Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Володимир Зеленський - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.10.2019, 17:42 #2769044   #3161
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (16.10.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2019, 18:05 #2769047   #3162
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
бо в те, що КВНщик без досвіду в переговорах обставить досвідченого КГБіста вірити не доводиться
Ну нарешті хтось розумніший підказав, що заявляти, та виконувати — зовсім різні речі. Не дасть народ так просто "злити" державу, а тягатись з КДБ, ФСБ, СЗР — кишка тонка. Та й не прийме рашка, як "крєпкого хозяйственніка", бо той хоч виконував вказівки ***ла, а цей одразу почав вимахуватись.
Не дасть імперія своїм недореспублікам підконтрольним територіям припинити обстріли. Будуть кошмарити, постійно і потихеньку, але регулярно. І треба буде з цим щось робити, бо вже не скаже, що знову порох винен.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2019, 03:43 #2769055   #3163
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2019, 11:01 #2769073   #3164
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Зайшов почитати про зраду, а щось тут стало не густо. Чи вже всіх мобілізували? Кажуть зараз по Тернополю ходить військомат і ловить людей.

Тримайте журналістську зраду Прямого телеканалу, на який тут деякі форумчани так постійно посилаються. Видають локальні Харківські мітинги за мітинги проти Штанмаєра.

пруф раз
https://twitter.com/i/status/1184382871374577665
пруф два
https://twitter.com/i/status/1184384690310000641

П.С. Нє, ну якщо так тупо робити картинку для новин, то краще робіть свої мітинги і на їх фоні робіть картинку, а не так тупо і нагло.

Востаннє редагував BadBoy: 16.10.2019 о 11:24.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2019, 15:39 #2769107   #3165
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Зайшов почитати про зраду, а щось тут стало не густо. Чи вже всіх мобілізували? Кажуть зараз по Тернополю ходить військомат і ловить людей.

Тримайте журналістську зраду Прямого телеканалу, на який тут деякі форумчани так постійно посилаються. Видають локальні Харківські мітинги за мітинги проти Штанмаєра.

пруф раз
https://twitter.com/i/status/1184382871374577665
пруф два
https://twitter.com/i/status/1184384690310000641

П.С. Нє, ну якщо так тупо робити картинку для новин, то краще робіть свої мітинги і на їх фоні робіть картинку, а не так тупо і нагло.
Стоп. Ти хочеш сказати, що в Харкові акції взагалі не було?????
https://www.ukrinform.ua/rubric-regi...tni-ludej.html
https://ua.interfax.com.ua/news/general/616651.html
Ось відео з Києва
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=fiFWsZcKUtw
Спеціально взяв відео Нацкорпуса. Їх же важко звинуватити в порохоботстві.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2019, 19:30 #2769116   #3166
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Стоп. Ти хочеш сказати, що в Харкові акції взагалі не було?????
https://www.ukrinform.ua/rubric-regi...tni-ludej.html
https://ua.interfax.com.ua/news/general/616651.html
Ось відео з Києва
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=fiFWsZcKUtw
Спеціально взяв відео Нацкорпуса. Їх же важко звинуватити в порохоботстві.
Курча...ну Петро я тебе дуже прошу постарайся не бути Ванко№2 та бодай раз постарайся розібратися в інформації, яку стараються вкласти тобі наші зливні бачки. Це сюжет Прямого телеканалу за сьогодні, а не 14 жовтня. Я просто показав як журнашлюхи маніпулюють. Це щось на кшталт як в рашці показують новини. Стали на фоні мітингарів-підприємців з ринку Барабашова і показуючи їх розказують про ні капітуляції. Доречі там нині таки міні мітинг проти Шухермаєра таки пізніше був,. Дурналістів зарано туди покликали от і вийшла така кака...не розібралися де чий мітинг або нагло маніпулювали...курча...позорище

А тепер коротко про те що коїться в Мінську. Рекомендовано до перегляду куди весь цей Мінськ рухається.

бложик Казанського


тут дивитися перші 30хв

Востаннє редагував BadBoy: 16.10.2019 о 19:51.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2019, 19:51 #2769117   #3167
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Курча...ну Петро я тебе дуже прошу постарайся не бути Ванко№2 та бодай раз постарайся розібратися в інформації, яку стараються вкласти тобі наші зливні бачки. Це сюжет Прямого телеканалу за сьогодні, а не 14 жовтня. Я просто показав як журнашлюхи маніпулюють. Це щось на кшталт як в рашці показують новини. Стали на фоні мітингарів-підприємців з ринку Барабашова і показуючи їх розказують про ні капітуляції.

А тепер коротко про те що коїться в Мінську. Рекомендовано до перегляду куди весь цей Мінськ рухається.

бложик Казанського


тут дивитися перші 30хв
І не проси. Не буду розбиратися в тому, що показують телеканали. Просто тому, що не дивлюся. Ні Прямого, ні плюсів ні інших СТБ з Інтером. Налажали знач налажали.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2019, 20:03 #2769118   #3168
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
І не проси. Не буду розбиратися в тому, що показують телеканали. Просто тому, що не дивлюся. Ні Прямого, ні плюсів ні інших СТБ з Інтером. Налажали знач налажали.
То нафіга кидаєш сраку за те чого не знаєш? І так по кожному питанню, ти хочеш виправдати тих кому св'ято віриш. Не дивлюся але постиш їхні новини? Ти вже докотився до того що постиш сепарські новини. Романенка ти постив? Хто далі? Дубінський? Шарій? Цим сюжетом Прямого можна охарактеризувати всю нашу теперішню журналістику, де маніпуляція на маніпуляції і різного роду політичні ідолопоклонники щей в усе це вірять. Якщо таку каку робить відомий телеканал, то що вже говорити про дописи з ФБ, які сюда носяться? Бігдан достовірне джерело незаангажованої інформації?

Додано через 8 хвилин
П.С.
Я ото все чекаю коли ви запостите Портнова чи Лукаш....

Востаннє редагував BadBoy: 16.10.2019 о 20:08. Причина: Пізніше додано
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2019, 20:38 #2769120   #3169
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

За що я кидаю яку сраку? І що цей вислів взагалі означає? Чергова зоновська блатота?
Я не виправдовую маніпуляції журналістів. Налажали то налажали. В цьому конкретному випадку я дійсно не додивився і не розібрався, що мова не про 14.10.
Стосовно Романенка, якщо я і приносив щось від нього то тільки щоб продемонструвати, що вже люди які як і ти всю дорогу "аби не Порох" почали визнавати, що Моніка ще більша лажа. Що в цьому дивного чи неправильного?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2019, 10:26 #2769140   #3170
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
За що я кидаю яку сраку? І що цей вислів взагалі означає? Чергова зоновська блатота?
Я не виправдовую маніпуляції журналістів. Налажали то налажали. В цьому конкретному випадку я дійсно не додивився і не розібрався, що мова не про 14.10.
Стосовно Романенка, якщо я і приносив щось від нього то тільки щоб продемонструвати, що вже люди які як і ти всю дорогу "аби не Порох" почали визнавати, що Моніка ще більша лажа. Що в цьому дивного чи неправильного?
На рахунок ще більша лажа не факт. Лажа шо перше шо друге,а якого смаку гімно то не суттєво,воно гімном бути не перестане.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2019, 14:47 #2769153   #3171
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
На рахунок ще більша лажа не факт. Лажа шо перше шо друге,а якого смаку гімно то не суттєво,воно гімном бути не перестане.
Логіка - гівно
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2019, 15:21 #2769159   #3172
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо скасування військового збору

Ініціатор(и) законопроекту:
Дубінський Олександр Анатолійович (IX скликання)
via

Подав закон про новий податок, люди бунтанули, забрав закон і подав новий про скасування податку.

Читаючи законодавчі ініціативи всенароднообраних я все більше впевнююся що не такий вже я і дєбіл.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2019, 15:41 #2769161   #3173
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
via

Подав закон про новий податок, люди бунтанули, забрав закон і подав новий про скасування податку.

Читаючи законодавчі ініціативи всенароднообраних я все більше впевнююся що не такий вже я і дєбіл.
Особливо весело на фоні того, як Дристайко каже, що треба третину пенсій і ЗП перенаправити на армію, якщо щось
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2019, 19:28 #2769174   #3174
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Особливо весело на фоні того, як Дристайко каже, що треба третину пенсій і ЗП перенаправити на армію, якщо щось
І хоч ці напйорсточніки намагаються розвести і залякати людей третиною на армію, а опитування показують що українці проти капітуляції



По ходу в нас за версією кілобрикса дві третини країни це "навіжені ура-патріоти" і тільки ~20% це "розумні військові" які не бувають на лінії
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2019, 20:17 #2769180   #3175
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Тут тойво, в нас прем'єр недержавного зразка. Це норма?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2019, 20:27 #2769181   #3176
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата По ходу в нас за версією кілобрикса дві третини країни це "навіжені ура-патріоти" і тільки ~20% це "розумні військові" які не бувають на лінії
думаю, не помилюсь, якщо умовно припущу, що 69% - поняття не мають, що таке федералізація Укр. Ну і про НАТО і ЄС - тут тоже можна догадки тільки припускати, що люди під цим розуміють.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2019, 15:35 #2769212   #3177
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Кажуть, клятий порох шахтарів підкупив

https://korrespondent.net/ukraine/41...terov-volynets

І коли він вже заспокоїться

Ну, чи шахтарі зрозуміють, що зубожіння закінчилось
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2019, 15:04 #2769252   #3178
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

По неперевірених даних, із непідтверджених джерел, ВАТ "Прилуки", в лиці "Брітіш Амерікан Табако" закриває виробництво, та відкликає закупку акцизу на пів ярда грн.

Причина: внесення поправок в закони України народним депутатом (сюрпрайз!) Дубінським.

Вангую на черзі Ренейр.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2019, 19:00 #2769257   #3179
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Сєпарські канали кажуть, що почались виплати вчителям по 4000 тис доларів. Поки що на Житомирщині. Місцеві вчителі почали масові гуляння з приводу закінчення епохи бідності і зубожіння

https://www.google.com/amp/s/www.obo...arplat/amp.htm
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2019, 02:24 #2769321   #3180
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Піздец.



Ці гандони вже додумались купити хор імені вірйовки на підспів.

Але по ходу в лондоні не тільки валєрія заплаче, а й валеріч скоро
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:36.