Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.04.2020, 03:10 #2777622   #1
Leoneo
Учасник
Smile Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Всім привіт. Хочу розказати про свою проблему і почути поради і думки як її вирішити. Коротко про себе. Родився і виріс в Тернополі, але кілька років назад емігрував в США. Маю легальний статус і більш-менш хорошу роботу а також перспективу вчитись в США і будувати кар'єру дальше. 3 роки назад через сайт знайомств познайомився з дівчиною зі Львова. Довгі переписування і двінки. Ціле літо 2018 року провів в Україні. Багато часу провели разом. Я спочатку дуже насторожено ствився до наших можливих любовних стосунків так як боявся що ми будемо знаходитись на відстані і внас нічого не вийде. Вона мені просто була як друг. Але вона дуже хотіла мене і прискорювала весь процес нашого зближення. Звичайно був секс і все закрутилось. Потім я поїхав в США. Дав їй запрошення на візу. Як на диво їй відкрили туристичну візу в що практично ніхто не вірив, втому числі і я. В квітні 2019 року вона приїхала до мене в США. Ми жили разом. Ми зійшлись по характерах і любимо один одного. Я зразу ж пропонував що ми залишимось жити в США. Приїдемо в Україну, справимо весілля і після цього будемо в США. На що вона була не згідна і казала що не може мені такого пообіцяти бо в неї залишились старенькі батьки і дім в Україні. А тут в США їй все чуже і обстановка гнітить її. Я багато разів хотів обговорювати з нею цю проблему але вона переводила розмову. Через це я довго вагався чи вартує мені робити пропозицію і робити весілля але зрештою забивши на цю проблему купив заручальне колечко. Ми готувались до весілля. 5 місяців вона жила зі мною в США. Потім ми поїхали в Україну і відгулили весілля. Я був в Україні 6 тижнів і поїхав в США але без неї бо їй потрібно було 6 місяців бути по умовах візи за межами США. Зараз я мав приїхати в Україну і потім вона мала полетіти зі мною але через коронавірус всі рейси літаків скасовані. Проблема в тому що коли я їй пропоную що ми будемо жити в США вона навіть слухати не хоче. У Львові у неї приватний 2 поверховий дім і двоє батьків пенсійного віку. Крім того багато друзів, любима робота і т.д. Но справа в тому що я себе там не бачу. По-перше що я там робитиму. Маючи 10000 грн зарплати я там не зможу навіть опалення в тому домі в зимовий період оплатити. Крім того я думаю що проживання з її батьками не минуче призведе до кофліктності в сім’ї. Ми повинні жити окремо. Вона дуже активна і ділова особистість, вона все там знає і весь дім стоїть на ній. В такому домі я ніколи не буду господаром. Що порадити, як її переконати щоб ми жили разом в США? Вона готова тільки трошки пожити в США але не на завжди. Я подав документи на виготовлення Green card для неї хоча вона не дуже цього хотіла. Дітей в нас поки що немає.
Leoneo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2020, 11:28 #2777634   #2
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

ТВОЯ проблема в тому шо ти притримуєшся нетрадиціноъї для сшп ортодоксальної статевої орієнтації.
в в чужий храм з своїм статутом не пхаються
тобі тре перейти на традиційні для передових країн стосунки - стати гєєм, тобто підарасом
тобі, як громадянину сшп, сподобається )
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sasha (07.09.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2020, 12:09 #2777636   #3
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Ой даремно тут поради шукаєш, о перша порада вже пішла
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2020, 14:15 #2777647   #4
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Скільки вам років обом?
hunter07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2020, 15:27 #2777651   #5
Leoneo
Учасник
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Скільки вам років обом?
33 роки
Leoneo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2020, 15:47 #2777652   #6
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

чиста для талпайопів - таке питання не для інтернет-форуму

по підарасах ще не вписався, а по рівню тупості - чистий громадянин сшп...

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Скільки вам років обом?
Цитата
Допис від Leoneo Переглянути допис
33 роки
придурку, читати вмієш? слово "обом" знаєш шо означає?

Востаннє редагував Стечкин: 13.04.2020 о 15:47. Причина: Пізніше додано
Стечкин зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
hunter07 (14.04.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2020, 16:47 #2777655   #7
Leoneo
Учасник
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
чиста для талпайопів - таке питання не для інтернет-форуму

по підарасах ще не вписався, а по рівню тупості - чистий громадянин сшп...

Додано через 3 хвилини




придурку, читати вмієш? слово "обом" знаєш шо означає?
Такого рівня тупості ще не бачив. Повторяю для особливо обдарових природою. Нам обом по 33 роки

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
чиста для талпайопів - таке питання не для інтернет-форуму

по підарасах ще не вписався, а по рівню тупості - чистий громадянин сшп...

Додано через 3 хвилини




придурку, читати вмієш? слово "обом" знаєш шо означає?
І взагалі хотів би попросити що якщо хтось прочитав цю тему а немає що путнього порадити а хоче ображати чи висміювати то краще обминайте.

Востаннє редагував Leoneo: 13.04.2020 о 16:47. Причина: Пізніше додано
Leoneo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2020, 18:27 #2777662   #8
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Цитата
Допис від Leoneo Переглянути допис
Вона готова тільки трошки пожити в США але не на завжди.
Нехай трошки і пожиє в США для початку а потім знову вернутись до цього питання.
vuyiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2020, 21:12 #2777689   #9
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Цитата
Допис від Leoneo Переглянути допис
Я зразу ж пропонував що ми залишимось жити в США. Приїдемо в Україну, справимо весілля і після цього будемо в США. На що вона була не згідна
То для чого було це все дальше продовжувати.Це все просто може розводом закінчитись.

Цитата
Допис від Leoneo Переглянути допис
Проблема в тому що коли я їй пропоную що ми будемо жити в США вона навіть слухати не хоче.
ну то для чого переконувати.
Як не хоче жити,то що,вона має все кинути і поїхати?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2020, 21:27 #2777690   #10
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

IMHO людина потрапила в іншу країну(мова, звички, ментальність) до цього потрібно звикнути. Чи ви не спостерігали поведінку людини котра попала в мегаполіс з периферії навіть у Тернополі. Все таки якийсь час пожити в США а потім вирішувати чи залишатись назавжди.
vuyiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2020, 21:31 #2777691   #11
Danee
Учасник
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Кидай її. А лучше сожгі. Тьолочок багато, а Гомерика одна.
Danee зараз поза форумом  
Подякували 3:
orka13 (01.06.2020), Sasha (07.09.2020), switch (14.05.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2020, 21:31 #2777692   #12
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Цитата Все таки якийсь час пожити в США а потім вирішувати чи залишатись назавжди.
жила 5 місяців.не зайшло.
ну що ж зробиш.
А по турвізі не більше 180днів на рік.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2020, 22:23 #2777694   #13
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

тс є реальним прикладом, шо сучасні чоловіки більш схожі на бап, ніж самі жінки.
імхо дівка шо не хоче до такого уйобіща їхати права 101%

в мого ротного був вислів типа - в рос оригиналі - если у тебя xyй, это совсем не означает что ты мужчина. мужчина должен быть способен сам принимать решения и отвечать за свои поступки

а тут мудак, якому вже 33 роки шукає хто йому нюню витре і спрямує на шлях істини.
імхо єблану саме найкраще консультутуватися по даному питанні з продавцем шкарпеток з базару - кращого радника важко знайти
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Danee (14.04.2020)
Сказали Фууу!: 3
hunter07 (16.04.2020), jus (09.05.2020), Leoneo (16.04.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2020, 02:56 #2777752   #14
Leoneo
Учасник
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
тс є реальним прикладом, шо сучасні чоловіки більш схожі на бап, ніж самі жінки.
імхо дівка шо не хоче до такого уйобіща їхати права 101%

в мого ротного був вислів типа - в рос оригиналі - если у тебя xyй, это совсем не означает что ты мужчина. мужчина должен быть способен сам принимать решения и отвечать за свои поступки

а тут мудак, якому вже 33 роки шукає хто йому нюню витре і спрямує на шлях істини.
імхо єблану саме найкраще консультутуватися по даному питанні з продавцем шкарпеток з базару - кращого радника важко знайти
Я навіть не хочу вступати в дискусію. Тільки на мою думку цей учасник форуму має серйозні психічні розлади. Я все розумію. В країні проводять реформи. Психіатричні лікарні розформували і вивільнилось багато хворих. Але форум має модераторів і адміністратора. Такі пости мають витиратись а таких учасників в бан. Не треба перетворювати форум на психлікарню. Якщо є такий бардак на форумі то модератора прошу видалити тему. Наперед дякую. Дійсно каюсь зробив помилку що сюди написав.
Leoneo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (22.11.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2020, 07:37 #2777753   #15
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

автор - перестань її підкидати вічно зелених і нові айфони , і сама переїде до тебе - ось побачиш
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2020, 08:55 #2777759   #16
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Постав умову, або живемо в штатах, або розлучення і дівоче прізвище. Не бігай за нею, і забий. Все таки, жінка має йти за чоловіком, а не навпаки, і це природно. Думаю, на її місці в Україні хотіло б опинитись дуже багато дівок, з можливістю переїхати в штати. Так що не падай духом

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Leoneo Переглянути допис
. Я зразу ж пропонував що ми залишимось жити в США. Приїдемо в Україну, справимо весілля і після цього будемо в США. На що вона була не згідна і казала що не може мені такого пообіцяти бо в неї залишились старенькі батьки і дім в Україні.
Ось тут потрібно було вирішувати цей конфлікт, або розходитись. Наївно було сподіватись, що одружившись, воно якось само по собі вирішиться. Так не буває, або буває дуже рідко.

Востаннє редагував Chefild: 16.04.2020 о 08:58. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2020, 20:59 #2778684   #17
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

А що ти їй можеш запропонувати в США? Що в тебе там є?

Чефілд розсмішив
Буде тобі самодостатня пробивна львівянка міняти 2поверховий особняк на зйомну хатку емігранта в США)))))

Додано через 1 хвилину
Тисни хіба на перспективи для дітей, може змінить думку. І то сумніваюсь.

Востаннє редагував switch: 14.05.2020 о 20:59. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2020, 17:02 #2778695   #18
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

має місце такий момент що наші є в сшп людьми 3-го сорту і відповідно аборігени наше бидло і тримають за бидло
наш рагуль американкам близько не потрібен, вони себе високо цінять, незважаючи на те що пересічна американка мало чим різниться від свиноматки перегодованої фастфудом
а вот наші жінки реально користуються попитом в сшп - красиві, розумні, слідкують за собою
в мене 3 однокласники в Чикаго - жоден не одружився - а вже мають під 60 років, спєцом їздили в Тернопіль знайти собі кошьолку і вивезти в штати
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2020, 21:50 #2780396   #19
angrysquirrel
Учасник
 
Аватар для angrysquirrel
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А що ти їй можеш запропонувати в США? Що в тебе там є?

Чефілд розсмішив
Буде тобі самодостатня пробивна львівянка міняти 2поверховий особняк на зйомну хатку емігранта в США)))))

Додано через 1 хвилину
Тисни хіба на перспективи для дітей, може змінить думку. І то сумніваюсь.
100% Який їй сенс руйнувати своє життя, заради чого
angrysquirrel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2020, 18:00 #2780848   #20
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Жінка не хоче переїзджати в іншу країну за чоловіком

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
має місце такий момент що наші є в сшп людьми 3-го сорту і відповідно аборігени наше бидло і тримають за бидло
наш рагуль американкам близько не потрібен, вони себе високо цінять, незважаючи на те що пересічна американка мало чим різниться від свиноматки перегодованої фастфудом
а вот наші жінки реально користуються попитом в сшп - красиві, розумні, слідкують за собою
в мене 3 однокласники в Чикаго - жоден не одружився - а вже мають під 60 років, спєцом їздили в Тернопіль знайти собі кошьолку і вивезти в штати
Я думав це ти один старий самотній слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, а виявляється шо вас пів класу таких
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:00.