Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


«Крим - це національно-татарська автономія»??

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.02.2008, 13:57 #548036   #1
sindikat777
Типово «Крим - це національно-татарська автономія»??

Кримьско-Татарський меджліс (мабуть натхнений прикладом косовських албанців?) буде домагатися включення в нову редакцію Конституції України пунктів, які передбачають надання Криму статусу кримськотатарської національної автономії.

Про це заявив лідер меджлісу, народний депутат від блоку «Наша Україна - Народна самооборона» Мустафа Джемільов. За словами Джемільова, суть доповнень у нову Конституцію України - «визнати, що Крим - це національно-татарська автономія».

А завтра вони, не криючись, поставлять питання про кримсько-татарську державність. На якій території? На території Кримського ханства. Ви думаєте, що це Бахчисарайський район? Територія Кримського ханства - це півострів Крим, майже вся Херсонська область, значна частина Одеської області, частина Запорізької і Дніпропетровської області - це великі території!
sindikat777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2008, 16:51 #548166   #2
Лехтур
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Так, я вже писав тут на форумі, що татари в Криму - це бомба з годинниковим механізмом. Рано чи пізно рване, якщо нічого не робити прямо вже...
Лехтур зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2008, 18:10 #548222   #3
Татарин
 
Аватар для Татарин
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Так, я вже писав тут на форумі, що татари в Криму - це бомба з годинниковим механізмом. Рано чи пізно рване, якщо нічого не робити прямо вже...
Хочу посперечатись, оскільки, татари як етнос на півострові являються абсолютною меншістю, тому сепаратизму від них очікувати не варто. А от москалі в Криму зі своїм фанатизмом до "тріколор" явно можуть спростувати ст.2 Конституції: "Україна - недоторканна і цілісна держава"
Татарин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2008, 20:00 #548307   #4
Лехтур
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Це ти Джемільову пояснюй, а не мені.
Лехтур зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2008, 00:16 #548512   #5
contras552
Banned
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Та нехай забирають той Крим до такої-то мами москалі з татарами, і гризуться там між собою. Крим ніколи не був українським. А Україна буде мати на 1 величезну проблему менше.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2008, 02:10 #548561   #6
Лехтур
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

В школі кіко було з історії?
Лехтур зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2008, 09:51 #548684   #7
sindikat777
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата:
Допис від Татарин Переглянути допис
Хочу посперечатись, оскільки, татари як етнос на півострові являються абсолютною меншістю, тому сепаратизму від них очікувати не варто. А от москалі в Криму зі своїм фанатизмом до "тріколор" явно можуть спростувати ст.2 Конституції: "Україна - недоторканна і цілісна держава"
Меджліс кримсько-татарського народу - нелегалізована, незареєстрована, ніким не визнана організація. Здається, навіть і не робила спроб якимось чином зареєструватися. Це не тільки не орган влади, це навіть не громадська організація в юридичному сенсі. Але для них, для цих двохсот тисяч чоловік, безперечним є те, що Меджліс - найвища інстанція в усіх питаннях. Вище, ніж українські органи влади в Криму, вище, ніж українські органи влади в Києві і вище, ніж ООН, ОБСЄ і НАТО. Є Меджліс, а все інше - окупаційні органи влади, з якими так чи інакше доводиться рахуватися, але про те, щоб слухатися їх, - не може бути й мови.

Так ставлять питання кримські татари. Що вони мають в результаті? Українські органи влади в Криму і українські органи влади у Києві, починаючи від Президента і закінчуючи головою якоїсь там Ялтинської адміністрації, змушені рахуватися з їхнім Меджлісом. Вести з ним переговори, ніби він юридично існує. Іти на поступки цьому Меджлісу. Сьогодні в Україні вони мають виключне положення, значно вигідніше, ніж будь-яка інша етнічна чи релігійна група в Україні. Хоча кримські татари - меншість навіть у Криму.


Востаннє редагував sindikat777: 22.02.2008 о 15:50.
sindikat777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2008, 21:44 #549390   #8
contras552
Banned
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
В школі кіко було з історії?
Ще раз повторюю: Крим ніколи не був українським. І зараз він не є українським. А те, що він зараз розташований в межах Української держави, то це зовсім не означає, що він український (етнічно). Зараз він скоріше російсько-татарський. А всі інші нації, які проживають на території Криму, в тому числї українці, становлять зовсім невеликий процент. Для прикладу: був в листопаді в Сімферополі. Цілий день ходив по місту по справах. І жодного українського слова від місцевого населення за цілий день не почув. А деякі місцеві мешкаці просили мене, щоб я розмовляв з ними російською, бо українську мову вони важко розуміють. От-таке-то. Так, що Крим НЕ український навіть сьогодні.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2008, 23:12 #549485   #9
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Ще раз повторюю: Крим ніколи не був українським. І зараз він не є українським. А те, що він зараз розташований в межах Української держави, то це зовсім не означає, що він український (етнічно). Зараз він скоріше російсько-татарський. А всі інші нації, які проживають на території Криму, в тому числї українці, становлять зовсім невеликий процент. Для прикладу: був в листопаді в Сімферополі. Цілий день ходив по місту по справах. І жодного українського слова від місцевого населення за цілий день не почув. А деякі місцеві мешкаці просили мене, щоб я розмовляв з ними російською, бо українську мову вони важко розуміють. От-таке-то. Так, що Крим НЕ український навіть сьогодні.
НЕ ДОЧЕКАЮТЬСЯ, знаєш, якщо ти уважно читав Історію України, то маєш знати, що західна територія України, по річці Збруч, споконвіку належала до "Речі Посполитої", а потім і до Польщі, то що , може "віддамось" полякам?
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2008, 23:30 #549503   #10
contras552
Banned
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
НЕ ДОЧЕКАЮТЬСЯ, знаєш, якщо ти уважно читав Історію України, то маєш знати, що західна територія України, по річці Збруч, споконвіку належала до "Речі Посполитої", а потім і до Польщі, то що , може "віддамось" полякам?
Але на Західній Україні основна маса населення-то були українці, які постійно боролися з поляками за незалежність. А в Криму-основна маса населення- то москалі і татари, які можуть почати боротися за незалежність проти нас. А нам воно треба? Ти, наприклад, пішов би брати участь в бойових діях в Крим, якщо б москалі з татарами забажали від"єднатись від України? Я - ні.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2008, 06:39 #549602   #11
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
А в Криму-основна маса населення- то москалі і татари, які можуть почати боротися за незалежність проти нас. А нам воно треба?
а взяли Крим чиїми руками?
питання - яка оцінка з історії - актуальне...
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2008, 09:49 #549643   #12
contras552
Banned
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
а взяли Крим чиїми руками?
Питання трохи перефразую і дам відповідь. "А армія якої країни захопила Крим?" Відповідь: армія Російської імперії в Кримській війні вкінці 18 ст. А те,що в російській армії було чимало українців, це вже інше питання. Україна отримала Крим в 1954 році в подарунок від Росії.
Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
питання - яка оцінка з історії - актуальне...
З історії в різних класах була різна оцінка: 4 або 5 (по 5-бальній системі оцінювання).

Востаннє редагував contras552: 27.06.2008 о 22:36.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2008, 12:39 #549758   #13
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Питання трохи перефразую і дам відповідь. "А армія якої країни захопила Крим?"
силами Запорізьких козаків було добито Кримське ханство.
після даного факту, сили Запорізьких козаків були непотрібні на теренах Українського степу як блокпост на шляху експансії татар та турків. також, аж ніяк не вписувалися в ідеологію тоталітарної самодержавності північних сусідів.
тому і були знищені.
з історії - Запорізька Січ - козацько-демократична держава

contras552, бігом до підручників
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2008, 15:28 #549857   #14
contras552
Banned
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
...силами Запорізьких козаків було добито Кримське ханство...
Уточнюю: силами Запорізьких козаків в складі Російського війська.
Після цих подій Кримське ханство було добите, а територією України Крим став в 1954 році. І жодного слова в підручниках з історії нема про те, що Крим будь-коли належав (до 1954 року) Україні чи Запорізькій Січі.

Dan, бігом до підручників.

Востаннє редагував contras552: 27.06.2008 о 22:37.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2008, 16:06 #549880   #15
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Але на Західній Україні основна маса населення-то були українці, які постійно боролися з поляками за незалежність. А в Криму-основна маса населення- то москалі і татари, які можуть почати боротися за незалежність проти нас. А нам воно треба? Ти, наприклад, пішов би брати участь в бойових діях в Крим, якщо б москалі з татарами забажали від"єднатись від України? Я - ні.
Знаєш, оце ти Патріот. Крим захоче від"єднатись, нащо це нам? На прикладі Криму захоче від"єднатись Зах Україна, оскільки питання вступу до НАТО буде розколювати Схід і Захід(приклад), Східна Україна захоче створити автономію, через мовне питання(на приклад), то що тоді буде? НАЩО ЦЕ НАМ? Якщо ти знаєш(хоть трошки) Конституцію України, то не говорив би ні про яке від"єднання. На рахунок мене то --- є військовий обов"язок, якщо треба було б --то би всі пішли, і ти в тому числі. Хоча плічопліч з тобою бажання воювати не було б.....
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2008, 17:40 #549928   #16
contras552
Banned
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
Знаєш, оце ти Патріот. Крим захоче від"єднатись, нащо це нам... Якщо ти знаєш(хоть трошки) Конституцію України, то не говорив би ні про яке від"єднання..
Знання конституціїї тут ні при чому. Я просто навів приклад. А на мою думку, Крим-це міна сповільненої дії...
Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
На рахунок мене то --- є військовий обов"язок, якщо треба було б --то би всі пішли, і ти в тому числі. Хоча плічопліч з тобою бажання воювати не було б.....
Та не пішов би я і не воював би поряд з тобою. Бо не маю ніякого бажання воювати на чужій землі і винищувати більшість неукраїнського населення в Криму. Якщо народ не бажає бути в складі держави, то рано чи пізно, він здобуде незалежність. А таких як ти назвуть військовими злочинцями. В тебе точно така сама логіка думок, як колись в окупантів-москалів в Західній Україні, чи сучасних окупантів-москалів, які зараз топлять Чечню в крові.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2008, 22:27 #550110   #17
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Та не пішов би я і не воював би поряд з тобою. Бо не маю ніякого бажання воювати на чужій землі і винищувати більшість неукраїнського населення в Криму. Якщо народ не бажає бути в складі держави, то рано чи пізно, він здобуде незалежність. А таких як ти назвуть військовими злочинцями. В тебе точно така сама логіка думок, як колись в окупантів-москалів в Західній Україні, чи сучасних окупантів-москалів, які зараз топлять Чечню в крові.
Ти дуже сильно помиляєшся, і не хочеш чути моїх слів , тому подальшу нашу розмову вважаю марною. Ти думай що ти пишеш! Не давай ярлики людям, яких ти не знаєш.
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2008, 14:20 #550466   #18
Татарин
 
Аватар для Татарин
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Знання конституціїї тут ні при чому. Я просто навів приклад. А на мою думку, Крим-це міна сповільненої дії...

Та не пішов би я і не воював би поряд з тобою. Бо не маю ніякого бажання воювати на чужій землі і винищувати більшість неукраїнського населення в Криму. Якщо народ не бажає бути в складі держави, то рано чи пізно, він здобуде незалежність. А таких як ти назвуть військовими злочинцями. В тебе точно така сама логіка думок, як колись в окупантів-москалів в Західній Україні, чи сучасних окупантів-москалів, які зараз топлять Чечню в крові.
Я хоча і сповідую націоналістичні ідеї і повністю проти відєднання Криму від України, але думаю, що твої думки сповнені логіки, мудрості. Крим зараз спокійний, а що буде завтра? Підстав для дебошу немало! Повністю тебе підтримаю!!!!!!!!!! Балів нажаль ще не можу дати
Татарин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2008, 17:16 #550579   #19
contras552
Banned
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
Ти дуже сильно помиляєшся, і не хочеш чути моїх слів , тому подальшу нашу розмову вважаю марною. Ти думай що ти пишеш! Не давай ярлики людям, яких ти не знаєш.
Я не помиляюся. Так воно і є в світі. Візьмемо для прикладу Югославію. Яка зараз найпоширеніша думка в світі (крім Росії)?. Така: серби військові злочинці, а косовари-герої, які кров"ю здобули незалежність. Інший приклад: росіяни-окупанти, чеченці-герої...
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2008, 17:22 #550586   #20
contras552
Banned
Типово Відповідь: «Крим - це національно-татарська автономія»??

Цитата:
Допис від Татарин Переглянути допис
Я хоча і сповідую націоналістичні ідеї і повністю проти відєднання Криму від України, але думаю, що твої думки сповнені логіки, мудрості. Крим зараз спокійний, а що буде завтра? Підстав для дебошу немало! Повністю тебе підтримаю!!!!!!!!!! Балів нажаль ще не можу дати
Я також підтримую націоналістичні ідеї і також проти від"єднання територій від України, тому дякую за підтримку і розуміння.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:10.