ставити віртуальні претензії до когось хто не має практично ніякого відношення до того всього.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:34.