Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.02.2020, 17:49 #2774474   #1
VAG
Учасник
Типово Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі?

Доброго всім дня! Допоможіть у правильному виборі!!!
Мені 26 років. Звати Назар. Тільки недавно вернувся ззакордону і хочу зробити права. Підскажіть як і що краще:

Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі? І саме головне, де не дорого?

Також полягає питання, яку машину вибрати як першу? Зараз у мене є декілька варіантів:
1) nissan x-trail (t30) який випускався з 2000 по 2007 роки.
2)шкода фабія або октавія також початку 2000-х років
3) ford fokus другого покоління.

Хотілось би вложитися у бюджет до 6000$.

Порадьте, будь-ласка, кому не лінь. Щиро дякую за увагу!
VAG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2020, 14:50 #2774509   #2
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новий шофер

Шариш в машинах, чи просто хочеш гарну школу пройти?
Я в сенсі що старенькі машини в тебе в варіантах - будуть любити мізки і тягнути гроші, якщо всі поломки ремонтуватимеш по СТО...
Шукай щось свіжіше, років 10 максимум. в цьому бюджеті щось з В або С класу думаю вибрати можна. Фабію ту ж.

по автошколах не пораджу. вчився в обласній - як на мене нормально. Якщо в людини є бажання знати ПДР а не їздити на вгад - то вона в будь-якій школі навчиться і здасть тест сама. А якщо чисто права отримати - то рішали думаю теж в будь-якій є.
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
VAG (10.02.2020), vanco2 (12.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2020, 19:30 #2774513   #3
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Новий шофер

Мегадрайв. Хороша автошкола
SPO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2020, 20:21 #2774523   #4
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Новий шофер

я б радив першу машину брати поновішу і попростішу (типу ланоса). полюбому десь бампер затреш, крило помнеш і т.д. Одне діло це на Ланосі зробити, а вже зовсім інша сума на X-Trail
hunter07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2020, 20:27 #2774524   #5
VAG
Учасник
Типово Відповідь: Новий шофер

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Шариш в машинах, чи просто хочеш гарну школу пройти?
Я в сенсі що старенькі машини в тебе в варіантах - будуть любити мізки і тягнути гроші, якщо всі поломки ремонтуватимеш по СТО...
Шукай щось свіжіше, років 10 максимум. в цьому бюджеті щось з В або С класу думаю вибрати можна. Фабію ту ж.

по автошколах не пораджу. вчився в обласній - як на мене нормально. Якщо в людини є бажання знати ПДР а не їздити на вгад - то вона в будь-якій школі навчиться і здасть тест сама. А якщо чисто права отримати - то рішали думаю теж в будь-якій є.
Та трохи вчу. А смисл мати просто права? Треба ше знати на чому ти їздиш і шо воно таке. За першу машину думаю брати яку не дуже "жалко". Добре навчитися їздити і т.д.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
я б радив першу машину брати поновішу і попростішу (типу ланоса). полюбому десь бампер затреш, крило помнеш і т.д. Одне діло це на Ланосі зробити, а вже зовсім інша сума на X-Trail
Саме перше про шо я думав це ланос або авео. Але вони зараз вбільшості продаються вбиті після таксі. І не дуже би хотілося тільки купити машину і зразу вложити ше стільки ше в неї.
Ше в мене були мислі за короллу або яріс... вроді як непогані і не пьють так багато

Востаннє редагував VAG: 10.02.2020 о 20:27. Причина: Пізніше додано
VAG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2020, 05:38 #2774543   #6
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новий шофер

Цитата
Допис від VAG Переглянути допис
За першу машину думаю брати яку не дуже "жалко". Добре навчитися їздити і т.д.

Саме перше про шо я думав це ланос або авео.
я просто сам не так давно починав водійську кар'єру, мислив десь як ти.
на практиці скажу так - 10 років то вже доволі підуставша, 20 - то вже корч, хто би там і що не казав. брати першу машину не дорогу і не велику - це розумне рішення, але брати корча не варто - нічого поганого ти їй не зробиш. декотрі "досвідчені" водії їздять і дивляться за машиною так, що шкода стає наступного власника тієї машини.
максимум дійсно десь можеш притерти бампера чи коцнути пару якихось кузовних деталей або протитуманки, бо в новенького водія основна проблема це відчуття габариту і розміщення свого транспортного засобу.

хотів ланоса - авео - ну спробуй може пошукати лачетті-хетчбека 10-12 років (це останні роки випуску). зараз ціни на неї сильно впали, і може тобі вийде знайти гарний варіант в районі 6 тис. на моторі 1.6 є можливість перевірити пробіг, тому буде певна гарантія, що пробіг не скручений. Хоча зазвичай по машині і мотору і так видно, яке в неї життя було. Машина 300 тис проходить легко, в тих роках пробіги будуть 100-150 тис, то ще матимеш непоганий резерв на навчання. В разі чого - ремонтують її в будь-якому гаражі. Хоча це досить надійний апарат.

Додано через 12 хвилин
Цитата
Допис від VAG Переглянути допис
не дуже би хотілося тільки купити машину і зразу вложити ше стільки ше в неї.
вибирай авто з кимось досвідченим бажано. і ще краще з тим, хто їздить на такій машині, яку ти хочеш. і не витрачай на машину всі гроші, бо мінімум 500 баксів потрібно буде вкласти зразу (ТО, повиправляти косяки на які попередній власник вже положив). І після того бажано, щоб ще яка штука-півтори в тебе залишилась "на всяк випадок". І не буде в тебе стресу тоді, якщо щось вилізе.

хоча в випадку бюджету 6 штук про півтори на запас говорити малореально... ну принаймі 500 в тебе точно має бути після покупки, і щоб ТО вибраної машини не коштувало більше 100 баксів.

Востаннє редагував switch: 11.02.2020 о 05:50. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2020, 08:53 #2774547   #7
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Новий шофер

Цитата в тих роках пробіги будуть 100-150 тис
Пробіг не показник, бо якщо машина на газу, то забудьте про такі цифри. Газ провокує їздити більше і частіше через дешевизну. І цей, до відома, провірити на лачику пробіг то є проблема, бо крутиться за 5 хвилин. В блоках не прописується бо їх тупо нема( проста машина )
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2020, 09:58 #2774555   #8
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Новий шофер

Ну за бюджет 6к і за відсутністю будь яких вимог, то можна 10 річну шкоду фабію думаю пригнати чи того самого шевроле нубіру, або дачію сандеро чи логана. Всі будуть явно дешеві в обслуговувані і досить надійні.
Я можливо розбалуваний, бо першу машину мав Тоурана хоч і 2004р але в кльовій комплектації, і досі після нього важко на французі їздити, але ланоса чи авео би не брав за першу машину, бо там якогось хоч мінімального комфорту їзди, як на мене немає.

Досить часто дивлюсь цього чувака і певно як наступну машину братиму, то з ним поїду, бо досить добре ціни збивають на німцях. Може і вам пригодиться.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2020, 14:12 #2774585   #9
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Новий шофер

Пару місяців назад трохи глобальніше вивчав подібне питання в дані цінові категорії шукаючи наступну машину.

І скажу що купити логана чи сандеро за 6к то трохи треба бути варятом, машина рівня ланоса але в цілому цікава особливо щоб зрозуміти що таке машина а потім визначитись що хотіти далі, але її червона ціна 4500 і то за умови що десь рік 2009 і вище + бюджетна в ремонті і проста, запчастин повно на кожному кроці.

А так за 6к і щоб машина була в межах 10 років можна вибрати з:
Ford Focus 2
Renault Megane 2
Opel Astra H
Kia Ceed
Hyundai i30

Машини в яких присутній трохи комфорт, безпека, не космос обслуговування і можна знайти ще не вбите в хламіну.

Chevrolet Lacetti (Nubira) на перший погляд теж цікава, розглядав такий варіант, але коли помацати в живу вище вказані машини то відпаде як варіант одразу.
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2020, 15:30 #2774588   #10
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новий шофер

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
Пробіг не показник, бо якщо машина на газу, то забудьте про такі цифри. Газ провокує їздити більше і частіше через дешевизну. І цей, до відома, провірити на лачику пробіг то є проблема, бо крутиться за 5 хвилин. В блоках не прописується бо їх тупо нема( проста машина )
По перше ЕБУ є в кожній сучасній машині, він двіжком управляє.
По друге в лачетті з моторами 1.6 (і можливо 1.4) стоять ЕБУ які рахують кілометраж окремо від приборки. цифри трохи різняться, але в мене наприклад на 200 тис пробігу різниця до 1000 км.
В 1.8 такого нема вже. ну або не знайшли де.
я пишу те що знаю.

Додано через 1 хвилину
https://zapchasti-chery.com.ua/ua/ne...ogo-prodavtsa/

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
Пробіг не показник, бо якщо машина на газу, то забудьте про такі цифри. Газ провокує їздити більше і частіше через дешевизну.
ну я на газі їзжу - наїжаю десь по 12 тис на рік. ну нема мені більше куди їздити. що як в мене газ - то спецом намотувтиа кілометраж, щоб більше виграти і самого себе наіпати? )) я взагалі електровел собі зібрав і влітку катаю в свою теребовлю на ньому - більше фану і ще дешевше ніж на газі ))
так що газ - не показник. а мотори лачиків газ сприймають гарно, якщо їх не гвалтувати.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від dima Переглянути допис
Chevrolet Lacetti (Nubira) на перший погляд теж цікава, розглядав такий варіант, але коли помацати в живу вище вказані машини то відпаде як варіант одразу.
згідний в чомусь. але з іншого боку зараз думаю на що її міняти - і вроді і теж розгялав вище перераховані модельки - так і сенсу особливо нема... ціна вища, машина не особливо чимось виграє і по роках і по характеристиках.

Востаннє редагував switch: 11.02.2020 о 15:30. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2020, 19:28 #2774601   #11
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Новий шофер

Цитата стоять ЕБУ які рахують кілометраж
Мотогодини якщо по правильному. Єбу теж шиється. Але то треба вміти і знати де, як, яким чином переводити в км. А так як в нашому селі нема де підключити лача до компа і почитатти, то ......
То все лірика. скільки не крути, як не старайся, якшо їздив клишавий вахлак то там все буде печально.
Я чисто переметнутися по тернополю, щоб не пертися тими скотовозками накатую від 20км в день. І це я не виїжав в район.От і рахуйте.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2020, 20:22 #2774606   #12
VAG
Учасник
Типово Відповідь: Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі?

Ну тут в більшості понятно все. Ше скажіть маю олин варіает... коли получу права, чи можна походити по салонах і брати авто на тест драйв? Щоб подивитись і попробувати для себе яка краще підійде, в якій зручніше керування і т.д.
VAG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2020, 20:38 #2774607   #13
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі?

Цитата
Допис від VAG Переглянути допис
Ну тут в більшості понятно все. Ше скажіть маю олин варіает... коли получу права, чи можна походити по салонах і брати авто на тест драйв? Щоб подивитись і попробувати для себе яка краще підійде, в якій зручніше керування і т.д.
тернопіль то село, я думаю що після 2-3 тестдрайвів тебе вже всі менеджери знатимуть
якщо взагалі дадуть спробувати машину, не розкусивши, що ти її купувати не будеш.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
Мотогодини якщо по правильному. Єбу теж шиється. Але то треба вміти і знати де, як, яким чином переводити в км. А так як в нашому селі нема де підключити лача до компа і почитатти, то ......
То все лірика. скільки не крути, як не старайся, якшо їздив клишавий вахлак то там все буде печально.
Я чисто переметнутися по тернополю, щоб не пертися тими скотовозками накатую від 20км в день. І це я не виїжав в район.От і рахуйте.
не впевнений, що там мотогодини. мотогодини і пробіг можуть корелюватись зовсім по різному в залежності від стилю їзди машини.
я не вникав в ту формулу. можу подивитись - може там щось типу мотогодин і середньої швидкості - тоді ще розрахувати можна. але як би там не було - перевірено купою народу на лачфорумі -пробіг читається на 1.6 і співпадає досить точно.
а щодо прошивки - ЕБУ щоб прошити люди їздять десь аж в Стрий на чіптюнінг до якогось толкового спеца. Це зовсім інший рівень ніж перешити мікруху на приборці простим поніпрогом....
А прочитати пробіг не проблема з допомогою смарта і 200-гривневого блутуз адаптера.

Додано через 3 хвилини
ПС: на рахунок пробігу - ну а я буваю в центрі раз на тиждень біля озера погуляти з малою. а так сиджу собі на бамі,і все в мене тут є, і робота - 5 хв хотьби... і хоч плач - нема куди кататись з тим газом. Хоча раніше он дружина їздила щодня на Все до авто - і все одно не набігало більше 12 штук... Це при тому що громадським транспортом за останні років 4 користувався лічені рази, в карпати пару раз на рік катаюсь, в шацьк або на море літом...

Додано через 1 хвилину
ТІшить тільки що коли ставив - різниця ціни і бензину була така, що я економив гривню на кілометрі.то ГБО мені фактично за рік окупилось.

Додано через 2 хвилини
Але то таке - я тобі скажу в мого тестя в Дастері який він взяв в числі перших, я не памятаю точно рік, але то десь 10-й певно був - пробіг менший, ніж я на свому лачі накатав з 16 року (коли брав). І теж стоїть газ )))

Востаннє редагував switch: 11.02.2020 о 20:42. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2020, 20:46 #2774614   #14
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі?

Цитата
Допис від VAG Переглянути допис
Ну тут в більшості понятно все. Ше скажіть маю олин варіает... коли получу права, чи можна походити по салонах і брати авто на тест драйв? Щоб подивитись і попробувати для себе яка краще підійде, в якій зручніше керування і т.д.
А що пробувати? покоління від покоління однієї моделі може відрізнятись кардинально, а з огляду на твій бюджет в тебе взагалі буде 2-3 а то і більше поколінь назад від того що в салоні продається, то зовсім інші автомобілі.
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 2:
switch (11.02.2020), vanco2 (12.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2020, 17:26 #2774678   #15
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі?

Цитата
Допис від VAG Переглянути допис
Ну тут в більшості понятно все. Ше скажіть маю олин варіает... коли получу права, чи можна походити по салонах і брати авто на тест драйв? Щоб подивитись і попробувати для себе яка краще підійде, в якій зручніше керування і т.д.
Ти коли тільки получиш права, то нюанси в різниці зручності керування під час їзди - це буде останнє шо буде тебе турбувати на практиці Навіть не впевнений що ти зможеш відчути різницю перші часи. Тому ходити по салонах і тестдрайвах нема змісту, і навіть досить ризиковано, з огляду на те що ти тільки отримав права, і поїдеш пробувати нові дорогі машини.

Додано через 11 хвилин
Цитата
Допис від VAG Переглянути допис
Доброго всім дня! Допоможіть у правильному виборі!!!
Мені 26 років. Звати Назар. Тільки недавно вернувся ззакордону і хочу зробити права. Підскажіть як і що краще:

Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі? І саме головне, де не дорого?

Також полягає питання, яку машину вибрати як першу? Зараз у мене є декілька варіантів:
1) nissan x-trail (t30) який випускався з 2000 по 2007 роки.
2)шкода фабія або октавія також початку 2000-х років
3) ford fokus другого покоління.

Хотілось би вложитися у бюджет до 6000$.

Порадьте, будь-ласка, кому не лінь. Щиро дякую за увагу!
В твому бюджеті треба дивитись не за конкретною моделлю, а за цілою в прийнятному стані машиною. Причому робити то не самому а з професіоналом найнятим по підбору авто.
Тобто ти кажеш йому +/- параметри по яких шукаєш машину, і вони тобі пропонують живі варіанти які є на ринку, з того що ти назвав і писав пізніше, я б додав до списоку дачію логан, вона проста, надійна, енокомна і дешева в обслуговуванні, і ти зможеш знайти хороший варіант в твому бюджеті. Не женись за показниками, типу обєм двигуна чи престижність чи клас кузова, або як тут дехто за "комфортом" В першу чергу, машина - це засіб пересування, тому краще мати класом нижчу машину але справну і в хорошому стані, ніж класом вищу з тонною проблем. Для прикладу - мій брат купив собі форд мондео караван дизельний для роботи, думав шо на дизелі буде економити + кузов кращий, клімат і тд, але запчастини на форда дорого, дизель обслуговувати дорого, і то при тому що екземпляр був живий! А можна попасти на машину з проблемами. Зараз купив собі дачію - і машинка хоч набагато простіша і бензинова, але в пересуванні дешевша і не приносить гіморою порівняно з фордом.

Востаннє редагував vanco2: 12.02.2020 о 19:31. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2020, 01:37 #2774693   #16
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі?

Але є момент ще що така машина як Логан дешева проста і гіморою буде приносити не багато але стабільно, + якщо багато їздити це явно такий собі варіант.
Завжди є ціна/якість.

Якщо логан/сандеро буде в межах 4000$ +- і до 10 років то напевно досить не поганий варіант. І з яким б "професіоналом" не дивився машину, косяки з часом будуть бо це б/у і роки своє забирають, ніхто не побачить для прикладу що через 5тис. може прокладка гбц прогоріти і т.п..

Старий дизель це окрема тема, не розумію чим керуються люди таке купляти + ще понтові корчі D-класу де взагалі поняття "дешево" і "економно" відсутнє, але напевно тому вони й дешевші.

Найкраще це буде проїхатись в різних машинах потенційних для покупки і можна розуміти що робити далі, дати продавцю пару грн на паливо.
Основне не купити машину на останні гроші і потім чухати ріпу що робити далі якщо щось треба буде обслужити.


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Зараз купив собі дачію - і машинка хоч набагато простіша і бензинова, але в пересуванні дешевша і не приносить гіморою порівняно з фордом.
Як можна порівнювати машину D-класу і B-класу я хз, , не здивований якщо там ще й цінова категорія буде однакова
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2020, 09:14 #2774699   #17
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі?

Я в автошколі вчився на Славуті, екзамен здавав на 7-ці, тренувався трохи на Дастері ще, а першим авто стала Лачетті. після того їздив вже на різних машинках, але свій Лачик залишається для мене найкомфортнішим - в плані водіння. Так що все справа звички. Не маючи досвіду вибирати в якій машині почуватимешся - справа невдячна як на мене.
Хіба просто піти на автобазар і посидіти в різних машинах, попробувати чи комфортна посадка (одним подобається висока як в пиріжках чи кросоверах, іншим краще розслаблена низька як в седанах), чи органи управління на свому місці (мене наприклад харить розміщення кнопок склопідіймачів на торпеді в Дастерах), чи огляд з місця водія влаштовує (хоча це таки більше в русі дається чути).
А щоб підвіску і двіжок відчути, чи це твоє чи ні - це треба вже з десяток тисяч або й кілька намотати, щоб відчувати.

Додано через 10 хвилин
ну хоча ні - є таки звісно нюанс як наприклад мякість підвіски. мене в свій час дратувала лачетті тим, що дуже жорстко проїжала дрібні нерівності, як стики асфальту чи бруківку. Дастер був значно мякший. Але з часом досвіду додалось і став їздити швидше і тепер підвіска Дастера дратує мене надлишковою ватністю, почуваю себе в ньому як в Ікарусі. Так що все відносно. А так то середня машина буде їхати середньо. За 6 тис ферарі або мерса не купиш. Ну хіба дуже старого

Додано через 33 секунды
хоча старі мерси таки їдуть шикарно. пливуть

Востаннє редагував switch: 13.02.2020 о 09:14. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2020, 10:44 #2774707   #18
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі?

Цитата
Допис від VAG Переглянути допис
Також полягає питання, яку машину вибрати як першу? Зараз у мене є декілька варіантів:
1) nissan x-trail (t30) який випускався з 2000 по 2007 роки.
2)шкода фабія або октавія також початку 2000-х років
3) ford fokus другого покоління.
Хотілось би вложитися у бюджет до 6000$.
Про nissan x-trail можеш забути, треба 8500$ на таку машину. Старі бензинові х-трейли лайно, ненадійні мотори.
Форд фокус 2 хіба бензиновий за такі гроші, дизельний буде надмірно поюзаний треба від 6500$+
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2020, 16:39 #2774723   #19
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі?

Цитата:
Допис від dima Переглянути допис


Як можна порівнювати машину D-класу і B-класу я хз, , не здивований якщо там ще й цінова категорія буде однакова
А я і не порівнював, просто за однаковий бюджет краще купити машину класом нижче але в кращому стані.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від dima Переглянути допис
Але є момент ще що така машина як Логан дешева проста і гіморою буде приносити не багато але стабільно, + якщо багато їздити це явно такий собі варіант.
Завжди є ціна/якість.
Не погоджуюсь, якщо машина проста(а значить мало є чому ламатись і деталі і робота дешевші) і свіжа - мало пробігу (а це значить ресурс деталей ще є) то вона полюбому буде приносити менше гемору ніж класои вища машина в гіршому стані.

Цитата:
Допис від dima Переглянути допис
Якщо логан/сандеро буде в межах 4000$ +- і до 10 років то напевно досить не поганий варіант. І з яким б "професіоналом" не дивився машину, косяки з часом будуть бо це б/у і роки своє забирають, ніхто не побачить для прикладу що через 5тис. може прокладка гбц прогоріти і т.п..
Саме так, то шо прокладка прогорить через 5-10тис ніхто тобі не діагностує, для такого треба голову знімати, але прокладки не горять на малих пробігах, а машину класом нижче за ті самі гроші можна знайти з меншим набагато пробігом, і тому ймовірність такого варіанту сильно зменшується.


Цитата:
Допис від dima Переглянути допис
Найкраще це буде проїхатись в різних машинах потенційних для покупки і можна розуміти що робити далі, дати продавцю пару грн на паливо.
Незнаю шо то дасть людині яка тільки права отримала, я коли купував свою першу машину - то сідав в любу і вже був щасливий Так чуть нову авео не купив за 15К, навіть сертифікат на кредив вже був, тільки в салон занести і оформити все і взяти машину. А шоб оцінити керованість, мягкість підвіски і тд - то треба мати вже досвід водіння, а як тільки отримав права - то коли їдеш зовсім не на тому увага загострена.

Востаннє редагував vanco2: 13.02.2020 о 16:39. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2020, 10:59 #2774750   #20
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Де краще і легше навчитись водінню? Яку школу вибрати? Де кращі вчителі та автомобілі?

Цитата:
Допис від dima Переглянути допис
Якщо логан/сандеро буде в межах 4000$ +- і до 10 років то напевно досить не поганий варіант. І з яким б "професіоналом" не дивився машину, косяки з часом будуть бо це б/у і роки своє забирають, ніхто не побачить для прикладу що через 5тис. може прокладка гбц прогоріти і т.п..
Але є одне але: заміна прокладки ГБЦ в дубовому логанівсьокому восьмиклапанніку буде в рази дешевше чим ця ж робота в якомусь, наприклад, турбовагу, не кажучи що логанівський мотор кожен дядя Ваня з гаражів знає.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:45.