Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Пошук попутчиків для спільних поїздок за кордон (люди/транспорт/поради/консультації)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.09.2012, 20:11 #2026265   #1
forumteua
 
Аватар для forumteua
Типово Пошук попутчиків для спільних поїздок за кордон (люди/транспорт/поради/консультації)

Підскажіть хто знає або їздив з тернополя чи львові до катовіце,кракова або варшави,а саме інтересуе сполучення,як добратись?
хто знає номера перевізників кидайте контакти в сюда або в пп
forumteua зараз поза форумом  
Подякували 2:
Nadina26 (18.05.2015), Yavoryna (16.09.2012)
Старий 03.09.2012, 22:08 #2026369   #2
samogon
Учасник
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

є прямий автобус тернопіль -варшава відправляється в 17 год щодня з великого автовокзалу
samogon зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 07:01 #2026500   #3
forumteua
 
Аватар для forumteua
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

дякую,хто ще знає рейси?
forumteua зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 08:23 #2026534   #4
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

Їхав в Краків недавно зі Львова. В Львів електричка 12грн, автобус 22:00 коштував 285грн вродь.
Robinzon зараз поза форумом  
Старий 05.09.2012, 08:59 #2027227   #5
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

не знаю, якраз і вибирав рейс щоб приїхати рано (6:00) і не тратитись на нічліг, на 10:30 мав літак
Robinzon зараз поза форумом  
Старий 05.09.2012, 09:10 #2027240   #6
forumteua
 
Аватар для forumteua
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

Цитата:
Допис від Robinzon Переглянути допис
Їхав в Краків недавно зі Львова. В Львів електричка 12грн, автобус 22:00 коштував 285грн вродь.
можно конктетніше,що за автобус,звідки відправляеться,контакти?
forumteua зараз поза форумом  
Старий 05.09.2012, 21:19 #2027697   #7
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

bus.com.ua - автобус Львів-Краків, відправляється в Львові з автовокзалу на Стрийській, прибуває в Краків на автовокзал. Бронював на цьому сайті, проблем не виникло.
Вот рейси:
http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-order?b=460100&r=7025
http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-order?b=460100&r=7026
Robinzon зараз поза форумом  
Старий 06.09.2012, 07:56 #2027915   #8
forumteua
 
Аватар для forumteua
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

Цитата:
Допис від Robinzon Переглянути допис
bus.com.ua - автобус Львів-Краків, відправляється в Львові з автовокзалу на Стрийській, прибуває в Краків на автовокзал. Бронював на цьому сайті, проблем не виникло.
Вот рейси:
http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-order?b=460100&r=7025
http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-order?b=460100&r=7026
сенкс
forumteua зараз поза форумом  
Старий 14.09.2012, 14:55 #2033835   #9
forumteua
 
Аватар для forumteua
Типово Пошук попутчиків для спільних поїздок за кордон (люди/транспорт/поради/консультації)

репитХто планує їхати в 20 числах жовтня!!!!на закупки або просто так в Польшу на 1-2 дня?
требі відїздити першу шоппінг візу.
пропоиції сюда або в пп

Востаннє редагував forumteua: 23.09.2012 о 13:42.
forumteua зараз поза форумом  
Старий 14.09.2012, 17:08 #2033880   #10
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

Цитата:
Допис від kosenko Переглянути допис
Прямий з тернополя до Варшави буде дорого як ы сам поїзд десь біля 500 грн на чоловіка в одну сторону
їздив ним на початку літа, до варшави 275 грн, з варшави 110 злотих
AJ зараз поза форумом  
Старий 14.09.2012, 23:02 #2034086   #11
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

На рахунок проживання користуйтесь http://www.hostelbookers.com/hostels/ - находите підходячий хостел і або бронюєте або так я роблю дивлюсь чи є наприклад місця на завтра якшо купа то хостел пустує і не заказую а їду напряму))).
Дивіться на рейтинг, фото, беріть кімнати на 6-8 чел. )) відзиви читайте + дивіться якими мовами володіє персонал - це вказано в описанні або відгуках)))

Кстаті ресурс підходить також для України. Батько їздив в Донецьк я йому хостел заказав - лишився довольний.
MK 250 зараз поза форумом  
Старий 15.09.2012, 17:44 #2034421   #12
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Хто планує їхати в 20тих числах на закупки в Польшу

на закупи в польщу треба їздити з 16 січня. в них там тоді -70 на все
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eleKtrik (20.09.2012)
Старий 15.09.2012, 22:31 #2034633   #13
Goldenlady
Учасник
 
Аватар для Goldenlady
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

Польські автобуси по Європі - http://www.eurolines-polska.pl/. Всі ці рейси відправляються з Перемишля, в Перемишль добратися - з Тернополя до Львова поїздом, далі маршруткою з Львівського ж-д вокзалу на Шегині, в Шегині на пішохідний перехід, який я проходила за 1 год. обидві таможні, далі маршрутка на Перемишль, яка зупиняється неподалік автобусів компанії eurolines-polska. Для порівняння, проїзд зі Львова до Бремена в наших перевізників вартує 150-160 євро, в цій компаній якщо брати відразу у 2 сторони - 90 євро, якщо невідома дата повернення - можна взяти квиток з відкритою датою і пізніше при поверненні тільки її проставити за кілька днів, також через нет. Переваги проїзду цими автобусами - ви їдете разом з поляками, автобуси польські, дуже зручні, ви легко проїжджаєте всі кордони, навіть німці не зупиняють.
Goldenlady зараз поза форумом  
Подякували 2:
AJ (16.09.2012), Yavoryna (16.09.2012)
Старий 16.09.2012, 20:53 #2035193   #14
Yavoryna
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

Цитата:
Допис від Goldenlady Переглянути допис
Переваги проїзду цими автобусами - ви їдете разом з поляками, автобуси польські, дуже зручні, ви легко проїжджаєте всі кордони, навіть німці не зупиняють.
. А як Ви з ними розраховуєтеся? Так розумую що оплата є гарантом резервації квитків?
Yavoryna зараз поза форумом  
Старий 17.09.2012, 08:36 #2035420   #15
Goldenlady
Учасник
 
Аватар для Goldenlady
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

Оплата за квитки здійснюється в повному розмірі, резервації квитків немає, тобто це йде придбання квитків через інтернет. Оплачую за допомогою системи приват24 https://privat24.ua - це послуга приватбанку, необхідно відкрити карточку в цьому банку, поповнити її на потрібну суму а потім в системі приват24 написати повідомлення щоб вам відкрили віртуальну картку для оплати послуг через інтернет. Після цього перекидаєте кошти зі своєї реальної картки (в мене миттєва, але поцікавтеся в банку може є інша, щоб була меньша комісія) на віртуальну і здійснюєте оплату.
Goldenlady зараз поза форумом  
Старий 17.09.2012, 12:56 #2035651   #16
kaD
 
Аватар для kaD
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

Зроблю трохи антиреклами євролайнсу.
Так вже трапилося, що потрібно досить часто користуватися їхніми послугами, і майже постійно виникають якісь проблеми. Наші перевізники звісно ще гірші, але і в євролайнсу не все чудово.
Найкрутіше - одного разу автобус Одеса - Вроцлав тупо не приїхав в Тернопіль. Диспетчер на автовокзалі спочатку казав, що він дуже часто запізнюється, потім що рейс відмінено, а потім взагалі тупо закрився і пішов спати.
В результаті прийшлося прочекати на вокзалі 4 години, і відкласти поїздку на невизначений термін.
Після довгої переписки з безпосередньою компанією перевізником - "Тритон Сервіс" і дзвінків в польський офіс 80% вартості квитку таки вернули, хоча вони до останнього стверджували, що автобус був хвилина в хвилину в Тернополі, а те що на автовокзалі його ніхто не бачив - то не їхні проблеми.

Як правило автобуси постійно запізнюються, рекорд - близько 5-6 годин, ті автобуси що їдуть з України - з українськими номерами, і відповідають їх зупиняють всі кому не лінь, що теж не додає швидкості.
Ще одного раз чернівецьким автобусом їхали іранці з абсолютно "лєвими" паспортами, які перевізник теоретично мав би перевіряти - через них на кордоні автобус тримали близько 6 годин.

Більшість проблем відноситься до автобусів, які їдуть з України, але і польські страждають схожими проблемами, хоч і в меньшій мірі.

Ще згадалося як в Чехії їхали перевізником "Student Agency" - впринципі одні з найкращих, wi-fi в автобусах, безкоштовні напої, журнали і тд. Від'їхали декілька кілометрів від Праги і автобус встав намертво. Як з'ясувалося - вони забули заправити автобус, в результаті стояли в полі 2 години поки шофер бігав з каністрами до заправки Половину вартості квитка теж вернули згодом.

В Польщі ще зручно користуватися - http://www.polskibus.com/, їздять з Жешува.
А зі Львову до Вроцлава або Кракова можна також дістатися літаком - http://eurolot.com. Якщо бронювати дуже заздалегідь, наприклад зараз є на 2 листопада, то квиток коштує 99 злотих, що дешевше від будь-якого автобуса, чи потяга.

Востаннє редагував kaD: 17.09.2012 о 13:13.
kaD зараз поза форумом  
Подякували 2:
hunter07 (28.04.2013), VT (17.09.2012)
Старий 17.09.2012, 14:35 #2035736   #17
Goldenlady
Учасник
 
Аватар для Goldenlady
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

Автобусами Євролайнс я їду тільки з Перемишля, про них я й писала, і за 2 роки жодних проблем не було, саме їх я маю на увазі. З України ними я ніколи не їхала, можливо тому що в мене польський шенген, а мені потрібно в Німеччину, тому в моєму випадку краще в'їхати в Польщу, а потім їдеш куди треба. На цих автобусах завжди польські номера.
Goldenlady зараз поза форумом  
Старий 17.09.2012, 15:12 #2035750   #18
forumteua
 
Аватар для forumteua
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

ооо,бачу є результат від теми,багато чого нового я і думаю не тільки я один взнав.
forumteua зараз поза форумом  
Старий 17.09.2012, 16:39 #2035811   #19
kaD
 
Аватар для kaD
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

Цитата:
Допис від Goldenlady Переглянути допис
Автобусами Євролайнс я їду тільки з Перемишля, про них я й писала, і за 2 роки жодних проблем не було, саме їх я маю на увазі. З України ними я ніколи не їхала, можливо тому що в мене польський шенген, а мені потрібно в Німеччину, тому в моєму випадку краще в'їхати в Польщу, а потім їдеш куди треба. На цих автобусах завжди польські номера.
мабуть з Перемишля зручніше добиратися, але треба мати багато вільного часу і нервів, один піший перехід в Шегинях чого вартий.
kaD зараз поза форумом  
Старий 17.09.2012, 17:52 #2035844   #20
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Як добратися з Тернополя чи Львова до Катовіц, Кракова або Варшави?

Про eurolot не знав, дякую
А чеська "студентська агенція" дуже сподобалась. Зручні автобуси з прекрасним сервісом, і зовсім недорого. Катався ними з Праги в Карлові Вари.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від kaD Переглянути допис
мабуть з Перемишля зручніше добиратися, але треба мати багато вільного часу і нервів, один піший перехід в Шегинях чого вартий.
А які проблеми з переходом?
Я за 10-30 хвилин перебігаю як правило, в сторону України. Там цікавий прикол, торгівці туристів досить часто вперед пропускають, без черги.
Але в сторону Польші я як правило намагаюсь потягом з Тернополя до Перемишля, їх точно ніколи не затримують, і менше мороки.

Востаннє редагував VT: 17.09.2012 о 17:52. Причина: Пізніше додано
VT зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:18.