Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Ноутбук - який краще ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.05.2020, 19:40 #2779127   #121
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Давай конкретно. Що ти робиш на своєму айМаку? Які задачі?
Не маю аймака, в мене ноутбук, це мій пристрій для програмування і в повсякденному використанні теж він, хоча на роботі все на вінді, приходиться через віддалений доступ працювати 😔
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2020, 19:50 #2779128   #122
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
Не маю аймака, в мене ноутбук, це мій пристрій для програмування і в повсякденному використанні теж він, хоча на роботі все на вінді, приходиться через віддалений доступ працювати 😔
Он як? Ясно-понятно-О.к. Тоді, яку і за що техніку в майбутньому ти б купив від еппл? Таку, функціонал чи якість якої ніхто досягнути не може...
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2020, 20:04 #2779130   #123
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Он як? Ясно-понятно-О.к. Тоді, яку і за що техніку в майбутньому ти б купив від еппл? Таку, функціонал чи якість якої ніхто досягнути не може...
Не зовсім зрозумів запитання, але я тільки за те щоб хтось випустив на ринок щось конкурентноздатне 😉
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2020, 20:29 #2779131   #124
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
Не зовсім зрозумів запитання, але я тільки за те щоб хтось випустив на ринок щось конкурентноздатне 😉
По яких критеріях? Ось суть питання. Всі говорять про гіпотетичну якість і меганадійність. Чим, до прикладу, флагманський Samsung гірший за iPhone одного цінового діапазону?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2020, 20:52 #2779132   #125
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

О, нарешті хтось відписався і за Епл, а то реально вже замучився один всім відписувати
Цитата Вже писав в цій темі, був старенький асус, згорів - треба новий. Але вкурвлює мене два моменти в сучасних віндовс ноутбуках - у різних виробників свої пропрієтарні зарядки (через type c зарядка одиниці) й розрядження в режимі очікування. Не залежно від топовості моделі. Тут тяжко вибрати - жертвуй екраном, але отримуй thunderbolt, 16 оперативки але вона на материнці, і т.д.
А коли ці всі характеристики більш/менш стають разом, то ціна на Windows ноутбук враз виявляється, м'яко кажучи, дещо іншою. І тоді вже на ціну макбука дивишся теж по-іншому.
Таких моментів багато. Але в загальному так і є: можна скласти супер потужний Віндовс ноут, але ж він з тою потужністю і 3-4 години не пропрацює і буде важити огого. І для чого мені такий "мобільний" і "автономний" ноут? МакБуки більш збалансовані: і потужність є і заряд реально тримають до 10 годин. А кому потрібен надавтономний, то можна слабший (по потужності) вибрати Air, який буде працювати до 12 годин і достатньо потужний для офісної роботи десь в дорозі; з вагою <1,5 кг зручніше носити такий за собою. За тачпад вже не раз писав - зручно в дорозі чи навіть на столі без мишки працювати.


Цитата І ще до слова, в мене ліцензія на обидвох машинках, один ноут піключений через hdmi до зовнішнього екрану, інколи юзається в такому форматі. Так от, після останньої обнови, екран ноутбука не відображається коректно на зовнішньому екрані. Змін не було ніяких окрім оновлення. Відкочувати назад? А на** питається таке покращення. Не впевнений що на макос було б краще, але як недавній приклад з життя, що win 10 ще є куди рости)))
В мене таких прикладів - не один. Те саме: всюди ліцензійна Вінда, але деколи такі оновлення прилітають, що нуйого... У Віндовс унікальні рішення таких проблем - не оновлюватись! А щоб пришвидшити ноут - перевстановити Вінду! А заодно і всі драйвера, і бажано з оф сайту кожного виробника по черзі, бо Віндовс інколи не той драйвер підтягує, або взагалі не бачить. Як я за цим не скучаю на МакОС...


Цитата Для своїх батьків ноут і телефони/планшети теж взяв епл – і їм зручніше і мені спокійніше.
Аналогічно.

Але ж є люди, які і далі гоняться за цифрами: та за ті гроші в мене буде більше гігагерц, ядер, гігабайт і т.д. А толку? Як воно глючне шокапєц...
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2020, 21:07 #2779133   #126
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата Як воно глючне шокапєц...
Конкретику будь ласка.

++
Хочеш стабільності - юзай Linux. Глючність - це часом не показник якості ОС, а кваліфікація користувача. Скажіть чесно, ви програми і саму Windows юзали ліцензійні?

Востаннє редагував ion: 29.05.2020 о 21:25.
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (29.05.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2020, 21:46 #2779137   #127
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

"Шо, опять?"

- Конфлікт драйверів/оновлень
- Заторможеність/сповільнення ОС з часом, і хз по якій причині: сміття, віруси/спайваре, оновлення. Типове вирішення - все перевстановити.
- Жести мультитач на тачпеді працюють через раз, а то й взагалі не працюють нормально - це глюк чи так має бути?

п.с. Ось ще "свіжачок":



Dell Technologies Dell , я купив ваш ноутбук в Україні.
Ціна більше за 40 000 гривень (USD 1 500 ). Ноутбук Dell Latitude 5501.
Сьогодні доставили, я розпакував і виявив, що він неналежної якості
1. Відсутня українська мова у операційній системі.
2. Написи на клавіатурі не дають можливості зручно вводити україномовні тексти.
Ноутбук повертаю.
ERC Distribution, я можу в Україні врешті розраховувати на те, що я куплю ноутбук і просто зможу ним користуватися?...

https://www.facebook.com/svyatoslav.litynskyy

Оце мажор понти ганяє - купив ноут за $1500! Ой, але ж це Віндовс ноут - значить все ОК Але ж халепа - нема укр мови! Зато ноут потужний!
Ну добре, на МакБуках клава теж англомовна, але хлопці вже навчились робити лазерне гравіювання укр. клавіатури так що навіть підсвічується як і англ розкладка. І це всього за $20 і годину роботи.

Додано через 13 хвилин
Цитата Хочеш стабільності - юзай Linux. Глючність - це часом не показник якості ОС, а кваліфікація користувача. Скажіть чесно, ви програми і саму Windows юзали ліцензійні?
А чому я не можу юзати МакОС? Це якесь язичництво чи як?

Кілька разів вже писали: офіційні оновлення прилітали на ліцензійні Віндовс! До чого тут кваліфікація?

Востаннє редагував .: 29.05.2020 о 21:46. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2020, 21:55 #2779139   #128
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис

А чому я не можу юзати МакОС? Це якесь язичництво чи як?

а чому ти не може юзати лінукс ? бо треба пару раз ткнути мишкою і знати хоча б пару комант в терміналі ?



так аргументи є що принтери не всі заведуться так і під мак не всі заведться бо є windows only такий собі агрумент.
Скажип просто що западло і все )
А то якби стабільність і якість дистрибутивів Лінукс ти ніби визнаєш , але щось таки й муляє.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2020, 21:56 #2779140   #129
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

В тему про "кваліфікацію користувача":

Осторожно, опасное обновление Windows 10. Пропадают файлы и исчезает звук
Апдейт Windows 10 KB4556799 должен был повысить безопасность

В минувший вторник, 12 мая, компания Microsoft выпустила традиционное «обновление по вторникам» (Patch Tuesday) для своей операционной системы Windows 10. Однако помимо пользы апдейт принёс ещё и ряд проблем для пользователей.

https://www.ixbt.com/news/2020/05/17...zaet-zvuk.html

Вчора "Последнее крупное обновление Windows 10 (версия 2004) стало доступно всем желающим" Затримуємо подих і чекаємо відгуків...
https://itc.ua/news/poslednee-krupno...-zhelayushhim/
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2020, 21:56 #2779141   #130
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
нехай дорожчі, але я готовий за їхнє рішення заплатити, а крім них, в даний момент, ніхто нічого схожого і не пропонує ¯\_(ツ)_/¯

що ти на тому дородчому рішені будеш робити ? я і сам програмую я не бачу сенсу в маку. Але окрім програмуваня мені ше треба і віртуалки. От тут і ядра стають в пригоді , а ти чим будеш на дорожчому і не кращому по продуктивності залізі за переплачені бабки робити ? А я забув ти лише ноутбук-юзер. Маків немаєш немає з чим порівняти.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2020, 22:15 #2779142   #131
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
а чому ти не може юзати лінукс ? бо треба пару раз ткнути мишкою і знати хоча б пару комант в терміналі ?

так аргументи є що принтери не всі заведуться так і під мак не всі заведться бо є windows only такий собі агрумент.
Скажип просто що западло і все )
А то якби стабільність і якість дистрибутивів Лінукс ти ніби визнаєш , але щось таки й муляє.
Дякую, колись бавився Убунтами, Сюсями, Кнопіксами, Ред Хетами, та іншими екзотиками типу Pear OS. Зараз нема часу - треба просто щоб працювало. І ставити iTunes через WINE тільки щоб звязати айФон з ноутом? А воно мені треба? Якщо є МакБук, айФон, айПед, ЕплТВ і воно все чітко співпрацює між собою.

Лінукс стабільний, але для повсякденного користування мені незручний.

Додано через 5 хвилин
p.s. Згадав, колись навіть ставив Hackintosh. То що воно криво працювало, то таке. Зато яке досягнення було - запустив Мак на ПК!

Востаннє редагував .: 29.05.2020 о 22:15. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2020, 22:37 #2779144   #132
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Дякую, колись бавився Убунтами, Сюсями, Кнопіксами, Ред Хетами, та іншими екзотиками типу Pear OS. Зараз нема часу - треба просто щоб працювало. І ставити iTunes через WINE тільки щоб звязати айФон з ноутом? А воно мені треба? Якщо є МакБук, айФон, айПед, ЕплТВ і воно все чітко співпрацює між собою.

Лінукс стабільний, але для повсякденного користування мені незручний.

Додано через 5 хвилин
p.s. Згадав, колись навіть ставив Hackintosh. То що воно криво працювало, то таке. Зато яке досягнення було - запустив Мак на ПК!
в мене в іОСах потреби немає запускати через емулятори. Та і зараз вже вайн2 то вже не той вайн що був колись.
Редхат то зараз - Центос - майже топ в плані веб серверів. Уубунта - фігня. Мінт - дестоп. Локальна мережеа або убунту-сервер або дебіан.
Всякі там мандріви , оуперсюзі і полігон федора то вже для гіків. Та і ти сам казав що бавився давно зараз вже і ситуація інакша.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2020, 05:51 #2779146   #133
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
що ти на тому дородчому рішені будеш робити ? я і сам програмую я не бачу сенсу в маку. Але окрім програмуваня мені ше треба і віртуалки. От тут і ядра стають в пригоді , а ти чим будеш на дорожчому і не кращому по продуктивності залізі за переплачені бабки робити ? А я забув ти лише ноутбук-юзер. Маків немаєш немає з чим порівняти.
Ну так ноутбук юзер, використовую мак бук про 15 дюймовий, а ключове тут те що я на своєму залізі буду працювати, без додаткових налаштувань, майже з коробки, і з віртуалками жодних проблем немає, тому не зовсім тебе розумію.
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2020, 10:14 #2779149   #134
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
в мене в іОСах потреби немає запускати через емулятори. Та і зараз вже вайн2 то вже не той вайн що був колись.
Редхат то зараз - Центос - майже топ в плані веб серверів. Уубунта - фігня. Мінт - дестоп. Локальна мережеа або убунту-сервер або дебіан.
Всякі там мандріви , оуперсюзі і полігон федора то вже для гіків. Та і ти сам казав що бавився давно зараз вже і ситуація інакша.
Ситуація інакша хіба в популярності лінукс систем. Вже років 10 не заходив на distrowatch. Бачу Убунту вже не найпопулярніша ОС. Маємо mx linux i manjaro. І кожен переконує що його ОС найзручніша, стабільний аналог віндовс ос, легка в користуванні. І знаєш що? Те саме було і 10-20 років трому, тільки назви дистрибутивів міняються. А запропонувати якогось стабільного і легкого в користування аналога віндовс - лінукс не може. Були різні спроби: lindows (тепер linspire), ubuntu, suse і т.д. Тепер бачимо ще інші ОС з тими самими гаслами: зручна і легка в користуванні альтернатива. Linspire цікава тим, що за ціну ОС (~$50) вони дають рік тех підтримки, сусі щось пробували, а по великому рахунку все стоїть на місці.

Маємо 100500 лінукс ОС, і кожен каже що його ОС краща. Та виберіть вже одну, допиляйте, заточіть під залізо і продавайте з тех підтримкою ті ж ноути і ПК. Делл так і зробив: офіційно на сайті можна придбати ноути Делл з налаштованою Убунту. Один ньюанс: стартова ціна такого ноута получається від $1200. Як так? І як ти думаєш що вибере пересічний користувач в такій ціні: віндовс, мак, чи лінукс ноут?
От ти кажеш убунта фігня, то чому делл не вибрав чогось кращого зі всіх лінуксів?

Лінукс має своє місце. Сервера - однозначно. Якщо говорити про ПК і ноути, то найкраще застосування лінукса на старому залізі, на якому вже віндовс нагло тормозить, а лінукс буде літати. На нове залізо, як на основну машину, лінукс будуть ставити хіба що гіки.

Додано через 56 хвилин
ps. Dell Ubuntu від $1050:
https://www.dell.com/en-us/work/shop...ations_section

Востаннє редагував .: 30.05.2020 о 10:14. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2020, 18:45 #2779167   #135
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Бачу Убунту вже не найпопулярніша ОС. Маємо mx linux i manjaro. І кожен переконує що його ОС найзручніша, стабільний аналог віндовс ос, легка в користуванні. І знаєш що? Те саме було і 10-20 років трому, тільки назви дистрибутивів міняються. А запропонувати якогось стабільного і легкого в користування аналога віндовс - лінукс не може. Були різні спроби: lindows (тепер linspire), ubuntu, suse і т.д. Тепер бачимо ще інші ОС з тими самими гаслами: зручна і легка в користуванні альтернатива. Linspire цікава тим, що за ціну ОС (~$50) вони дають рік тех підтримки, сусі щось пробували, а по великому рахунку все стоїть на місці.

Маємо 100500 лінукс ОС, і кожен каже що його ОС краща. Та виберіть вже одну, допиляйте, заточіть під залізо і продавайте з тех підтримкою ті ж ноути і ПК. Делл так і зробив: офіційно на сайті можна придбати ноути Делл з налаштованою Убунту. Один ньюанс: стартова ціна такого ноута получається від $1200. Як так? І як ти думаєш що вибере пересічний користувач в такій ціні: віндовс, мак, чи лінукс ноут?
От ти кажеш убунта фігня, то чому делл не вибрав чогось кращого зі всіх лінуксів?

Лінукс має своє місце. Сервера - однозначно. Якщо говорити про ПК і ноути, то найкраще застосування лінукса на старому залізі, на якому вже віндовс нагло тормозить, а лінукс буде літати. На нове залізо, як на основну машину, лінукс будуть ставити хіба що гіки.

Додано через 56 хвилин
ps. Dell Ubuntu від $1050:
https://www.dell.com/en-us/work/shop...ations_section
Цитата Бачу Убунту вже не найпопулярніша ОС.
якраз навпаки. Свіжі пакети , максимальна підтримка заліза з коробки. Ті ж контейнерив серверах на ній взагалі без проблем підінмати . Цілком дружелюба дестоп система з сімейства дебін-подібних дистрибутивів.

Цитата Маємо mx linux i manjaro.
ти б ще Gentoo згадав чи мандріву. То екзотичні системи які зараз не особливо в ходу(окрім Генту він ще використовується для певних задач)

Цитата І кожен переконує що його ОС найзручніша, стабільний аналог віндовс ос, легка в користуванні. І знаєш що? Те саме було і 10-20 років трому, тільки назви дистрибутивів міняються. А запропонувати якогось стабільного і легкого в користування аналога віндовс - лінукс не може.
може і пропонує. Той же улуюблений мною лінукс Мінт. Ядро і більшість пакетів те саме що і в убунту. Дуже схожий на вінду (панель задач знизу і є щось накшталт пуск-меню) і його графічна оболка - сінамон теж фішка саме мінта. 95% всіх нотбуків все стартує з коробки без всяких встановлених дров. На боту термінал для любителів консолі і повна підтримка всіх базових функій з предустановленим софтом. Також що убунту що міють lxde/xfce/kde/gnom - оточення.Тому все там стабільно і можна сказати повна альтернатива за вийнятокм софту і то це частково рішаєтся а інколи повністю , а не частково.


Цитата Маємо 100500 лінукс ОС, і кожен каже що його ОС краща.
є з чого вибрати під певні задачі. Чи було б круто якби була монополія як в епл ? Ми єдині і не повторні , так ? )

Цитата Та виберіть вже одну, допиляйте, заточіть під залізо і продавайте з тех підтримкою ті ж ноути і ПК.
Є дистрибутиви для корпоративного призначення з платною підтримкою. Убунту/Мінт максимально заточені враховуючи що в них ніхто стільки бабла не вбухує як в епл , а все тримається на ентузіастах. А багато так званих "фішок" вінди/мак-Ось давно є в лінуксах і нічим не усступає сам Ось( ну окрім софту який є лише в МАКу.)

Цитата От ти кажеш убунта фігня, то чому делл не вибрав чогось кращого зі всіх лінуксів?
Свіжість пакетів і популярність. Тому і вибрали. Мені особисто він не подобався особливо він нього багато хто відвернувся коли там був інтерфейс Юніті , який окрім заксоа під такчскрін нічого більше не пропонував і багат хто на ньго плювався. Тобто мінт з коробки вже налагтований максимально , убунту раніше до такого стану приходилсь допилювати. А до серверної редакції убунту-сервер в мене взагалі питань жодних. Одна і з найкращих систем для веб-севрерів чи навіть локальних серверів.

Цитата Якщо говорити про ПК і ноути, то найкраще застосування лінукса на старому залізі, на якому вже віндовс нагло тормозить, а лінукс буде літати. На нове залізо, як на основну машину, лінукс будуть ставити хіба що гіки.
одразу видно що ти толком не знаєш ситуацію раз таке говориш. Не гіки. Зараз установка лінукса не складіша за установку вінди і поставити може і першокласник. І звісно якщо працювати по SSH в терміналі то як ти кажеш "гіки" , якщо накотити стабільний реліз LTS то все чудово працює і ніяких тобі загорз від вірусів шифрувальників. Тому те що ти говориш взагалі не відповідає дійсності , а лише припущення і інерція старих вражень + біглий огляд без перевірки на різному залізі в 2020 році.


І я 150 раз повторюю ніхто не каже що продукти епл гівно , але виправдовувати купівельнку спроможність те що - це пздц захищена і суперстабільна система ? Це те саме що говорити що вбм стабільніша за ауді чи форт мустанг. Кожному своє. Хочеш , можеш - купляй тільки не треба про стабільність і захищеність тут розказувати ніби немає альтернатив в цих критеріях.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (30.05.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2020, 19:17 #2779170   #136
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Я юзАю кирилицю. Незважаючи ні на що.
Так і живу.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (30.05.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2020, 23:07 #2779181   #137
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ти б ще Gentoo згадав чи мандріву. То екзотичні системи які зараз не особливо в ходу(окрім Генту він ще використовується для певних задач)
Та які екзотичні?! Мандріва в свій час позиціонувала себе як зручна альтернатива Віндовсу і теж загнулась, як і всі решта лінуксів, Теж її пробував. Тепер вже історія....

Цитата може і пропонує. Той же улуюблений мною лінукс Мінт. Ядро і більшість пакетів те саме що і в убунту. Дуже схожий на вінду (панель задач знизу і є щось накшталт пуск-меню) і його графічна оболка - сінамон теж фішка саме мінта. 95% всіх нотбуків все стартує з коробки без всяких встановлених дров. На боту термінал для любителів консолі і повна підтримка всіх базових функій з предустановленим софтом. Також що убунту що міють lxde/xfce/kde/gnom - оточення.Тому все там стабільно і можна сказати повна альтернатива за вийнятокм софту і то це частково рішаєтся а інколи повністю , а не частково.
Все стартує з коробки, але... - за 15 років нічого не змінилось.

Цитата є з чого вибрати під певні задачі. Чи було б круто якби була монополія як в епл ? Ми єдині і не повторні , так ? )
Не монополія, а одне «вилизане» і заточене під повсякденного користувача, а не гіків.


Цитата Є дистрибутиви для корпоративного призначення з платною підтримкою. Убунту/Мінт максимально заточені враховуючи що в них ніхто стільки бабла не вбухує як в епл , а все тримається на ентузіастах. А багато так званих "фішок" вінди/мак-Ось давно є в лінуксах і нічим не усступає сам Ось( ну окрім софту який є лише в МАКу.)
Убунту тримається на ентузіасті-$мільярдері Shuttleworth Вопше ніц не вбухує ))

Цитата Свіжість пакетів і популярність. Тому і вибрали. Мені особисто він не подобався особливо він нього багато хто відвернувся коли там був інтерфейс Юніті , який окрім заксоа під такчскрін нічого більше не пропонував і багат хто на ньго плювався. Тобто мінт з коробки вже налагтований максимально , убунту раніше до такого стану приходилсь допилювати. А до серверної редакції убунту-сервер в мене взагалі питань жодних. Одна і з найкращих систем для веб-севрерів чи навіть локальних серверів.
І де той мінт стоїть по замовчуванню, крім гіків?


Цитата одразу видно що ти толком не знаєш ситуацію раз таке говориш. Не гіки. Зараз установка лінукса не складіша за установку вінди і поставити може і першокласник. І звісно якщо працювати по SSH в терміналі то як ти кажеш "гіки" , якщо накотити стабільний реліз LTS то все чудово працює і ніяких тобі загорз від вірусів шифрувальників. Тому те що ти говориш взагалі не відповідає дійсності , а лише припущення і інерція старих вражень + біглий огляд без перевірки на різному залізі в 2020 році.
Те саме було і 15 років назад. Все легко встановлювалось. Тільки в одному релізі не працював wi-fi. В іншому - звук. Принтер то друкував то ні. Але GIMP і Libre office працювали - значить все ок. Пофіг що лібреофіс вилітав при збереженні файлу.

Цитата І я 150 раз повторюю ніхто не каже що продукти епл гівно , але виправдовувати купівельнку спроможність те що - це пздц захищена і суперстабільна система ? Це те саме що говорити що вбм стабільніша за ауді чи форт мустанг. Кожному своє. Хочеш , можеш - купляй тільки не треба про стабільність і захищеність тут розказувати ніби немає альтернатив в цих критеріях.
Ти так і не відповів на питання: за $1000+ який вибереш альтернативний ноут: Віндовс Делл, Убунту Делл, чи Макбук? Я макбук, а ти?
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2020, 23:24 #2779182   #138
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Маю другий айпад, вже вісім років працює. Малий на ньомоу мультики дивиться, ігри там розвичаючі, періодично по ньому скаче і всяко пробує доламати.
Доволі таки надійний девайс.

Нові макбуки про для мене то розчарування. Колись було краще

Ті хто відповідають за юзабіліті в убунті, мають вбитися об стіну, бо всьо шо поза терміналом, дикто трафляє своєю непродуманістю.

Віндоус десять, це краще що траплялося з віндоус з часів хп
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2020, 00:10 #2779186   #139
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата Ти так і не відповів на питання: за $1000+ який вибереш альтернативний ноут: Віндовс Делл, Убунту Делл, чи Макбук? Я макбук, а ти?
А давай ти приведеш дві-три конфи пропонованих тобою систем до вибору?
Стосовно надійності і навздогін події, що відбувається з 22:22 30.05.2020
Цитата What kind of laptops do ISS astronauts use? Asked 6 years, 9 months ago <-справедливості заради. Проте, гадаю, мало що зімнилося

Asked: In many videos of the ISS, you can see tethered laptops all over the place. Presumably these are heavily customised for space. What kinds of customisation do they need? Are they off-the-shelf laptops with customisations for space-worthiness or custom-built hardware? What OS do they run?

Answer:

Astronauts interact with the onboard systems on ISS via laptops, categorized into the Portable Computer System (PCS) and Station Support Computer (SSC).

The firsts provide the interface with the ship’s computer systems while the others are used for office and personal tasks.

From the Lenovo blog (march 20, 2012)

• ThinkPad is the only laptop certified for use on the International Space Station (ISS).

• ThinkPads have been used aboard the International Space Station since 1998.

• ThinkPads have been on every NASA Shuttle space flight since 1995, when the ThinkPad 755 blasted off with the crew.

• ThinkPad laptops are used by all the major world space agencies (e.g., JAXA, ESA) thanks to their partnership with NASA.

• Some tests ThinkPads have to pass before they lift off: radiation testing, off-gas testing, thermal testing, fire & fire suppression.

• Number of ThinkPads aboard the International Space Station: more than 60.

• Number of NASA shuttle flights that have lifted off with ThinkPads aboard: more than 50.

and this link is about software: astronauts in future will use Debian 6 moving from Windows and Scientific Linux
https://training.linuxfoundation.org...nux-migration/

Востаннє редагував ion: 31.05.2020 о 00:26.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2020, 10:35 #2779190   #140
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
Ну так ноутбук юзер, використовую мак бук про 15 дюймовий, а ключове тут те що я на своєму залізі буду працювати, без додаткових налаштувань, майже з коробки, і з віртуалками жодних проблем немає, тому не зовсім тебе розумію.
хотів запитати чи кодити на 15 дюймах зручно ? наприклад верстальщики/фронти давно перейои на мультимоніторну систму 2-3 монітора і то 23-27 дюймів доя зручності. А не сліпати в редактор коду і альтабити.

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Не монополія, а одне «вилизане» і заточене під повсякденного користувача, а не гіків.
от хто для тебе гік ? Я ставив сестрі і швагру Мінт на їх 2 ноутбуки ще років 4 тому назад. Вони причому не являються навіть впевненими користувачами ПК. Їм капец зайшло і вони були довольні і функціоналу їм вистарчало цілком. Зате я забув що таке - переустановка вінди , чистка реєстру і лікування від вірусів на їх ноутбуках.

Цитата Убунту тримається на ентузіасті-$мільярдері Shuttleworth Вопше ніц не вбухує ))
враховуючи що дебіан батько що мінта що убунту бо вони раніше були форками його з юзерфрендлі фішками.. Тобто вона лише не так давно стала самостійним дистрибутивом.

Цитата Не монополія, а одне «вилизане» і заточене під повсякденного користувача, а не гіків.
знову питання вище ? Гік це хто ? користувач браузера , ютуба і який хоч 2 слова по англійски прочитати може ? Ми тут не обговорюєм сис.адмінів ,оверклокерів чи зборщиків пк чи мать його навіть девопсів. Простий середньостатистичний користувач.

Цитата І де той мінт стоїть по замовчуванню, крім гіків?
для прикладу в тому ж Магнетік ONe весь практично юер-стек на убунті. Я не маю стасистики і точних даних бо не працюю в аналітичних центрах. Але по спілуванню з різними студіями іт переважно де не треба віндовс онлі чи відео/фото/звуко монтаж то маже всюди. Ну звісно що школярі-геймери зненавидять лінкс бо не можна 1500 ігрух пошпілити тому їх в розрахунок не берем. Хоча і на Маках з іграми теж не густо на фоні вінди/консолей.

Цитата Те саме було і 15 років назад. Все легко встановлювалось. Тільки в одному релізі не працював wi-fi. В іншому - звук. Принтер то друкував то ні. Але GIMP і Libre office працювали - значить все ок. Пофіг що лібреофіс вилітав при збереженні файлу.
ти ще знадай 90-і і ПК Поиск-1 чи перші IBM та 95 вінду. Може досить жити минулим екстраполюючи його на 2020 рік ?

Цитата Ти так і не відповів на питання: за $1000+ який вибереш альтернативний ноут: Віндовс Делл, Убунту Делл, чи Макбук? Я макбук, а ти?
Ну враховуючи що я ПК-юзер то ноути не моє. Вибрав би щось з Делів або Елітбуків. Схожу в голові параметрів немє. Або взяв би ПК і на то що лишилося б якийст ноутбук чисто в дорогу 12,7-14 дюймів. А конкретну модель то вже треба вивчати ринок що зараз є в ту суму.

Востаннє редагував Distemper: 31.05.2020 о 11:03.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:00.