Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Ви вже перехворіли на COVID-19?
Так 17 50.00%
Ні 17 50.00%
Голосували: 34. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Коронавірус: як передається і чим лікувати

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.08.2020, 09:04 #2780777   #1041
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

пригадується якийсь мер вже пробував бунтувати раніше.
завели справу в прокуратурі і все тихенько згорнулось.
в луцьку приватники кажуть на маршрути не виїхали он - не ризикнули. комунальний транспорт їздить - їм 17 штук штрафу то як сємочки.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (03.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2020, 09:39 #2780779   #1042
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Сьогодні Надал для піару кукурікає, що поліція зупиняє громадський транспорт.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2020, 11:29 #2780781   #1043
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Люди відвоювали тролейбус в поліції. Чи потрібно припинити роботу міського транспорту? (опитування)

Майже бойовик: тернополяни вчинили бунт у потягу і домоглися його зупинки в Тернополі


майже 10% тернополян потребують термінової допомоги психолога як мінімум

Додано через 21 хвилину


У Тернополі оскаржуватимуть усі протоколи, складені на підприємців
Цитата З 3 серпня, згідно рішення МОЗу, Тернопіль перебуває у так званій червоній карантинній зоні.
Відтак правоохоронці ще вчора ходили по закладах Тернополя та рекомендували припинити роботу зокрема ресторанів та кафе і обіцяли штрафи тим, хто відкриється та буде працювати.

"Ми при міській раді створюємо спеціальний координаційний центр, де будуть працювати юристи, і кожен протокол, складений правоохоронцями на підприємців, починаючи з 3 серпня за порушення карантину, ми будемо оскаржувати у суді, - наголосив Сергій Надал. - Відтак, прошу усіх підприємців працювати у штатному режимі, та у разі протоколу, звертатися у міську раду".
веселуха починається

Додано через 1 хвилину

Востаннє редагував TTaJIa4: 03.08.2020 о 11:40. Причина: Пізніше додано
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2020, 14:32 #2780874   #1044
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

ну вже трошки знайомих по роботі мають корону, тому можу трохи розказати

1 чувак має підтверджену корону ( з іншого відділу)
він кожен день їздив на роботу з іншими 3 чуваками, однією машиною, проводили приблизно 1 годину кожного дня в машині, в замкнутому просторі, без масок
1 чувак хворий - здав тест - позитив
3 чувака здорові - здали тести - негатив

тобто оце тіпа космічне зараження, якийсь там в 100 разів вищий ступінь ніж грипу і т.д... як на мене то все бред

наступний приклад
вже хвора чувіха з мого відділу, сидимо всі в одному кабінеті, 19 чоловік, я з нею взагалі сижу спина в спину
весь відділ вчора здав тест, оплачений фірмою, чекаємо на результати

як будуть результати - відпишусь
надіюсь)))))

Востаннє редагував Sasha: 11.08.2020 о 10:11.
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 3:
qazwsx3211 (09.08.2020), tapac_ko (07.08.2020), TTaJIa4 (07.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2020, 10:41 #2780893   #1045
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ну вже трошки знайомих по роботі мають корону, тому можу трохи розказати

1 чувак має підтверджену корону ( з іншого відділу)
він кожен день їздив на роботу з іншими 3 чуваками, однією машиною, проводили приблизно 1 годину кожного дня в машині, в замкнутому просторі, без масок
1 чувак хворий - здав тест - позитив
3 чувака здорові - здали тести - негатив

тобто оце тіпа космічне зараження, якийсь там в 100 разів вищий ступінь ніж грипу і т.д... як на мене то все бред

наступний приклад
вже хвора чувіха з мого відділу, сидимо всі в одному кабінеті, 19 чоловік, я з нею взагалі сижу спина в спину
весь відділ вчора здав тест, оплачений фірмою, чекаємо на результати

як будуть результати - відпишусь
надіюсь)))))
температура повітря нижче +5, вище +11, сонце, світло, вітер - "знезаражають" віруси типу грипів, корона - новий вид грипу.
всі карантини відтягують пік захворюваності до потрібного моменту - осені 2020. потрібний момент - це вибори в імперії.
вся статистика і корнопаніка 100% контрольована і розводиться по команді. виключити по всіх зомбо-смі на 2 тижні новини про корону - і піпл тупо забє на всю цю істерію. так само як зарараз ніхто не згадує за всякі свинячі грипи і тп.
louis50 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx3211 (09.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 08:47 #2780931   #1046
qazwsx3211
Новачок
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Билл Гейтс опасается, что в мире в широком доступе могут появиться опасные вакцины от коронавирусной инфекции, поскольку не прошли необходимую проверку и поэтому представляющие опасность, пишет Wired.

Из-за "гонки за вакциной" правительства некоторых стран могут одобрить и приступить к производству небезопасного и неэффективного препарата.

"Бьюсь об заклад, что где-то в мире появятся вакцины без полной нормативной проверки, которые будут доступны большому количеству пациентов", - заявил Гейтс.

Додано через 8 хвилин
Число заразившихся коронавирусом в США превысило 5 миллионов

"от ту-пы-е"

"в США на данный момент, умерли 162 421 человек."

нашій медицині ще є до чого прагнути і з кого брати приклад



Всё начнётся ОСЕНЬЮ Американский доктор предупреждает
https://www.facebook.com/10001908643...8208976491978/

Востаннє редагував qazwsx3211: 09.08.2020 о 08:47. Причина: Пізніше додано
qazwsx3211 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (09.08.2020)
Сказав(ла) Фууу!:
vanco2 (09.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 21:24 #2780961   #1047
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
температура повітря нижче +5, вище +11, сонце, світло, вітер - "знезаражають" віруси типу грипів, корона - новий вид грипу.
всі карантини відтягують пік захворюваності до потрібного моменту - осені 2020. потрібний момент - це вибори в імперії.
вся статистика і корнопаніка 100% контрольована і розводиться по команді. виключити по всіх зомбо-смі на 2 тижні новини про корону - і піпл тупо забє на всю цю істерію. так само як зарараз ніхто не згадує за всякі свинячі грипи і тп.
Вот я не можу зрозуміти чим такий довбодятел як ти думає, і чи взагалі думає...

Вот зараз ти пишеш шо коронавірусу нема - хоча від нього вже помарло купа цілком реальних людей в тому числі таких дибілів як ти які його заперечували, в Україні померло купа лікарів, наприклад, через не достатній захист...

А потім ти курва лайкаєш наступний пост - в якому говориться шо коронавірус вже вбив 150тис американців і шо основний всплеск буде восени.

Як ці два факти один одному не суперечать в твоїй голові?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ну вже трошки знайомих по роботі мають корону, тому можу трохи розказати

1 чувак має підтверджену корону ( з іншого відділу)
він кожен день їздив на роботу з іншими 3 чуваками, однією машиною, проводили приблизно 1 годину кожного дня в машині, в замкнутому просторі, без масок
1 чувак хворий - здав тест - позитив
3 чувака здорові - здали тести - негатив

тобто оце тіпа космічне зараження, якийсь там в 100 разів вищий ступінь ніж грипу і т.д... як на мене то все бред

наступний приклад
вже хвора чувіха з мого відділу, сидимо всі в одному кабінеті, 19 чоловік, я з нею взагалі сижу спина в спину
весь відділ вчора здав тест, оплачений фірмою, чекаємо на результати

як будуть результати - відпишусь
надіюсь)))))
Удачі!

на рахунок супер зараженості - за останніми данними кажуть шо вірус слабо передається повітряно-крапельним шляхом в провітрюваних приміщеннях - тобто в літаку(де за хвилину змінюється 90% повятря) чи коли вікна привідкриті в приміщенні і тд і шо основний спосіб передачі - це руки якими ти собі втираєш той вірус в носа або слизисті оболонки очей. Тому цілком може бути що в машині не заразились.

Востаннє редагував vanco2: 09.08.2020 о 21:24. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
louis50 (12.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2020, 09:24 #2780991   #1048
qazwsx3211
Новачок
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

начало:
Сходил в амбулаториию на ул. Михайловская в г. Ирпень. Обратился туда из-за температуры и кашеля - все признаки COVID-19.
Чтобы сдать этот злосчастный тест нужно заплатить 1230 грн!!! Вроде цена такая, потому что тест обрабатывает частная клиника. Ну ок. Страх перед вирусом замылил глаза трезвости.
Так как спортсмен и тренируюсь в основном у Одессе, мой семейный врач именно оттуда. Но заболел-то я в Ирпене! Если бы по направлению моего врача, то тест стоил бы 108 грн вроде. Ну да ладно. Заплатил, проверили, вроде все ок.
Сегодня на радостях, что у меня не вирус, а простая ангина, решил пересмотреть бумаги. И что я обнаружил?
Оказывается, в платежке за проведение теста я платил на личную карту некоей РАИЛКО ИННЫ АЛЕКСАНДРОВНЫ! Повторяю, НА ЛИЧНУЮ КАРТУ этой особы.
Оказывается, что обратившись в государственную амбулаторию за проведение теста я должен платить не государству, не частной клинике соответственного направления, а некоей персоне РАИЛКО ИННЕ!
Ну ок, а кто такая Инна Раилко? Может это какой-то вирусолог? Может владелец лаборатории, аки господин пальчевский? НЕТ!!!! Это - ДИЕТОЛОГ... Д И Е Т О Л О Г!!!!!
Диетолог ирпенской больницы - по одним данным из интернета и диетолог, член Ассоциации диетологов Украины, заместитель главного врача в Ирпенской центральной городской больнице. Все!
А теперь возникает вопрос, ПОЧЕМУ В ГОСЧУДАРСТВЕННОЙ АМБУЛАТОРИИ ОТ МЕНЯ БЕРУТ ТЕСТ НА КОВИД, ЭТОТ ТЕСТ ПО ЗАВЕРЕНИЯМ МЕДИКОВ БУДЕТ ДЕЛАТЬ ЧАСТНАЯ КЛИНИКА, НО ПЛАТИТЬ Я ДОЛЖЕН ЛИЧНО КАКОМУ-ТО ДИЕТОЛОГУ, ДАЖЕ ЕСЛИ ОН ЗАМЕСТИТЕЛЬ ГЛАВРАЧА:!!!!
Что за правила такие? Что за схемы-то такие?? Что за херня вообще творится???? Что за связь между государственной лабораторией, частной клиникой и заместителем главрача ирпенской больницы Раилко Инной?????????
У людей проблемы, страх,в стране пандемия, а кому-то МАТЬ РОДНАЯ!

Как по мне - это тихая скрытая корупция по освоению денег населения во время всеобщей беды.
Ну реально же.. ПОЧЕМУ Я ДОЛЖЕН ЗА ТЕСТ ВИРУСА ПЛАТИТЬ ДИЕТОЛОГУ, а не амбулатории, предприятию какому-то кто делает мне тест или в держбюджет... ПОЧЕМУ диетологу Инне Раилко????????

Хочется спросить, люди, которые придумали эту схему с Раилко, ВЫ ЧТО - БЕССМЕРТНЫЕ????????????????????? (з фб)
qazwsx3211 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2020, 10:01 #2780992   #1049
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
за останніми данними кажуть
у мене вже одна ця фраза викликає посмішку ))))
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2020, 10:07 #2780993   #1050
qazwsx3211
Новачок
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Вот зараз ти пишеш шо коронавірусу нема - хоча від нього вже помарло купа цілком реальних людей в тому числі таких дибілів як ти які його заперечували, в Україні померло купа лікарів, наприклад, через не достатній захист...

А потім ти курва лайкаєш наступний пост - в якому говориться шо коронавірус вже вбив 150тис американців і шо основний всплеск буде восени.

Як ці два факти один одному не суперечать в твоїй голові?

.
а ти ніколи не чув, що буває парадокс, коли країни які не вводили карантин знаходяться зараз у зеленій зоні , а ті ,що повводили ще до появи перших заражених знаходяться у червоній зоні

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
за останніми данними кажуть .
кажуть, хто, женскіє учьониє ?

Востаннє редагував qazwsx3211: 11.08.2020 о 10:07. Причина: Пізніше додано
qazwsx3211 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2020, 10:15 #2780995   #1051
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ну вже трошки знайомих по роботі мають корону, тому можу трохи розказати

1 чувак має підтверджену корону ( з іншого відділу)
він кожен день їздив на роботу з іншими 3 чуваками, однією машиною, проводили приблизно 1 годину кожного дня в машині, в замкнутому просторі, без масок
1 чувак хворий - здав тест - позитив
3 чувака здорові - здали тести - негатив

тобто оце тіпа космічне зараження, якийсь там в 100 разів вищий ступінь ніж грипу і т.д... як на мене то все бред

наступний приклад
вже хвора чувіха з мого відділу, сидимо всі в одному кабінеті, 19 чоловік, я з нею взагалі сижу спина в спину
весь відділ вчора здав тест, оплачений фірмою, чекаємо на результати

як будуть результати - відпишусь
надіюсь)))))
І так, звітую

тест здали в Четвер цілим відділом
в п"ятницю ввечері вже були всі результати
весь відділ негативний, всі здорові
вчора ше працювали з дому, але від сьогодні вже повернулись на роботу
сидимо по 2 людини в окремих приміщеннях, так, щоб дублюючі посади не пересікались і не сиділи разом, тобто чувак на такій самій посаді як я, сидить в іншому конференц румі, і нам не можна бачитись вживу, ну тіпа якшо хтось з нас захворіє чи помре, то шоб завод не зупинився

чесно не розумію політики фірми, і не розумію, чому, коли 90% людей може і виконує свою роботу ідеально з дому, не може мати стабільний хоум офіс, ше напевно в поляків трохи радянська закалака, шо треба ходити на роботу, бо вдома ніхто не працює
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2020, 10:20 #2780996   #1052
qazwsx3211
Новачок
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

чисто поржать
порівняння масок, які захищають від "смертельного вірусу", пилюки і всякої лабуди https://www.facebook.com/photo?fbid=...22400868697172
qazwsx3211 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2020, 14:50 #2781120   #1053
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата Вот я не можу зрозуміти чим такий довбодятел як ти думає, і чи взагалі думає...
довбодятел ти бо
Цитата Вот зараз ти пишеш шо коронавірусу нема
я таке не писав! багато хто навіть не може зрозуміти суть написаного.
не можуть зрозуміти різницю між "вірусу нема" і що "паніку і пік підводять до моменту виборів в сша.". або прикидаються що не можуть зрозуміти.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2020, 20:41 #2781158   #1054
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
І так, звітую

тест здали в Четвер цілим відділом
в п"ятницю ввечері вже були всі результати
весь відділ негативний, всі здорові
вчора ше працювали з дому, але від сьогодні вже повернулись на роботу
сидимо по 2 людини в окремих приміщеннях, так, щоб дублюючі посади не пересікались і не сиділи разом, тобто чувак на такій самій посаді як я, сидить в іншому конференц румі, і нам не можна бачитись вживу, ну тіпа якшо хтось з нас захворіє чи помре, то шоб завод не зупинився

чесно не розумію політики фірми, і не розумію, чому, коли 90% людей може і виконує свою роботу ідеально з дому, не може мати стабільний хоум офіс, ше напевно в поляків трохи радянська закалака, шо треба ходити на роботу, бо вдома ніхто не працює
Ти ще врахуй одну річ - деколи тести бувають false-positive - тобто показують шо в тебе є коронавурус коли в тебе його реально нема. Таке буває рідко досить але буває (а з експрес тестами буває часто) і деколи за другим разом показує негативний результат.

Додано через 48 хвилин
Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
довбодятел ти бо

я таке не писав! багато хто навіть не може зрозуміти суть написаного.
не можуть зрозуміти різницю між "вірусу нема" і що "паніку і пік підводять до моменту виборів в сша.". або прикидаються що не можуть зрозуміти.
Ну і? то шо ти тут понаписував це повне гівно! Яка контрольована статистика? Шо ти мелеш? Статистика подається з купи джерел, різних країн і тд НЕ залежно один від одного. Централізовані сайти подають статистику просто збирають її з різних джерел! А в США статистикою взагалі займаються регіонально, тобто незалежно ведеться статистика не то шо по штатах а по каунті! - а їх більше 3000!

До чого тут вибори взагалі? Шо ти мелеш дібіл хворий? для чого під вибори в США розводити паніку по всьому світу? Нахера виборам в США карантин в Україні наприклад?

ПС. ти забув розписати як це все вплине на рептилоїдів і баланс золота полуботка! Дібіл!

Востаннє редагував vanco2: 13.08.2020 о 20:44. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
louis50 (17.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2020, 01:08 #2781179   #1055
qazwsx3211
Новачок
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти ще врахуй одну річ - деколи тести бувають false-positive - тобто показують шо в тебе є коронавурус коли в тебе його реально нема. Таке буває рідко досить але буває (а з експрес тестами буває часто) і деколи за другим разом показує негативний результат.
тести це розвод для лохів і новий спосіб пиляння бюджета, на початках їх впарювали за 19 800 грн., зараз ціна знизилась у 10 разів ... ще у 1976-му році, "передова совєцка медицина і наука " писала в медичній літературі, що короновіруси лікуються, як звичайний грип , а "передова західна фарміндустрія" уже більше 15 років впарює вакцини від короновірусів у домашніх тварин, і тут Біла Гейца і фонд Рокфеллерів осенило , а чому б не почати впарювати вакцини ще й 7-ми мільярдам олухам, 3 дози по 20 $ кожен рік бо вірус швидко мутує , не погана прибавка до пенсії
qazwsx3211 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (17.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2020, 04:07 #2781180   #1056
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата
Допис від qazwsx3211 Переглянути допис
тести це розвод для лохів і новий спосіб пиляння бюджета, на початках їх впарювали за 19 800 грн., зараз ціна знизилась у 10 разів ... ще у 1976-му році, "передова совєцка медицина і наука " писала в медичній літературі, що короновіруси лікуються, як звичайний грип , а "передова західна фарміндустрія" уже більше 15 років впарює вакцини від короновірусів у домашніх тварин, і тут Біла Гейца і фонд Рокфеллерів осенило , а чому б не почати впарювати вакцини ще й 7-ми мільярдам олухам, 3 дози по 20 $ кожен рік бо вірус швидко мутує , не погана прибавка до пенсії
А як у вас в психлікарні обстановка з коронавірусом? А то бачу в тебе загострення.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2020, 07:55 #2781181   #1057
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Там чемпіони вже всі гроші витратили
https://espreso.tv/news/2020/07/16/b...pano_marchenko
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2020, 11:01 #2781182   #1058
qazwsx3211
Новачок
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А як у вас в психлікарні обстановка з коронавірусом?.
річний бюджет на боротьбу з короновірусом у декілька разів перевищує бюджет на закупку озброєння для армії і приблизно дорівнює бюджету на озброєння за всі роки війни

бізнес крутиться, бабло мутиться

Додано через 10 хвилин
Чем занимался в прошлом и занимается сейчас фонд Рокфеллеров?

Он был создан братьями в 1913 году. В этом же году была создана ФРС. Забавное совпадение, не правда ли?

Еще до начала Второй мировой Фонд Рокфеллеров активно финансировал научные исследования, чтобы спланировать послевоенную мировую империю. Это обыватели играют в компьютерные стратегии, а глобальную стратегию реальных стран и народов разрабатывает для них Фонд Рокфеллеров. Он до сих пор является источником зарплаты тысяч научных сотрудников и аналитиков, с помощью которых исследуются интересные для Клана направления. Но выбор этих направлений и выводы Рокфеллеры делали всегда самостоятельно, с учётом своих интересов. Так было и в тот раз. Тогда они готовились заменить фигуру Британской империи фигурой США на геополитической шахматной доске. Так что не удивительно, что штаб-квартира ООН в Нью-Йорке стоит на частной земле, на земле Рокфеллеров.
Нацистская расовая политика осуждается во всём мире, но создали её тоже они. До 39 года Фонд Рокфеллеров финансировал Институт кайзера Вильгельма в Берлине. Тогда это называлась нацистская евгеника. Они хотели уничтожить или стерилизовать "неполноценных". Это не преувеличение, они думали так: “Бог сделал нас влиятельнейшими людьми планеты, и мы, а не библейские персонажи, являемся настоящими избранными богом людьми”.
Но дело в том, что остальные, неполноценные на их взгляд представители человечества, не хотят признавать себя таковыми, поэтому Рокфеллеры были вынуждены переупаковать евгенику в проблему народонаселения. Так что если где-то слышно про "планирование семьи", или проблему "перенаселения", знайте, это просто слова, которыми Правители Мира заменили понятия "политика депопуляции", и "ликвидация лишних ртов"... Ведь ещё в 50-х годах с помощью фонда Рокфеллеров был основан "Совет по делам народонаселения", чтобы контролировать рождаемость на планете.

В 70-е годы фонд совместно с ВОЗ финансировал разработку специальной противостолбнячной вакцины, которая ограничивала численность населения тем, что женщины не могли рожать. С тех пор вакцинация остаётся одним из главных направлений, с помощью которого сокращается человеческое поголовье. Изменилось ли что-то с тех пор? Давайте посмотрим. 2010 год. На своем выступлении на платформе TED известный всему миру Билл Гейтс фактически подтвердил своё участие в закрытой встрече в доме президента Университета Рокфеллера ПОла НУрса. Хозяином встречи был Дэвид Рокфеллер. Кроме Била Гейтса на мероприятии присутствовали УОррен БАффет и другие крупные финансовые игроки. Вместе с Гейтсом они создали в 2006 году крупнейший в мире частный фонд в 60 миллиардов долларов. Куда пошли эти деньги? Самой главной темой встречи стал вопрос контроля над рождаемостью и глобального сокращения населения. В ходе дискуссии, было решено воспринимать рост населения, как «потенциально катастрофическую экологическую, социальную и промышленную угрозу". (С)

Востаннє редагував qazwsx3211: 15.08.2020 о 11:01. Причина: Пізніше додано
qazwsx3211 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2020, 12:03 #2781186   #1059
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата
Допис від qazwsx3211 Переглянути допис
В 70-е годы фонд совместно с ВОЗ финансировал разработку специальной противостолбнячной вакцины, которая ограничивала численность населения тем, что женщины не могли рожать. С тех пор вакцинация остаётся одним из главных направлений, с помощью которого сокращается человеческое поголовье. Изменилось ли что-то с тех пор? Давайте посмотрим. 2010 год. На своем выступлении на платформе TED известный всему миру Билл Гейтс фактически подтвердил своё участие в закрытой встрече в доме президента Университета Рокфеллера ПОла НУрса. Хозяином встречи был Дэвид Рокфеллер. Кроме Била Гейтса на мероприятии присутствовали УОррен БАффет и другие крупные финансовые игроки. Вместе с Гейтсом они создали в 2006 году крупнейший в мире частный фонд в 60 миллиардов долларов. Куда пошли эти деньги? Самой главной темой встречи стал вопрос контроля над рождаемостью и глобального сокращения населения. В ходе дискуссии, было решено воспринимать рост населения, как «потенциально катастрофическую экологическую, социальную и промышленную угрозу". (С)
І в котрій країні ці безплідні вакциновані, за цей час населення планети повинно було зменшитись в рази а не збільшуватись. Вакцина з безплідністю це бородатий фейк ще з часів радянського союзу.
vuyiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2020, 15:17 #2781189   #1060
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата
Допис від vuyiko Переглянути допис
І в котрій країні ці безплідні вакциновані,
https://youtu.be/GvSQvf6J96I

наверно успели набраться,
то явятся, то растворятся.)))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:17.