Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.10.2020, 15:33 #2783053   #1061
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від bambik Переглянути допис
Всім доброго дня!може в когось є такий блок живленя ILPI-114 або хтось має на нього схему буду вдячний
Від якого монітора?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2020, 16:00 #2783054   #1062
bambik
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Від якого монітора?
LG W1941S
bambik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2020, 16:51 #2783058   #1063
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від bambik Переглянути допис
LG W1941S
На нього схеми нема. Але. Під трансформатором є мікросхема ШІМ. Власне, на ній і побудований весь блок живлення. Зліва - інвертор для CCFL ламп. Такі речі ремонтують люди без схем, а суто по даташітах. Раджу не мучитись і занести в будь яку майстерню. В іншому випадку доведеться розбиратися в приницпі роботи і отримати декілька розрядів від висковольтного конденсатора.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2020, 17:50 #2783064   #1064
bambik
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
На нього схеми нема. Але. Під трансформатором є мікросхема ШІМ. Власне, на ній і побудований весь блок живлення. Зліва - інвертор для CCFL ламп. Такі речі ремонтують люди без схем, а суто по даташітах. Раджу не мучитись і занести в будь яку майстерню. В іншому випадку доведеться розбиратися в приницпі роботи і отримати декілька розрядів від висковольтного конденсатора.
да уже хтось у нас в сервісі над ним попрацював всю частину інвертора випаяли поставили універсальний но він умер поставили прошивку не від того монітора до скалера ,хочу вернути до житя рідне а схеми неможу найти знаю що такі попадаються і в самсунгах 633 я би купив цілий так дешевше вийде.якщо у вас на роботі є то скажіть я зрадістю куплю шоб немучитись
bambik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2020, 18:53 #2783065   #1065
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від bambik Переглянути допис
да уже хтось у нас в сервісі над ним попрацював всю частину інвертора випаяли поставили універсальний но він умер поставили прошивку не від того монітора до скалера ,хочу вернути до житя рідне а схеми неможу найти знаю що такі попадаються і в самсунгах 633 я би купив цілий так дешевше вийде.якщо у вас на роботі є то скажіть я зрадістю куплю шоб немучитись
А чи варто піднімати ламповий(підсвітка) монітор? Якщо незабаром згорять лампи чи вже трішки підсівші?

Але... https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/lg-...a-IDHzLtr.html
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/mon...y-IDItzo0.html

Ну і в подібному руслі.
В мене такого нема
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2020, 19:13 #2783079   #1066
bambik
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
А чи варто піднімати ламповий(підсвітка) монітор? Якщо незабаром згорять лампи чи вже трішки підсівші?

Але... https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/lg-...a-IDHzLtr.html
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/mon...y-IDItzo0.html

Ну і в подібному руслі.
В мене такого нема
друже то не варто я тоже бачив і донори по 300 но смисил вкладати стільки ти згідний?я думав може хтось схемою поможето зберу чи хтост має тав в кладовці і валяєтьться))
bambik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2020, 19:46 #2783082   #1067
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата уже хтось у нас в сервісі над ним попрацював всю частину інвертора випаяли поставили універсальний но він умер поставили прошивку не від того монітора до скалера ,хочу вернути до житя рідне
ніколи схем не шукав.хоча тих моніторів купу зремонтував.
якщо там вже випаяний рідний інвертор,а той що стояв окремий згорів,то простіше і дешевше посавити світодіодну підсвітку.Ціна плати і двох світодіодних лінійок 130-150грн.

Правда є один нюанс,треба розбирати матрицю.Якщо лампи ще живі,то або ставити інший інвертор замість згореного,або ремонтувати той що вже є.Відновлювати схему всю,то тільки купити десь дохлу плату, і відновити. І що там випаяне,трансформатор,шим і польовики?
З прошивками то ще один головняк.

Востаннє редагував Romko_7: 20.10.2020 о 19:52.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (20.11.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2020, 21:15 #2783083   #1068
bambik
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
ніколи схем не шукав.хоча тих моніторів купу зремонтував.
якщо там вже випаяний рідний інвертор,а той що стояв окремий згорів,то простіше і дешевше посавити світодіодну підсвітку.Ціна плати і двох світодіодних лінійок 130-150грн.

Правда є один нюанс,треба розбирати матрицю.Якщо лампи ще живі,то або ставити інший інвертор замість згореного,або ремонтувати той що вже є.Відновлювати схему всю,то тільки купити десь дохлу плату, і відновити. І що там випаяне,трансформатор,шим і польовики?
З прошивками то ще один головняк.
може і так в тебе взяти можна лед і плату за 150?дай номер
bambik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2020, 21:55 #2783084   #1069
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата чи хтост має тав в кладовці і валяєтьться))
Нема. Як варіант раджу пошукати з битою матрицею схожі, навіть від інших виробників моделі, але з сумісною матрицею. Так, геморно, але найраціональніше. Я так відновив 19ку fujitsu - матриця підійшла від Asus

Ось для прикладу: https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/mon...l-IDJ7Nys.html
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2020, 10:49 #2783095   #1070
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від bambik Переглянути допис
може і так в тебе взяти можна лед і плату за 150?дай номер
Маг електро.там брав 2 тижні назад за 130.
Плата GYD-9E
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (20.11.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2020, 08:16 #2785560   #1071
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

шукаю мануал на материнку Fujitsu D2759-A13

якщо конкретніше треба розпіновку фронтальної панелі і опис всіх роз'ємів на мат платі
мануал на сервер Fujitsu PRIMERGY TX150 S7 з якого воно видрана не сильно допоміг в тому ділі
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2020, 18:27 #2786363   #1072
tray
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Добрий вечір, шукаю поради або майстра який може помогти з диском Seagate Wireless Plus. Даний диск при включенні не реагує на кнопки вимкнення і reset. Спроби поновити чи перевстановити прошивку не помогли. Куди звернутись, щоб помогли?
tray зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2020, 18:37 #2786368   #1073
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від tray Переглянути допис
Добрий вечір, шукаю поради або майстра який може помогти з диском Seagate Wireless Plus. Даний диск при включенні не реагує на кнопки вимкнення і reset. Спроби поновити чи перевстановити прошивку не помогли. Куди звернутись, щоб помогли?
якшо контроллер полетів то можеш забути за нього
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2020, 18:57 #2786373   #1074
tray
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
якшо контроллер полетів то можеш забути за нього
Як перевірити? І який контроллер(пам'яті чи живлення)?

Додано через 10 хвилин
На мою думку там щось не так із живленням, при включенні він зразу вмикає всі світлодіоди(зелений-power, синій-wi-fi). При підключенні проводом до телефону диск видно, передавати і отримувати файли можна. Диск має вбудовану батарею, не впевнений, що телефон може живити диск 2.5" hdd. Спало на думку прогріти паяльною станцією всі мікросхеми, чи варто і чи може це помогти?

Востаннє редагував tray: 25.12.2020 о 18:57. Причина: Пізніше додано
tray зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2021, 14:22 #2786557   #1075
brom
Учасник
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

хтось може підказати з прошивкою старих роутерів під openwrt?
brom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2021, 16:24 #2786559   #1076
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата
Допис від brom Переглянути допис
хтось може підказати з прошивкою старих роутерів під openwrt?
4PDA - все там
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (03.01.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2021, 20:47 #2786565   #1077
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата хтось може підказати з прошивкою старих роутерів під openwrt?
знаходиш свою модель, скачуєш, прошиваєш
[OpenWrt Wiki] Table of Hardware
потім починаєш читати мануали як настроїти
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2021, 23:49 #2786574   #1078
brom
Учасник
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

знайшов-скачав,циклічна перезагрузка....kernel panicБезымянный.jpg
brom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2021, 23:52 #2786575   #1079
brom
Учасник
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

підкажіть щось...
brom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2021, 20:02 #2786807   #1080
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Не зовсім ремонт, але може хтось дружить з мікротіками і міг би глянути-налаштувати? Бо мій мені вже весь мозок виїв весь, по кабелю ще досить стабільно працює, а от вайфай живе своїм життям, то зникає і появляється, то хоч і є але сторінки грузяться по 2-3хв. Певно пів року як тільки взяв, то був просто пушка-гонка, літав і був стабільним, а потім почалось.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:28.