Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Ноутбук - який краще ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.05.2020, 13:18 #2779195   #141
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Суперечка нагадує вибір кросовок: купити Адідас (оригінал), чи поїхати в Хмельницький і купляти кожного року нові кросовки і не паритись.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2020, 13:57 #2779200   #142
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Суперечка нагадує вибір кросовок: купити Адідас (оригінал), чи поїхати в Хмельницький і купляти кожного року нові кросовки і не паритись.
суперечка лиш тому опонент прикриває купівельну спроможність агрументами про стабільність і якість яка на голову вище альтренатив. Є люди купии бо можуть і на козиряють - ну воно краще/захищеніше/стабільніше.

Чогось власники порша нічого не втирають власникам бмв чи ферарі )

Суперечка нагадує що краще Краз чи Камаз. Кожному своє )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2020, 14:05 #2779201   #143
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Суперечка нагадує вибір кросовок: купити Адідас (оригінал), чи поїхати в Хмельницький і купляти кожного року нові кросовки і не паритись.
Знаєш де купити оригінальні Адідас по ціні Хмельницьких?

Загалом, суперечка безглузда. Техніка - всього лиш інструмент. Зручність використання якого залежить від профільності застосування.

Я на початку питав за ноут з IPS матрицею 15.6" - не в кожного знайдеться 50-80тис.грн. Знайшли модель за 16тис

Востаннє редагував ion: 31.05.2020 о 14:13.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2020, 14:11 #2779203   #144
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Знаєш де купити оригінальні Адідас по ціні Хмельницьких?
тут раде суперечка що адідас краще саламонів чи нью-белеснів )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2020, 16:52 #2779205   #145
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата О, нарешті хтось відписався і за Епл, а то реально вже замучився один всім відписувати

Тут так бурхливо розгорається срач екшн,що не встигаю не те що писати - а читати )))


На рахунок ноутбуків - для прикладу, наступну машинку хотів би макбук. В ідеалі це 13 з цьогорічною клавіатурою. Чому макубук - по-перше, хочеться спробувати щось нове, по-друге є еппловський телефон, хороше в плані синхронізації + уніфікована зарядка, оптимізоване споживання батареї.
Інше мені не критично, але як реально пошукати, то "притомних" ІНШИХ варіантів не так вже й багато.

Як альтернативу, колись серйозно розглядав Сюрфейси - але ті що про версія з нормальною віндою.
Хороші машинки, але все ж таки, мене не покидає враження, що це напів планшет-напів ноутбук. Клавіатура не досить зручна (на колінах не подрукуєш), але в цілому, як дорожній варіант дуже ОК.
Майкрософт ще пропонуює сюрфейс бук. Так от, перше покоління було не дуже вдалим в плані роботи (клава + екран) - там можна було це все відстібувати на ходу і все гарно крЕшилося. )))
Бета-тестером за свої гроші якось не хочеться бути, тим більше відсутність будь-якого сервісу, з боку виробника в Україні, дещо стримує. М'яко кажучи. Та й ціна сюрфейса (до речі, так само як і дела чи будь-кого іншого) на наших теренах драматично виростає вгору.


Так, я знаю, що ми в Європі, й штатовські ціни нам не світять, до прикладу той самий сьорфейс про з ціною від 1300 євро вже може потягатися з макбуком в плані ціноутворення.



Далі - Зенбуки - маю досвід використання - гарні машинки, але там зараз нові шарніри й вони мене просто "вибішують" ергономікою + пропрієтарні зарядки, а там де їх немає - екран замість тачпаду! Win Win Win!!!
До речі, єдиний виробник де є українська розкладка (це до слова про дел і того хлопаку з фейсбуку)
+ не забуваємо про ціну.

XPS дуже нахвалюють, не бачив вживу 2020 року, але дизайн не вау (для мене) плюс по реальних відгуках, там не все так солодко, як розповідають ))). Карбон а-ля пластик,по ціні в нас це знову 50-60 тис.
60 000 за віндовс ноутбук?


Елітбуки дивився, але там більшість екрани як не 200 то 300 ніт. Прикольно.

А там де крутецькі екрани - то можна взяти макбук і ще на адаптер з перехідничком вистачить )))



Такий собі невеликий суб'єктивний огляд. Виходить, що розумної альтернативи справдні немає, ну хіба треба лише віндовс і все. Я звісно, узагальнюю. Впевнений, що якщо погратися з ціною, вишукувати певні конфігурації по різних країнах, мінусувати пдв і т.д. то цілокм реально можна десьі якось зекономити. Але

Так, є хороші варіанти пк машинок за 15-18-20 тис., але це вже не той сегмент, це як порівнювати андроїд-середнячок з останнім айфоном.



Щоправда, 10 мені зараз подобається все більше й більше. Хто б що не казав.

А в плані поріявнянь, це як іздиш все життя на седані, а хочеться спробувати кабріолет, базова версія якого, починається десь на середині нового фаршированого седанчика.

І правильно робити вибір лише для себе, а не для Івана з інтернету, Василя-фрілансера - сусіда по коворкінгу, чи для отієї чіки, за сусіднім столиком, яка мругає Очком (це для наголосу, щоб не було дурних думок), бо в тебе враз засвітилося яблучко на кришечці....
MindStorm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (31.05.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2020, 20:23 #2779208   #146
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від MindStorm Переглянути допис
Тут так бурхливо розгорається срач екшн,що не встигаю не те що писати - а читати )))


На рахунок ноутбуків - для прикладу, наступну машинку хотів би макбук. В ідеалі це 13 з цьогорічною клавіатурою. Чому макубук - по-перше, хочеться спробувати щось нове, по-друге є еппловський телефон, хороше в плані синхронізації + уніфікована зарядка, оптимізоване споживання батареї.
Інше мені не критично, але як реально пошукати, то "притомних" ІНШИХ варіантів не так вже й багато.

Як альтернативу, колись серйозно розглядав Сюрфейси - але ті що про версія з нормальною віндою.
Хороші машинки, але все ж таки, мене не покидає враження, що це напів планшет-напів ноутбук. Клавіатура не досить зручна (на колінах не подрукуєш), але в цілому, як дорожній варіант дуже ОК.
Майкрософт ще пропонуює сюрфейс бук. Так от, перше покоління було не дуже вдалим в плані роботи (клава + екран) - там можна було це все відстібувати на ходу і все гарно крЕшилося. )))
Бета-тестером за свої гроші якось не хочеться бути, тим більше відсутність будь-якого сервісу, з боку виробника в Україні, дещо стримує. М'яко кажучи. Та й ціна сюрфейса (до речі, так само як і дела чи будь-кого іншого) на наших теренах драматично виростає вгору.


Так, я знаю, що ми в Європі, й штатовські ціни нам не світять, до прикладу той самий сьорфейс про з ціною від 1300 євро вже може потягатися з макбуком в плані ціноутворення.



Далі - Зенбуки - маю досвід використання - гарні машинки, але там зараз нові шарніри й вони мене просто "вибішують" ергономікою + пропрієтарні зарядки, а там де їх немає - екран замість тачпаду! Win Win Win!!!
До речі, єдиний виробник де є українська розкладка (це до слова про дел і того хлопаку з фейсбуку)
+ не забуваємо про ціну.

XPS дуже нахвалюють, не бачив вживу 2020 року, але дизайн не вау (для мене) плюс по реальних відгуках, там не все так солодко, як розповідають ))). Карбон а-ля пластик,по ціні в нас це знову 50-60 тис.
60 000 за віндовс ноутбук?


Елітбуки дивився, але там більшість екрани як не 200 то 300 ніт. Прикольно.

А там де крутецькі екрани - то можна взяти макбук і ще на адаптер з перехідничком вистачить )))



Такий собі невеликий суб'єктивний огляд. Виходить, що розумної альтернативи справдні немає, ну хіба треба лише віндовс і все. Я звісно, узагальнюю. Впевнений, що якщо погратися з ціною, вишукувати певні конфігурації по різних країнах, мінусувати пдв і т.д. то цілокм реально можна десьі якось зекономити. Але

Так, є хороші варіанти пк машинок за 15-18-20 тис., але це вже не той сегмент, це як порівнювати андроїд-середнячок з останнім айфоном.



Щоправда, 10 мені зараз подобається все більше й більше. Хто б що не казав.

А в плані поріявнянь, це як іздиш все життя на седані, а хочеться спробувати кабріолет, базова версія якого, починається десь на середині нового фаршированого седанчика.

І правильно робити вибір лише для себе, а не для Івана з інтернету, Василя-фрілансера - сусіда по коворкінгу, чи для отієї чіки, за сусіднім столиком, яка мругає Очком (це для наголосу, щоб не було дурних думок), бо в тебе враз засвітилося яблучко на кришечці....
бачиш цілком адекватні агрументи та пояснення чому дивишся в сторону маків і ні слова про криву вінду і супер-стабільний МакОсь. От такі резюме якраз і вказують на баланс думок/агрументів з фактами. А не 15 років тому назад лінукс був гімно і тепер напевно такий же , віндовс - крива і взагалі ваші тачпади з матрицями гімно тому я обираю макБук бо то девайс яких всі проблеми вирішує )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2020, 22:47 #2779210   #147
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Знаєте хлопці, ви пишете якусь дічь. За овер 1000$ ви фапаєте на 13" макінтош, який ні разу не буде основним компом. І який критерій вибору? Тачпад/роз'єм зарядки? Ви жартуєте? Ок, ще круті звук і картинка. На 13тьох дюймах? Wtf? А, виявляється, випадково, ви взяли меганадійні айфони і вам потрібно скидати музику-фото. То от для чого ноути купляють???

Покажіть мені притомний мак з екраном ~15" за 1000$, бууууудь ласка.

А, найшов з дешевших, ось: https://didi.ua/uk/apple-macbook/app...oduct-tab-spec - 49к ₴
I7-4770hq/16Гб/256Гб ssd. Актуальненько, ага. Ой, там Ретіна! Ооо-аааа. Ну оооукееей...

Востаннє редагував ion: 31.05.2020 о 22:58.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2020, 23:10 #2779211   #148
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата Знаєте хлопці, ви пишете якусь дічь. За овер 1000$ ви фапаєте на 13" макінтош, який ні разу не буде основним компом. І який критерій вибору? Тачпад/роз'єм зарядки? Ви жартуєте? Ок, ще круті звук і картинка. На 13тьох дюймах? Wtf? А, виявляється, випадково, ви взяли меганадійні айфони і вам потрібно скидати музику-фото. То от для чого ноути купляють???
Критерій вибору - компактне й відносно "потужне" робоче місце не залежно від місця перебування.
Маса + маскимальне "життя" від батарейки.

Останні 15 років в мене ноут найбільшого формату був 14.1 - а так, 13. - 13,3.
Найзручніший формат, хто б що не казав.
15 це типу ще не десктоп, але вже і не компактний ноут. Ще давайте трьохкілограмові ігрові 17' згадаємо. Ноутбуки, чого нє.
З меганадійного айфона ще жодного разу не скидав музику-фото. Місця достатньо, а епл мюзік рулить )))


А кожен вибирає і купує робочу машинку під свої варіанти використання. Тут немає правильно/неправильно.
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2020, 12:27 #2779220   #149
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата А давай ти приведеш дві-три конфи пропонованих тобою систем до вибору?
Цитата Ну враховуючи що я ПК-юзер то ноути не моє. Вибрав би щось з Делів або Елітбуків. Схожу в голові параметрів немє. Або взяв би ПК і на то що лишилося б якийст ноутбук чисто в дорогу 12,7-14 дюймів. А конкретну модель то вже треба вивчати ринок що зараз є в ту суму.
От капець, як треба все розжовувати... Добре, ось три варіанти:
Делл XPS з Убунту - $1050
https://www.dell.com/en-us/work/shop...x13w10p1c2700u

Делл XPS з Віндовс - $1200
https://www.dell.com/en-us/work/shop...ox13w10p1c2700

MacBook Pro 13 - $1240
https://appleroom.ua/product/apple-m...n2-space-gray/

За який ноут ви б віддали свої кровні і чому?

Цитата Стосовно надійності і навздогін події, що відбувається з 22:22 30.05.2020
НАСА сертифікували ThinkPad-и з 1998 і тому вони і дотепер використовуються. Тому нічого дивного. Справа навіть не в надійності чи зручності. Зараз банкомати працюють на ВінХР, і що?
Цитата от хто для тебе гік ? Я ставив сестрі і швагру Мінт на їх 2 ноутбуки ще років 4 тому назад. Вони причому не являються навіть впевненими користувачами ПК. Їм капец зайшло і вони були довольні і функціоналу їм вистарчало цілком. Зате я забув що таке - переустановка вінди , чистка реєстру і лікування від вірусів на їх ноутбуках.
Гік це той хто ставить і налаштовує Лінукс ОС своїм знайомим. І у разі будь-якого питання, ті знайомі дзвонять і просять помогти з настройками чи встановленням програмок/драйверів. Не гік, це той хто купує ноут в магазині, і в разі питань/глюків несе той ноут назад в магазин для вирішення проблем. З Віндовсом питань нема - віднесли в будь-який магазин і там настрояли чи перевстановили. З маком менше варіантів, але вже маємо неофіційні Епл магазини, де все налаштують чи навіть перепаяють. У крайньому випадку відвезуть в Європу на сервіс. А з Лінуксом яка підтримка для негіків? Куди нести?

Цитата ти ще знадай 90-і і ПК Поиск-1 чи перші IBM та 95 вінду. Може досить жити минулим екстраполюючи його на 2020 рік ?
Я вже писав: суть та сама. Лінукс стабільна і легка у встановленні, як і 5-10-20 років тому. Тільки от ніяк не хочуть її ставити на нове залізо і надавати офіційну тех підтримку.

Додано через 58 хвилин
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
бачиш цілком адекватні агрументи та пояснення чому дивишся в сторону маків і ні слова про криву вінду і супер-стабільний МакОсь. От такі резюме якраз і вказують на баланс думок/агрументів з фактами. А не 15 років тому назад лінукс був гімно і тепер напевно такий же , віндовс - крива і взагалі ваші тачпади з матрицями гімно тому я обираю макБук бо то девайс яких всі проблеми вирішує )
Так, Вінда - крива! І кожне велике оновлення це підтверджує. Але рішення просте - не оновлюватись, ніколи! (Я ще розумію таке виправдання з крякнутою віндою, але з ліцензійною - це абсурд.)



Цитата Вчора "Последнее крупное обновление Windows 10 (версия 2004) стало доступно всем желающим" Затримуємо подих і чекаємо відгуків...
https://itc.ua/news/poslednee-krupno...-zhelayushhim/
Недовго прийшлось чекати

Microsoft просить користувачів не встановлювати оновлення Windows 10

Цитата Вчора Microsoft випустила перше велике оновлення Windows 10, версію 2004 року А.К.А. оновлення від травня 2020 року. Незабаром після релізу компанія визнала, що апдейт вийшов проблемним. Розробники опублікували перелік виявлених уразливостей, що виникають при розгортанні патча, а також порекомендували деяким користувачам не поспішати з установкою нової версії.
https://itsider.com.ua/microsoft-pro...ya-windows-10/

Востаннє редагував .: 01.06.2020 о 12:33. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2020, 22:24 #2779242   #150
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис

Я вже писав: суть та сама. Лінукс стабільна і легка у встановленні, як і 5-10-20 років тому. Тільки от ніяк не хочуть її ставити на нове залізо і надавати офіційну тех підтримку.
]

ти просто писав. ти не навів доказів чи фактів ти просто екстраплював свій минулий досвід + докадки. Коли я попросив якісь рельні твої тести з ральим залізлм в 2020 році з різним дистрибутивами на різному залізі шоб не було пустословство ? Де ж воно ? пшик..... І ще одне все настільки шикарно в нас по Максах - є в нас оф.. центр в Тернополі куди можна занести і так щоб на завтра-післізавтра було готово ?

Цитата З маком менше варіантів, але вже маємо неофіційні Епл магазини, де все налаштують чи навіть перепаяють. У крайньому випадку відвезуть в Європу на сервіс.
і все б нічого , але якщо трапиться випадок 1 на 100 в домогосодарки то що тоді ? А і попробуй пояснити чому ноутубк має бути відвезениий в єпрові і чи багато є тут паяльщиків маків ? ну так а на всякий неофіційний випадок ?

Востаннє редагував Distemper: 01.06.2020 о 22:31.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2020, 09:34 #2779248   #151
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата ти просто писав. ти не навів доказів чи фактів ти просто екстраплював свій минулий досвід + докадки. Коли я попросив якісь рельні твої тести з ральим залізлм в 2020 році з різним дистрибутивами на різному залізі шоб не було пустословство ? Де ж воно ? пшик.....
І це мені говорить той, що не навів жодного конкретного прикладу встановлення різних дистрибутивів у 2020 на НОУТИ
Цитата Ну враховуючи що я ПК-юзер то ноути не моє.
На ПК питань нема, там з Лінуксом простіше. Але якщо потрібні докази, ось прошу свіжачок за квітень-травень 2020:
https://www.dell.com/community/Linux...s/td-p/7503684

Коротко: при оновленні ноутів Dell XPS з офіційного Убунту 18 до 20 відпадає вай-фай, відпадають підключені юсб пристрої, ноут коректно не "будиться" з режиму сну, збільшуєтйса розхід заряду акумулятора. Зверни увагу, що це все відбувається не на якомусь екзотичному ноуті, а на офіційно заточеному під лінукс. Ті самі глюки були і 15 років тому, різниця тільки в назвах дистрибутивів...

Все ще чекаю відповідь щодо вибору між трьома ноутами наведеними вище. При купівельній спроможності у $1000+, який з ноутів ви хлопці оберете? Офіційний лінукс, віндовс, чи макбук?
Ще уточнення, ціни на Dell XPS я навів з амер. сайтів, у нас ціна "трішки" вища на них
https://rozetka.com.ua/search/?text=...029&sort=cheap

Цитата І ще одне все настільки шикарно в нас по Максах - є в нас оф.. центр в Тернополі куди можна занести і так щоб на завтра-післізавтра було готово ?
От ти кумедний, де ти бачив такі оф центри навіть по Віндовсах щоб тобі все зробили на завтра-післязавтра? Якщо занести в якийсь магазинчик Епл, то типово такі складніші роботи висилають на Львів або на Київ. У Львові хлопці перевірені - паяють/ремонтують чітко протягом тижня.

Цитата і все б нічого , але якщо трапиться випадок 1 на 100 в домогосодарки то що тоді ? А і попробуй пояснити чому ноутубк має бути відвезениий в єпрові і чи багато є тут паяльщиків маків ? ну так а на всякий неофіційний випадок ?
Потрібно всього-навсього відвезти до Епл магазину, в якому купували. Якщо брали додаткову гарантію в магазині, аля "AppleCare", то хлопці самі везуть у Європу в найближчий оф магазин Apple на ремонт. Це якщо гарантійний випадок. Якщо післягарантійний, то паяють у Львові самі, звісно за гроші.

Сподіваюсь чекати залишилось не довго на оф сервіс Apple в Україні:
Apple зареєструвала представництво в Україні
https://ua-news.liga.net/economics/n...stvo-v-ukraini
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2020, 10:47 #2779252   #152
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
І це мені говорить той, що не навів жодного конкретного прикладу встановлення різних дистрибутивів у 2020 на НОУТИ
А хто сказав що не ставив ? Ставив просто мені не потрібно доводити щось . Я не вважаю лінукс гіршим за МакОСь і особливих пригод в мене з ноутбуками на Мінті (з різними графічними інтерфейсами) не було. Ти ж пишеш про 15 річний негативний досвід і то з доказів - ссилки на делл XPS а власни досвід ? опис косяків при інсталяції лінуса на пк/ноутбуки 2019-2020 ? З віндою 10 в мене було чимало негативного досвіду коли наприклад на фірмі відключити оновлення не варіант було(не хотіли власники) то там багато приколів було і навіть після оновлення ВІнСервер 2019 теж після оновлення почав викидати баги. Тобто ніхто не кааже , що вінда - не крива. Особливо 10 в плані несумісноті дров з ноутбуками мене особливо дратує. Але на рахунок лінуксів там вже інші речі. За Убунту от того я і його не використовую окрім убнту-сервер. Бо популярне , свіжі пакети але чимало багів. І доречі купляв колись ноутубк на убунті , так вот там навіть дистибутив був змінений тупо заточений під ноутубк конкретний який відрізнявся від дистрибутиву у вільному доступі. Ну кажу в мене з Мінтом якихось факапів не було.


Цитата Все ще чекаю відповідь щодо вибору між трьома ноутами наведеними вище.
я вже ніби писав що ноутбуки не моє. Я б ПК взяв. А з ноутбуками треба глягути що зараз пропонує ринок в ту сумму і обрати , але оскільки то не мої девайси тяжко буде бути об'єктивним.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2020, 18:45 #2779271   #153
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата я вже ніби писав що ноутбуки не моє. Я б ПК взяв. А з ноутбуками треба глягути що зараз пропонує ринок в ту сумму і обрати , але оскільки то не мої девайси тяжко буде бути об'єктивним.
Я вже скинув посилання на те що пропонує ринок. І як бачиш, а може і досі не бачиш, що аналог макбуку виходить не набагато дешевший, а то й дорожчий якщо брати в Україні. Якщо брати новий ноут заточений під лінукс то теж +/- на то саме виходить і нема гарантії що за пару років той ноут оновиться без глюків.

Тому не треба тут закидати, що макбуки капєц які дорогі і їх купують мажори для понтів. Поставити мінт на старий ноут і розказувати що капєц аналог макбуку без переплати це абсурд.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2020, 18:53 #2779272   #154
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
По яких критеріях? Ось суть питання. Всі говорять про гіпотетичну якість і меганадійність. Чим, до прикладу, флагманський Samsung гірший за iPhone одного цінового діапазону?
Нічого гіпотетичного, просто чомусь воно якось так.
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2020, 18:55 #2779273   #155
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Я вже скинув посилання на те що пропонує ринок. І як бачиш, а може і досі не бачиш, що аналог макбуку виходить не набагато дешевший, а то й дорожчий якщо брати в Україні. Якщо брати новий ноут заточений під лінукс то теж +/- на то саме виходить і нема гарантії що за пару років той ноут оновиться без глюків.

Тому не треба тут закидати, що макбуки капєц які дорогі і їх купують мажори для понтів. Поставити мінт на старий ноут і розказувати що капєц аналог макбуку без переплати це абсурд.
ну ти скидав , не факт що я б брав то що ти скидав.


Цитата Поставити мінт на старий ноут і розказувати що капєц аналог макбуку
де інформація що я ставив лише на старі ноутбуки ? Я не казав що то аналог , а що воно нічим не гірше . Сама то Лінукс ОСь чим МакОС уступає ?

Цитата і розказувати що капєц аналог макбуку без переплати це абсурд
як і не треба прикирвати купівельну спроможність - стабільно і пздц невєбенно якісне.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2020, 20:58 #2779283   #156
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
Нічого гіпотетичного, просто чомусь воно якось так.
І про що має свідчити статистика сірого імпорту?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.06.2020, 10:21 #2779289   #157
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ну ти скидав , не факт що я б брав то що ти скидав.
Реально не розумієш чи вперто не хочеш розуміти? Макбуки позиціонують себе як преміум сегмент ноутів. Преміум аналоги на Віндовсі це Dell XPS. Тому їх і порівнюємо. Також на тому самому XPS ставлять заточений лінукс. От і маємо рівносильні моделі для порівняння. Наведи мені інші нові ноути на лінуксі, преміум сегменту, які будуть кращі і головне дешевші за макбуки і які би ти взяв/рекомендував замість віндовс чи мак ноута.

Цитата де інформація що я ставив лише на старі ноутбуки ? Я не казав що то аналог , а що воно нічим не гірше . Сама то Лінукс ОСь чим МакОС уступає ?
Для об"єктивності дискусії, скинь тоді модель/конфіг хоча б одного ноута, на який ставив лінукс, і який не уступає макбуку. Порівняємо.
САМА - нічим не уступає, крім глюків з драйверами та оновленнями на деяких ноутах. А якщо дивитись в комплексі ноут як одне ціле: ОС, начинка, якість збірки, тоді аналогів на лінуксі нема. Ті пару що є, то уступають однозначно.

Цитата як і не треба прикирвати купівельну спроможність - стабільно і пздц невєбенно якісне.
Саме так. В іншому випадку наведи мені приклад преміум ноута на Лінуксі який "втре носа" Макбуку.

Ось вам ще свіженька стаття опублікована вчора 2 червня (прям нам тут як під замовлення ) з авторитетного сайту ArsTechnica: порівняння двох ноутів Dell XPS - один на відновс 10, інший на Убунту 18:
https://arstechnica.com/gadgets/2020...y-side-review/

Два преміум ноути, з потужною начинкою; віндовс за $1600, убунту аж $2000! І що ми маємо в кінцевому результаті? Якщо коротко, то роботу віндовс ноута "з коробки" на новому чіпі і7 10 покоління прирівняли до роботи на якомусь 8-річному Селероні. Проблема була у вай-фай драйвері, який грузив процесор на 100%. Добре, що чуваки шарять, що чіп AX1650 має то саме залізо що і АХ200 і тому замінили драйвер АХ1650 на АХ200 і все запрацювало гладко і шустро. А що в такому випадку має робити пересічний користувач?

Убунту теж періодично підвисала і потрібно було перезапустити через Ctrl-Alt-Fn-F3. Проблема виявилась у вай-фай так аудіо драйверах: Делл використала свої драйвера, а Убунту періодично бачила їх як несправні і підвисала.

Їхнє заключення:
Цитата We really wanted to love the XPS 13, but with driver-related screwiness on both Ubuntu and Windows, it was a difficult device to love.
Цитата Ми дуже хотіли полюбити XPS 13, але враховуючи глюки драйверів, як на Ubuntu, так і на Windows, було важко полюбити цей пристій.
До чого я це все? А до того, що відтоді як я перейшов на МакОС, я взагалі забув що таке драйвера для ОС, їхня несумісність, встановлення/оновлення/перевстановлення і т.д. На МакОС не потрібно встановлювати драйвера навіть після повністю перевстановлення МакОС (якщо і з"являється така потреба). ОС встановлюється відразу зі всіма потрібними драйверами незалежно від моделі ноута.

Тому коли бачу конкретні випадки таких глюків на Він/Лінукс ноутах під $2000, то відразу відпадає бажання купувати такий ноут. Краще вже дешевий, але стабільний МакБук за $1500

Додано через 1 хвилину
ion, ти вже обрав ноут з 3-х вищевказаних моделей ноутів? Який і чому?

Востаннє редагував .: 03.06.2020 о 10:21. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2020, 15:02 #2779296   #158
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата ion, ти вже обрав ноут з 3-х вищевказаних моделей ноутів? Який і чому?
Та купа, але з інших. Нема бажання тобі доводити твою неправоту.

Востаннє редагував ion: 03.06.2020 о 15:11.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2020, 15:18 #2779297   #159
M@cro$
 
Аватар для M@cro$
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Йожикі кололісь і плакалі, но продолжалі жрать кактус. (С)

+1 до macBook. Хоча раніше був диким противником з тими самими аргументами (лінух дешевше, стабільніше, і т.п.).
Аргументи скінчились, коли пересів на мак.
M@cro$ зараз поза форумом  
Подякували 2:
. (04.06.2020), org100h (03.06.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2020, 17:11 #2779298   #160
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Оскільки на рахунок Мак - не Мак - додати мені вже нічого, тут і так все зрозуміло, на маках д'Артаньяни офтоплю на рахунок IOS vs Android.

Вчора трапилося на очі, сайт кацапський, але тим не менше.
Знаємо, що всі використовують архітектуру ARM для мобільних процесорів, і в цьому ключі кілька речень:

Чипсеты Qualcomm, Samsung, Huawei и MediaTek вчистую проигрывают решениям от Apple в плане производительности на одно ядро.
Apple, разрабатывая чипсеты под себя, подошла к вопросу повышения продуктивности рационально. Чипсет А13 Bionic делался конкретно под iPhone. Это кастомное решение. Соответственно, Apple может позволить себе выделить для высокопроизводительных частей чипсета больше места. И вполне логично, что за один такт процессор с большей площадью может выполнить больше операций.
Также Apple выделила своим чипсетам больше кэша. Например, если посмотреть на Snapdragon 865, то у него у ядра А77 размер L2 кэша 512 КБ. В то время как у Apple это 4096 КБ. L1 кэш тоже больше у Apple – 128 КБ против 64 КБ. Это позволяет процессорам быстрее выполнять операции, выигрывая время, которое тратят конкуренты, «бегая» до оперативной памяти.
Android-производители, к сожалению, таких доработок позволить себе не могут. Например, та же кэш-память – очень энергозатратная вещь, которую Apple компенсирует тем, что может добиться максимальной оптимизации софт-железо. Для Android, который делается один на всех, это не вариант.
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:16.